Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) 7/6


7/6
csendes tag

Oktogonnál van egy üzlet. Ott a Zaj melleti sarkon. 5K! ért adják a nagy vizi pipeokat!

Sunday morning

(#102) dat


dat
senior tag

Up a pipázóknak.

(#103) danteshell válasza dat (#102) üzenetére


danteshell
aktív tag

Csak üssőn... csak üssön... :)

7447 óta folyamatosan...

(#104) sean


sean
csendes tag

király nekem eredeti egyiptomi van elég nagy. A leg fleshebb dohányom a banános
aki csak teheti próbálja ki!!!:DD:)):B;);];];]
(14éves vagyok):)

''ciki a cigi'':)

(#105) sean


sean
csendes tag

hol lehet egyébként normális szenet szerezni??,
:U

''ciki a cigi'':)

(#106) kwisach válasza 7/6 (#101) üzenetére


kwisach
újonc

üdv!

ez a bolt a Jókai utcában van? milyen minőségűek a pipák? nem tudod a nevét a boltnak?

(#107) dat


dat
senior tag

''Rózsás'' dohányt próbálta valaki? Van egy csomaggal, de még ki se bontottam, valahogy nem várok tőle túl sokat...

[Szerkesztve]

(#108) kwisach


kwisach
újonc

sziasztok!

a szénpogácsát meg lehet vhogy egy használat után újra gyújtani? nekem nem sikerült, de lehet h én vagyok a béna...
a másik, h az alufóliát hogyan kell rátenni a pipára? mennyivel hosszabítja meg a szívást?

(#109) dat válasza kwisach (#108) üzenetére


dat
senior tag

1. egy szénpogácsa egy pipázásra elég, ha neked mégis megmarad, akkor hevíteni kell vagy 3 percig, akkor izzik fel..

2. fenntebb beszúrtam egy how-to linket, ott szépen le van fotózva a dolog.
Bővebben: link

Egyébként nem azért kell, hogy meghosszabbítsa a pipázást, hanem hogy a szén ne égesse közvetlenül a dohányt.

[Szerkesztve]

(#110) dantes


dantes
tag

Sziasztok!

Nem olvastam végig, úgyhogy bocs, ha volt már.
Én szeretném kipróbálni a vizipipát, de venni azért nem akarok.
Nem tudtok Pesten valami helyet, ahol lehet használni. Valami arab étterem vagy ilyesmi...

''Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.'' - Mark Twain

(#111) gyomlosi válasza brownus (#93) üzenetére


gyomlosi
tag

Es legalabb 3-400 fajta pipát lehet kapni!

(#112) dat válasza dantes (#110) üzenetére


dat
senior tag

Shiraz étterem a Ráday utcában, 100ft talán...

(#113) dat


dat
senior tag

A ''hentesnél'' vannak új pipák, isteni szépek, érdemes őket megnézni...

(#114) dantes válasza dat (#112) üzenetére


dantes
tag

Kipróbálom! Köszi!! :)

''Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.'' - Mark Twain

(#115) dat


dat
senior tag

Uppot a topicnak.

(#116) dat


dat
senior tag

Up azok miatt, akik nem is tudják mi ez a topic...

(#117) Ibron


Ibron
csendes tag

Sziasztok!

Vettem vaníliásat, nem rossz, de nem túl erősen érezhető a vanília aroma, bár ez talán nem is baj. Meg sikerült banánosat is beszerezni ez se rossz, de még mindig az eper és a sárgadinnye a király.
Az ízeket egyébként jól lehet fokozni a vízbe rakott gyümölcs darabokkal.
A jókedv fokozásához meg némi alkoholt ajánlok a vízbe :) de csak óvatosan.
Jó pipázást mindenkinek!
üdv
Ibron

Mess with the best die like the rest ©

(#118) dat válasza Ibron (#117) üzenetére


dat
senior tag

Almásra pályázom, meg van egy adag rózsás, ki se nyitottam még.. nem fűzök hozzá nagy reményeket. Sárgadinnyés nekem nem jött be túlságosan..
Tegyetek jeget a vízbe.. extrémek esetleg mézet...

(#119) dat


dat
senior tag

Megújult a ''Hentes'' kirakata, új pipák, jobbnál jobb dohányok, érdemes megnézni, és még olcsó is :)

(#120) oceanearth


oceanearth
őstag

a leges legdurvább amit művelhettek vizipipázásnál, amikor leég a szépogácsa és leveszitek az alufóliát, majd a már leégett dohányt leszeditek az alufóliáról és vissaz rakjátok a dohány tartóba, majd ezt szépen megyújtjátok és úgy szívjátok. csak saját felelőségre próbáljátok ki nagyon durva, iszonyú erős lesz. ja van egy jó kis zöldséges bolt arab gyereké nem messze a corvin mozitól ott lehet szinte mindent kapni. vannak olyan vizipipák amik műanyag táskában vanank belül szivacsal kipárnázva

(#121) pampika


pampika
őstag

Mostanság mi is kissé rákaptunk,mivel havernak sikerült egyet beszereznie.Szüged cityben vette,asszem 4-6k körül volt,oyan ~40 cm magas lehet.

Szóval felvetődött a kérdés,amire eddig még senki sem tudott konkrétumot mondani.Mennyire káros?
Haver szerint minimális a nikotin tartalma,meg a víz szinte mindent megszűr.
Ebben lehet is igazság,de azért szívesen látnék valami szakértői véleményt,akár orvosét,akár vmi ilyen irányú vizsgálatét/kutatásét.

Nekünk ami nagyon bejött,az a fahéjas-almás és a mentolos.A narancsos se rossz,bár az kicsit olyan,mint amikor a narancs hájét eszed.Na és az eper.Nyamm.Multkor epreset nyomtunk és haver közben behozott egy kortynyi eper házipáleszt.Azt lenyomtuk és olyan nyáltermelésünk lett,meg eper íz a szánkba,hogy csak na :))

(#122) dat válasza pampika (#121) üzenetére


dat
senior tag

''Ebben lehet is igazság,de azért szívesen látnék valami szakértői véleményt,akár orvosét,akár vmi ilyen irányú vizsgálatét/kutatásét.''

A témáról bővebben itt: Bővebben: link


[Szerkesztve]

(#123) pampika válasza dat (#122) üzenetére


pampika
őstag

Köszi,asszem lesz mit olvasnom :)

(#124) Ibron válasza oceanearth (#120) üzenetére


Ibron
csendes tag

Hú ez tényleg durva lehet, meggyújtani a dohányt. Mi néha egy fél cigit morzsolunk bele, hogy erősebb legyen, már az is jó ütős lesz.
Esetleg le tudnád írni a Corvin mozitól merre felé van az a bolt. Lehet, érdekelne egy mobilpipa.
Köszi
üdv
Ibron

Mess with the best die like the rest ©

(#125) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

ma este szeretnénk elmenni kipróbálni, a shiraz éttermen kívül van más hely is, ahol ki lehet próbálni? Lécci válaszoljatok!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#126) Ibron


Ibron
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki egy helyet, ahol lehet venni olyan kilós faszenet vizipipához, amit a húsboltban lehetett kapni a karinthy-n?
Náluk nincs és 10 nap múlva ígérték, hogy esetleg lesz. Mi meg szeretnénk vizipipázni :)
Vettem öngyulladost, de abból 10db/600Ft. Kicsit drága.

üdv
Ibron

Mess with the best die like the rest ©

(#127) oceanearth válasza Ibron (#124) üzenetére


oceanearth
őstag

ott van ahol a corvin mozi, feljössz a metróbol, mintha mozizni mennél, csak nem fordulsz be jobbra hanem a körúton mész tovább és ott lesz egy CBA, majd utána a galaxy sport, egy kebapos és az első sarok előtt egy arab zöldséges. ott vannak ilyen vizipipák meg minden sazr

ui: tényleg durva volt, próbáljátok ki:D

[Szerkesztve]

(#128) Ibron válasza oceanearth (#127) üzenetére


Ibron
csendes tag

Ok köszönöm. Végül két hete húsboltban vettem egy csétcsavarozhatot, egyelőre táska nélkül, de már gondolkodom rajta.
Faszén van ott a corvinnál?

Mess with the best die like the rest ©

(#129) oceanearth válasza Ibron (#128) üzenetére


oceanearth
őstag

persze, midnen van ott

(#130) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Voltam végül shirazban, frankó volt! :) Csak kár hogy olyan emberekkel mentem akik... háttőő... akikkel nem kellett volna. (pinyi-punyi társulat).
Tök jó volt hogy még három órával utána is érezni a zöldalmafüst illatát :)

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#131) Borton


Borton
csendes tag

Hali
kisebb baleset történt és eltört a vizipipam viztartálya:(
lehet ezt külön kapni hozzá?

(#132) Ibron válasza Borton (#131) üzenetére


Ibron
csendes tag

Részvétem.
Talán mintha, a húsboltban említették volna, hogy van külön is.
Egy telefont megér. 0612791767 a számuk, ha jól emlékszem, de nem biztos.
üdv
Ibron

Mess with the best die like the rest ©

(#133) Borton


Borton
csendes tag

Hentes bácsi jófej volt, probléma megoldódott:)
megyek meg is tömöm narancsos dohánnyal
azért thx

(#134) maniac


maniac
senior tag

Sziasztok!

En is kaptam most egy ilyen vizipipat. Szep nagy meg minden. Viszont vannak problemaim. Szoval az egyik, hogy megtoltottem a pipat ugy, hogy ellepje a a szar aljat. Aztan megtomtem - bar nem tul brutalisan - dohannyal a tartot, ra alufolia, es ra az izzo parazs. Sajna nem kaptam csipeszt hogy a parazsat azzal igazgassam, szal maradt a kombinat fogo :). A problema ott kezdodik, hogy nem nagyon akar annyira fustolni :(. Van rajta vmi szelep, az total ravan szoritva, mer hozzanyulni nem nagyon akarok :). Szoval hogyan tudnam jol beizzitani a cuccost?

(#135) Ibron válasza maniac (#134) üzenetére


Ibron
csendes tag

Szia

A szelepet szerintem hagyd, én le is zártam légmentesen, szerintem felesleges ott a plusz levegő.
Ha nincs elég füst három dolog lehet:
- Lukas a rendszer valahol (leginkább a cső csatlakozásnál)
- Kevés az izzó faszén, vagyis a hőség
- Kevés a dohány. Kicsit azért lapítgasd bele a csészébe, annyira, hogy még könnyedén át tudd szivni a levegőt rajta.

üdv
Ibron

Mess with the best die like the rest ©

(#136) Ibron


Ibron
csendes tag

Sziasztok!

Örömmel látom terjed a vizipipázás kulturája. Tegnap Margitszigeten a híd alatt kisebb társaság költözött ki, és hangulatos környezetben pöfékeltek.
Ebből jött a gondolat, hogy össze lehetne hozni egy prohardveres vizipipa funclub találkozót, akár a szigeten is. Tapasztalatot cserélhetnénk, meg jól éreznénk magunkat, én pár dohányt is felajánlanék akár (csokis, mentholos). Lehetne egy verseny is, kinek a legjobb a füstje :) meg még nem tudom milyen kategóriákban.
Vélemény?
üdv
Ibron

Mess with the best die like the rest ©

(#137) cskamacska


cskamacska
addikt

Szerintetek milyen élmény lenne egy nem dohányzónak kipróbálni a vizipipát?
Egyébként, ti más füstölési módról szoktatok át a vizipipázásra, vagy nemdohányzóként próbáltátok ki, és maradtatok nála?

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#138) Ibron válasza cskamacska (#137) üzenetére


Ibron
csendes tag

Tapasztalatom szerint egy nem dohányzónak jobban bejön, mint a cigiseknek. Egy-két erős dohányos meg kifejezetten köhögött tőle. De meg ne kérdezt miért.

Mess with the best die like the rest ©

(#139) .-Cs0SzA-.


.-Cs0SzA-.
aktív tag

upp!
ki milyen márkájú dohányt használ?mik a tapasztalatok?

(#140) .-Cs0SzA-.


.-Cs0SzA-.
aktív tag

fel, mert leesik.
olvasgattam a vizipipa egészségességérol azt az olvasmányt...
hát, elég eltérő dolgokat olvasok


[Szerkesztve]

(#141) dat


dat
senior tag

Uppot minden pöfékelőnek...

(#142) dat válasza .-Cs0SzA-. (#140) üzenetére


dat
senior tag

Nézd, szerintem nem egészségtelenebb mint bármelyik dohánytermék. A Shisha az én véleményem szerint egyébként sem arra való, hogy naponta használja az ember, hanem hogy családi-baráti összejövetelen, egy jó vacsora után közösen elpöfékeljenek. Vagy ha az embernek elege van a zajos nagyvárosból, akkor hazamegy, este halk zene mellett pipázgat és elmélkedik. Ugyanolyan mint egy jó szivar egy pohár konyak mellett.

Számomra a vizipipázás éppezért nem is dohányzás (persze lényegében az). Nem tartom magam dohányosnak sem (nem cigizek). Mint ahogy ''iszákos'' sem vagyok azért mert néha megiszok egy-egy sört vagy vacsora után egy pohár bort.

A lényeg itt is (mint minden másban) a mérték. És akkor még a Shisa sem egészségtelen...

(#143) Petisz84


Petisz84
tag

Mi is nagyon rákaptunk a haverokkal! Szerintem király dolog!
Örülök, h ennek is van topicja.

(#144) Grunya


Grunya
aktív tag

Sziasztok! Pontosan hol is van ez a ''hentes'' boltja? Mivel nagyon dícséritek, gondoltam először ott nézek majd szét pipa ügyben. Szóval akkor ott van minden ugye? Az árak is rendben vannak?

(#145) dat válasza Grunya (#144) üzenetére


dat
senior tag

A Karinthy-n a 6-os villi megállójánál.

(#146) NoLF


NoLF
addikt

na végre sikerült kecskeméten találnom egy helyet ahol lehet vízipiázni, hihetetlen élmény volt :)

1000ftot kértek el egy hatalmas, rendesen megtömött és hihetetlenül jól működő pipáért, amit 3an kb 1 órán át szívtunk (sárgadinnyés dohányt)

hát visszatérő vendég leszek az biztos :)

talán majd később magamnak is veszek egy pipát, de nem hiszem hogy kecskeméten be lehet szerezni... utazni meg nem tudok.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#147) Grunya válasza NoLF (#146) üzenetére


Grunya
aktív tag

Ne viccelj!!!! Azonnal mondd meg hol ez a hely Kecsón! Én is ki akarom próbálni! ;]

(#148) NoLF válasza Grunya (#147) üzenetére


NoLF
addikt

azt mondja hogy vacsi köz, csaplár vendéglővel szemben a sarkon. pontos neve és címe: Whiskey és Kávéház Kecskemét, Vacsi köz, Lajtha u. 2.

Nem tudom hétköznap mit viselnek a felszolgálók, de szombaton igencsak meglepődtem a ruházatukon (fiúk (egyik a tulaj!) ingén elöl hátul hímzett hatalmas nagy cannabis-levélke).

Azt mondta tulaj bá, hogy hétköznap a lenti részen (ahol szombaton buli volt) pamlagok és fotelek állnak rendelkezésre a nyugodt pipázáshoz. Hétköznap is elmegyek! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#149) NoLF válasza NoLF (#148) üzenetére


NoLF
addikt

sőt, ha jól informálódtam, lehet kapni vízipipákat, dohányokat stb. kecskeméten, a rákóczi utca sarkán lévő boltban (régebben bahia volt, most vmi más a neve)

még ma elnézek :)

szerk: elírás történt :)

[Szerkesztve]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#150) Grunya válasza NoLF (#149) üzenetére


Grunya
aktív tag

Köszi az infót! Hamarosan kipróbálom én is a vízipipát! Milyen dohányok voltak még ott a Vacsi közben? Ha jártál a Rákóczi úti boltban, akkor majd számolj már be az árakról! Előre is kösz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.