Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13551) woros válasza ldave (#13550) üzenetére


woros
őstag

Heti, 2 heti használatban van nálunk. Szomorú, hogy mit művelt vele a Nintendo. :(

(#13552) szika87 válasza ldave (#13550) üzenetére


szika87
aktív tag

Most nem vagyok otthon, ezért csak egy netről leszedett képem van. De hogy lehet az hogy engem ez a képernyő fogad mikor bekapcsolom a gépet. Ez a Mii verse nem?

We are here for a good time, not a long time.

(#13553) ldave válasza szika87 (#13552) üzenetére


ldave
félisten

Ez volt, most már csak a rendszer saját programjait mutatja, nem pedig a játékokat és a Miiverse hozzászólásokat.

A Slime draws near! Command?

(#13554) ldave


ldave
félisten

Még mindig a legjobb :)

A Slime draws near! Command?

(#13555) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13554) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Na én még mindig nem jutottam el idáig, hogy végre nekikezdjek :U

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13556) szika87 válasza ldave (#13554) üzenetére


szika87
aktív tag

Tényleg az egyik legjobb, én most félbehagytam hogy teret adjak a többi játéknak. Korábban már tettem bele 70 órát (még pcn) . Most egy újabb kaland sok időt venne el a többi olyantól amiket még nem próbáltam a wii u-n.

We are here for a good time, not a long time.

(#13557) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#13555) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én sem... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13558) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13555) üzenetére


ldave
félisten

Ugyan, előtted az élet :) Nemsokára úgyis jön a folytatás, kezdheted majd azzal :DDD

A Slime draws near! Command?

(#13559) tariattila


tariattila
veterán

Sziasztok! rég jártam erre 😃
esetleg ha valaki keres wiiU-t... most raktam fel a saját 'másod'konzolunkat... egy fehér bassic pack plusz pár extra... hátha örül neki valaki, nálunk régóta PC világ van, sziasztok!

(#13560) szika87


szika87
aktív tag

:DDD

We are here for a good time, not a long time.

(#13561) koncsik válasza szika87 (#13560) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C :DDD :DDD :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13562) szika87


szika87
aktív tag

Wii játékok esetében lehet használni csak a gamepadot valamilyen módon? Vagy csak is kizárólag tv + wii mote?
Valamint olvastam róla hogy van a wii u-n belül valami "Virtual Console" ez egy külön app amit le kell tölteni, vagy csak azt jelenti hogy az eshop-ról letöltesz pl SNES játékot akkor el tudja indítani a gép?
Köszi,

We are here for a good time, not a long time.

(#13563) Faterkam válasza szika87 (#13562) üzenetére


Faterkam
addikt

Wii játékokhoz kötelező a Sensorbar + Remote. Anélkül el sem indul. A Gamepad-ed nem ismeri fel a Wii irányítóként. :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13564) Kai_Rong válasza szika87 (#13562) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, a Virtual console az egy beépített emulátor, ami tud futtatni eshopból letöltött SNES / NES / DS játékokat. Bár ehhez ugye kell egy funkcionáló Wii U eshop is, amit mostanság fognak lelőni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#13565) szika87 válasza Kai_Rong (#13564) üzenetére


szika87
aktív tag

Köszi ez az amit nem tudtam. Igen hamarosan lelövik az egészet :W ezért arra gondoltam hogy még előtte megveszek néhány NES/SNES játékot rá. Mivel akkor ez egy beépített emulátor, nem kell külön letölteni semmit, csak a játékot és indul.


Faterkam "13563"
Köszi szépen, sajnos ettől tartottam igen. Alapvetően szeretem a sensorbar+ remote-ot, de ha éppen az asszony nézne a tv-ben valamit de folytatnám a szobába a játszást akkor jól jött volna ha lehetett volna használni a gamepad kijelzőjén tovább. :R

We are here for a good time, not a long time.

(#13566) ldave válasza Faterkam (#13563) üzenetére


ldave
félisten

Irányítóként nem, de kijelzőként úgy rémlik lehet használni, még a sensor bar is be van építve a Gamepad kamera melletti részébe.

@szika87: lehet, Wii-s játék indításakor a TV + Gamepad módot válaszd.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#13567) szika87 válasza ldave (#13566) üzenetére


szika87
aktív tag

Na ezt akkor kipróbálom ha hazaértem, tehát ha tv-n kiválasztom hogy tv + gamepad, majd kikapcsolom a tv-t és folytatom a gamepadon?
És akkor a wii remote helyett az analog irányítókkal lehet folytatni, vagy attól még a sensorbar + remote kell?

We are here for a good time, not a long time.

(#13568) ldave válasza szika87 (#13567) üzenetére


ldave
félisten

A Gamepad csak mint kijelző működik, rajta a gombok nem.

A Slime draws near! Command?

(#13569) szika87 válasza ldave (#13568) üzenetére


szika87
aktív tag

Megértettem köszi :R ejj pedig jó lett volna Metroid Prime-ozni a kijelzőn és irányítani az analog karokkal :P

We are here for a good time, not a long time.

(#13570) tariattila


tariattila
veterán

Sziasztok! ez tényleg egy időkapszula: [B_Board] kb kipróbált állapot jellemzi SAJNOS...

amennyiben valamelyikőtök életéből kimaradt volna ;]

a gigapackomat bontom is... lemezek, controllerek ha valami kellene...
lemezek karc mentes nem select kiadások

[ Szerkesztve ]

(#13571) szika87 válasza tariattila (#13570) üzenetére


szika87
aktív tag

Mibajod a select kiadásokkal ;] Ismerős még mindig nem jár felém? :DDD

We are here for a good time, not a long time.

(#13572) tariattila válasza szika87 (#13571) üzenetére


tariattila
veterán

nekem már semmi.. de van akinek igen ;]

add el a tied és megveszed ezt... :D

(#13573) Dr.F.E.R.I. válasza tariattila (#13570) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szép kis csomag, egy pár fiókot biztos megtöltöttek :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13574) tariattila válasza Dr.F.E.R.I. (#13573) üzenetére


tariattila
veterán

sajnos bontanom kell... egyben ennyit senki nem áldoz wiiU ra...
akinek van az tudja mit ér viszont annak nincs mindenre szüksége... akinek nincs az ennyiért mást vesz :)

(#13575) szika87 válasza tariattila (#13574) üzenetére


szika87
aktív tag

Úgy látszik csak én voltam ilyen hülye hogy ennyit szánok rá 2022-ben :DDD
Pedig sok mindent külföldről vettem meg olcsóbban mintha itthon lenne, de szerintem kb 250 ezernél járok jelenleg és még van híja, igaz ebben azért van már nem kevés játék, Wii és Wii u vegyesen, ritka címekkel, plusz kiegészítők. De ha most kezdeném újra, ez a pakk jó kezdés lett volna, mind árban, minden utánajárásban.
Ettől függetlenül nem bánom ,mert mióta megvan a PC filmnézésre van használva pedig nem kevés új cím csücsöl azon is várva hogy nekik kezdjek, és a PS szintén csak porosodik egy ideje :DD

We are here for a good time, not a long time.

(#13576) tariattila válasza szika87 (#13575) üzenetére


tariattila
veterán

igen... pontosan egy most kezdőnek ideális ez... sajna mindenki csak az alapgépet kérdezi mennyi... hiába mondom hogy a 2Tb hdd-n a 70+ játék többet ér mint a konzol ez nem nagyon érdekli őket)

(#13577) ldave


ldave
félisten

Amúgy így most PS5 és Switch mellett durván hangos alapra a WiiU :)

A Slime draws near! Command?

(#13578) szika87 válasza ldave (#13577) üzenetére


szika87
aktív tag

Én csak egy ps3 slim-el tudom összehasonlítani, és kb ezzel azonos a hangja. :)
Számomra nem zavaró, de ezek szerint halkan dolgozik a PS5 és Switch, a régi PS3 fat-nak akkora hangja volt mint egy ikarusznak :DDD

[ Szerkesztve ]

We are here for a good time, not a long time.

(#13579) szika87 válasza szika87 (#13578) üzenetére


szika87
aktív tag

Nekem ezt a két játékot hozta a black friday :))

We are here for a good time, not a long time.

(#13580) szika87


szika87
aktív tag

Sziasztok,

Szeretnék érdeklődni hogy mi a menete annak ha szeretnék vásárolni Eshop-ból wii u-n keresztül?
Ugye kártyával már nem tudok fizetni, de ha pl amazonon (vagy hol érdemes?) veszek mondjuk egy 25 eurós nintendo gift card-ot, annak beütöm a kódját és ezt feltölti az ottani számlámra az oké.
Viszont ha jól olvastam az se mindegy honnan veszed meg ezt a nintendo feltöltőkártyát mert már ez is régiózáras?
Pl ha USA-ból veszek feltöltőkártyát azt nem fogom tudni felhasználni a magyar account-al regisztrált felhasználó nevemmel az eshopba, és nem tudok vásárolni PAL régiós játékokat?

Köszönöm,

We are here for a good time, not a long time.

(#13581) Dr.F.E.R.I. válasza szika87 (#13580) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezek felejtősek, egy mód van már csak kikerülni. Ha van egy Switched, akkor annak a fiókját össze tudod párosítani a Wii U (és a 3DS) fiókjához. A Switchre gond nélkül fel tudsz pénzt tölteni, ez a pénz pedig látszódni fog a Wii U oldalán is, jövő március végéig ebből tudsz azon is játékot venni rá.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13582) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13581) üzenetére


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#13583) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13582) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem tehetek róla, végig ügyet kellett intéznem a napokban (erste, eon, kincstár stb) :B

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13584) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13583) üzenetére


ldave
félisten

Mindig csak a pénz! A következő Nintendo Meetingre be kell majd iktatunk egy órás blokkot, Feri bácsi befektetési tanácsai címmel.

A Slime draws near! Command?

(#13585) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13584) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Te is nagyon jól tudod, hogy a Nintendónál minden csak a pénzről szól :P

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13586) szika87


szika87
aktív tag

Röpke két hónap csúszás után megérkezett :C (már el is felejtettem hogy rendeltem ilyet hozzá)
A gyári már nagyon gyengécske volt, meglátjuk ez mit produkál.

We are here for a good time, not a long time.

(#13587) Dr.F.E.R.I. válasza szika87 (#13586) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azért egy poroltót tarts majd a közelben :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13588) szika87 válasza Dr.F.E.R.I. (#13587) üzenetére


szika87
aktív tag

Szeretnek lángra lobbani ezzel azt akarod mondani? :DDD

We are here for a good time, not a long time.

(#13589) Dr.F.E.R.I. válasza szika87 (#13588) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Dehogy is, csak viccelődök. Kínai cuccokkal ilyen sosem fordulhat elő. Ha viszont van otthon digitális mérleged, akkor kíváncsiságból lemérheted mindkét akku súlyát, az árulkodó lehet ha esetleg gagyi.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13590) szika87 válasza Dr.F.E.R.I. (#13589) üzenetére


szika87
aktív tag

Jaa akkor jó, már azt hittem hogy tényleg ez jellemző hogy az untángyártott Wii U akksik hajlamosak erre.
Hmm szétnézek-e van e otthon, max az asszonynak a konyhába valami kimérős konyhai mérleg az is megteszi :DDD

We are here for a good time, not a long time.

(#13591) szika87 válasza Dr.F.E.R.I. (#13589) üzenetére


szika87
aktív tag

Sajnos nem tudtam mérlegelni, de súly alapján ha nem is sokkal de valamivel nehezebb mint a gyári akksi. (de közel se annyival mintha dupla akkora lenne)
Volt időm tesztelni kb 3,5 óra folyamatos játékot bír. Ez elég harmatos egy új ekkora akksi esetében úgy gondolom, de még így is jobb mint a meg fáradt gyári, az jó ha egy órát bírt. De igen valamilyen szinten átverés a kapacitása :)

We are here for a good time, not a long time.

(#13592) szika87


szika87
aktív tag

Egy észrevétel, a márciusi eshop bezárás előtt érdemes beszerezni a már meglevő játékok DLC-it ha van, mert bezárás után már erre sem lesz lehetőség.
Az EU eshop szerint ezeknek a játékoknak van dlcje.

Viszont kétszer is belefutottam hogy a magyar accountommal nem láttam se a Xenoblade X se a Sonic lost world dlcket, csak ha váltottam UK accountra.
Valamint a Pikmin 3 nem szerepel benne, mert azt a játékból lehet feltelepíteni.

We are here for a good time, not a long time.

(#13593) Reedly


Reedly
tag

Valami karbantartás van a Nintendonál. Nálam 3 napja nincs splatoon online, remélem nem kapcsolják le végleg.

https://www.nintendolife.com/news/2023/03/nintendo-has-been-patching-a-severe-vulnerability-found-in-some-online-switch-3ds-and-wii-u-games

(#13594) szika87 válasza Reedly (#13593) üzenetére


szika87
aktív tag

Én is nagyon remélem hogy nem kapcsolták le, kb 1 hete még játszottam vele.
Korábban azt nyilatkozta a Nintendo hogy az online játékok továbbra is működni fognak, bízom benne tartani is fogják magukat ehhez.

We are here for a good time, not a long time.

(#13595) s912


s912
aktív tag

Kart online szintén lekapcsolva

(#13596) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

160-0103 error - tapasztaltatok ilyet? (nem tört gépen)
Kapcsolodó cikk szerint halálos...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13597) koncsik válasza koncsik (#13596) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szerencsére minden oké, lassan eszembe jutott, hogy az 1TB hdd-t csak táppal tudja meghajtani a wii U.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13598) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

2 hét múlva bezár az eShop, javaslatok a vég(e) előtt...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13599) szika87


szika87
aktív tag

Hétvégén elég nagy akció volt az alábbi játékokra, de nem tudom él-e még.
Trine 1-2, Shovel Knight, Guacamelee! Super Turbo, Shantae játékok, Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition, Mighty Switch Force 2, Gunman Clive HD, Darksiders 1-2.

We are here for a good time, not a long time.

(#13600) koncsik válasza szika87 (#13599) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Láttam én is, nem néztem a határidőt... jaaaj.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.