Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) MmDorian válasza 14adam (#3450) üzenetére


MmDorian
őstag

egy pénzvisszakapásra vevő lennék :DDD köszi a választ.

más: Ez nagyon tetszik mosten, ha lesz egy kis lóvém lehet, hogy befizetek rá.

[ Szerkesztve ]

(#3452) 14adam válasza MmDorian (#3451) üzenetére


14adam
addikt

ilyet vett az egyik ismerősöm múlthéten. még nem tudtam kipróbálni de majd megírom a véleményemet ezekről :)

(#3453) MmDorian válasza 14adam (#3452) üzenetére


MmDorian
őstag

szépek, tény, apropó, nem kell valakinek az simerősének 71 centis topmark ?:D fehér, tokkal vonóval, esteleg vortex-szel ?:)

(#3454) Bocaa


Bocaa
senior tag

aladin minimije kinek van rajtam kívül? :D

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#3455) Sweet Lou 6 válasza Bocaa (#3445) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Igazából konkrét helyet nem tudok. Ahol eddig pipáztam, ott megkérdeztem a csapost, hogy lehet-e, általában megengedik. Itt például régebben többször is pipáztunk: Andersen pub. De nem hiszem, hogy ide vágynál, mert sok a nagyon fiatal (15-18 éves), és általában tömeg van. Szerintem kérdezd meg azokon a helyeken, ahol szeretsz pipa nélkül is lenni, hátha megengedik.

sweetlou6.wordpress.com

(#3456) Bocaa válasza Sweet Lou 6 (#3455) üzenetére


Bocaa
senior tag

hmm. köszi a tippet. :D
úgyamúgy 16 éves vagyok :B

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#3457) Sweet Lou 6 válasza Bocaa (#3456) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

akkor bocsi :D
idősebbnek gondoltalak. nézd meg a helyet, a sör olcsó, a bor se drága, a pálinka akciók pedig kifejezetten csábítóak szoktak lenni. Egy elég nagy területű hely, ezért is vannak sokan. Van egy hangulata, könnyen hozzá lehet szokni, a mai napig szívesen megyek vissza oda.

sweetlou6.wordpress.com

(#3459) kismikis


kismikis
tag

Szervusztok!

Vízipipa eladó. A pipa eredeti egyiptomi, használt, karbantartott, kiváló állapotú. A test központi csöves, öntött réz, 1,5kg súlyú.

Tartozékok:
- kerámia
- tömítések

Ár: 8000Ft
Tel: 20 3316701
Köszönöm a figyelmet!

[ Szerkesztve ]

(#3460) kismikis válasza kismikis (#3459) üzenetére


kismikis
tag

A teljes magasság (kerámia nélkül) 72cm.

(#3461) MmDorian


MmDorian
őstag

sziasztok!

érdemes megvenni a drágább razan-t, a nammor helyett ? vélemények ?

(#3462) MmDorian válasza MmDorian (#3461) üzenetére


MmDorian
őstag

no, megvettem a nammor csövet, (pirosfehérzöld), cocobrico, sex on the beach shiazo, egy menta, és egy citrom mizo-ból, mindjárt nekiállok, kipróbálom a shiazot.

(#3463) sasa311 válasza MmDorian (#3462) üzenetére


sasa311
veterán

én csak gumicsövet használok, annál kényelmesebb és praktikusabb nincs.

no meg kb 300 forint métere :D

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3464) MmDorian


MmDorian
őstag

senkise pipázik mostanában ? most tömtem narancsos fakhert, meglátjuk... :D

(#3465) kkrisi


kkrisi
senior tag

Hali!

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen pipát érdemes venni?
Jók a kis party pipák (minipipa) vagy inkább érdemes nagyobbat venni? Szállítás céljából meg itthon is jobba elfér a kisebb, de ha annyival rosszabb, akkor inkább érdemes a nagyobbra beruházni? és abból is melyiket jánlátok?

köszi!

(#3466) 14adam válasza kkrisi (#3465) üzenetére


14adam
addikt

üdv
én 55 de inkább 62cm alá nem adnám. Csak akkor ha otthon gépezéskor kell. Minőségi pipáknak még azt a szárát is lelehet csavarni ami a tartályba megy,és úgy már elég kicsi helyet fogyasztanak. Ilyenek pl az aladin pipák nagy része.
A kicsit mondjuk 24 vagy 35cm-est még akkor se lehet kényelmesen használni ha csak ketten szívjátok,könnyen feldől és kicsi a cső.
Akad most egy eladó 55cm körüli pipám,nagyon masszív kis szerkezet. Súlyán is érezni,hogy nem gagyi anyagból van.

(#3467) mitbrille


mitbrille
csendes tag

hi,

Pénteken utazom Budapestre, hogy 30 cm-es üveget vegyek három csöves pipámhoz, mert a régit egy szerencsétlen mozdulattal összetörtem.
A kérdésem az lenne, hogy hol találok szép üvegeket a legolcsóbban? Kb. mennyibe kerül egy üveg külön?

köszönöm!

jelentkezzen, aki tudja mobilom tartózkodási helyét!!!

(#3468) kismikis válasza 14adam (#3466) üzenetére


kismikis
tag

Minőségi pipáknak még azt a szárát is lelehet csavarni ami a tartályba megy,és úgy már elég kicsi helyet fogyasztanak. Ilyenek pl az aladin pipák nagy része.
Az Aladin pipa testeket nem lehet szétszedni. Az evo-k a tisztításhoz bonthatóak, de a hosszuk marad.

(#3469) kismikis válasza kkrisi (#3465) üzenetére


kismikis
tag

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen pipát érdemes venni?
Jók a kis party pipák (minipipa) vagy inkább érdemes nagyobbat venni? Szállítás céljából meg itthon is jobba elfér a kisebb, de ha annyival rosszabb, akkor inkább érdemes a nagyobbra beruházni? és abból is melyiket jánlátok?

Minit nem érdemes, borulékony és kicsik a belső átmérők. (MYA QT kivétel)
Mennyi lóvéd van a teljes beruházásra?
A modern, vagy a klasszikus formákat kedveled?
Hányan szívjátok majd egyszerre?

[ Szerkesztve ]

(#3470) kismikis válasza mitbrille (#3467) üzenetére


kismikis
tag

üveget vegyek három csöves pipámhoz

PÜ. ment. Ha tudod, a testet és a tömítést vidd magaddal, az a tutti biztos. Kb. mikor mész? Valamikor délután én is arra járok majd. :)

(#3471) kismikis válasza MmDorian (#3464) üzenetére


kismikis
tag

Senki se pipázik mostanában?

Dehogynem. :)
Al Waha Liquorice + Negró Classic cukorka + hideg víz volt az esti "menü". :K

(#3472) 14adam válasza kismikis (#3468) üzenetére


14adam
addikt

kevertem a habibivel :D

(#3473) MmDorian válasza kismikis (#3471) üzenetére


MmDorian
őstag

ha mész mostanában vizipipawebaruhaz boltjába, mindeképp nézd meg az új Aladinokat, valami iszonyat szépek, áruk mégnincs de 20-25 között lesznek, azt mondta az arc.

illetve, nem cask neked szól, bárki aki arra jár ugorjon be, nézze meg, motiváció a pénzspórolásra. :DDD

(#3474) MmDorian válasza MmDorian (#3473) üzenetére


MmDorian
őstag

hali!

úgy néz ki, megyek nyáron törökországba (kopkop), érdemes itt pipát, és dohányt venni ? illetve mennyi dohányt hozhat be egy ember ?

(#3475) 14adam válasza MmDorian (#3474) üzenetére


14adam
addikt

Dohányt biztosan. Szívtam eredeti török dohányt. Eszméletlen. Nem lehet hozzá hasonlítani mondjuk a nakhlát vagy al-masah-t...

(#3476) kismikis válasza MmDorian (#3474) üzenetére


kismikis
tag

A Serbetli dohány márka jó hírű, de valszeg áttekinthetetlen dohány kínálattal találkozol majd. Talán 250g hozható be vám/áfa mentesen. Ha többen utaztok, osszad szét a pakkokat.

A vízipipákat kézműves műhelyekben gyártják. Az öntött testű, hagyományos pipáik káprázatosan szépek. Ha vásárolsz, érdemes a belső átmérőkre figyelni és nagyobbat keresni.

[Törökországi videó.]

(#3477) kismikis válasza kismikis (#3476) üzenetére


kismikis
tag

Újra néztem a videót és (egyebek mellett) az tűnt fel, hogy a török dohány áru is zárjegyes és ott is megjelentek a kínai gyártású pipák.

(#3478) MmDorian válasza kismikis (#3476) üzenetére


MmDorian
őstag

a vámnak utánanéztem, 250g, valóban, és köszi a választ.

(#3479) xmad


xmad
őstag

sziasztok

nincs túlnagy tapasztalatom a pipázással.

jópárszor pipázgattunk már azért nagyjából azért tudom mit hogyan kell.de...

vettem 3 féle dohányt

egy al-masha-át és 2 nakhla mizót

az al-mashaval minden rendben van, úszik a melaszban, nem ég meg..

de a nakhla kb 10 perc után kapar mint az állat, levettem a fóliát, látom a dohány felső része már elvan szenesedve az allja meg még full jó..

mit tudnék csinálni hogy ne égjen meg olyan hamar? mert igy nemtúl jó .:S

(#3480) MmDorian válasza xmad (#3479) üzenetére


MmDorian
őstag

gyári kerámiád van ? mennyi, és milyen fóliát használsz ?

(#3481) xmad válasza MmDorian (#3480) üzenetére


xmad
őstag

gyái kerámia..

topmark 47cm-es vizipipa.. (nem egy nagy eresztés az egész :D)

2 réteg alufóliát szoktam rá rakni..

vagy érdemes lenne majd ki próbálni azzal a fém széntartó konzollal?
de azzal meg az a baj h baromi nagy rajta a lyuk, igy beszivnám rajta a szén hamuját is..

(#3482) MmDorian válasza xmad (#3481) üzenetére


MmDorian
őstag

szar a konzol, felejtsd el, tömd meg, tegyél rá 2 réteget, lyukaszd ki, hajtogass alufóliából egy gyűrűt, kb fél centi magas
tedd rá a fóliára, még egy vagy 2 réteg fólia, kilyukasztva, és jó lesz. több idő míg beindul, de nem ég meg, és talán tovább is ég.

(#3483) xmad válasza MmDorian (#3482) üzenetére


xmad
őstag

azt a gyűrűt azt vágom...

akkor azt mondod h próbáljam meg 4 réteg fóliával?

sajnos az a nakhla dohány nem olyan nedves mint az al-masha :(

(#3484) MmDorian válasza xmad (#3483) üzenetére


MmDorian
őstag

igenigen, de úgy, hogy 2réteg, gyűrű, 2 réteg. szén sima öngyulladós ?

(#3485) xmad válasza MmDorian (#3484) üzenetére


xmad
őstag

aha three kings

várjál akkor azt nemvágom, hogy gondolod :D nemtudsz nekem egy képet mutatni róla?

egyébként a pipát mivel szoktátok ki tisztitani, hogy ne maradjanak mellékízek?

(#3486) MmDorian válasza xmad (#3485) üzenetére


MmDorian
őstag

nekem ez a fajta jött be a gyári kerámiával, vortex-szel már nincsenek ilyen problémák, ha nemjó, akkor kisérletezz.

(#3487) xmad válasza MmDorian (#3486) üzenetére


xmad
őstag

ja igy már értem. köszi :)
jó nagy kerámiád van.

vortex mivel másabb? a kialakitását tekintve tudom, hogy néz ki, de az mivel jobb? abba, hogy-hogy nem ég meg a dohány?

[ Szerkesztve ]

(#3488) MmDorian válasza xmad (#3487) üzenetére


MmDorian
őstag

nagyobb, több fér bele, nem kell teletenni, és nem is szívod le a fóliát a csöcs miatt :DDD

(#3489) xmad válasza MmDorian (#3488) üzenetére


xmad
őstag

ja értem :)

na majd egyszer benevezek egy olyan kerámiára.. :D

kipróbálom akkor majd azt a módszert amit javasoltál, aztán megírom a fejleményeket :)

vizipipa tisztitásával kapcsolatban van még vmi hasznos tanácsod?

(#3490) MmDorian válasza xmad (#3489) üzenetére


MmDorian
őstag

víz :DDD nem szoktam puceválni, a vortex jól megfogja a melaszt. a mellékíz meg nem zavar, mer 2 féle dohányt szívok, nem ütik egymást.

(#3491) 14adam válasza xmad (#3489) üzenetére


14adam
addikt

zuhanyzó fejet letekered. Így nagyon nagy nyomást tudsz egy helyre lőni. Be a pipa testbe,maxra megnyitod aztán hurrá :D ecettel vagy citromlével a tartályt akkor ha belepenészesedik valami :D
Csövet ne mosd ki. Amikor még elkezdtem pipázni minden második nap mostam. Kb 2-3 hónapig bírta aztán jött belőle a rozsda mint az állat. Már 1 éve használom úgy,hogy nem mosom ki és még semmi. Ha majd jobban érzed az ízeket akkor érdemesebb lesz venni egy mosható csövet.

(#3492) Eagl3 válasza MmDorian (#3486) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez a csiga brutál magas

(#3493) xmad válasza 14adam (#3491) üzenetére


xmad
őstag

pont igy jártam én is. elözö csővet minden pipázás után mostam vizzel.. a végére undoritó fekete darabkák jöttek ki a mosásnál meg hát szörnyű mellékizt adott már.. vettem új csövet.. ezt azóta nem mostam még :D

(#3494) 14adam válasza xmad (#3493) üzenetére


14adam
addikt

én a kobra csövemre ezért tettem vízhűtés pvc csövet. Nagyon jól hajlik.métere 1k volt XD most egy uv aktív csövön gondolkodtam :D buliba jól néz ki,meg itthon is van neon

A president vizipipa shop meg kapja be,már ötödikén lezárták a versenyt,azóta nem hirdettek eredményt :W

[ Szerkesztve ]

(#3495) MmDorian válasza Eagl3 (#3492) üzenetére


MmDorian
őstag

lehet, nem használom, csak a kép kedvéért, hogy lássa a kolega, hogy mégis hogy kéne kinéznie.

(#3496) xmad válasza 14adam (#3494) üzenetére


xmad
őstag

az igen

én is onnan rendeltem a dohányt..

ami vicces h ugye lehett ott véleményt irni a dihánxyokról.. a negativ véleményeket nem jelenitik meg az oldalon, csak a pozitivakat.. hát mennyenek már a.........

mert én is irtam már egy párról véleményt

(#3497) 14adam


14adam
addikt

Hirdettek. Nem nyertem semmit,de megvagyok hívva egy közös pipázásra a boltba (Népliget) majd egyszer behajtom rajtuk :D

[ Szerkesztve ]

(#3498) MmDorian válasza 14adam (#3497) üzenetére


MmDorian
őstag

sziasztok!
valakinek van mentás, és almás shiazo-ja eladó ?

(#3499) 14adam válasza MmDorian (#3498) üzenetére


14adam
addikt

én most egy szőlős shiazo-t szívok. Nagyon jó :)

(#3500) Eagl3


Eagl3
veterán

Én pedig áfonyásat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.