Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    Sziasztok. Nem rég figyeltem fel egy jelenségre a gépemen. Konkrétan megbutult mert mindent ku...ra elfelejt... ha kilépek a chrome ból pl elfelejti az összes böngészési előzményemet, ha kikapcsolom a gépet elfelejti hogy hogy volt beállítva a boot sorrend és állandóan be kell állítani hogy ne az üres vinyóról akarjon már bootolni. Beraktam a gépbe barátnőm meghalt laposából a satás vinyót amiért mostanában nyíg a win 8 h hibás a lemez meg hogy csináljak biztonsági mentést. tulajdon képen ha jól emlékszem azóta csinálja mióta beraktam... egy vinyó okozhat ilyen problémát? a másik meg van valami sourceapp nevű szarság a gépen ami mindig behoz különféle hirdetéseket. próbáltam már mindenféle eltávolító programmal kigyomlálni de már sehol nincs a gépen se a chrome bővítményei között se a telepített programok között (eddig itt jelen voltak de a törlés után eltűntek) de a chrome ba még mindig behozza ezeket a szarságokat. Valakinek ötlet hogy mi baja lehet a gépnek?

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés