Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) KelemenUhr válasza Panthera (#3950) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Igen, 1000 ml-es Elenmeyer-lombik. Az egész dizájn ilyen labor-style lesz. :D PVC szívócső, fém dohánytölcsér. Ja meg ilyen hideg laborfényt akarok kreálni valami vízálló LED-es eszközzel, ha nem találok, akkor én fogom legyártani... :DDD Az a baj, rengeteg ötletem van, de mindig abba ütközök, hogy semmit sem lehet kapni, csak Pesten... :W

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#3952) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Kicsike pipához lehet kapni valami nagyobb belső átmérővel rendelkező szívócsövet? Linkeljetek valamit pls :D

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#3953) KelemenUhr válasza haromegesz14 (#3952) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Milyen pipa az pontosan? Dobj képet vagy linket róla!

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#3954) haromegesz14 válasza KelemenUhr (#3953) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Topmark 37 centis :DDD

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#3955) k!nG


k!nG
aktív tag

Valakinek megvan ez a pasztas vizipipa ahol a dohany krem allagu? Haverom vett es probalta allitolag sokkal jobban kijonnek az izek vele.

https://www.behance.net/vargadom

(#3956) KelemenUhr válasza haromegesz14 (#3954) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Van ekkora pipám, gondolom hosszabb csőre gondolsz. :F Mármint a nagyobb belső átmérőnek nem nagyon van értelme, csak ha a pipán lévő nyílást is tudnád növelni. Egyébként én is hosszabb csővel használom, bármelyik pipás boltban kapsz. Ha olcsóbban hozzá szeretnél jutni, akkor pedig Vatera, OLX, Jófogás. :)

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#3957) Pocok256


Pocok256
veterán

Sziasztok 3 személyes (3 csöves) vizipipát szeretnék rendelni úgy 20k alatti áron valami webshopból. Mit ajánlotok ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3958) KelemenUhr válasza Pocok256 (#3957) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

01
02

Ezeket próbáltam már, nagy a választék és megbízhatóak, bőven van 3 csöves 20k alatt. Esetleg még Vaterán meg OLX-en, esetleg jófogáson is megnézném, hátha van valamivel olcsóbban. Ebay is megér egy kattintást.

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#3959) Pocok256 válasza KelemenUhr (#3958) üzenetére


Pocok256
veterán

Ezeket a shopokat néztem, de azt írták nicns a raktáron nekik :/

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3960) Bjørgersson válasza Pocok256 (#3959) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A vízipipa webáruházból nekem ~másfél év alatt érkezett meg a "pipám". :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3961) Pocok256 válasza Bjørgersson (#3960) üzenetére


Pocok256
veterán

hát az okay :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3962) Bjørgersson válasza Pocok256 (#3961) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, gondolod annyi idő alatt hány ezerszer megfeledkeztem róla, kellett pár perc mire összeraktam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3963) haromegesz14 válasza KelemenUhr (#3956) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Nem hosszabbra, nagyobb belső átmérőre gondolok, de csak maga a "fej" rész, ami a markolat után jön.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#3964) Pocok256 válasza Bjørgersson (#3962) üzenetére


Pocok256
veterán

Pár perc :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3965) Pocok256


Pocok256
veterán

Szegeden eldoradon kívül van vízipipa bolt?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3966) Panthera válasza Pocok256 (#3965) üzenetére


Panthera
őstag

Anna kúti dohánybolt (tavaly még voltak)!

(#3967) Pocok256 válasza Panthera (#3966) üzenetére


Pocok256
veterán

Köszi eldorádóban (a 4. be amelyikben voltunk) találtunk egy elfogadható vízipipát :) Na meg megállapítottuk hogy a pannon banános dohány nem a legjobb választás :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3968) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

Sziasztok!

Ha valakit érdekelne, akkor írjon privátban.

-Aladin Arabica Evolution 51cm piros
-Hookah Pro Grip mosható szívócső piros
-Aladin Bamboocha faszén 2kg
-El nefes mini phunnel fekete
-Aladin hőtartó sapka
-Shiazo citrom-menta 100g
-Fekete válltáska kicsi

üdv!

[ Szerkesztve ]

(#3969) Mika1227


Mika1227
őstag

Eladó vagy cserélem Nakhla Őszibarack dohányt, egy tömés hiányzik belőle, dohányboltban vettem nem jön be az íze 1000Ft.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3970) Mika1227


Mika1227
őstag

Hoppá!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3971) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Üdv,
Rozsdamentes felső részt ( lényegében a tartálytól felfele minden kéne ) Pesten hol tudok vásárolni? :)

Békesség, boldogság! x)

(#3972) Mika1227 válasza Wikoo (#3971) üzenetére


Mika1227
őstag

Milyen pipához kell?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3973) Wikoo válasza Mika1227 (#3972) üzenetére


Wikoo
aktív tag

Ilyen :

:)

Békesség, boldogság! x)

(#3974) Mika1227 válasza Wikoo (#3973) üzenetére


Mika1227
őstag

Szerintem itt meg itt szétnézel találsz hozzá megfelelőt.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3975) Wikoo válasza Mika1227 (#3974) üzenetére


Wikoo
aktív tag

Sajnos nem, első webshopban nem rozsdamentes, a másodikban pedig nem is árulnak ilyen alkatrészt külön. :(

Békesség, boldogság! x)

(#3976) Panthera válasza Wikoo (#3973) üzenetére


Panthera
őstag

Amiben van a pipa, az direkt hozzá való szállítóeszköz??? Nagyon ötletes, sokszor jól jött volna már! :)

[ Szerkesztve ]

(#3977) Wikoo válasza Panthera (#3976) üzenetére


Wikoo
aktív tag

Igen, összeállítva lehet hordani, szíjakkal rögzíteni és becipzározható.

Békesség, boldogság! x)

(#3978) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Ezeket az újdonságnak számító "paszta" cumókat merre lehet kapni itthon?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#3979) Wikoo válasza haromegesz14 (#3978) üzenetére


Wikoo
aktív tag

Jep, több boltban is láttam már.

Békesség, boldogság! x)

(#3980) haromegesz14 válasza Wikoo (#3979) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Nesönel tóbákó soppokban? Nem sűrűn járok, de egyik helyen se láttam még :D

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#3981) plus44 válasza Mika1227 (#3974) üzenetére


plus44
veterán

Debrecenben AL-Fakher dohányt merre találni?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3982) Mika1227 válasza plus44 (#3981) üzenetére


Mika1227
őstag

Én több Nemzeti dohány bolban láttam. Pl. Pláza mellett, doberdói végállomásnál a dohány boltban. Csak elég húzós az ára 1800 körül.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3983) plus44 válasza Mika1227 (#3982) üzenetére


plus44
veterán

300Ft-tal drágább, mint a 'fogalmam sincs milyen márkájú' amit mindben lehet kapni, és ég és föld a kettő. Én a csapó utcán lévő 3 vagy 4 dohánybolt egyikében sem kaptam, sőt még a hatvan utcaiban sem, pedig az aztán kb. Debrecen egyik, ha nem a legforgalmasabb dohányboltja. Mindenesetre köszi, elnézek majd akkor a plázáshoz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3984) Mika1227 válasza plus44 (#3983) üzenetére


Mika1227
őstag

Voltál szétnézni, kaptál AF-et?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3985) Mika1227 válasza Mika1227 (#3969) üzenetére


Mika1227
őstag

Senkit nem érdekel a Nakhla őszibarack? Legyen 800 Ft vagy esetleg csere?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3986) plus44 válasza Mika1227 (#3984) üzenetére


plus44
veterán

Egyáltalán nem, volt olyan felkészült trafikos, aki életében nem hallott ilyenről, elém rakta, hogy válasszam ki, ha van... Am. lett helyette dinnye-menta Nakhla, és zseniális volt.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3987) Mika1227 válasza plus44 (#3986) üzenetére


Mika1227
őstag

Még jó, hogy ennyire értenek hozzá! Olyan Nakhlát még nem szívtam! A Plázánál voltál? Ott pedig általában (legalábbis ahányszor én voltam) szokott lenni AF. Biztos épp kifogytak.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3988) plus44 válasza Mika1227 (#3987) üzenetére


plus44
veterán

Majd még körbejárok, de kifejezetten zavar, hogyha már ennyire államosítjuk a dohányáruk eladását, akkor miért nincs ez a része is legalább annyira toppon, mint a rendes dohány. Nyilván értem, jóval kevesebben veszik, na de akkor is...

Amúgy te/ti milyen szénre esküsztök? Cocobrico, vagy Bamboocha? Nekem utóbbi van, de iszonyúan törik, képtelenség úgy hevíteni, hogy ne törjön minimum 3 darabra. Ami még jó is lenne, ha normális darabokra törne, de inkább csak morzsolódik. Brico-val tapasztalat?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3989) Mika1227 válasza plus44 (#3988) üzenetére


Mika1227
őstag

Én Cocobricót használok régebb óta. Nagyon jó szén csak ajánlani tudom. Legutóbb vettem Coco-coal-t még jobb mint a Cocobrico fél kockák még felezgetni sem kell és még a bricótól is tovább bírja. Bár a bricót se mindíg felezem.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3990) MaTpr0F


MaTpr0F
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy 90cm-es pipához szeretnék venni phunnel fejet, de nem tudom, hogy a 7cm átmérőjűt vagy pedig a 9,5-est.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#3991) Mika1227 válasza MaTpr0F (#3990) üzenetére


Mika1227
őstag

Mármint hol érted a méretet?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3992) MaTpr0F válasza Mika1227 (#3991) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Hogy lehet ezt érteni? :DDD
Van ebből a fejből 7 cm átmérőjű meg van 9,5. Nyilván nem a tövében. :))

(#3993) Mika1227 válasza MaTpr0F (#3992) üzenetére


Mika1227
őstag

:B ;]
Nyilván a nagyobb átmérőjű kerámiába több dohány fér a kisebbe meg kevesebb! :K
Te tudod melyikre van szükséged, inkább egyedül pipázol vagy társasággal. Milyen kerámia ez pontosan?

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3994) Panthera válasza MaTpr0F (#3990) üzenetére


Panthera
őstag

Nem tudom az enyém van-e 7 cm, szerintem az is elég, társaságban is használjuk. A másik az túl nagy szerintem. Ha vékonyabb kerámiából van, akkor gyorsabban is felmelegne. Meg azért anyaggal is győzni kell őket. :)

Egyszemélyes használatra meg inkább a mini phunnel ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#3995) MaTpr0F válasza Panthera (#3994) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Társaságban is használnám, de ismerősömnek is "csak" 7 centis feje van és van, hogy 4-en szívjuk.
Nem voltam biztos benne azért kérdeztem rá.

Kővel és dohánnyal is használnám azért is gondolkodtam el mert a 9,5-be már igen csak tenni kell cuccot.

Ez lenne pontosan.
Ez pedig a kisebb.

[ Szerkesztve ]

(#3996) Panthera válasza MaTpr0F (#3995) üzenetére


Panthera
őstag

Én csak kővel használom. Kezdetben tettem bele dohányt is, de az kegyetlenül bele tud égni. Elég macerás kitakarítani.
Milyen szenet tennél rá? Ha nem öngyulladósat (vagy kicsi a hő), akkor mindenképpen kell rá hőtartó. Lehet szerezni olyan phunnelt, amihez tartozik egy fém (mini) ráhajtós tető. Személyes tapasztalatom, hogy a pl. cocobrico semmit nem ér anélkül.

Az enyém ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3997) Mika1227 válasza Panthera (#3996) üzenetére


Mika1227
őstag

Azt, hogy semmit nem ér azt azért nem mondanám, én mindíg hőtartó nélkül használom, csak a megfelelő mennyiségű szenet kell rárakni Egy ekkora phunnelre nem egy brico kell hanem inkább 3 vagy 2 elfelezve és úgy rá a 4 fél.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3998) Panthera válasza Mika1227 (#3997) üzenetére


Panthera
őstag

Ok, nem fogalmaztam pontosan. Én mindig egyet teszek rá, abból indultam ki.
Ha elfelezed, akkor ugye gyorsabban meg lehet gyújtani őket?

(#3999) Mika1227 válasza Panthera (#3998) üzenetére


Mika1227
őstag

Igen úgy gyorsabban felizzik. Meg ha többet teszel rá jól lehet szabályozni a hőt, ha túl sok hőt kap kihúzod a kerámia szélére ha meg kevés a hő akkor beljebb rakod. Próbáld meg úgy, hogy többet teszel rá! :K
Ebben a videóban találsz olyat, hogy melyik kerámiára mennyi szén kell. Ez a szén szinte ugyanaz mint a Cocobrico. 5:50-től.

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4000) Panthera válasza Mika1227 (#3999) üzenetére


Panthera
őstag

Több hete készülök már pipázni, mert az előkészületek miatt lusta vagyok belekezdeni. De ha el van felezve a szén akkor elvileg kevesebb a forgatás is (tűzhelyen szoktam hevíteni). Ki fogom próbálni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.