Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34101) gabork1003 válasza Formaster (#34091) üzenetére


gabork1003
csendes tag

Nos úgy néz ki, hogy beleraktam egy nagyobb tápot, és gond nélkül indul. Bármikor! Valószínű, hogy az enyém nem mindig adja le a teljesítményt.
Esetleg, ha van más vélemény, szívesen veszem.
Kérdés, hogy mi a baja a tápnak, és javítható e?
Mint írtam, el elindul, csak a proci ventilátoron kívül nem hajt semmit!
Csatlakozóra nem gondolnék, mert mozgatás nélkül hol indul, hol nem!
Előre is köszönöm!

Fegyvertelen emberrel, nem lehet szellemi párbajt vívni!

(#34102) Formaster válasza gabork1003 (#34101) üzenetére


Formaster
addikt

Kuka, tápot a legkevésbé sem javítgatunk :R Ez ennyi, valamelyik szálon nem adja le a megfelelő teljesítményt.

Szerk: mondjuk nem biztos, hogy kuka, lehet h elvisz egy kisebb teljesítményű konfigot :R

[ Szerkesztve ]

(#34103) gari24 válasza Formaster (#34098) üzenetére


gari24
tag

Hatalmas köszönet !!
A Cmos reset megoldotta a problêmát
:R :R :R

(#34104) Formaster válasza gari24 (#34103) üzenetére


Formaster
addikt

örö é bódottá - attóa valaé-valaé ná nem? :C

(#34105) turbofear


turbofear
újonc

Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni hogy miért szaggat a gépem? Ez alatt azt értem hogy bekapcsolom és kb. 10 perc után akármit nézek akármivel játszok szaggat. Pl.: Elindítom a youtube-ot és időszakosan 4-5mp-ben szaggat. Játékoknál pedig 60-70fps-ről időszakosan 4-5mp-ként leesik az fps 17-20ra. És ez minden játéknál előjön. Mind a GTA5-nél, Cs:GO-nál, Cs1.6-nál, WoW-nál.

A konfig-om:
Processzor: AMD A8-5600K APU with Radeon(tm) HD Graphics 3.6 GHz
Videókártya: Nvidia GeForce GTX650 128bit 1Gb DDR5
Ram:Kingmax DDR3 4GB 1333 Mhz
Kingmax DDR3 2GB 1333 Mhz
HDD: Mediamax 1.5TB 64mb Cache
Tápegység:Npower 400W (ATX Tápegység)
Alaplap:ASRock FM2A55M-HD+

DirectX-et frissitettem
Driver-eket felraktam, frissitettem
Kérlek segítsetek. Nem tudom mi lehet a probléma!
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#34106) Formaster válasza turbofear (#34105) üzenetére


Formaster
addikt

Első körben nézz rá a merevlemez állapotára egy HD sentinellel. :R

(#34107) gabork1003 válasza Formaster (#34102) üzenetére


gabork1003
csendes tag

Most én írom, hogy " örö é bódottá..." Egyébiránt gyanítottam!
Köszönöm a segítséget, ötletet!
Üdv!

[ Szerkesztve ]

Fegyvertelen emberrel, nem lehet szellemi párbajt vívni!

(#34108) Formaster válasza gabork1003 (#34107) üzenetére


Formaster
addikt

:R szívesen máskor is

szerk: azért viccesek ezek a "szerelők" :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#34109) Gabrielsen


Gabrielsen
csendes tag

Üdv!

Össze tettem egy gépet az alábbi új és használt eszközökkel:

Alaplap: Msi b150m pro-vd (dobozos új)
Cpu: Intel i3 6100 3,7ghz+ gyári hűtő (3 hónapos)
Vga: Msi Gtx 1060 6gb oc (2 hónapos)
Ssd: Samsung 512 GB pro 850
1x8gb Kingston hyperx fury 2133mhz 2 hónapos
Coolermaster 500w táp

A hiba jelensége:

A gép össze szerelése és bekapcsolása után minden venti felpörög,de a monitoron nincs jel se Hdmi se DVI kábellel. Kivettem a memóriát át tettem másik modulba ott sincs semmi,kivettem a memoriat ugyanúgy megy a gép kép nélkül csipogó hang nélkül ami a memória hiányát illeti. Kivettem a vgat és ugyanez. Integrált vga-val sincs jel. Ötlet? Min induljak el?? Békés megyébe holnap tudna nekem valaki segiteni?

(#34110) dunc válasza Gabrielsen (#34109) üzenetére


dunc
nagyúr

Bios, vga mire van állítva?

(#34111) Gabrielsen válasza dunc (#34110) üzenetére


Gabrielsen
csendes tag

Be se jön semmi,a biosig sem jutok el,mivel nincs jel se integrált se Msi vgaval. Tok fekete a képernyő de ha össze dugom a monitort a laptoppal akkor viszont van ergo nem a kábel és nem a monitor a hibás

(#34112) kona005


kona005
senior tag

Hello

Egy olyan kerdesem lenne hogy van alabbi konfig

Asus z77v-lx
I5 3570k
Strix 970
8gb ddr3
Samsund hd103sj

A gep szo szerint meg van halva folyton kifagy vagyis egy pillanatra nem valaszol utanna helyreall megy megint ha sok dolog megy egyszerre akkor meg neha kekhalal a hdd sentinel szerint a vinyo 50%os de a teljesitmeny 100. Lehet a vinyo miatt az emlitett problema ? Elore is koszi a segitseget. :R

Szerk.: meg utorrentbe is azt kapom folyton hogy eszkozhiba miatt nem lehetett vegrehajtani.

[ Szerkesztve ]

(#34113) gabork1003 válasza Formaster (#34108) üzenetére


gabork1003
csendes tag

Nem akarom védeni, amúgy jó srác. Lehet amikor mérte éppen jött rajta a szufla. Vagy a vga-ra menő két ágat amikor külön mérte, mindkettőn adta. Nem tudom. Mindenesetre lehet az előző lapomat ez nyírta ki.

Fegyvertelen emberrel, nem lehet szellemi párbajt vívni!

(#34114) SunyaMacs válasza turbofear (#34105) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Te jó ég milyen táp...

(#34115) kekesi132


kekesi132
tag

Üdv!

Nemrég (kicsit több mint egy hónapja) vásároltam egy új PC-t, ami mint kiderült rendszeresen lefagy. Sajnos vizsgaidőszak alatt nem volt időm használni a gépet ezért nem is vettem észre ezt a hibát. Most viszont egyre gyakrabban előfordul. Sokszor hajlamos megakadni akkor is ha nem fut semmilyen program, de leginkább játék közben jön elő. Ráadásul az esetek többségében akár 1-2 perc is lehet amíg magához dér, de volt már 5 perces befagyás is, ha szerencsém van viszont csak 10-30 másodperc, tehát nagyon változó, hogy mikor és milyen mértékben jön elő. Kezdetben arra gondoltam, hogy nincs fent minden driver, de a VGA driver-ét már frissítettem azt pedig nem tudom, hogy a többi alkatrész esetében, hogy tudnám megnézni, hogy fent vannak e a kellő driverek. Az biztos, hogy nem a proci, memória túlterhelése a probléma, mert azt rendszeresen nézem és sok esetben 10-30%-os kihasználtság mellett jön elő a fagyás, míg olyan játék esetében ami 98%-ot felemészt a CPU-ból, nem jött elő a probléma. Tehát tanácstalan vagyok. Azt majdnem elfelejtettem, hogy a fagyás esetében van, hogy csak a kép mozdulatlan, de a hang rendesen megy tovább, van, hogy a kép és a hang is beakad, néha viszont a gép nem reagál semmire, de a kurzort simán lehet mozgatni. Tehát tényleg elég szokatlan az egész. Legalábbis ilyet még nem tapasztaltam soha, pedig már volt pár gépem.

Van egy másik probléma is, mégpedig, hogy nem ismeri fel a fényképezőgépet a PC, mindig azt írja, hogy hiba lépett fel a csatlakozásnál, ami azért érdekes, mert a fényképező telepítette a szükséges drivereket amikor rá lett csatlakoztatva, de semmi. Eddig minden gépen működött, ezen semmi, ami szintén zavaró. Fényképező típusa Olympos SZ 10. Az biztos, hogy az USB portok működnek, mert a pendriveokat felismerte.

Itt a konfiguráció: Minden alkatrész újonnan lett vásárolva és az iPon-ban szerelték össze.

Alaplap: ASROCK B150M Pro4
Processzór: INTEL Core i5-6500 3.20GHz 1151 BOX
Memória: KINGSTON 16GB FURY DDR4 2133MHz CL14 KIT HX421C14FB2K2/16
Videókártya: GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 OC PCIE
Merevlemez: WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
SSD: HyperX 120GB FURY SATA3 2,5" SHFS37A/120G
Ház: ZALMAN Z3 Plus fekete
Tápegység: BE QUIET! Pure Power 9 400W
Operációs rendszer: MICROSOFT Windows 10 Home 64bit OEM magyar

Előre is köszönöm a segítséget!

(#34116) kekesi132


kekesi132
tag

Annyit elfelejtettem még hozzátenni, hogy a monitor HDMI D-Sub átalakítóval van összekötve. Tehát a VGA HDMI jelét átalakítja D-sub-ra, hogy a monitor is felismerje. Nem tudom, hogy ez közrejátszhat e.

(#34117) Olympos válasza kekesi132 (#34115) üzenetére


Olympos
aktív tag

CPU hűtőre gondolnék: lehet, hogy nem illeszkedik rendesen, megsérült egy lefogató elem, amit nem vettél észre; vagy újra kéne pasztázni.
Ilyen gond akkor is borsot tör az ember orra alá, ha nincs magas terhelésen a proci.

(#34118) csocsioko


csocsioko
csendes tag

Sziasztok! Mióta win 10-re frissítettem win7-ről azóta a gépem alaplapján lévő usb-k nem működnek. Kerestem az alaplapomhoz frissítést de nincs hozzá win10-es (Asus P7H55-M LX). Tudnátok valami megoldást javasolni? A win7-et már nem szeretném visszarakni ez miatt.

(#34119) Olympos válasza Gabrielsen (#34109) üzenetére


Olympos
aktív tag

próbáld restelni a CMOS-t. (benne van az alaplap kézkönyvében, hogy hogyan kell csinálni.)
előtte vedd ki az összes vinyót, ssd-t, vga kártyát és az integrált alaplapi HDMI vagy VGA foglalatot használd, hogy csökkentsük a hibaforrások számát.

(#34120) kekesi132 válasza Olympos (#34117) üzenetére


kekesi132
tag

A hűtés elméletileg rendben van, legalábbis semmi nincsen 36 fok felett, most pedig 30 fokot sem éri el egyik alkatrész sem.

Kipróbáltam, hogy az integrált VGA-t használom, akkor nem jött elő fagyás. Most váltottam megint az 1060-ra kb. 2 perc és már fagyott is. Tehát ott lesz valami gond.

(#34121) Petya XT válasza kekesi132 (#34120) üzenetére


Petya XT
aktív tag

..legyalultad a drivert? Amit írtam... Kipróbáltad az updaten keresztül?

(#34122) kekesi132 válasza Petya XT (#34121) üzenetére


kekesi132
tag

Azt a délután folyamán fogom megpróbálni, mert sajnos most már nincs időm.

Amúgy, hogyan tudnám leszedni a drivereket anélkül, hogy komolyabb gondot okoznék? Mert nem lenne jó, ha újra kéne rakni a gépet, mert OEM-es Windowsom van.

(#34123) Petya XT válasza kekesi132 (#34122) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Nem kell, csak a VGA-ét. Akár az eszközkezelőből, akár a Vezérlőpultnál( ez mondjuk kicsit el van dugva). restart---> automatán kellene felraknia a drivert. Ha ezzel sem megy akkor van gáz.. :U

(#34124) kekesi132 válasza Petya XT (#34123) üzenetére


kekesi132
tag

Az eszközkezelőben megvan az illesztőprogram visszaállítás és az eltávolítás is. Ha eltávolítom akkor a Geforce Experience is törlődik? Illetve eltávolítás után, ha a Win update segítségével szedek le driver frissítéseket lesz valami különbség?

(#34125) Petya XT válasza kekesi132 (#34124) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Itt pont az volna a lényeg, hogy mindent ami a kártyához tartozik szoftveresen, az el legyen távolítva. Az Eszközkezelőben elméletileg csak az eszköz illesztőt távolítod el, ezért lenne jó, ha a klasszikus vezérlőpultot elővadásznád--> keresőmező--->vezérlőpult és ott a programoknál letörölj minden Nvidia cuccot.

Ezután a rendszer egy sallangoktól mentes drivert tesz fel. Ha ezzel működik, avagy sem, akkor már van esély elindulni a megoldás irányába, mert tudjuk, hogy kb. mi okozhatja ezeket a hibákat.

(#34126) R3laX


R3laX
addikt

Heló, nincs véletlen tippetek arra, h a profilomban szereplő konfig néha miért bootol úgy, h mustársárga lesz a képernyő, hosszanti csíkokkal? Érdekes, mert nem mindig csinálja, lehet a procinak kevés a fesz?

[ Szerkesztve ]

(#34127) Gabrielsen válasza Gabrielsen (#34111) üzenetére


Gabrielsen
csendes tag

Ne törje magát senki tovább a válaszon 👆🏻😂 a 12v PIN nem volt rá dugva az alaplapra így a proci nem kapott áramot. Semmi baja a cuccnak 😂

(#34128) Olympos válasza Gabrielsen (#34127) üzenetére


Olympos
aktív tag

LOL! :)

(#34129) =HG= válasza Gabrielsen (#34127) üzenetére


=HG=
addikt

Azért nem kaptál választ, mert amit kérdeztél, az nem a gép hibája volt, hanem a tiéd!

(#34130) mattsakk


mattsakk
újonc

Sziasztok!

Vettem egy GIGABYTE BRIX GB-BACE-3160 gépet,
KINGSTON 4GB Notebook DDR3L 1600MHz CL11 KVR16LS11/4 memóriát
WD Black 500GB 7200rpm 32MB SATA3 WD5000LPLX merevlemezt.

Beraktam a memóriát és a merevlemezt, összedugtam a kábeleket és bekapcsoltam a gépet. A gép felzúgott, hallhatóan a hdd is beindult, de képet nem küld a monitorra, se a billentyűzet se az egéren nem látszik, hogy működnének (billentyűzeten a ledek nem égnek és nem kapcsolhatóak). Próbáltam más egérrel, billentyűvel, monitorral, de a helyzet változatlan. Szétszedtem, megnéztem, hogy jól tettem-e be a memóriát és a hdd-t, de azon nehéz bármit elrontani, minden a helyén van. Újra összeraktam, de továbbra sincs változás. Pittyegést sem hallok, de nem tudom az ilyen mini-gépek szoktak-e pittyegni bekapcsolás után.
Valami ötlet?

Előre is köszi a tippeket! :)

(#34131) RVR400 válasza =HG= (#34129) üzenetére


RVR400
veterán

Ha a gép hibája lett volna, akkor is 2 nap, mire minden lehetőséget kilövünk. Sőt, ha abból indulunk ki, hogy a gép hibája, akkor 2 napig rugóztunk volna a fél perces user erroron. :D

[ Szerkesztve ]

(#34132) =HG= válasza RVR400 (#34131) üzenetére


=HG=
addikt

Amikor ilyen kommentet olvasok: " Ne törje magát senki tovább a válaszon " Örülök, hogy egy betűt sem vesztegettem az ügy miatt... :(((

[ Szerkesztve ]

(#34133) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Sziasztok!

Igazából nem tudom, hogy egyáltalán baja van e a gépnek, csak azért csinál furcsa dolgokat. Szóval a gigabyte z170x-ud3 alaplapom egy D4-es debug kódot ír, ami annyit tesz: "PCI resource allocation error. Out of Resources." Szóval elvileg nincs elég erőforrása a PCI cuccoknak, nálam ez csak egy XFX RX480 8GB RS vga, amihez egy Corsair RM550X elég. A furcsa dolog ami történik néha, az igazából az, hogy van hogy játszok egy játékkal és egyszer csak minden nélkül kilép/bezárul, de volt olyan is hogy újraindult a gép. Csináltam CMOS resetet, bios frissítést, VGA ki-be, VGA tápkábel ki-be, a táp felőli oldalon is, és még mindig ugyan az a D4-es kód... :F

(#34134) Formaster


Formaster
addikt

Elég nagy segítséget kérnék a profiktól! Az alábbi Process Latency problémám van az I7 870 procimmal.

A proci egy Asus P7P55D Premium lapban csücsül Gyakorlatilag minden elképzelhetőt próbáltam. Amik megvoltak:

- Bios frissítés a legújabb verzióra
- Energiagazdálkodás kikapcsolva
- Órajel fixálva, OC-vel, OC-nélkül
- Feszültség fixálva/automatizálva
- Speedstep kikapcsolva
- CMOS Reset, minden alapon futtatva
- HT kikapcsolva/bekapcsolva
- Win energiazadálkodás teljesítménycentrikuson

A gond, amiért a Latency tesztet megcsináltam, hogy folyamatos Stutter/Micro Lagging van és ez nem csak proci igényes folyamatoknál, hanem egy szimpla film nézése közben is. Kezdek megkattanni, kifogytam a lehetőségekből, most a profikhoz fordulnék :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#34135) Guresz


Guresz
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy a régóta nem használt (kb.2éve) asztali gépem nem indul el. Forog minden venti, látszólag az összes egység kap áramot de a monitoron semmi nem jelenik meg. Olyan mintha nem lenne összeköttetésben a géppel. Mi lehet a baj? Hogyan tudom kideríteni melyik alkatrésszel van a gond?

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#34136) mattsakk válasza mattsakk (#34130) üzenetére


mattsakk
újonc

Valamiért csak HDMI-n keresztül ad jelet, D-SUB-on keresztül nem. Mivel nincs HDMI-s monitor itthon csak D-SUB-os illetve DVI-os, de van átalakító, így az eredeti probléma megoldódott.

(#34137) vagabor


vagabor
aktív tag

Sziasztok
Lenne egy gép az alábbi alkatrészekkel
Asus h81mk lap, fsp 350w táp, adata 64gb ssd, g3220 proci, kingston 4gb 1333mhz.
Ilyen kis netezős gép lenne, és a problémám az vele hogy bekapcsolás után egyből a bios jön be, vagyis nem bootol. A biosban minden hardver megjelnik ergo azok ok. Ha a vinyo nem lenne jo akkor is kiírná hogy nem tud bootolni, de csak az történik hogy kurzor villog egy darabig és utána jön a bios. Cmos resetet megpróbálom majd, esetleg más ötlet?
Köszi

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#34138) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Proci: HexaCore Intel Xeon X5660, 2.8MHz
Alaplap: Gigabyte GA-EX58-UD3R v1.0
Memória: 12288 MB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)
Vga: Giabyte gt630 (a gtx 950 szervízben van)
HDD: WDC WD10EARS-00Y5B1 (WD Green 1TB)
Táp: Superflower 550w

Az alábbi hibával egymás után 3x szállt el a gép, 1 szer nem látta indulás után a HDD-t

(bocsi a minőségért, de mivel azonnal megfagy a gép, nincs printscreen)

A HDD nagyon néha érdekes ciccegő hangot ad, sentinel szerint nincs baja.

Miután nyomok egy okét, azonnal kékhalál, de olyan gyorsan eltűnik, hogy nem tudom elolvasni.
Bluescreenview nem találja a hiba logot.

Mi lehet a gond? :F

Szerk: chkdsk sem talál hibát. :W

[ Szerkesztve ]

(#34139) TomiJordi


TomiJordi
tag

sziaztok.
asztali gép
amd phentom 9950 4x2.60ghz
ram 4gb
az a problémám hogy terhelés alatt újra indul a gép,de ha csak internetezek megyen gond nélkül ha filmet raknék össze mivi meaker,magix próbáltam jatékal is minecraft újra indul milehet a baj?
elindítottam AID64
CPU:73C° fél óráig is ment
FPU(nincs elírva nem GPU):85C° pár másod perc alatt és újra indult a gép
a ram és a grafikus kártya ok
már régen volt pasztázva
kitakarítottam alaposan a gépet

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#34140) DataTraveler


DataTraveler
tag

Sziasztok! Ismerősöm Dell OptiPlex 330-as típusú gépére ma telepítettem egy Windows 7-et és egy Windows 10-et két különálló 500GB-os merevlemezre-re. Boot menu-ben miért nem látom mindkét merevlemezt külön, mert most csak úgy tudom elindítani külön a rendszereket ha csak egyik merevlemez van bedugva, akkor automatikusan arról indul a rendszer Kép. Biosba mit kéne betlitanom hogy külön lehessen látni a merevlemezeket. BIOS

[ Szerkesztve ]

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#34141) Spet válasza Guresz (#34135) üzenetére


Spet
addikt

Bekapcsolod a gépet, bekapcsolod a hangszórót, hogy bebootol-e a windows. Ha igen 3 lehetőség marad: VGA, kábel, monitor.

Ha nem, akkor legózhatsz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#34142) Formaster


Formaster
addikt

Lenne ismét egy gondom! Egy régi Asus P7P55D Premium laphoz nincsen támogatott win10 audio driver. Mit tudok csinálni jelen esetben? Buktam az alaplapi hangot? :U :R

(#34143) Spet válasza Formaster (#34142) üzenetére


Spet
addikt

Próbáld meg telepíteni a win7/8-s drivert, vagy kerestesd meg vele a letöltött csomagból. Hátha összejön.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#34144) Formaster válasza Spet (#34143) üzenetére


Formaster
addikt

Sajnos egyik sem működött de találtam egy VIA Vinyl drivert ez jó :R

(#34145) MoRT2195


MoRT2195
tag

Sziasztok! Van egy kis (remélem nem nagy) problémám a gépemmel. Bekapcsolom de nem érzékeli semmi, tehát se az egér, se a bill, se a monitor, és semmi más. A gép az megy kb fél percet és újra indul. És aztán megint megy fél percet és megint újra indul. Gondolom a végtelenségig eljátszaná ezt, de 3 újra indítás után inkább kikapcsoltam. Valami ötlet hogy mi lehet a baj?

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#34146) Formaster válasza MoRT2195 (#34145) üzenetére


Formaster
addikt

Kezdésnek cmos reset, aztán meglátjzk az mit mutat.

(#34147) MoRT2195 válasza Formaster (#34146) üzenetére


MoRT2195
tag

Már tárgytalan, de köszönöm, hogy próbáltál segíteni! :)

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#34148) Guresz válasza Spet (#34141) üzenetére


Guresz
tag

Köszi! Megpróbáltam amit írtál de nem bootol be a windows. :( Viszont észrevettem hogy az usb-be dugott billentyűzet se világít. Illetve az is gyanús volt hogy amikor megnyomtam a reset gombot kikapcsolt a gép, de nem egyből indult újra hanem csak 1-2 másodperc múlva.

(#34149) bucihost válasza bucihost (#34138) üzenetére


bucihost
senior tag

Asszem megoldódott. Úgy néz ki. kábel gond volt. Kicseréltem a sata kábelt, meg át dugtam másik portra. Valamint ha már szétszedtem csináltam egy pasztázást, meg portalanítást is. A probléma megszűnt, viszont lett egy hibás szektorom (gondolom a kifagyásoktól) :W

(#34150) Formaster válasza bucihost (#34149) üzenetére


Formaster
addikt

Biztonsági mentést neki. Nehogy elszabaduljanak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.