Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) Bloodaxe válasza Mika1227 (#3650) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

Nekem van egy Grip csövem, teljesen jo, ajánlom! Keramiat meg vegyel 2-3k ert phunnelt azt kesz. sima kaya is megteszi sztem

[ Szerkesztve ]

Üdv: Zsolti

(#3652) Panthera válasza MmDorian (#3643) üzenetére


Panthera
őstag

Nekem nincs tapasztalatom a vortex tekintetében, a környezetemben sem tudok olyat, aki próbálta. De biztos, hogy jobb az is egy sima kerámiánál, mert a vortexből se folyhat le a cucc. Ezt leszámítva nekem a hagyományossal sem volt gondom, olyan marha nagy különbség nincs köztük (szerintem).

(#3640) Mika1227

Nekem egy noname van, kővel még nem próbáltam. De dohány feljavítás már tervben van, arra kiváncsi leszek (nem az igazi az íze, jól nyakon fogom önteni). :)

[ Szerkesztve ]

(#3653) Panthera válasza MmDorian (#3645) üzenetére


Panthera
őstag

Mindenki emlegeti ezt a hűsítő pipázást. Jeget raktatok már a vízbe? :)

(#3654) Latsza válasza Panthera (#3653) üzenetére


Latsza
aktív tag

Sokszor füstöltem már úgy, hogy jeget tettem a tartályba, érezhetően hidegebb lesz a füst, mintha vízpárát szívál kb. ami ízes. Nekem tetszik nagyon :)

(#3655) Bloodaxe válasza Panthera (#3653) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

Raktam én is és nekem is nagyon tetszett. Tényleg hidegebb lett a füstje. A vortex/phunnel hidd el sokat dob az ízeken és a füstön is.

Üdv: Zsolti

(#3656) Mika1227


Mika1227
őstag

Nem tudjátok, hogy hol lehetne kapni El Nefes Mini Phunnelt? Mert nem nagyon találok!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3657) Bloodaxe válasza Mika1227 (#3656) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

vizipipavasarlas pont hu

Üdv: Zsolti

(#3658) Mika1227 válasza Bloodaxe (#3657) üzenetére


Mika1227
őstag

Néztem, nincs.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3659) Bloodaxe válasza Mika1227 (#3658) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

akkor írj Julionak egy emailt, hogy mikor lesz elérhető :) Válaszolni fog, rendes ember.

Üdv: Zsolti

(#3660) Mika1227 válasza Bloodaxe (#3659) üzenetére


Mika1227
őstag

Találtam a Vaterán, hátha összejön. Hamisítják ezeket a kerámiákat? He nem jön össze akkor írok neki!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3661) Bloodaxe válasza Mika1227 (#3660) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

Az el nefeseket nem hamisítják.

Üdv: Zsolti

(#3662) Mika1227


Mika1227
őstag

Tisztított és újraizesített már valaki kavicsot?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3663) Mika1227


Mika1227
őstag

Szerintetek lehetne normál pipa dohányt vizipipa dohányosítani?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3664) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!

Tudtok pesten valami boltot, ahol olcsón lehet kapni dohányt?
Nagyon drágák lettek :Y

(#3665) Mika1227 válasza OgKush (#3664) üzenetére


Mika1227
őstag

Igen sajnos nagyon drágák. Én mondjuk debreceni vagyok de össze lehetne fogni és valahonnan rendelni hátha nagyobb tételben olcsóbb.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3666) OgKush válasza Mika1227 (#3665) üzenetére


OgKush
senior tag

Jaja, az nem rosz otlet.

(#3667) Psytróger


Psytróger
tag

Amikor Egyiptomban nyaraltam (asszem 2008-ban) az 50 grammos Nakhla dohányokat ~40 forintnak megfelelő összegért vettem. Lehet hogy érdemes lenne valami egyiptomi kapcsolat után nézni? :) Ha ebayezni megéri akkor onnan se lehet sokkal több a postaköltség.

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#3668) Mika1227 válasza Psytróger (#3667) üzenetére


Mika1227
őstag

Tényleg jó lenne valami olcsó helyet találni. Nagyon drágák lettek a dohányok.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3669) krisz073


krisz073
tag

Sajna igen megdrágult. Ha találtok olcsó beszerzési forrást, ne tartsátok magatokba!

Mindig jelezz vissza ha kell, ha nem!!!

(#3670) Panthera válasza Psytróger (#3667) üzenetére


Panthera
őstag

Az ebay-t dohányra kell érteni, vagy úgy általában? Legutóbb én is Egyiptomból kaptam, bár nem tudom mennyibe kerültek, mert ajándék volt. De már fogyóban vannak, lassan kellene az utánpótlás.

(#3671) 14adam


14adam
addikt

Ezer éve nem jártam a sultánba. Működik még a hely egyáltalán? Régen mindig 1500ft-ért lehetett venni alwaha-t ha jól rémlik. 250grammot. Aztán amikor bevezették a zárjegyeket még akkor is lehetett tőlük ennyiért szerezni okosba... Még lehet venni így tőlük?

(#3672) krisz073 válasza 14adam (#3671) üzenetére


krisz073
tag

Szultán még működik. Én eddig se tudtam, hogy van dohány okosba :D

[ Szerkesztve ]

Mindig jelezz vissza ha kell, ha nem!!!

(#3673) 14adam válasza krisz073 (#3672) üzenetére


14adam
addikt

amikor bejöttek a zárjegyes dohányok rá félévre még szerzett tőlük az egyik barátom pár kg-ot. Mostanába megint rákezdtem a pipázásra. már 4k-t elköltöttem 3x50gramm dohányra de ez nem állapot... :O

(#3674) 14adam


14adam
addikt

1450-ért vettem ma al-sultan banános tejes dohányt ,50g :Y
aki tud valami olcsó helyet,mindegy az,hogy milyen gyártmányú dohány csak valamit pöfékelni tudjak mondjuk feleennyiért...

[ Szerkesztve ]

(#3675) Mika1227 válasza 14adam (#3674) üzenetére


Mika1227
őstag

Hát sajna ez van, nagyon drága lett a dohány. Jó lenne valami olcsó beszerzési hely!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3676) MmDorian válasza 14adam (#3674) üzenetére


MmDorian
őstag

külföldről nagy mennyiségbe ? valahol láttam 3*250g fakhert 40usd körül

[ Szerkesztve ]

(#3677) 14adam válasza MmDorian (#3676) üzenetére


14adam
addikt

(#3678) krisz073 válasza MmDorian (#3676) üzenetére


krisz073
tag

Na ez engem is érdekelne!

Mindig jelezz vissza ha kell, ha nem!!!

(#3679) MmDorian


MmDorian
őstag

[link]

itt ni, nem nagyon olvasgattam, lehet, h ide nincs shipping

[ Szerkesztve ]

(#3680) Mika1227 válasza MmDorian (#3679) üzenetére


Mika1227
őstag

Ez tök jó lenne összefognánk többen és megoszlana a szállítási költség is!
De nem kell rá vámot fizetni, hisz ez jövedéki termék? Én nem értek hozzá ezért kérdem.

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3681) somasz válasza MmDorian (#3679) üzenetére


somasz
addikt

erre a 3-ra 53 dodó a posta, plusz áfa+vám (vagy csak áfa, nem tudom...)

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#3682) Panthera


Panthera
őstag

Az Aladin Molamix aromát próbáltátok már? Magának a dohánynak nincs baja, csak szeretném, intenzívebb lenne az íze.

(#3683) Gery15 válasza Mika1227 (#3680) üzenetére


Gery15
addikt

Én is beszállnék!

HyperX

(#3684) Mika1227


Mika1227
őstag

Debrecenben hol lehet dohányt venni? A Pláza mellett vele szemben és a Dósa Nándor téren van bolt ezeket ismerem ezen kívűl?!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3685) Mika1227


Mika1227
őstag

Ezt ismeri valaki. gyanusan olcsó az AF.

http://parabstore.boltaneten.hu/kinalat/4_al_fakher_50g/

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3686) krisz073 válasza Mika1227 (#3685) üzenetére


krisz073
tag

Na ez engem is érdekelne, mert az árak elég jónak tűnnek!

Mindig jelezz vissza ha kell, ha nem!!!

(#3687) somasz


somasz
addikt

használ valaki villanyos melegítő csodát szén helyett? jó volna kevésbé károssá tenni a pipázást...

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#3688) Panthera válasza krisz073 (#3686) üzenetére


Panthera
őstag

Al fakher van olyan minőségű mint a nakhla? Én utóbbit ismerem leginkább.
Érdekes, elvileg nem is lehetne weben árulni dohányt. Egyik nagyobb webáruháztól kértem árlistát, és nem voltak hajlnadóak e-mailben sem küldeni. Azt mondták, fáradjak be a bp-i üzletükbe. Na persze. Nem értem miért webshop akkor??? :((

(#3689) Mika1227 válasza Panthera (#3688) üzenetére


Mika1227
őstag

Én úgy tudom, hogy az itthon kapható dohányok közül az Al Fakher a legjobb, prémium minőség. Amúgy írtam nekik levelet de még nem válaszoltak. Tényleg fura az egész, én is úgy tudom, hogy nem lehet árulni+elég olcsó.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3690) krisz073 válasza Mika1227 (#3689) üzenetére


krisz073
tag

Kíváncsi leszek mit válaszolnak neked :)
Tényleg elég jó áruk van!

Mindig jelezz vissza ha kell, ha nem!!!

(#3691) MmDorian válasza somasz (#3687) üzenetére


MmDorian
őstag

nem lenne kevésbé káros. a szén mechanikus, az elektromos meg elektromos. ugyanazt az égésterméket szívod. más mint az ecigi, ott nem ég semmi. szoval szerintem nem érdemes ilyenre költeni. meg hogynézne ki egy fél mikró a pipa tetején ?

(#3692) somasz válasza MmDorian (#3691) üzenetére


somasz
addikt

Hogy érted, hogy mechanikus?? :F

A szén izzásakor tetemes mennyiségű CO és CO2 szabadul fel, előbbi parább sokkal, ezt ki lehetne küszöbölni, már jobb lenne a helyzet.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#3693) Latsza válasza MmDorian (#3691) üzenetére


Latsza
aktív tag

Elég fura besorolása a szénnek, hogy mechanikus :))
Az "elektromos szén" csak hőt ad le, széndioxidot nem bocsát ki ellentétben az izzó szénkoronggal, az egyetlen amit a pipából szívsz, az a dohány füstje, így kevésbé károsabb imho.
(szerk: előttem a válasz)

[ Szerkesztve ]

(#3694) MmDorian válasza Latsza (#3693) üzenetére


MmDorian
őstag

gondoltam, hogy beírom az ellentétét az elektromosnak.:DDD na mindegy, szerintem értettétek. én akkorse használnám ha ingyé lenne.

másik, hogy káros. szerintem elhanyagolható. egy dohányos egy év után érzi a hatásokat. szerintem aki pipázik, és nem szív mellé analóg cigit, az nem érzi a káros hatásait, már ha vannak (komolyak).
mióta csak a villany cigit szívom, és pipázok mellé sokkal jobban érzem magam, mint mikor még cigiztem.

megint elkalandoztam, lényeg mégegyszer, szerintem emiatt nem érdemes. ez persze csak vélemény, de régóta sisázok, és sokat elvenne az élményből. :)

[ Szerkesztve ]

(#3695) krisz073 válasza Mika1227 (#3685) üzenetére


krisz073
tag

Írtam a weboldalon megadott mail címre 2 napja " http://parabstore.boltaneten.hu/kinalat/4_al_fakher_50g/ "
Baromira nem válaszoltak rá :)
Érdekes egy oldal, így nem igazán rendelek tőlük!

Valaki esetleg tud egy megbízható, jó áron dolgozó weboldalt ahonnan nagyobb kiszerelésbe lehet dohányt rendelni?

Mindig jelezz vissza ha kell, ha nem!!!

(#3696) Mika1227 válasza krisz073 (#3695) üzenetére


Mika1227
őstag

Én is írtam nekik már van vagy 4-5 napja, persze semmi válasz de már nem is lesz, szerintem.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3697) krisz073


krisz073
tag

Tud valaki esetleg megbízható külföldi webshopot, akik szállítanak Magyarországra?
Cím jöhet privátba is :)

Mindig jelezz vissza ha kell, ha nem!!!

(#3698) Mika1227 válasza krisz073 (#3697) üzenetére


Mika1227
őstag

Szerintem azzal az a baj, hogy csak 50g-ot lehet vám mentesen behozni.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3699) Mika1227


Mika1227
őstag

Vettem egy Nakhla mentát de sajna elég száraz volt és alig mentás. Van itthon Elements Caribbean Dream ízesítőm gondoltam feljavítom vele a dohányt. Hagytam állni úgy 2 hetet és az eredmény szuper lett. Hatalmas füst, klassz íz és a mentát is érezni lehetett.

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3700) Bloodaxe válasza Mika1227 (#3699) üzenetére


Bloodaxe
aktív tag

Nekem is sikerült sajna száraz nakhlát kifognom. Úgy látszik kicsit alábbhagyott a minőség... :(

Üdv: Zsolti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.