Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Sipi16 válasza Thyb (#400) üzenetére


Sipi16
senior tag

és a jeget minek? :D hogy hűs legyen a füst?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#402) Jessus81 válasza Sipi16 (#401) üzenetére


Jessus81
tag

aha!!! jó sok jég, meg mentolos dohány!!!!!! :R :R :R :R :R

PSN: Thorpapa

(#403) Sipi16 válasza Jessus81 (#402) üzenetére


Sipi16
senior tag

a mentolos dohányba nem szeretnék beleugrani mert nem szeretem a mentoltos ízt nem tom mostanába megutáltam :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#404) Jessus81 válasza Sipi16 (#403) üzenetére


Jessus81
tag

akkor rakj bele mást, de a jégtől jó hűss lesz:) mondjuk én multkor kicsi citromlevet is raktam bele, és úgy is finom volt!!!!
mangósat/banánosta/trópusi gyümölcsöset tolt már valaki, mert kiváncsi lennék rá...

PSN: Thorpapa

(#405) Sipi16 válasza Jessus81 (#404) üzenetére


Sipi16
senior tag

ezt a eges dolgoz lehet hogy kipróbálom...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#406) Thyb


Thyb
senior tag

Tegnap elmentem én is a Sultan centerbe és vettem ezt azt az uj pipámhoz. Lent voltunk Boszniában Dubrovnik felé és 1 estét eltöltöttünk Mostar-ban. Ott utánna jártam, hogy kik árulják a legmagasabb és legjobb minőségű pipákat és találtam egy 1 méteres tisztaréz pipát. Az edényt majd valszeg kicserélem alatta a szultánban valami mélyebbre, de maga a pipa nagyon szép. Középen szétcsavarozható, tiszta réz, kézzel készitett cuccos. Estére ha a párom telefonja itt lesz akkor csinálok fotót és felrakom. Tegnap viszont vettem Kardamon és Fahéj izesitésű dohányt amelyek kisérőnek ideálisak, de Kardamonból vigyázni kell, hogy csak kevés kerüljön bele.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#407) Sipi16 válasza Thyb (#406) üzenetére


Sipi16
senior tag

kinnt mennyiért vetted azt a nagy pipát?
Van a dohányon pár dolog vagyis 1 ami érdekjelk hogy a molasses az mi?

[Szerkesztve]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#408) Jessus81 válasza Sipi16 (#407) üzenetére


Jessus81
tag

http://en.wikipedia.org/wiki/Molasses

ha tudsz angolul:)

PSN: Thorpapa

(#409) Sipi16 válasza Jessus81 (#408) üzenetére


Sipi16
senior tag

őszintén megvalva nem annyira a lényeget megírod priv.be?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#410) Sipi16 válasza Jessus81 (#408) üzenetére


Sipi16
senior tag

köszi a felvilágosítást :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#411) Thyb válasza Sipi16 (#407) üzenetére


Thyb
senior tag

80 eur volt a pipa, de nagyon szép és itthon még ilyet nem is láttam

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#412) Sipi16 válasza Thyb (#411) üzenetére


Sipi16
senior tag

ahha én most el szeretném adni az enyémet nagyobbra cserélnék.... valaki?
M

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#413) Jessus81 válasza Sipi16 (#412) üzenetére


Jessus81
tag

vatera/teszvesz.hu :)

PSN: Thorpapa

(#414) Sipi16 válasza Jessus81 (#413) üzenetére


Sipi16
senior tag

ohh télleg köszi a tippet vaterára fel is dobom... szerinted újnak merjem árulni? Kicsit dohányszaga van belül... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#415) Sipi16


Sipi16
senior tag

ha valakit érdekel:
[link]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#416) Jessus81


Jessus81
tag

Dohány ajánlatokat kérek!! (Ami bejön: 2almás, mentolos, sárbadinnyés. Ami nem: pisztácia.)
Ne legyen túl émelygős! :DDD

PSN: Thorpapa

(#417) Thyb válasza Jessus81 (#416) üzenetére


Thyb
senior tag

A dohány izek személyre szabottak. Mint már irtuk korábban, a különböző dohányok keverésével egész más jelleget kap az egész. Pl én most vettem fahéjas dohányt, ami narancsal, almával megyel nagyon finom, na meg vettem kardamont(ezzel vigyázni mert nagyon erős, és csak a közepére kell egy kevés, hogy ne legyen tul markáns az illata). A mentol is jó a keveréshez. Szal ne tiszta dohánnyal kisérletezz, hanem kezdj el tesztelni. Sokkal finomabb ha több félét keversz össze. Azért itt gondolj a sütikre és kicsit a szakácskodásra. Azt is megteheted, hogy előtte kinyitod a dobozokat és a két dobozba egyszerre szagolsz bele. Ez adhat már egy támpontot, hogy mit mivel lehet érdemes keverni, és távolitsd el az egyik dobozt majd a másikat, akkor érezni fogod, hogy az illatok intenzitása alapján az arányoknak milyennek kell lennie. Ezt nevezhetnénk száraz tesztelésnek.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#418) Jessus81 válasza Thyb (#417) üzenetére


Jessus81
tag

OK! Kösszi, a bő válaszod:)
Akkor ma elmegyek szakácskodni a sultánba;)

PSN: Thorpapa

(#419) Jessus81


Jessus81
tag

A Sultánba érkeztek új dohányok http://middleeasttobacco.com/
a kicsi 50gs 500Ft
a nagy 1400Ft
nagyon sok ízben, és finom...:)
vettem 1 kicsi narancskrémeset + arab kávésat:)

PSN: Thorpapa

(#420) Thyb válasza Jessus81 (#419) üzenetére


Thyb
senior tag

A franc as csábitásba, lehet hogy ebben a hónapban megint elmegyek a számla egyenlegemmel a béka segge alá? :F :Y :W :B

[Szerkesztve]

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#421) Jessus81


Jessus81
tag

ujujujuuuuujj az arab kávés nagyon üt... :))
eddig egyiktől se szédültünk be ennyire, de a szédülés után nagyon jó kis bizsergető érzés, és ha + csokit nyamnyogsz mellé :R :R :R

PSN: Thorpapa

(#422) Sipi16 válasza Jessus81 (#421) üzenetére


Sipi16
senior tag

Tegnap házibuliba vittem a pipát almás meg barackos dohányt kevertem aki nem cigizik az is szívott belőle egy kicsit :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#423) Jessus81


Jessus81
tag

a narancskrémes nem egy nagy szám, majd megpróbálom keverni vmivel....

PSN: Thorpapa

(#424) Sipi16 válasza Jessus81 (#423) üzenetére


Sipi16
senior tag

igen a keverés úgy tudsz nagyon jó dolgokat letalálni :)
Amúgy a sultan centerbe adnak dohányt kimérve is 2 fajta van. Az almás a máik meg a királyság :)
Az almának olyan illata van... beleharapnál a dohányba legszívesebben :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#425) Jessus81 válasza Sipi16 (#424) üzenetére


Jessus81
tag

ja, azt nekem is ajánlották, de nem tudtam hova tenni a királyságot;)
meg nekem nagyon emlékeztetett az ízze a 2almásra:)))
ma bekeverünk mentol+2almás, az nagyon fog ütni, + 1 kis fehérbor;)

PSN: Thorpapa

(#426) Sipi16 válasza Jessus81 (#425) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én sem tudom hova tenni pedig megszagoltam.
Az a királyság :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#427) Jessus81


Jessus81
tag

komoly volt az említett keverés, habár 2almás+pisztácia lett végülis. én néha picit bodza ízt is éreztem, de nagyon markánsan a alma volt előtérbe, viszont mikor kifújtuk, akkor a pisztácia jobban szaglott;)

PSN: Thorpapa

(#428) boczy


boczy
csendes tag

Én abszolút nem dohányzok, de a nyaralások hatására 1-2 hetente rápöffentek egy vóterpájpra. Még amit senki se dícsért, de nagyon jó, a meggyes. Még talán az almásat is veri. Viszont amit nem ajánlok, a banános. Jellegtelen semmi íze sincs.



[Szerkesztve]

(#429) Jessus81 válasza boczy (#428) üzenetére


Jessus81
tag

ez hasznos infó, megjegyzem, mert a banános tervezetbe volt, hogy veszek, de ezek után;)

PSN: Thorpapa

(#430) Sipi16 válasza Jessus81 (#429) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ez érdekes lesz az 1ik iskolatársam holnap hoz nekem meggyes dohányt... ő meg tunéziába vette :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#431) Thyb válasza Sipi16 (#430) üzenetére


Thyb
senior tag

Nem biztos hogy jobb lesz. Én lent Boszniában gondoltam mivel Muszlim közeg hogy milyen jó dohányuk lehet, aztán amikor megvettem akkor a kukában landolt 1:1-ben olyan silány minőség volt. Szal nem biztos hogy az amit kint kapott jobb mint az amit itthon megvehetsz mert ide viszonylag elég jó minőséget biztositanak. A kinti normál felhasználók számára azok a tapasztalatok olyanok mint hülyegyereknek az egyetemi deriválás. Szal az áluk leesne.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#432) j.bravo válasza Jessus81 (#429) üzenetére


j.bravo
addikt

Úgy látszik ez olyan ízlések és pofonok dolog, mert a barátnőm öccsének például az ízlik a legjobban... Én még gyűjtöm a bátorságot hogy kipróbáljam.

Whatever.

(#433) Sipi16 válasza Thyb (#431) üzenetére


Sipi16
senior tag

A srácc 4éve jár ki minden nyáron és pipázik meg itthon is van neki... szerinte jobb mit az itthon kaphatóak majd elválik...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#434) Jessus81


Jessus81
tag

Voltunk sultánba...
termés:
250g kardamon dohány
1 doboz (20filter) arab tea
szén
pár mag kardamon Dahhantól
pár korty arabkávé -----''-''------ (nagyon nagyon erős, és finom)
+ süti:))))
ja, és a tökéletes, udvarias kiszolgálást sem szabad szó nélkül hagynom:) :R :R :R

PSN: Thorpapa

(#435) Sipi16 válasza Jessus81 (#434) üzenetére


Sipi16
senior tag

És milyen a tea?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#436) Thyb válasza Jessus81 (#434) üzenetére


Thyb
senior tag

Arab, avagy török KV-t nem nehéz egyébként csinálni. Veszel szemes Tchibo familyt- /ez közelit hozzá a hazai piacon a legjobban/ majd beleteszed egy tepsibe és tovább piritod amig teljesen sötétbarna nem lesz. Akkor már elég erős KV illat terjeng majd mindenhol, majd nagyon finomra ledarálod. Finomra kell darálni, mert ott ugye ugy főzik, hogy egy kiscsésze viz -hez egy puposkávéskanálnyi KV megy. A vizet 80-85 fokra forralod, majd beleteszed a KV-t visszateszed a tűzre, ekkor légy résen mert elkezd futni kifelé az edényből, amikor felér a kávéfőző pereméig akkor lekapod a tűzről, majd még egyszer megfuttatod. A legjobb KV főző edényben csinálni, mert annak nyele is van, és szükül össze a szája. Ez segit, hogy kiöntésnél a zacc az edényben maradjon. Ha nincs időd megvárni, hogyleüljön a zacc a forró vizben, akkor egy csepp hideg vizet kell a közepére cseppenteni, és az lehuzza az aljára. Cukrot az igazi arabok nem tesznek bele, hanem van egy olyan édességük mint a hitler szalonna, vagy a zselé. Elég édes és odakint mindenféle izben kapható. Ennek a szerb neve RATLUK. A diós és a rózsás a legjobb, de a mézes sem rossz. Szal nem megy cukor, hanem ebből kapnak be egy kis kockát amit szopogatnak és öblögetik befelé a KV-val.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#437) Jessus81 válasza Sipi16 (#435) üzenetére


Jessus81
tag

Hát, jó gyógynövényes, mondjuk kamilla teára emlékeztet. Fogyasztzás után 10 perccel úgy elkezdtünk izzadni, mert állítólag méregtelenít:)))

PSN: Thorpapa

(#438) Jessus81 válasza Thyb (#436) üzenetére


Jessus81
tag

:R :R :R Kipróbáljuk:)))

PSN: Thorpapa

(#439) Sipi16 válasza Jessus81 (#438) üzenetére


Sipi16
senior tag

mennyi volt a tea???

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#440) Szücsy


Szücsy
újonc

Hello!
Nincs valakinek véletlenűl eladó Colás dohánya ha van vagy tudja hol lehet venni kérem írjon!
És Debreceni legyen vagy debrecenben legyen a bolt... köszi :D :DD

Ui. Utálom a Tókio Hotelt!

(#441) Szücsy


Szücsy
újonc

Amugy hány éves kortól ajánjátok? :F :F :F :P :B

Ui. Utálom a Tókio Hotelt!

(#442) lorcsi válasza Szücsy (#440) üzenetére


lorcsi
veterán

a Batthyány utca elején nézd meg
van pipád? hol vetted?

(#443) Sipi16 válasza Szücsy (#441) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nincs korhoz kötve, nem károsabb mit a cigi...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#444) Szücsy válasza lorcsi (#442) üzenetére


Szücsy
újonc

Hello... Köszi a választ amugy van valamikor még tunéziában vettem egyet. :U

Ui. Utálom a Tókio Hotelt!

(#445) Jessus81


Jessus81
tag

Rendőrökkelösszetűzős balhék helyett nincs jobb mint egy finom dohánnyal megtömött vizipipa pöfékelése haveri körben :)) :))

PSN: Thorpapa

(#446) Sipi16 válasza Jessus81 (#445) üzenetére


Sipi16
senior tag

ne is mondd 3 haweromar xarrá verék :S

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#447) Jessus81


Jessus81
tag

Gyerekek... arra jöttünk rá, hogy a vizipipa, úgy leviszi a vérnyomásunkat...
haverral mind2en jó nagydarab állatok vagyunk, és ahogy lenni szokott, magas a vérnyomásunk...
de most hogy szinte mindennap pippantunk, lement, ma mértük mind2en, és ő csodálkozott, mert még sohasem volt neki ilyen alacsony... ja, és kurva álmosak is vagyunk. tehát pici szünetet kel iktatni, mert ha mindennap szívsz...:))))

PSN: Thorpapa

(#448) Sipi16 válasza Jessus81 (#447) üzenetére


Sipi16
senior tag

ezt én is észrevettem hogy egy tömés után kicsit érdekesebb ''szebb'' a világ :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#449) Sipi16


Sipi16
senior tag

vettem most epres dohányt, de nem jött be annyira szerintem hasonlít a barackoshoz... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#450) Jessus81 válasza Sipi16 (#449) üzenetére


Jessus81
tag

UP!!! :C

PSN: Thorpapa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.