Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) lorcsi válasza Gondosch (#346) üzenetére


lorcsi
veterán

Ezek hány centisek: [link]?
és az áruk mennyi?
elképzelhető hogy rendelek majd vmit, úgy látom 2 esetén éri meg igazán
van esetleg debreceni bolt akik tőletek vásárolnak?

[Szerkesztve]

(#352) Gondosch válasza lorcsi (#351) üzenetére


Gondosch
csendes tag

Lorcsi---> A fotón látható pipák méretei: 35, 45, 55 cm., az áruk a www.filleres.gportal.hu -n , a bal oldali, ''Termékeink''---> Vizípipák alatt található.
Van 90cm.-s pipa is, ami 8900Ft., de ha kettőt kérsz, azt nagyker áron kaphatod meg, 6500 Ft.-ért.
Debrecenben nincs boltunk, vevőnk, viszont utánvéttel is megrendelheted, melynek darabonkénti postakőltsége: 1190 Ft. Ha Bp.-re jönnél vásárolni és többet vennél, a IX ker.-i Gubacsi u.6 szám alatti nagykerben teheted meg személyesen. Ha pedig 1 db.-ot vennél, akkor a 1083, Bp. Práter u. 59 alatti ''Filléres bolt''-ban várunk.

Üdv.: Gondosch

(#353) lorcsi válasza Gondosch (#352) üzenetére


lorcsi
veterán

a méret befolyásol valamit?

[Szerkesztve]

(#354) Thyb válasza Gondosch (#352) üzenetére


Thyb
senior tag

Hi, anno irtam privit de nem jött válasz. Keresek vékony karcsu de 120-150 cm magas vizipipát. Azt tudtok-e szerezni és mennyiért?

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#355) Sipi16


Sipi16
senior tag

Hali a Chills-nél néztem pipákat a legtöbb füvesnek néz ki és egy sima dohányosat szeretnék nagyon megtetszett :)
valami olcsó kéne nem tudtok nekem ilyet?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#356) Thyb válasza Sipi16 (#355) üzenetére


Thyb
senior tag

Bagózz, bekapod és rágod. Az nem jó ;) ? Annál olcsóbb nincs. Jó nagyokat lehet köpni utánna. Sőtt, ha vizipipa dohányt rágsz, akkor lehet, hogy még illatos is lesz. :DDD

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#357) Sipi16 válasza Thyb (#356) üzenetére


Sipi16
senior tag

hehe....
hawer vett vizipipát nagyon cool csak én is szeretnék...
csak nekem nincs 30k-m rá...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#358) Thyb válasza Sipi16 (#357) üzenetére


Thyb
senior tag

Messze nem kell hozzá annyi. Nem kell mindjárt a legdrágábbat megvenni, én a 3 águmat valami 15-ért vettem és tökéletesen szuperál. Most gondolkodom egy kicsit extrább modelben.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#359) Sipi16 válasza Thyb (#358) üzenetére


Sipi16
senior tag

nekem vmi 1ágú kéne... magányos ember vagyok.. :(

[Szerkesztve]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#360) Jessus81


Jessus81
tag

Ma voltam a Corvin mozi mellett.nagyon szép pipák vannak, és szép csöveket is lehet kapni (bőr, kívűlről drótozott, faragott, festett véggel) 2500 Ft-ért,ja és jó sok dohány van, és a kiszolgálás is szuper!!!! :R :R :R

[Szerkesztve]

PSN: Thorpapa

(#361) Sipi16 válasza Jessus81 (#360) üzenetére


Sipi16
senior tag

A Corvin mellett merre találom? mert lehet hogy elnézek... szombaton verseny... utána jó lenne elpipázgatni...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#362) Jessus81


Jessus81
tag

Hát emberek, a nakhla kétalmástól nagyon be lehet szédülni... :)) :)) :))

PSN: Thorpapa

(#363) Jessus81 válasza Sipi16 (#361) üzenetére


Jessus81
tag

szembe állsz a corvinnal, és a bal oldalon a galaxy sport, gyrosos után, a sarkon a zöldséges az (práter u. józsef krt. sarok).

PSN: Thorpapa

(#364) Gondosch válasza lorcsi (#353) üzenetére


Gondosch
csendes tag

Sztem, nem, de vannak itt profibbak mint én, a pipázás terén, nem akarok okoskodni. Ha valaki tud segíteni Lorcsinak, tegye meg, köszi.

(#365) Gondosch válasza Thyb (#354) üzenetére


Gondosch
csendes tag

Hi Thyb, nem nézek erre túl gyakran, ezért a www.filleres.gportal.hu -n található e-mail címekre írj, a gondosch@freemail.hu , vagy a gondosch@dominet.hu -ra.
Raktáron nincs, de a napokban utánanézek a Szíriai elosztónál és megírom az árakat.

(#366) Thyb válasza Gondosch (#365) üzenetére


Thyb
senior tag

Kössz, láttam ilyet és ez valóban már szobadisznek tudható be. Az, hogya 3 ágast szétbulizzuk az egy dolog, de ezeknek a 120-150 -eseknek a megjelenése már igazi remekmű. Előre is kössz.

Csak meg ne lepődjek az árán. :B

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#367) Gondosch válasza Thyb (#366) üzenetére


Gondosch
csendes tag

Thyb----> Ma, felbuzdúlva a Jessus 81 remek hozzászólásán(360), miszerint a mágikus 2500 ft.-os árat láttam(most már látom, hogy melléolvastam, mert Jessus a szívócsövekre értette a 2500 ft.-os árat), elmentem az én elosztómhoz( a Szíriai importőr), ahol rákérdeztem, hogy hogyan lehet az, hogy 2500 Ft.-tól vannak pipák Bp.-en, ha ő a föelosztó?
Felháborodott és mondta, hogy ilyen nem lehet, mert mindenki(az arabok is) tőle veszi a pipákat. Autóba ültünk és elmentünk a Corvin mozi melletti zöldségeshez, aki meredt szemekkel hallgatta a történetet és röhögve mondta, hogy nála a legkissebb,( azt hiszem 28-30 cm.-s) pipa is 8000 (azaz nyolcezer) ft.-ba kerül!!!
A köv. árak 12.000 ft.-tól folytatódtak.
Mondjuk ez a fent említett félreolvasás jól jött, mert legalább megbizonyosódtam pár tényt illetően:)

Nálam a 34-36 cm-sek 3500(nagyker) és 3900ft.-os kisker árban kaphatók, a nagy(56 cm.-s) is mindőssze 5500.-(nagyker) ill.6500 ft.-os kisker áron vihető el, ugyanaz a Szíriai gyártmány, mint a zőldséges 28 cm.-se, ami 8000 ft.-ba kerül!!!

Hétfőn elmegyek a Karinthy Frigyes u.-i hentesboltba is , árakat nézni, mert egyre nagyobb a gyanúm, hogy az egyesek által írt árak nem fedik a valóságot, ez nem azt jelenti, hogy bárki is hazudna, de nem érdeklődtek, vagy emlékeztek kellőképpen az árakra.
Azért is indulok árvadászatra, mert megigértem neked is(és még pár vevőnek), hogy körbenézek.
Nos, 56 cm.-s magasság fölött nagyon megugranak az árak.
Azt a 90 cm.-s pipát amit nekem hónapokkal ezelőtt az importőr kínált, 6500.-ért(8900 volt a kisker ár) tettem fel a netre. Most kellet volna valakinek, volt egy raktáron, de hiányos volt és az üvegedény meg volt repedve. Visszavittem, hogy cseréljék ki, mire megtudtam, hogy felment az ára és már csak 14.000 ft.-ért tudnám árulni.
Pontosan ezért, ezentúl nem foglalkozom mással, csak a nálunk jól bevállt 34-36, 44-46 és a 54-56 cm.-s pipákkal.
Azért írtam pl. 34-36 cm.-t, mert a 36 cm.-sként hozott termék sokszor 34 cm.-snek bizonyul, amikor megmérjük és nem szeretném, ha valaki ezért reklemálna, mert nem tudok minden egyes pipát megmérni:)
Volt olyan vevőm, aki máshol vett pipát, de tőlem is akart venni, oszt, az 56 cm.-sre azt kérdezte, hogy ''-Ez a 70 cm.-s mennyibe kerül? ,én 10000-ért vettem'', erre rávágtam, hogy az 56 cm.-s és 6500 ft. , ha egy kell, 5500, ha 2.
Hazament ,megmérte a 70 cm.-sként vett pipáját,...55 cm. volt a magassága. Elmondása szerint eszébe sem jútott, hogy megmérje a magasságot. Mellesleg az arabok az üvegtartály magasságát tekintik fontosnak.
A fent említett pipák még mindig a honlapunkon található árakon kaphatók.
3500.-, 4500.-, 5500.-(nagyker ár) és 3900.--től 6500-ig( az 56 cm.-s) kiskereskedelmi áron lehet hozzájútni ezen termékekhez.
Az 56 cm. fölötti árakon nem, hogy TE lepődnél meg, én is nagyon meglepődtem, inkább nem is részletezem.
Azt javaslom, hogy vedd meg a hentestől, a zőldségestől, a fűszerestől vagy mit tudom én honnan, mert őszíntén, én drágállom őket és nem éri meg nekem, hogy vadászgassak, mert a sok viszonteladó között olyan harc van, hogy nem szeretném azt, hogy én is részese legyek.
Az én általam forgalmazott pipákat illetően, nincs ellenfelem, legalábbis eddig úgy tapasztaltam, hisz már nagyon sokat eladtam.

Végülis, az én hálózatom egy ''100 Ft.-os bolt'', jellegű vállalkozás(''Filléres bolt A-tól...Z-ig), nem a vízipipákon alapszik, de ha már ''A-tól ...Z-ig, akkor legyen Vízipipa is az A--rckrém és Z--okni között :)))

Hogy mégis írjak v-mit az árakról, 90 cm.-től felfelé 14.000-től kezdődnek az árak, és 15000.-, 20.000.- -en át, a 30.000 ft.-os csapágyast belevéve, egészen 70-80.000 ft.-ig terjednek.Na, ezeket az árakat én elszállt áraknak nevezném.
Bocs, hogy ilyen hosszú voltam és, hogy neked címeztem, valóban ez minden potenciális vevőmnek szól.
Köszi a megértést, de én maradok a földi áraknál és az általam forgalmazott három méretű pipánál.
Nekem otthon egy 34 cm.-s pipa van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
Szívtam nagyobb pipából is, ahhoz elefánt tüdő kell, ha a füstöt és illatot is érezni akarom, de az is lehet, hogy az én tüdőm gyenge:D
Sztem a nagy pipák esztétikusak, szépek, de a kicsik szívhatóbbak, ez persze egy nem profi pipázó véleménye, nem szeretnék vitába szállni senkivel e téren:)))

Üdv. mindenkinek:
Gondosch

(#368) Jessus81 válasza Gondosch (#367) üzenetére


Jessus81
tag

Mire nem jóegy félreolvasás!! :DDD :DDD
Rögtön mennyi infóval lettünk gazdagabbak :DD

PSN: Thorpapa

(#369) Róka - Koma


Róka - Koma
csendes tag

Szal Nekem Az Lenne A Kérdésem, Hogy Az Ien Kis 20 - 25 Cm Es Vizipipák Károsabbak???Mint Egy Normál?

(#370) Róka - Koma


Róka - Koma
csendes tag

http://www.hemp.hu/chills.php?language=hun&page=2pipavizi

Pölö Az Első...Szal Az Ienek??

(#371) Jessus81 válasza Róka - Koma (#370) üzenetére


Jessus81
tag

hát az ilyen kis pipákba vizipipadohányt nem fogsz belerakni.... csak esetleg füvet, az meg nem ez a topic :DDD

PSN: Thorpapa

(#372) Sipi16 válasza Róka - Koma (#370) üzenetére


Sipi16
senior tag

dzsangához tökéletes de másra nem jó...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#373) Róka - Koma


Róka - Koma
csendes tag

Hehe...Ok Köszi...Yha Még Egy Kérdés...Szal Hogy Meik A Jobb A Sima Vizipipában Pölö Az Ien 60 - 70 Cm - Es, Vagy Pedig A 30 - 35 Cm - Es???

(#374) lorcsi válasza Róka - Koma (#373) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem a köztes: 54-56cm-es

(#375) Róka - Koma


Róka - Koma
csendes tag

És Árba...Szal Lehet Kapni 3.000 Ft - Ért Vizipipát?

(#376) Jessus81 válasza Róka - Koma (#375) üzenetére


Jessus81
tag

próbáld meg Gondosch kollegánál http://gportal.hu/portal/filleres/
nálla 3900ért 36cm-eset kapsz, nekem is olyan van, a célra megfelel :)

PSN: Thorpapa

(#377) Róka - Koma


Róka - Koma
csendes tag

Mert Most Azon Dillemmázom, Hogy Nekem Van Egy Nagy Vizipipa, Csak Hogy A Kissebb Kevesebb Helyet Foglal...Meg Könnyebb Vinni Jobbra - Balra, Hogy Szerintek Vegyek Egy Kissebbt Az Jobb, Mint A Nagy? :F :F :F

(#378) Gondosch válasza Jessus81 (#376) üzenetére


Gondosch
csendes tag

Jessus ---> Köszi, amúgy nekem is 36-os van és szuper :)

(#379) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

www.vizipipa.com

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#380) Jessus81 válasza Gondosch (#378) üzenetére


Jessus81
tag

Jó is az!!!! Főleg ha hurcolászni akarja az ember, és jól megtömve több mint 1 órán keresztül szívhatjuk! :) :) :) Mondjuk nekem 1 problémám van vele, hogy vettem hozzá 1 hosszú csövet, és néha elhúzza a cső súllya!!! De amúgy :C :C :C

PSN: Thorpapa

(#381) Jessus81


Jessus81
tag

Találtam egy számomra új boltot:)))
[link] Sultancenter
Thököly út 26 - 1076 Budapest - Magyarország

Ma lehet hogy elmegyek megnézni milyen:)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

PSN: Thorpapa

(#382) Gondosch válasza Jessus81 (#381) üzenetére


Gondosch
csendes tag

Jessus---> Jessusom, BINGÓ!!!!!
Megtaláltad a Szíriai főelosztót, ''Daham''-ot!!! Beceneve''Festék'', de ne szólítsd így, mert csak a barátainak engedi meg, nómeg nekem, aki hosszú évek óta az üzleti partnere!
Ha jó árat akartok kicsikarni, hivatkozzatok Gondosch Jánosra( rám), a ''Filléres nagyker'' tulajdonosára, tudni fogja kiről van szó és legalább 10 %-al olcsóbban adja majd a termékeket!!!
Mint előzőleg írtam, nem ebből élek és tudtam, hogy egyszer ő ''Daham''(Arabok DEHEM-nek nevezik ,...... ő a fő a fők között) )is netközelbe jút, (ami az ő érdeme, ezért tisztelem és sok sikert kívánok neki) elárulom, hogy ez az ember ossza szét a vizípipák több mint 90%-át Magyarországon.
Attól függetlenül, nálam még mindig kapható az előző hozzászólásokban említett három méretű pipa, persze a készlet erejéig(ami raktáron van). Ha az úriember(Daham) betartja a szavát, később is ebben az árban tudom a pipákat értékesíteni, hisz nagyobb menyiségű vásárlásról van szó !
Ha nem tartja be a szavát, az sem gond, többé nem árulom a termékeit!!!
A fő termékem a ''Solingen''-i kések.
Ha bárki kimegy Solingenbe (az egyik gyárba az 5 közül) és azt mondja, hogy késeket akar forgalmazni, a német megkérdezi, hogy hol?
Magyarországon (mondja a leendő vevő), erre a gyártó átad egy névjegykártyát, amin az ő Magyarországi közvetlen partnere címe és tel.száma látható, ezennel befejezve a tárgyalást, távozik!!! Ez a példa nem ellenetek irányul, hanem az egézséges kereskedelem demokratikus alapelveire támaszkodik!

(#383) Sipi16


Sipi16
senior tag

Hali
Gondosch bocsi a keletinél vettem pipát barackos dohánnyal nagyon jó!!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#384) Sipi16


Sipi16
senior tag

Nah megvolt a próba barackos dohánnyal nagyon finom cigarettázással össze se lehet hasonlítani nem mértem az időt hogy meddig bírta a szenem de olyan 30-45perc között volt :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#385) Jessus81 válasza Gondosch (#382) üzenetére


Jessus81
tag

Na ennek örülök:)))

Voltam a boltban. Nagyon szép, hangulatos bolt, ahogy a honlapon is látszik!!!
a 250 g-os dohány 900 Ft
az oldalon található leghosszabb pipatisztító 300Ft
a 10 db-os szén 500Ft
hőtartó 500Ft
nagyon sok kellék van: tömítések (3féle), oltári sok cső, széncsipeszek, szipkák, sok edény, és nagyon nagyon sok pipa. de ahogy elnéztem Gondosch kollegánál még mindig olcsóbb ;)
az eladó (nem tom, hogy ő Daham volt e, mindenesetre kopasz volt:)) tök rendes volt,és nem is vettük sok mindent mégis olcsóbban adta!!!
tehát megér egy próbát körülnézni :))

PSN: Thorpapa

(#386) Sipi16 válasza Jessus81 (#385) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen nekem is nagyon bejött a bolt!
Kinek melyik dohány ízlik jobban nekem a barckos bejött a kávésra is kíváncsi vagyok de avval várok még pár napot :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#387) lorcsi válasza Jessus81 (#381) üzenetére


lorcsi
veterán

aza gond ezzel az oldallal hogy nem találok sehol árakat :(

(#388) Sipi16 válasza lorcsi (#387) üzenetére


Sipi16
senior tag

a pipa Gondoschnál olcsóbb de a több meg a sultan shopba vedd meg :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#389) Jessus81 válasza lorcsi (#387) üzenetére


Jessus81
tag

Szerintem nyugodtan írj nekik levelet,biztos megírják, ha kérdezel:)

PSN: Thorpapa

(#390) Sipi16 válasza Jessus81 (#389) üzenetére


Sipi16
senior tag

de ha a boltba vagy és sok kicsit veszel úgyis engednek az árból vagy alkudozhatsz mint a piacon :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#391) Jessus81 válasza Sipi16 (#390) üzenetére


Jessus81
tag

jaja, nekünk is úgy engedett:)

PSN: Thorpapa

(#392) Gondosch válasza Jessus81 (#391) üzenetére


Gondosch
csendes tag

Örülök, hogy sikerült, a kopasz egyén Daham volt.Nyugodtan lehet rám hivatkozni, mert így ti is jobb árban fogjátok a termékeket kapni, meg én is piros ponthoz jútok Daham -nál, ennyit már csak megérdemlek, nem?:)))
Mindenkinek kellemes pipázást kívánok:)

(#393) Gondosch válasza Sipi16 (#383) üzenetére


Gondosch
csendes tag

Hali Sipi 16---> Pont azért írtam neked mailben, hogy a keletinél vásárolj, mert az a legtutibb hely Mo.-n, nameg közöm is van hozzá:)

(#394) Jessus81 válasza Gondosch (#392) üzenetére


Jessus81
tag

Ma megyek, azt jól rád fogok hivatkozni, ugyanis kell vennem a pipához, egy másik edényt, mert az enyémnek olyan kicsi az alja, mármint amin áll, hogy a csőtől elborul, mert elhúzza... :(( Tegnap is, haver átjött pipázni, azt leraktam a pipát a földre, hogy ne düljön fel, erre még szép hogy feldült, és lett egy szép luk a szönyegemen... :O
de re,élem találok egy szép nagy talpú edényt :))

PSN: Thorpapa

(#395) Sipi16 válasza Jessus81 (#394) üzenetére


Sipi16
senior tag

tegnap én is felborítottam szerencsére nem égetett ki semmit a szén majd írd meg hogy mennyi volt az üveg!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#396) Sipi16


Sipi16
senior tag

Hali nem bírtam magammal elmentem és vettem egy kis csomag almás dohányt!
Szerintem déután ki is próbálom :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#397) Jessus81


Jessus81
tag

voltam boltba, vittem a kis pipát,ogy találjunk hozzá kis üveget. Daham keresett is de aztán nem talált olyat amibe az én tömítésem jó lett volna, de azt mondta tekerjem körbe és akkor jó lesz. amúgy egy 36cmeshez az üveg 1000Ft, vettem még egy 50g pisztáciás dohányt (ami nagyon üt), de siettembe otthagytam :S
hazajöttem,és próbáltam légmentesen összehozni a pipát. addig ügyeskedtem míg a kapott tömtésem szétszakadt:S
de volt még 1 azzal is próbálkoztam, és Istennek sem jött úgy össze, hogy ne szelelljen...
felbasztam az agyam,és mondtam, akkor veszek egy nagyobb pipát...
telefon fel, tárcsázás a sultancenterbe, kérdem meddig vannak nyitva, 19:00
mondom akkor megyek, meg a dohányt is otthagytam, ekkor már emlékezett rám Daham, és még mondta is hogy kiabált utánunk :)
na, odaértünk,mondom mi a helyzet, és hogy vennék nagyobbat...
mutatja az egyiptomiakat (azok azok, amiket Gondosch kollega tól,meg ami a s.center friss árui között vannak) de utána mutatott egy Szíriait :Y (65cm-es) :R :R :R
[kép]
nekünk 8000-ért.
hát rögtön igent mondtam, és este ki is próbáltuk a pisztáciával....
forgott a szoba rendesen....
ja, a 250es szén 1000, nem 900

PSN: Thorpapa

(#398) Sipi16 válasza Jessus81 (#397) üzenetére


Sipi16
senior tag

grat nagyon szép pipád van én az almás dohányt kostóltam tegnap és fini volt :) akövetkezőnél almadarabokat rakok a vízbe arra leszek kíváncsi :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#399) Jessus81


Jessus81
tag

up

PSN: Thorpapa

(#400) Thyb válasza Sipi16 (#398) üzenetére


Thyb
senior tag

A vizbe nyomott almadarabokkal szerintem nem sokra mégy, akkor inkább almalevet tegyél a tartályba, és nyomj bele egy rakás jeget.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.