Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) CASper666 válasza Pukkancs (#900) üzenetére


CASper666
tag

???
Nem a dohányt gyújtjuk meg, ez nem bong :DDD .

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#902) liquidmoon válasza Pukkancs (#900) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

egyiksem ;] alul a dohánytartóban dohány van, rajta alufólia, majd a felizzított szén
CASper666: igen, ő másra használná ;] nem mintha az rossz lenne :U

[Szerkesztve]

(#903) Sipi16 válasza Pukkancs (#900) üzenetére


Sipi16
senior tag

A dohányt lazán be kell rakni a dohánytartóba erre rá az alufólia amit ki kell lyukasztgatni. Ha ez kész akkor mehet rá az izzó szén.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#904) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ja az a másik szívós cucc :O annak nincs topikja?

(#905) liquidmoon válasza Pukkancs (#904) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

[link] :DD

[Szerkesztve]

(#906) Pukkancs válasza liquidmoon (#905) üzenetére


Pukkancs
tag

köszi :R

(#907) deny12


deny12
csendes tag

Hali pukkancs.
Ez nem bong :DDD
Veszel hozzá kifejezetten vizipipának való szenet és azt gyújtod meg a szén alá juggatott alüfólia és lááám kész :))

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#908) gLes


gLes
őstag

Üdv srácok!

Apám nemrég az alábbi ojjektumot találta a garázsban, és nem tudjuk, hogy mi ez. Engem rettentően emlékeztet vmilyen vizipipás felszerelésre. Esetleg közületek látott már valaki hasonlót?

[kép]

[Szerkesztve]

(#909) deny12


deny12
csendes tag

Mint egy golf ütő :DD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#910) gLes válasza deny12 (#909) üzenetére


gLes
őstag

Jah, csak teljesen üreges, és kábé 10 centi az egész. Valami spéci szipóka lehet vagy nemtom, nem értek annyira a vizipipákhoz :U

(#911) deny12


deny12
csendes tag

Valaki kóstolta már a csokismentát?
Cola? :DDD

[Szerkesztve]

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#912) CASper666 válasza deny12 (#911) üzenetére


CASper666
tag

jaja. A csokismenta király. Csak kicsit van csokis íze, inkább mentolos. Engem sima csoki érdekelne, de azt még nem találtam sehol ahonnan vásárolni szoktam. :O A kóla nekem nem jött be(pedig sok kólát iszom), de legtöbbeknek tetszik.
Ha veszel csokismentát, keverd narancsos dohánnyal! Nekem úgy nagyon bejött. :D

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#913) #84087296 válasza gLes (#908) üzenetére


#84087296
törölt tag

Sztem ez a garázsos cucc olyasmi lehet mint az a Heba filter nevű dolog.

(#914) deny12


deny12
csendes tag

Tényleg ez a hebafilter hogy működik ki lehet takarítani vagy csak kb 10 használatos.
Ha csak 10 használatos nem éri meg az árát abbol már lehet venni 250g dohányt és 1 50g-at is :B

[Szerkesztve]

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#915) Sipi16 válasza deny12 (#914) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nemtommi. Tippem sincs hogyan kell használni, de túlzottan nem is érdekel. Maradok a normál vizipipánál.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#916) CASper666 válasza deny12 (#914) üzenetére


CASper666
tag

Többször is fel lehet használni, csak akkor már nem szűr semmit :DDD
Nekem csak azért kellett mert kicsit csökkenti a bugyogás hangját szívás közben, és jobban porlasztja a füstöt mielőtt az kijön a vízből, ezért a víz is jobban szűri. Állítólag intenzívebbek lesznek az ízek is tőle. -Ezt nem tapasztaltam. :F
Takarítása anyi hogy kiöblítem vízzel ;]
Már bőven túl van a 10 használaton, de még hangtompítónak mindig használom. ;]

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#917) deny12


deny12
csendes tag

Valakinek valami véleménye erröl a (vízbe jeget) dologról mert már halottam róla hideget is meleget is :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#918) gLes válasza #84087296 (#913) üzenetére


gLes
őstag

Szóval mi ez? :Y

(#919) deny12


deny12
csendes tag

Bocsi de nekem fogalmam sincs hogy mi lehet az :(

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#920) Latsza válasza deny12 (#917) üzenetére


Latsza
aktív tag

Mi öcsémmel minden alkalommal szoktunk jeget tenni a vízbe. Szerintem sokkal kellemesebb lesz a füst, hidegebb lesz (én érzem!), de az ízeket nem befolyásolja.

(AUG 18 - pippástali margitszigeteen! :DD - bővebb info @ me)

(#921) CASper666 válasza deny12 (#917) üzenetére


CASper666
tag

Általában nem használok jeget, de mindig rakok be vizet a fagyóba pipázás előtt. ;)
Ha van kedvem jeget is teszek bele, a lényeg hogy elég hideg legyen a víz. :)
Valóban érezhető a különbség, a hidegebb vízen keresztül jobban lehül a füst.

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#922) #84087296


#84087296
törölt tag

A vizipipadohány miből is van?

(#923) CASper666 válasza #84087296 (#922) üzenetére


CASper666
tag

''Nem minden dohány alkalmas vízipipázásra, egyedül a kifejezetten erős, sötét színű iráni dohány. Ezt első lépésben többször átöblítik vízben, hogy veszítsen erejéből, majd datolya lével itatják át. Az ígényesebb dohányokat végül gyümölccsel ízesítik''

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#924) deny12


deny12
csendes tag

Hol szoktátok tárolni a dohányt mert halottam hogy hűtöben job de olyat is hogy nem?

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#925) Latsza válasza deny12 (#924) üzenetére


Latsza
aktív tag

Én a TV mellett raktározom a dohányokat, szobahőmérsékleten vannak, a saját dobozukban, a saját csomagolásukban. Lehet hogy a hűtőben lassabban száradna ki.. :U

(#926) iptv


iptv
csendes tag

Hello,

nemreg a Corvin mozi mellett volt dolgom, hat beneztem az ''arab fuszereshez''.

Vannak pipak de dragak. Webshopokon; a korut/rakoczi boltban vagy a Szultanban olcsobbak.

Az 50g-os kis Nakhla dohany 500 Ft!!! Kerulendo a hely; legalabbis amig ilyen
durva profitratval dolgoznak. Talan ha megjon az eszuk es nem a rablas a fo celjuk.

Udv,
G.

(#927) t1


t1
addikt

cseresznyés dohány nagyon ott van... tegnap 2 töltetet elszívtam kint a parkban :)
és beatlest hallgatam közben :R

(#928) Sipi16 válasza iptv (#926) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én is voltam ma a boltban. A kicsi pipia 5000 a nagy 9000(50-55cm) és még vannak jóvál drágábbak is. Biztos a turisták tartják el őket...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#929) deny12


deny12
csendes tag

Láttam szaloncukros meg medvecukros dohányt :DDD
Fú eleve utállom mind a 2 milyen ízük lehet :DD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#930) CASper666 válasza deny12 (#929) üzenetére


CASper666
tag

hihi. A medvecukrot én sem szerettem soha, de a szaloncukros cuccot megkóstolnám, csak az a baj hogy nincs odaírva milyen ízű szaloncukor :DDD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#931) Blaise


Blaise
veterán

hi !

A vízipipa egyre jobban tetszik, érdeklődnék, h mennyiért lehet elfogadtható pipát venni kellékekkel együtt ? Hol érdemes ? :F

(#932) CASper666 válasza Blaise (#931) üzenetére


CASper666
tag

Hi.
Én itt láttam egy 70 cm-est, szinte ingyen és még elég egyedi is a többihez képest! :[link]
Csak a csöve elég rövidnek és összedobottnak tűnik, de még ha veszel mellé egy másik csövet, akkor is olcsóbb mint a többi alapból. :DD
Ha lenne még számára hely a lakásban, tuti hogy megvenném annyira tetszik. ;]

Hacsak nem elírás az ár:S

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#933) Blaise válasza CASper666 (#932) üzenetére


Blaise
veterán

hát én max 5-6k-ra gondoltam :U :D

(#934) deny12


deny12
csendes tag

Ezt én se láttam naon durva :)
De a csöve mint ha alufóliábol lenne :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#935) deny12


deny12
csendes tag

Az 5200 szerintem nagyon megéri csak hát a csöve de az is türhető de érdemes le cserélni. :D

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#936) Blaise válasza deny12 (#935) üzenetére


Blaise
veterán

Mennyire kell érteni a megtöméséhez ? (sima pipával van tapasztalatom)

[Szerkesztve]

(#937) deny12


deny12
csendes tag

http://sultancenter.hu/ innen megtudsz mindent

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#938) CASper666 válasza Blaise (#936) üzenetére


CASper666
tag

Nekem elsőre sikerült, csak egy-két képet, videót néztem róla először. :))

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#939) deny12


deny12
csendes tag

boccs szarul csináltam de ha megtalálod akkor ok. :))

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#940) deny12


deny12
csendes tag

Nem tudod hogy értik ezt vizipipa shop-ban ezt a személyes átvételt Budapesten (ingyenes) de hogy van?
Tehát Budapesten bárhol kihozza ingyen vagy nem értem :DDD :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#941) CASper666 válasza Blaise (#933) üzenetére


CASper666
tag

Szerintem ez a legjobb vétel. Ennyiért csak kb. 47-eseket kapnál egyébként. Gondolom a cső is működik rendesen, csak kisebb optikai hibái vannak. :(
De ha megveszed a pipát, én átveszem jó áron a csövet, mert nekem tetszik. :DD
És ha így az 5200 + 1750(az új cső) - ~1000 (amit adnék az ''ezüstért'') még 6 alatt lesz. :DDD

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#942) CASper666 válasza deny12 (#940) üzenetére


CASper666
tag

Telefonon felhívod, és mondod mi kéne, aztán egy megbeszélt időpontban és helyen ütköztök.

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#943) deny12


deny12
csendes tag

Nem toom kinek mondtad de én szerintem meg veszem. :))

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#944) deny12


deny12
csendes tag

Amúgy benne lennék a cső cserében :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#945) CASper666 válasza deny12 (#944) üzenetére


CASper666
tag

Én is komolyan írtam. Ha megvetted írj PM-et, és megbeszéljük! :DD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#946) deny12


deny12
csendes tag

oké
Kössz hogy mutattad a linket biztos hogy nem vettem volna észre :DDD :R

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#947) CASper666 válasza deny12 (#946) üzenetére


CASper666
tag

Szívesen. Azért vagyunk hogy segítsünk egymásnak. :)
Lehet hogy még megbánom ha nem lesz több olyan pipa, mert ha megtetszik valami, már nehezen mondok le róla. ;] -De mint írtam már, nem igazán lenne helye, azért meg hogy a szekrény alján feküdjön kár lenne. :F

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#948) deny12


deny12
csendes tag

Na mindjárt fel hívom hogy van e valami hibája annak a vizipipának.
Vagy ne zaklassam vasárnap?

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#949) CASper666 válasza deny12 (#948) üzenetére


CASper666
tag

Ahogy gondolod, neki vasárnap is pénz a pénz, mint mindenkinek. :D
-Szerintem. Max nem veszi fel. ;]
Azért átvételkor ellenőrizd le hogy mindent elhozott e, mert nekem kihagyta a szélfogót. Igaz, le is lett vonva az árból, de ha a nagy kapkodásban nem nézzük meg, akkor bukhattam volna. :DDD

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#950) CASper666 válasza CASper666 (#949) üzenetére


CASper666
tag

Gondolom nem akart átbszni, csak sokmindent hozattam vele, és kifelejthette.
Most néztem, ehez pont nem jár szélfogó sapka. :DDD

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.