Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Sipi16 válasza Jessus81 (#450) üzenetére


Sipi16
senior tag

nagyon leültünk... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#452) Jessus81 válasza Sipi16 (#451) üzenetére


Jessus81
tag

ja, a sok pipa:)))
na majd jöv7en megyek sultánba, hozok híreket;)

PSN: Thorpapa

(#453) Sipi16 válasza Jessus81 (#452) üzenetére


Sipi16
senior tag

nekem is el kell menni szénbeszerző körútra... :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#454) Ancsy


Ancsy
újonc

Sziasztok!
Nemrég próbáltuk ki a vizipipát a bnőkkel és nagyon megtetszett:D Venni is akarunk.Ha tudnátok segíteni esetleg, h hol vegyünk,hol érdemes,megköszönném.A Sultan Centerben vagy a ''Filléres Bolt''-ban kellene?Mi olyan 50-60 cm-esre gondoltunk,és jó lenne ha tudnátok árat írni. Előre is köszönöm!

(#455) lorcsi válasza Ancsy (#454) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem ha visszaolvasol kicsit választ is találsz a legjobb boltra pesten







más ma rkérdeztem egy 35cm-es pipára, 5k-t modtak érte :Y

(#456) Sipi16 válasza lorcsi (#455) üzenetére


Sipi16
senior tag

igen sajnos a sultan-on kívül az összes hely drága (nem is tudom miért)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#457) Jessus81 válasza Ancsy (#454) üzenetére


Jessus81
tag

salem aleykum

hát Gondosch kolléga egyiptomiakat árúl, vagyis az nem annyira csicsás, a sultanban, pedig inkább díszesebbek vannak, úgyhogy meg kell gondolnod, hogy a szobádat is szeretnéd vele díszíteni...
amúgy néz vissza a topicba, és én felraktam az enyémet, amit a sultánba vettem 65cmes 8000ért, és szerintem+mások szerint is szép:)))
amúgy pedig kíválló, mi 3an szoktunk egyszerre szívni, és 1-1:30- óráig bőven jó, és el is ''lazulunk tőle'' :)))
tehát én a sultánt ajánlom:))) :R :R :R

PSN: Thorpapa

(#458) Ancsy


Ancsy
újonc

Köszi a tippeket,én is a sultanra gondoltam.Pár hét múlva úgyis megyünk fel,és akkor tuti benézünk :)) Ja és a pipád, tényleg nagyon fain :C

(#459) Jessus81 válasza Ancsy (#458) üzenetére


Jessus81
tag

kösszi :R :R :R :R

PSN: Thorpapa

(#460) Sipi16


Sipi16
senior tag

Jó látni hogy újra pörög a topik....
Elvileg az őszi szünetbe kapok egy tunéziából hozott vizipipát kivi wok rá :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#461) Keve


Keve
újonc

Sziasztok!

Nos mivel szeretném én is a vizipipázók lelkes, és kissé bódult közösségét gyarapítani, ezért a fórum végigolvasása után szerzett tapasztalatokkal útnak indultam ma délelött :) !
Sok helyen jártam, de sajnos nem sikerült megtalálni (még) azt a sisát, amit nekem csináltak!
Voltam a Práter utcai filléresben, de ott csak két leharcolt kirakati darab árválkodott, így ránézésre már egy ideje porosodtak ott! A kérdésem az lenne, hogy ez csak egy véletlen eset volt, amikor éppen nem volt raktáron semmi, vagy felejtsem el hogy ott lehet jutányos áron használható és szép pipát venni?

Köszi a választ előre is :)

(#462) Sipi16 válasza Keve (#461) üzenetére


Sipi16
senior tag

Gondosch barátunkat régen láttam a fórumon... az a bolt ha jól tudom az övé... Amúgy bátran menj a szultánba....

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#463) Jessus81 válasza Keve (#461) üzenetére


Jessus81
tag

Én ott lakom a bolt mellet, és az a 2 pipa kb már 2 hónapja ott van...
Én is ajánlom a sultant, rosszat eddig nem tudok róluk mondani... :R :R :R :R

PSN: Thorpapa

(#464) Sipi16 válasza Jessus81 (#463) üzenetére


Sipi16
senior tag

Sultanról rosszat? lehetetlen...
Vegyél sok apróságot és alkudozz :)
Most vmi fini dohányon gondolkodok lesz egy kis osztálykirándulás és oda kéne valami fini :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#465) Sipi16


Sipi16
senior tag

Nagyon leültünk.. Mi lett veletek?
Most a szobámat csináljuk ha kész lesz akkor kis zene és pipa a hawerokkal felavatásképpen :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#466) Jessus81


Jessus81
tag

up

PSN: Thorpapa

(#467) Sipi16


Sipi16
senior tag

végre... :) azt hittem hogy kihaltak körülöttem a pipások :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#468) Spirál


Spirál
tag

Sziasztok én is csatlakoznék a pipások körébe!

Én kb 5 éve hoztam magammal egy pipát tunéziából (akkor itthon még azt sem lehetett tudni h mi az) azóta azzal nyomom! igaz ritkán.

mostanában elkezdtem keresgetni pipaboltok után, mert rá fér egy kis restaurálás! olyat szeretnék találni ami olcsó és jó minőség (sokat hallottam arról a hús boltról a 6 os villamos megállójában) ennek esetleg valami weboldala van?

kutatásaim eredménye: [link]

(#469) t1


t1
addikt

Hali!
Vki próbálta már hogy víz helyett alkoholt tölt az aljába pl vodkát?
Osztálykiránduláson kiakarjuk próbálni de nem tudjuk hogy jó ötlet lenne-e

(#470) bigman00 válasza t1 (#469) üzenetére


bigman00
tag

Az ijenekben az a vicces hogy nemtudod jó ötlet-e ... lesz ami lesz :DD

(#471) neongorack


neongorack
senior tag

Sajna nekem az első élményem elég rossz volt a vizipipával kapcsolatban!
Elkértük haveromtóm délelőtt vettünk szenet aztán go hozzánk!
f@szán kiégettük a szőnyeget :) meg a dohány nem nagyon ízlett, megfájdult tőle a fejem, én már az elején éreztem, hogy a narancsosat kellett volna belerakni!
Ezzel toltuk-> [link]
Gondolkodtunk haverokkal, hogy közösen veszünk egy jobb pipát aztán elleszünk vele, de most jegelve van az ötlet, egyenlőre ;)
Egyébként jó dolog, nekem tetszik....főleg ha egy kis nyugalomra, lazulásra vágysz! :)

(#472) Sipi16 válasza neongorack (#471) üzenetére


Sipi16
senior tag

Hát igen a borulásokkal vigyázni kell :) Nekem szerencsére csak fűbe borult a szobámba még nem :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#473) dtk1985


dtk1985
csendes tag

Hello!
Nincs valami ötletetek, h mivel lehetne helyettesíteni a dohánytartó kerámiát? Ma szeretnénk haverokkal használni a pipát de az én kerámiám eltört a múltkor aztán kidobtam. Gondoltam, hogy alufóliából formálunk valamit de nem tudom össze e jön. Ha van jobb ötlet ne tartsátok vissza!

(#474) Sipi16 válasza dtk1985 (#473) üzenetére


Sipi16
senior tag

A legjobb ötlet hogy veszel egy másikat... :(
Kát otthon barkácsolni mert pipázás közbe elpattan vagy szétesig és akkor még a szőnyeget is kiégetheted...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#475) el_fraile


el_fraile
újonc

Sziasztok!
Mindenkinek nagyon köszönöm, aki a fórumban a Sultan Centert ajánlotta!
Voltam, és megvettem életem első pipáját. A tapasztalatok (elnézést, most kicsit fényezni fogok, de megérdemlik!):
Életem egyik legjobb érzésű vásárlását kötöttem
A bolt nagyon jó, változatos és széles választékkal. Dahhan redkívül figyelmes volt, segítőkész és nem utolsó sorban pontos és használható segítséget nyújtott.
A végén már ott tartottam, hogy majdhogynem nem érdekelt, ha kell felvennem még pénzt ahhoz, ami van nálam, még akkor is hozzápakoljuk ezt, meg ezt, meg ezt... :)
A számlázáskor aztán közel sem fizettem annyit, mint amit kivettem és a vásárlásra szántam! Nem kellett alkudoznom, a vásárolandó tételek szép részét ''kóstoló''-nak, vagy a ''bolt ajándéka''-nak kaptam meg.
Tiszta lelkesen mentem ki a boltból és ez esetben teljesen mindegy, hogy mennyit keresett rajtam (hozzáteszem, mindenhol drágább, mint itt!) mert azzal az érzéssel léptem ki, hogy remek üzletet kötöttem!

Dahhan, gratulálok! Ilyen egy nagyszerű boltos!

(#476) Hacika


Hacika
újonc

Selam!
Számomra a vízipipa kikapcsolódást jelent. Török fekete tea kíséretével pedig órákig el tudok lenni, akár egyedül, akár társaságban. Otthon egy extra-giga-mega vízipipám van és mellesleg gyönyörű! Valamennyi dohányt kipórbáltam már, de a legjobban a rózsás csábított el, amit az almás aromájú dohány követ. Tudtátok, hogy az első vízipipákat kókuszdió héjából készítették Indiában? (Na ennek örömére kipróbáltam a kókuszos dohányt is, de nem jött be!) Majd eléggé elterjedt a Közel-Keleten. Fénykora pedig a 17. századi Törökországban volt. Érdekelnének a vízipipázással kapcsolatos ‘szabályok’, például: széndarabról nem illik meggyújtani a cigit. Ha hallott valaki hasonló dolgokról, pötyögje be ide legyen szíves! =) Szívesen venném a különbözö megoldásokat is, de az alkoholos verzió elvetélt ötlet! Például hallottam, hogy kellemes, ha jeget teszünk a vízbe. (Ilyenekre gondolok.)

(#477) Jessus81


Jessus81
tag

hát gyerekek ne szívjatok önmagában citromos dohányt... :O
jó öreg sultánba vettem múltkor egy kicsit, és nagyon erős...
szintén egy dohány amit csak adalékként érdemes használni!!!!
Nállunk még mindig a mentol + 1 csipetnyi kardamon a menő, és persze az alap a kétalmás!!!
De ez a citromos, 15 percig bírtuk szívni, mert olyan erős, hogy nem bírod leszívni a tüdődbe :O :O :O :O
további jó pipázást...
Ja, és a józsefvárosi piac 3/4énél is vannak pipák +dohány + vmi nikotinszűtő bigyó 1000 HUF ért...

PSN: Thorpapa

(#478) Amonka válasza Hacika (#476) üzenetére


Amonka
csendes tag

Ha az edenybe gyumolcsteat ontesz viz helyett, kulonleges aromakat kaphatsz.
Vagy a vizbe onthetsz egy citrom vagy narancs frissen preselt levet.

Illemszabaly pipazasnal:

A pipat csovet mindig jobb kezzel fogd meg.
Nem illik a csovet kezbol kezbe adni. Ha meg akarod osztani masokkl, akkor tedd az asztalra, majd a kovetkezo szemely elveszi.
A pipa soha ne helyezkedjen magasabban, mint a szek amin ulsz.

(#479) Amonka válasza Amonka (#478) üzenetére


Amonka
csendes tag

Amugy a Dahhannal mennyiert lehet venni dohanyt(250gr) es ha nagyobb tetelben vasarolok(kb 10 csomag)?

(#480) Sipi16 válasza Amonka (#479) üzenetére


Sipi16
senior tag

Amikor én voltam a 250g-os 1000ft volt... 10doboz az neked nagy tétel? :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#481) Amonka válasza Sipi16 (#480) üzenetére


Amonka
csendes tag

Nos minden relativ, ezt tudjuk.

Szamomra a 10 csomag nagy tetel, mert az mar 1 eveig elegendo nekem(megkozelitoleg)
Valoszinule hogy szamukra ez elenyeszo menyiseg, de sok kicsi sokra megy. Es en nagyon szeretek alkudozni.;)

(#482) Sipi16 válasza Amonka (#481) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én is így vagyok hogy alku nélkül nincs biznisz :) vegyél mellée 1-2 apróságot és akkor bizti enged magától is... :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#483) Amonka válasza Sipi16 (#482) üzenetére


Amonka
csendes tag

Ja, de en szeretm, ha otthon sokfele dohanyom van, igy mindig a hangulatnak megfelelo dohanyt szivok.:)

(#484) Sipi16 válasza Amonka (#483) üzenetére


Sipi16
senior tag

én is sokfajta dohányt vettem :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#485) Amonka válasza Sipi16 (#484) üzenetére


Amonka
csendes tag

Nagyon jo. Neked mi a kedvenc dohanyod? Csak a NAkhla markat probaltad, vagy szivtal mas markaju dohanyokat is?

(#486) nlq


nlq
aktív tag

Sziasztok!

most fedeztem vel ezt a forumot (kis segitseggel)

mar tob mint 1 eve rendszeres vizipipa szivok vagyunk az asszonyal, sokfele dohanyt kiprobaltunk, de maradtunk a jol bevalt ketalmas verzional

viszont egyiptomban tanultunk egy kis trukkot ha utossebbe akarja az ember tenni a vizipipat: viz helyett sort toltsel az edeny aljaba !
csak sajat felelosegre!!!

Udv
nlq

(#487) Zsizsuka


Zsizsuka
újonc

Sziasztok!
Elég sokat olvasgattam a fórumot, ugyanis a pasimnak karácsonyra vizipipát akarok venni, és kíváncsi voltam hol, merre, mennyiért...
Köszi az ötleteket. Voltam a ''húsbolt''-ban, nagyon drágák a pipák. Akciósan 12e Ft-tól kezdődnek. Voltam a körúton lévő boltban is, akcióznak, de tartósan, és 10e Ft-os pipa 5e Ft-ért van. 60-70cm körüliek! Viszont ha minden igaz ma megyek a Sultan Centerbe és megveszem ott. Kíváncsi vagyok.. Sok jót mondtatok Róluk!
Szóval köszi az infókat!

(#488) Hacika válasza Amonka (#478) üzenetére


Hacika
újonc

Szia Amonka!

Köszi az infókat, a gyümiteás verzióról még nem is hallottam, de nem lehet rossz! :R

(#489) Sipi16 válasza Amonka (#485) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen csak a NAkhla méárkájú dohányt szívtam abból a sima almás jött be... (a kávés meg az épres nem annyira még a barckos-almás is finom volt fél üveg jäger után :D tudsz más is? :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#490) Sipi16


Sipi16
senior tag

Valakit nem érdekel egy használt (vigyáztam rá) 34cm-es kis pipa? Azt tudni kell hogy egy csomó szenet fogyasztottam rajta. Ha valakit érdekel privátot írjon!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#491) Sipi16


Sipi16
senior tag

Ma voltam a pólusba és ott a Western City bejératnál van egy vizipipa bolt.
Szép kis pipák de drágák :( A dohány relatív olcsó 1500/250g.
Akit érdekel nézze meg!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#492) sanyixXx válasza Sipi16 (#491) üzenetére


sanyixXx
senior tag

akkor mi a drágga? :Y

corvin mozi melletti töröknél 1000Ft a 250g-os...

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#493) Sipi16 válasza sanyixXx (#492) üzenetére


Sipi16
senior tag

van ahol 1800 sőt 2000is a sultan a legjobb de ezt már kitárgyaltuk...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#494) Jessus81


Jessus81
tag

Ti szoktátok mosni a csövet, mert mi szoktuk, és most nagyon dzsuvás volt. És most a nagymosás után, olyan más, fura íze van, ideje lenne csövet cserélni??? ja, és fahéjas dohányról tud valaki???

PSN: Thorpapa

(#495) Shim válasza Jessus81 (#494) üzenetére


Shim
őstag

Én minden alkalom után alaposan kimosom, rázom, öblítem, amíg teljesen tiszta nem lesz a kijövő víz. Mindig rengeteg dzsuva jön ki belőle, nem is hittem volna először.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#496) lorcsi


lorcsi
veterán

Jó hogy feljötta topic :D
kaptam egyet én is :))
kicsi 30 cm-es amolyan utazós kézi pipa. egy teljes szén nem is fér bele, meggyes dohányom van hozzá. fura mert azt hitttem száraz lesz a dohánya és elég meglepő volt hogy olyan nedves összeálló :)
egész ól tudom már használni, megftaláltam a megfelelő dohány szén arányt, így már finom :))

mennyi vizet kell tenni bele?

(#497) Jessus81 válasza lorcsi (#496) üzenetére


Jessus81
tag

kb 2 -3 cmre elepje a csövet ami belelóg, úgy tudod megnézni, hogy jól megszívod a csövet ( a hajlékonyt:)), és akkor nem jó, ha hallod, hogy a vízet is szívod fel, mert akkor szuttyogni fog:))) de jó szó;)

PSN: Thorpapa

(#498) lorcsi válasza Jessus81 (#497) üzenetére


lorcsi
veterán

no várj, tuti el kell lepni a csövet is, mert ha így van vizet szívk, nem?
ezt nem egészen értem -biztos én vagyok (még) hülye ehhez :F

(#499) Shim válasza lorcsi (#498) üzenetére


Shim
őstag

A cső ami belelóg az üvegbe, afölött max. 2 cm víz legyen, így lesz elég hely a füstnek. Ha a végefelé mégis kaparná a füst a torkod, akkor belefújhatsz óvatosan, nagyon lassan a szívócsőbe, így a biztonsági szelepen keresztül lassan távozik az üvegben lévő füst.

Múltkor beszélgettem Dahannal, adott egy jó kis tippet. A dohányra lehet rakni narancsot/mandarint (egy szeletet), és arra kerüljön az alufólia. Egész meglepő élmény :) Mivel a mandarin vizes, nem lesz füstje, az íze mégis hihetetlen jó. A végefelé, amikor már szenesedik a gyümölcs felső része, már lehet érezni az alatta lévő dohányt is, de tkp ez érintetlen marad. Így, ha az ember leszedi a gyümölcsöt, alatta megmarad a dohány, amit simán el lehet szívni ''újra'' :)
Én így pöfékeltem el négy órát, két óra mandarin, két óra alma. A mandarin leve pedig a vízbe került, plusz élményt generálva.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#500) Sipi16


Sipi16
senior tag

Végre így karácsony táján megint feltöltődött élettel a topik :)
A vizet én mindig érzés szerint rakom bele de a sok az nem annyira jó...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.