Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) somasz válasza Gonosz15 (#3250) üzenetére


somasz
addikt

Szultán kincseiben asszem 950-990Ft az 50g-os, és kb 3500 a 250g-os Mizo.
Asszem.
De lehet, hogy nem lenne hülyeség kipróbálnod az új fajta cuccokat, amik fent vannak a vizipipa.eu-n, ugyanis átvette a céget a Szultán kincsei. Dohányízesítők néven vannak fent a melaszok, ezekhez kapsz dohányt, ami benne van az árban, te bekevered, és 3-4 nap múlva van fasza dohányod, nem olyan kicseszett drágán. És van egy valag íz. Járj utána, én még nem próbáltam őket, de tuti, hogy ki fogom.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#3252) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

most próbáltam ki az al fakher cseresznyét, sultancenterből van. Füst nagy, krémes de csersznyét nem igazán érzem, csak lehelletnyit... :F

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#3253) somasz válasza Gonosz15 (#3252) üzenetére


somasz
addikt

Mert biztos már egy éve lejárt...

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#3254) Jinx.lola


Jinx.lola
újonc

sziasztok! kisbéri lakos vagyok. kaptam 1 vizipipát de nekem kéne hozzá szén,dohány,és csipesz..!! nem tudom hol tudom megvenni a környéken..:(!!

vki segitseeen nekem..

puszíí,Jinx.Lola :((( :((( :F

(#3255) Gonosz15 válasza somasz (#3253) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

:/ fasza... :(

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#3256) Jinx.lola


Jinx.lola
újonc

vki segitsen nekem kisbéren moron vagy szfváron hol lehet vizipipadohányt venni és szenet..??:( kérlek irjatok privibee !!!!!

Fontos!

(#3257) #72042496 válasza Gonosz15 (#3255) üzenetére


#72042496
törölt tag

Esetleg próbáld ki a glicerint (lehet venni direkt a pipadohányhoz), hátha segít. Egyébként mennyiért adják most az Al Fakhert? Külön zacskóban kaptad, vagy dobozosat vettél?

(#3258) kismikis válasza Jinx.lola (#3256) üzenetére


kismikis
tag

Itt érdeklődj.

[ Szerkesztve ]

(#3259) kismikis válasza Gonosz15 (#3252) üzenetére


kismikis
tag

Centerben régi dohányok vannak, gyenge ízekkel, kerülendő. :W
Mekkora pakkot vettél? :U

(#3260) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Haverral vettünk felesbe egy dobozos Al Fakhert. Ilyen kis dobozban adták aminek van ilyen kis fogókája.

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#3261) zofia08


zofia08
újonc

Sziasztok! Londonban keresek olyan helyet, (üzletet) ahol lehetne venni vízipipát. Ha esetleg tud valaki segítsen, nagyon fontos lenne! köszönöm előre is! :)

(#3262) Sianis válasza zofia08 (#3261) üzenetére


Sianis
addikt

Első Google találat szerint:

"More and more shops are starting to sell shisha pipes and it is likely there maybe one in your area. The best place I have found is Edgeware Road, London. This street is filled with shisha shops and has a huge choice of pipes. It is usually possible to barter with the shopkeepers to get an even better deal! Don't be afraid to ask to swap a base or hose if one has caught your eye."

Sianis

(#3263) zofia08 válasza Sianis (#3262) üzenetére


zofia08
újonc

Köszönöm szépen. Google-ban én is kerestem. Arra gondoltam, ha valaki vett ott, vagy konkrét címet tud, ahol tapasztalatai szerint szépek, és nem drága cuccok vannak. Ha más nem, ezt megkeresem. köszi

(#3264) Eagl3


Eagl3
veterán

Sziasztok!

Most, hogy nekem is lett egy vízipipám, ideje lenne kicsit feléleszteni a topicot! :DDD
Vettem egy Habibi Modern (fekete) pipát, 61cm.
Nakhla kétalmás és Al Masha Whisky redbull dohányt vettem mellé, almásat szívtam De. most a whisky redbullt pöfékelem. Mindkettő nagyon kellemes.
Azért hozzá kell szokni, mert régen ugyan dohányoztam, viszont 2éve letettem, azóta csak szivarkát szoktam szívni, de azért be tud ütni így elsőre a vizipipa... a mésik, hogy kicsit kapar a füst, lehet, hogy az öngyulladós széntől.

(#3265) Sianis válasza Eagl3 (#3264) üzenetére


Sianis
addikt

Kaparás attól van, hogy nagyon megtömöd a pipát és beég a dohány. Kicsit tegyél bele kevesebbet, illetve az is segít ha nem a közepére rakod a tölcséren a szenet, hanem a szélére.

Sianis

(#3266) Gonosz15 válasza Eagl3 (#3264) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Vagy próbálj meg alukarikát tenni a szén alá. Ez álltál távolabb került a dohánytól a szén, kevesebb hőt kap a dohány, nem fog megégni.

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#3267) Eagl3


Eagl3
veterán

Az utolsó tömés már jobban sikerült, csak közben lebetegedtem így pár napig nem lesz pipázás. Kár, egyre jobban megkedvelem a dolgot.
Próbálgattam a töméseket, csak vagy kevés füstöm lett, vagy picit megégett mert kapart, végül alukarikára raktam a szenet és úgy volt a legjobb.
Nektek melyik a kedvenc dohányotok? Mit érdemes kipróbálni?

(#3268) Chosen válasza Eagl3 (#3267) üzenetére


Chosen
addikt

Nakhla Mizo Dinnye és Guava. (hülye neve van, de nagyon jó) ;)

(#3269) Eagl3 válasza Chosen (#3268) üzenetére


Eagl3
veterán

Görög v. sárgadinnye?
Mod.: vagy ez egy dohány és a két gyümölcs keverékéből áll?

[ Szerkesztve ]

(#3270) Chosen válasza Eagl3 (#3269) üzenetére


Chosen
addikt

A dohánymárkán belül ez két külön íz. Görögdinnye és guava :)

(#3271) Sianis válasza Chosen (#3268) üzenetére


Sianis
addikt

Nekem a guava nem adta be. A dinnye, szőlő az viszont csúcs.

Sianis

(#3272) Gonosz15 válasza Sianis (#3271) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Nekem egyik szőlővel sem volt eddig szerencsém, akármilyet próbáltam. Narancs, Citrom, Kivi, Eper, Cseresznye, Görögdinnye és persze a mentás. Nálam ezek a tutik.

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#3273) Chosen válasza Sianis (#3271) üzenetére


Chosen
addikt

Kinek mi. :) Bár úgy látszik a dinnye egységesen bejön mindenkinek.

(#3274) Eagl3


Eagl3
veterán

Vettem Mizo görögdinnyét, épp azt pippantom, valóban kellemes íze van és nem is annyira ütős mint pl a nakhla kétalma. Meg vettem még egy Mizo guavát is, kíváncsi vagyok milyen lesz. Kóstoltátok már?

MOD: most látom ogy ezt is ajánlottátok, akkor biztoa finom lesz az is. :)

[ Szerkesztve ]

(#3275) Eagl3 válasza Eagl3 (#3274) üzenetére


Eagl3
veterán

Szép fehér füstje van ennek a görögdinnyének. :)

(#3276) Eagl3


Eagl3
veterán

Nagyon jó ez a Mizo guava, eddig ez az ízvilág jött be nekem legjobban. Kicsit savanykás, kesernyés íze illata van, de mégis édes egy picit.

(#3277) szokeherceg válasza Eagl3 (#3276) üzenetére


szokeherceg
tag

hol vetted a mizokat? Mennyi volt? Tud vki még zárjegy nélküli nagy mizókat vhonnan?

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#3278) kismikis válasza szokeherceg (#3277) üzenetére


kismikis
tag

A Szultán Kincsei-ben láttam legutóbb olcsó 250g-os Mizo dohányokat, guava és talán cherry ízben. Kérdezd meg őket, mielőtt útra kelsz, eltelt azóta pár hónap.

Ha más prémium márka érdekel, nézz be [IDE]. A két utolsó lista figyelemre méltó! :K

(#3279) Eagl3 válasza szokeherceg (#3277) üzenetére


Eagl3
veterán

Székesfehérváron, itt már zárjegyes majdnem minden, csak nakhlából van pár darab ami nem. 990 volt egyébként.

(#3280) Eagl3


Eagl3
veterán

Vettem ma:

Al Masha - Redbull_ épp ezt szívom, energiaitalt iszok mellé kellemes, nem ütős dohány, nem túl intenzív az íze, talán nem is baj.
Nakhla - Kóla: ezt még nem kóstoltam, kíváncsi leszek, bár vannak kételyeim... :)
Nakhla - Fahéj: ez nem igazán jött be, az illata fantasztikus viszont kicsit fújtő száraz érzetű a füstje és miközben szívom a torkomon jelentkezik egy édeskés íz, nem az igazi, de karácsonyra jó lesz illatosítónak, szerintem majd keverek hozzá nakhla kétalmát.

nektek tapasztalat ezekkel a dohányokkal?

(#3281) szokeherceg


szokeherceg
tag

Rendelt már vki mostanság külföldröl dohányt? Mik a tapasztalatok? Vámon mit szóltak hozzá? Jöhetnek priviben is a cinkes válaszok :DDD

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#3282) kismikis válasza Eagl3 (#3280) üzenetére


kismikis
tag

Nakhla - Fahéj: nem az igazi, de karácsonyra jó lesz illatosítónak, szerintem majd keverek hozzá nakhla kétalmát.

A Nakhla fahéjast tisztán kevesen tudják elszívni. Keverj inkább a kétalmához fahéjast, kb. 2:1 arányban, úgy kellemesebb ízt ad. :K

(#3283) Eagl3 válasza kismikis (#3282) üzenetére


Eagl3
veterán

Én is erre gondoltam, van is itthon Nakhla kétalmám. Úgyérted, hogy 2rész fahéj és egy rész alma vagy fordítva?
Most Mizo guavát tömök, eddig ez a sláger. :)

(#3284) Eagl3


Eagl3
veterán

Éppen Nakhla kólát szívok, nem is olyan rossz... egyáltalán nem intenzív, csak utóízt érzek ami kólás cukor ízű.

Viszont most, hogy egyre több fajta dohányt kipróbálok kezd kialakulni a kép.
Sima Nakhla dohányt nem fogok venni, mert kategóriákkal roszabb a minősége mint pl. a Mizonak vagy a Masha -nak. Nem elég melasz dús a dohány, ebből kifolyólag hamarabb sokkal könnyebben megég és nincs is akkora füstje mint egy Masha-nak. Ütősebb is mint a magasabb kategóriájú dohányok.
Mizo és Masha dohányből mind bejött eddig, a kettő közt azt a különbséget vettem észre, hogy a Mizo lágyabb, kicsit krémesebb füstöt ad a Mashaval szemben, viszont nincs akkora füstje és az íze sem annyira intenzív.
Valószínűleg a többség itt ezekkel tisztában, van, de hátha érdekel valakit. :)

A másik nagy okosság amire rájöttem az a pipán lévő légtelenítő. Ha egy picit lekapja a dohányt a szént, akkor leszedem a szenet, megfújom a csövet a légtelenítő frankón kinyomja az égett füstöt és újra olyan íze lesz a pipának mint begyújtás után 5 perccel.

(#3285) kismikis válasza Eagl3 (#3283) üzenetére


kismikis
tag

Úgyérted, hogy 2rész fahéj és egy rész alma
2-3 rész alma, 1 rész fahéj

Mizo guavát tömök
Annak brutál erős íze van, csak szellőztetve és keverve tudom elszívni.

Sima Nakhla dohányt nem fogok venni, mert kategóriákkal roszabb a minősége
Jó az, csak hagyományosabb a modern, szaftos anyagoknál. Túltöméses (overpack) módszerrel verhetetlen.
[túltömés]

[ Szerkesztve ]

(#3286) Eagl3 válasza kismikis (#3285) üzenetére


Eagl3
veterán

Megvan a nekem eddig legjobban bevált tömési módszer.
hagyományos kerámiát peremig megtömöm, erre egy viszonylag sűrűn feltekert alu csiga majd rá egy ketté hajtott alufólia, ezután tűvel sok apró lyuk majd egy aluból hajtogatott hőtartó. Egyszerű, takarékos, nem ég meg a dohány és nagy füstöt ad.

Ha nem használok csigát, egy pillanat alatt megég a dohány. Ha Úgy csinálom, hogy két réteg alu, erre csiga és még egy alu, akkor meg nem megy elég hő, hiába teszek sok szenet, ezáltal kevés a füst. Ha két réteg alu, erre a csiga és erre a szén, akkor meg a szén súlyától és hőjétől besüpped az alufólia és beleér a dohányba.

Most épp Guavát szívok, Sárga Monstert kortyolgatva amiben szintén van Guava. :)

(#3287) Eagl3


Eagl3
veterán

Al Sultan - Banán Tejjel

Kezdő pipás révén naivan azt gondoltam, hogy kevésbé jó márka (csak ez volt a trafikban), de valami elképesztő finom íze van. Aki még nem próbálta, mindenképpen tegye meg. :)

(#3288) 14adam


14adam
addikt

Azok az új khail mamoon pipák fergetegesek a vizipipa.eu-n :Y Főleg a jeges

#3287) Eagl3 nekem az alsultános dohányok nagy része tetszik. Citromos menta a kedvencem belőle

[ Szerkesztve ]

(#3289) 14adam


14adam
addikt

valakinek nincsen szír -->egyiptomiátalakítója kerámiához? :U Nem akarok netről rendelni mert a futár kurva drága így meg meglehetne oldani pár száz ft-ért (bubis boríték)

[ Szerkesztve ]

(#3290) Eagl3 válasza 14adam (#3289) üzenetére


Eagl3
veterán

Hasonló cipőben járok mint te, nekem egy vortex kerámiára lenne szükségem, de egész Fehérváron nincs sajnos... a házhoz rendelés meg egy ezres. Ráadásul csak fekete színű jöhet szóba.

(#3291) mrbig25 válasza 14adam (#3289) üzenetére


mrbig25
őstag

Ha holnap rendeltek, akkor ingyenes a szállítás -> KATT
Nekem is az egyik haverom mondta egy pár napja, sztem érdemes vele élni.

...

(#3292) 14adam válasza mrbig25 (#3291) üzenetére


14adam
addikt

köszönöm :R ki hirdettem az ismerőseim körébe,hogy ingyenes a szállítás egyből 5-en rendeltek is valamit :D
Máskor is örülnék egy ilyen kezdeményezésnek mert ilyenkor bármit meg rendelsz amiért előtte azért nem akartál mert drágább lett volna a futár
:R

(#3293) mrbig25 válasza 14adam (#3292) üzenetére


mrbig25
őstag

Nincs mit.
Szerintem is jó a kezdeményezés, többször is lehetne hasonló.
Eredetileg én is rendeltem volna egy Vortex kerámiát, erre ma megvettem helyben 3k-ért :DDD csak sajnos még nem tudtam kipróbálni, pedig most van jófajta Nakhla Mizo meg Al-Fakher dohányom is...na majd holnap.
Egyébként nem tudom észrevettétek-e, de van egy rejtett oldal is -> ERRE :)

Bő füstöt :R

[ Szerkesztve ]

...

(#3294) 14adam válasza mrbig25 (#3293) üzenetére


14adam
addikt

úgy látszik,hogy szokott rendelni onnan más ph-s is:

" Sziasztok ! Nagyon szépen köszönöm a vizipipát , amit töletek rendeltem egyszerűen fantasztikus minőség , és tök körekt az ára . Ugy érzem eddigi vizipipáimat rossz helyröl rendeltem ;) Mindenkinek Ajánlom ezt a Web oldalt ! Üdv. bableves :) "
.bableWes

(#3295) 14adam válasza 14adam (#3294) üzenetére


14adam
addikt

megkaptam a csomagom. gls-t írnak az oldaon de dt futár hozta az van a papíron,nah mindegy,rendes volt.
A kérdésem az lenne,hogy használt-e már valaki ilyen átalakítót? nekem valahogy nem jön össze. Próbáltam már pár tömítéssel de a szír pipámba nem akar beleszorulni az átalakító :F 3-4mm-el vastagabbnak kéne lennie :U

(#3296) szaba19 válasza Jinx.lola (#3254) üzenetére


szaba19
tag

Szia én győri vagyok ha gondolod segitek ilyesmiben:)

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#3297) szaba19 válasza Eagl3 (#3264) üzenetére


szaba19
tag

Vagy pedig alufóliából csinálsz rá egy csigaformát és akkor nem kövezlen érintkezik a szén a dohányon lévő fóliával

GSM:Iphone 4 16gb Laptop:AMD Phenom II X4 n970 ,4gb ram, AMD radeon HD 6650m 1gb VRAM,640gb

(#3298) MmDorian


MmDorian
őstag

Sziasztok!

Nagy dilemmába vagyok.Vizipipawebaruhaz-on vannak ezek a csomagok. Az arany-t néztem ki, mert jó dohány, elég szén, és szép nagy pipa, csak utána néztem, hogy 2 csöves.

Baj ez ? :DDD Egyedül lennék rá, de hogyha le lehet venni, és be lehet tömni a lukát, akkor jó lenne.

Az ezüst csomag azért nem tetszik, mert csak Nakhla dohány van hozzá, haver vett multkor 2 almásat, nem volt jó.

Vélemény ?

[ Szerkesztve ]

(#3299) 14adam válasza MmDorian (#3298) üzenetére


14adam
addikt

két csövű pipához álltalába adnak egy kis gumi dugót. Azt beledugot és kész. De lehet ehez nem jár,kérdezz rá 50-200huf között van

két almás dohány nekem nem a kedvencem. volt egyszer egy nagyon édes kétalmám,azóta nagyon nem szeretem

[ Szerkesztve ]

(#3300) MmDorian válasza 14adam (#3299) üzenetére


MmDorian
őstag

nakhla mango ? lehet, hogy a kisebb mellett döntök, mert nem bizos, hogy lesz rá 17k-m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.