Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) CASper666 válasza Noctlown (#850) üzenetére


CASper666
tag

Ezt csináld meg minél előbb, és írd le nekünk hogy sikerült! :DD

Én azért nem is foglalkoztam vele ennyit, mert lusta vagyok :DDD , és először arra voltam kíváncsi hogy egyáltalán működik-e a dolog.
Kicsit gondolkoztam még azon is hogy miért nem volt füstje: Hát persze! Az alma alapból nem ég akkora füsttel mint a dohány!:DDD
Szóval azért ne is várjunk sűrű füstöt, de az ízt, na meg az időtartamot biztos lehetne még fokozni. ;]

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#852) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Tiszteletem mindenkinek :DDD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#853) CASper666 válasza CaNNa3IS (#852) üzenetére


CASper666
tag

Üdv! ;]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#854) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Szüleim kint voltak Görögországban, és megleptek eme szépséggel engem: [link]
Nagyon örülök neki, ez az első pipám. Kezdésnek mit ajánlatok, mit vegyek hozzá? Kétalmás dohányt, és szenet? Más nem nagyon kell, ugye? Amúgy kb 45-47 cm magas. Mennyire kell megtömni dohánnyal? Jó sűrűre ujjal megtömködni, vagy csak lazán?
Akkor töltök bele vizet, megtömöm dohánnyal, rá alufóliát kb 1 mm távolságban. Ezt kifurkodni, és erre az már izzó szenet, ugye?
Tisztításhoz mit kell vennem? Minden pipázás után ki kell tisztítani? Mivel a legegyszerűbb?
Előre is kössz a válaszokat :R

(#855) CASper666 válasza liquidmoon (#854) üzenetére


CASper666
tag

Hali.
Mutatós darab! :)
Szerintem majd egy hosszabb csövet azért szerezz be hozzá ha lesz alkalmad! ;]

Azt tanácsolnám mindenekelőtt tisztítsd át az alkatrészeket, ha még nem tetted meg! Nem lehet tudni hol tárolták, pl. mennyi por mehetett a csőbe, stb...
Az üveget és a fémrészt is elég átöblögetni, majd száradni hagyni. A csövet célszerű legelőször is kifújkálni, utána kicsit hajtogasd meg, ''harmónikázz'' vele (csak óvatosan, nehogy eltörd! ;] ) hogy a cső belsejében esetlegesen lerakódott por lepattogjon, majd újra fújd ki! Ha gondolod azt is átöblítheted vízzel, én csak ritkán szoktam.
Ha ezzel megvagy ellenőrizd a tömítéseket! Ezt úgy a legegyszerűbb ha összeszereled a pipát üresen, és beleszívsz a csőbe, akkor persze jön a levegő (nincs eldugulva sehol).Utána szorítsd a kezed a kerámia tetejére hogy ott ne jusson be levegő, és ha megszívod most nem szabad hogy jöjjön levegő a csőből. Ha jön, akkor valamelyik összetételnél nem tömít rendesen. :(( -Ha rájössz hogy hol ereszt, pótolhatod a szigetelést bármivel (pl. szigetelőszalag, papírzsepi).

A kétalmás szerintem jó választás kezdésnek. Finom íze van, és nagyon jó az illata is. Úgy láttam szénfogó csipeszt kaptál hozzá, azt érdemes használni, mert kézben nehéz gyújtani a szenet :DDD .
Ne tedd tele a kerámiát dohánnyal, maradjon 4-5mm hely a fólia alatt! Megtömködni csak annyira kell hogy ne legyen nagyon levegősen, de azért szívni is tudd majd.
Használj alufóliagyürüt a dohány és a szén alatt lévő fólia közé! Ha visszaolvasol pár hsz.-t, megtalálod a képeket róla hogy hogy is néz ki. ;] (814. hsz)

Én minden használat után tisztítom, de nem kötelező. Azért 5-6 menet után már mindenképp érdemes.
Tisztításról is olvashatsz a régebbi hozzászólások közt. (A 749.-nél szálltam be, pont tisztítási témában :DDD )

Hát ''röviden'' ennyi. Jó pipázást!



[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#856) Sipi16 válasza liquidmoon (#854) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha bármit vásárolni szeretnél akkor meg szultáncenter :) Keletinél van...
[link]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#857) liquidmoon válasza CASper666 (#855) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Köszönöm :R

Sipi16:
Köszi, de mostanában BP-re nem megyek sztem... :( Szfváron kell majd szétnéznem, vagy webshop vhol

[Szerkesztve]

(#858) Latsza


Latsza
aktív tag

Augusztus 18án, szombaton, van kedve valakinek jönni csoportos füstölgésre a margit szigetre? :))

(#859) #72042496 válasza Latsza (#858) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akár. :)

Kipróbáltam a citrom + narancs + menta kombót, hát, emberek, ebben a nagy hőségben ez igencsak tuti! :R
Kis (Nakhla) menta került alulra, tényleg csak egy kevés, mert kegyetlen erős. Erre 1:1-ben (POK) citrom, ill. narancs. Kipróbálásra merem ajánlani.

Tegnap menta + kétalmát tömtem, de ez annyira nem jött be. Kicsit besokalltam a mentával, ill. a kétalma valahogy nem illik ehhez az időhöz.

A POK kétalma amúgy finom, de egyáltalán nincs erős íze. Eddig azt mondom, a Nakhla nekem jobban bejött.

Ma úgy tervezem, estére narancs + citrom + kétalma kerül az asztalra. :))

[Szerkesztve]

(#860) matheus92


matheus92
csendes tag

Sziasztok,
Ha van valakinek vizipipája akkor próbálja ezt ki.
A víz helyére öncsetek Metaxát és a aroma helyett meg dohánylevelt (ezt mellőzni is lehet a pia a lényeg)
És olyan szinten jó fogod érezni magad(gondold el metaxa gőzt szívsz)
nagyon ott van.nem lehet tőle bebaszni de nagyon jó édeskés ize van
és jó kedvet varázsol.
Mindenkinet ajánlom aki megtehetni.
Igy 15 évesen nagyon jó volt :D :D :DDD :B :DD

(#861) CASper666 válasza matheus92 (#860) üzenetére


CASper666
tag

;] Mi meggyborral próbáltuk a cherry-s dohányt. Az is elég jó volt, bár tényleg nem b@sztam be tőle, mert már előtte be voltam. :DDD (de nem dobott érezhetően az alkoholszintemen)
Most 7végére meg vettem egy üveg fehér rumot bele, az csak megüt már kicsit. Mégis 40%, nem 15 ;]
kb 2 hete volt hasonló tervünk haverokkal, de akkor meg bekóstolgattuk az összes piát és így nem maradt a pipába. :F :D -De a buli jól sikerült így is hogy vízzel ment a pipa :DD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#862) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Na ma sikerült Szváron vennem az új pipámba dohányt és szenet. Faterral megtömtük, és beizzítottuk. Vaniliás és vegyes gyümölcsöset vettem, az utóbbit próbáltuk. Nagyon kellemes íze és illata volt. kb 35-40 percen keresztül működött. Köszömön a forum tagjainak, hogy elméleti síkon segítettek a valóságban is normálisan beüzemelni a pipám. :R

(#863) CASper666 válasza #72042496 (#859) üzenetére


CASper666
tag

Én meg csokismenta-narancsot nyomtam, és az is nagyon jól esett. :D Bár nem volt meleg, de pont illett az eperléhez. :DDD

Sztem a citromnak nincs igazán citrom íze a belekevert citromhélyreszelék nélkül. :DDD Próbáld úgy ha még eddig nem tetted! ;] -Csak ha sok reszeléket teszel bele, kicsit csípős lesz a füstje.

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#864) iptv válasza CASper666 (#863) üzenetére


iptv
csendes tag

Hello mindenkinek,

jo a forum! Esetleg tudna valaki adni egy attentikest az itthon kaphato dohanymarkak minosegerol?

Az erdekelne, hogy minosegileg (aroma, lagysag stb) hol all a skálán a Nakhla, Al-waha, AHG, POK, esetleg tudtok-e ajanlani valami csucs markat? Valahol olvastam egy Al Fakher nevu dohanyrol, ami allitolag a legjobb minosegu (es persze draga is). Lehet ezt valahol kapni Budapesten esetleg Becsben tudtok-e valami szuper vizipipadohany lelohelyet?

Esetleg Török dohány kapható Budapesten? Anno hoztunk torokorszagbol ''Serbetli'' es ''SimaSultan'' markaju dohanyokat; es hat a Nakhla vagy az Al-Waha a nyomukba sem er szerintem... (bar meg nem vagyok tul tapasztalt)

Bekartam egy linket csak tajekozodaskeppen, itt eleg sok marka kaphato:
http://www.hookahcompany.com/al_fakher_shisha_9_ctg.htm

Tudom, hogy izlesek es pofonok, de talan a tema segit felfedezni minell tobb izt es dohanyfajtat. :B

Udv,
Gabor.

(#865) CASper666 válasza iptv (#864) üzenetére


CASper666
tag

Ez az áttekintés dolog jó ötletnek tűnik! :))
Mindenki leírhatná hogy milyen ízeket és márkákat szívott eddig, és melyik milyen volt. ;)
Gondolok az ízek intenzitására, és esetleg hogy mihez lehetne hasonlítani.
Majd valamelyik nap, ha több időm lesz rá, összeírkálom én is az eddigi tapasztalataimat.

Most így hirtelen annyit tudnék mondani a minőségi különbségekről hogy az Al Waha lédúsabbnak tűnik mint az El Nakhla vagy El Basha, és kevesebb ''szemét''(botszerű darabkák) van benne. A drágábbakat még nem próbáltam, de ez csak idő kérdése. :DDD
Az Al Wahának az íze is tisztább volt, de gyengébb. :F

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#866) iptv válasza CASper666 (#865) üzenetére


iptv
csendes tag

Hi,

lehet, hogy mindenki nyaral vagy senki sem pipazik? :))

Kicsit korulneztem a varosban pipa es dohany lelohelyek utan:
Sultan (Thokoly-Muranyi sarok) - Hatalmas valasztek, dohanyok: Nakhla, Al-Waha, AHG, + hazi keszites. Szerintem jelenleg a legjobb hely
Corvin mozi mellett - par pipa es csak Nakhla dohany
Blaha - Wesselenyi - fuszeres bolt. Jo pipa es dohany arak. Sajna csak Nakhla van, de az hatalmas mennyisegben/valsztekban es most epp akcios aron. Van valami jo kis Silver almajuk, allitolag nagyon jo izben es minosegben is. Probalta mar valaki?
Ujbuda Center - Parwan perzsa bolt. Csak 1-2 pipa, es 1-2 fajta El-Basha (ami vegul is Nakhla..) Nem erdemes ''csak ugy'' benezni.
+ Par webshop (kaphato dohanyok nagyjabol mint a Sultanban)
Eznen kivul kaphatoak nehany plazaban is (Polus, Westend) - ezek dragak, nem is hozzaeretoek, itt is csak Nakhla van.

Hmmmmmmm, nem tul nagy a dohanymarka valasztek vagy csak en nem talaltam ra a helyekre....
Varom a hozzaszolasokat a #863-hoz ! :)

Udv,
Gabor.

(#867) Szipu


Szipu
újonc

Hy! Azt szeretném megkérdezni,hogy van-e olyan oldal,ahol lehet rendelni vizipipázáshoz Pl. asztalt,szőnyeget,meg ilyen cuccokat! Ha valaki tud,légyszi írjon! Köszi! :) :U

(#868) t1


t1
addikt

Hali!

Nics vkinek eladó vizipipája vagy cserélhető?

Elcserélném a TT Bigwateremet egy pipára.Minden megvan hozzá, csövek csatik, bár a cpu blokk repedt de nem folyik.
Csak 1 pipa az ára, kép mindenképp érdekelne

(#869) t1


t1
addikt

Hol érdemes netről pipát rendelni?
Havernak olyan pipája van amihez adtak neki egy fémdobozt amibe ellehet rakni.Min1ikhez adnak?

(#870) Muréna


Muréna
őstag

Hejhó!

én elvetemült állat módon lombik-ból csináltam vízipipát :)

csak ki kell furni 2 helyen és már kész is.. oldalán kicsit ''lefele'' kell furni, oda megy a szipka
a lombik nyakánál pedig simán fúrunk egy lyukat ahol be lehet fogni, és kész is :)

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#871) CASper666 válasza Muréna (#870) üzenetére


CASper666
tag

Hali!
Dobhatnál róla egy képet. ;)

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#872) YouCanCANON válasza Muréna (#870) üzenetére


YouCanCANON
tag

van ehhez megfelelő lombik! vastag falú Erlenmeyer meg lángálló vékony falu gömblombik is ;) a laborokban könnyü összedobni egy ilyet... hát még egy golyós vagy Liebig hütővel szerelve... az az igazi :))


jut eszembe: lenne egy eladő csövem... kb. 80centiméter hosszu, kékszinü keveset (pár alkalom) használt, természetesen akkor is müanyag szipkával. A két vége fa, a szipkás vég fém. érdekel e valakit? hosszabat várásolok, azért eladó :B

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#873) ---VuK---


---VuK---
csendes tag

Helló Srácok!
Remélem sokan gondolkodtok egy új pipa beszerzésén mivel egyik barátommal nagyobbra szeretnénk váltani... nahh, a lényeg az, hogy lenne nekünk egy februárban a shop.vizipipa.eu-ról vásárolt 71 cm-es, 3 csöves, piros pipácskánk amitől szívesen megválnánk megfelelö mennyiségű jómagyarforint ellenében. természetesen minden megvan hozzá, a csövekre már ráférne egy alapos tisztítás de egyébként tökéletes a cucc... új ára 14100 HUF. ímélben vagy priviben várom az ajánlatokat, átvehető kecskeméten vagy szeptembertől pesten.. nahh további szép napot én megyek füstölni:)

(#874) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Vettem ságadinnyés dohányt. Háááát, nekem nem valami bejövös igy elsőre. Nincsen olyan igazi erős íze, mint a gyegyigyüminke, vagy a vailiának. Lehet kevernem kellene vmivel?

YouCanCANON : mennyit gondoltál a 80cm-es csőért?

(#875) deny12


deny12
csendes tag

Hy.
Hamarosan megjön a vizipipám nekem is.
De a lényeg az hogy amikor szédülsz vizipipázás közben az olyan amikor legelösszőr szívsz el 1 cigit és megszédülsz? :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#876) Sipi16 válasza deny12 (#875) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen, de ezt egy szén elégése után felálláskor érzed. Ez kicsit durvább. :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#877) liquidmoon válasza Sipi16 (#876) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Miért szédültök? Mit raktok bele? ;] Én sohasem szédültem még tőle, sokat iszom mellé mondjuk, lehet azért nem.

(#878) Sipi16 válasza liquidmoon (#877) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én nem nagyon ittam mellé. Meg amikor egyedül pipáztam akkor kicsit érdekesen álltam fel. :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#879) CASper666 válasza Sipi16 (#878) üzenetére


CASper666
tag

Hali.
Nekem az első pipázásnál volt kis ''szédülés'', de csak azért mert pezsgőztem mellé. :DDD
Egyébként józanul nem tapasztaltam ilyesmit, de sokan írják hogy szédülnek tőle kicsit.
Valószínű hogy mivel én már évek óta cigiztem is előtte, a nikotin nem ütött meg, de lehet hogy a szívással járó oxigénhiány az oka a szédülésnek(ha szünet nélkül beszívok-kifújok 3-4 slukkot, akkor én is szédülök ;) ).

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#880) #84087296


#84087296
törölt tag

Hy Arcok! Az lenne kérdésem első pipának milyet, vegyek? Jah, meg milyen cuccokat hozzá?

(#881) liquidmoon válasza #84087296 (#880) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Próbáld ki valahol, ha eddig nem próbáltad, megtudd, hogy teccik-e egyáltalán. Ha igen akkor minnél nagyobb, annál jobb :) nekem csak egy 47cm-es van, de számomra megfelel. Mindenképpne kell szén, én a holland 4cm-eset javaslom és dohány, ami kizárólag vipipipadohány legyen(a sima pipa nem jó bele). kb ennyi. és sok szabadidő. ha egyedül szívod és nem folyamatosan, akkor 1óra 20-30percig is elég a szén, ha többen vagytok rá, akkor kb 1óra az izzás egy töméssel. előkészület+szívás+tisztítás a végén kb 1.5-2óra.
Ha eleve tudod, hogy nem egyedül szívnád a legtöbbet, akkor több szívócsöveset érdemes venni. a vizipipa.eu -n minden infót megtalálsz róluk.

(#882) CASper666 válasza #84087296 (#880) üzenetére


CASper666
tag

Hali.
Én is azt javasolnám hogy próbáld ki ha eddig nem próbáltad. A vásárlásnál olyan méretű pipát válassz amilyen tetszik, bár szerintem sem érdemes 47-estől kisebbet venni. Az már mutat is valahogy, és tökéletesen használható is. :DDD
Szerintem ne sajnáld a pénzt a pipára, mert ha nem azt veszed meg amelyik tetszik, később tuti megbánod! (Hosszabb távon sokkal többe kerül a dohány meg a szén, mint maga a pipa.)
Azért ha sűrűbben vinni akarod ide-oda, akkor ne vegyél túl nagyot, mert nehezebb :DDD

A pipa mellé még szükséged lesz természetesen hozzá való dohányra, szénre (a holland 4cm-es sztem is tökéletes), szénfogó csipesz mindenképp jó ha van, és vihargyújtó hogy könnyebb legyen beizzítani a szenet. Szipkát is érdemes venni párat mert nem olyan jó a fémet szívni. -Szerintem.

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#883) #84087296


#84087296
törölt tag

Próbáltam már párszor és tetszett :D , főleg, hogy sok füstje van és sokáig, nameg kevés a károsanyag tartalom...

Elsőre milyen dohány-t ajánlotok?

Vizipia.eu elég korrekt, vihargyújtóm nincs, benzines viszont van.

[Szerkesztve]

(#884) liquidmoon válasza #84087296 (#883) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

vegyesgyümölcsöset mindenképpen, iszonyat kellemes ize van. én még a vaniliásat és a sárgadinnyéset próbáltam/vettem. ez a kettő viszont nem olyan bejövős. talán majd keverve :B

(#885) Sipi16 válasza #84087296 (#883) üzenetére


Sipi16
senior tag

Elsőre a kétalmásat próbáld ki. Az a legtöbb embernek bejön. Vegyél 2-3 fajtát legalább és kezdd el kevergetni...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#886) #84087296 válasza liquidmoon (#884) üzenetére


#84087296
törölt tag

50 vagy 250g?

(#887) liquidmoon válasza #84087296 (#886) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

én 50g-osokat szoktam venni(biztosan nem szárad ki), meg ha nem izlik annyira, akkor nem is bukok rajta annyit.

(#888) deny12


deny12
csendes tag

Szerintetek a 37cm-es pipa jó mert nekem pont megfelel hogy szállítgassam?
Mi a véleményetek a menta és a sima almás dohányról? :))

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#889) Sipi16 válasza deny12 (#888) üzenetére


Sipi16
senior tag

Tapasztalatból mondom, hogy kicsi. Nekem is akkora volt. Vegyél eggyel nagyobbat. Én is most eladtam és a nagyobbakkal szemezgetek. Az almásat sokan szeretik a mentás meg van akinek erős.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#890) CASper666 válasza deny12 (#888) üzenetére


CASper666
tag

Tapasztalataim szerint még az 56-os körüli méret is bőven belefér egy átlagos hátitáskába ;] Persze szétszedve :)
A menta nagyon intenzív, de valóban sokan nem bírják. Viszont keverve sokmindennel finom, és akkor nem is ''fagyaszt'' annyira. ;)
Sima almát nem próbáltam, de a kétalma és ezüstalma nem sokban különbözik, és mindkettő jó. Talán nekem az ezüstalma gyenge volt(kevés füst, gyenge íz).
Gondolom a sima alma sem lehet rossz. :DDD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#891) deny12


deny12
csendes tag

És miben különbözik a kisebb és a nagyobb vizipipa?

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#892) CASper666 válasza deny12 (#891) üzenetére


CASper666
tag

Hát szerintem elsősorban kinézetben :DDD , de elvileg a nagyobb jobban szűri a füstöt, és hűvösebb is lesz mire beszívod. Bár ezt nem tapasztaltam, de elvileg így van.
Én azt vettem észre hogy a nagyobb pipámon jobban jön a füst, szal könnyebb szívni. (Ez valószínűleg azért van mert a csöve is vastagabb :) )

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#893) Sipi16 válasza CASper666 (#892) üzenetére


Sipi16
senior tag

Meg talán nem annyira borulékony mint a kicsi. Meg sokkal jobban mutat a lakásban.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#894) CASper666 válasza Sipi16 (#893) üzenetére


CASper666
tag

Jaja. :R
Bár nekem még edig sikerült elkerülnöm a borulást, de az tény hogy a kisebb pipákhoz rövidebb csövet is adnak, és így hamarabb ''elfogy'' a távolság. :DDD
Azért jártam már úgy húgom 47-esével hogy megfeszült a cső, mert hozzá voltam szokva a saját pipám csövének ~185cm-es szabadságához. :D
És az üveg átmérője is kisebb, ami szintén kockázati tényező.

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#895) Sipi16 válasza CASper666 (#894) üzenetére


Sipi16
senior tag

A húgod is pipázik? Családi hagyomány...? :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#896) CASper666 válasza Sipi16 (#895) üzenetére


CASper666
tag

Mindenkit magammal rántok ;] ! De inkább ez mint a drogok! :U
Még a nemdohányzó haverok is kezdenek rákapni, ha iszunk mindig szívnak ők is, pedig volt aki eleinte már csak azért utálta mert füstöl :) , de amikor megérezte az illatát rögtön kért pár slukkot ;] .
Egyik haver a kókuszos dohányt meg is nyalta, annyira tetszett neki az illata. Persze utána fájt is a gyomra. :DDD

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#897) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

na csináltam egy sárgadinnye-vanilia ''koktélt'', nagyon kellemes, sőőőtt, kiváló :C

[Szerkesztve]

(#898) Gergello


Gergello
addikt

1 főre mennyire szoktátok megtömni? Az 50 g-s dohány mekkora része?

(#899) Sipi16 válasza Gergello (#898) üzenetére


Sipi16
senior tag

Amennyi kényelmesen bemegy a dohánytartóba. Nem kell teletömni.

[Szerkesztve]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#900) Pukkancs


Pukkancs
tag

Csak meggyújtjátok a dohányt és szívjátok, vagy hardcor-osan gázégővel égetitek a dohányt, és közben szívjátok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.