Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Blaise


Blaise
veterán

milyen dohányt ajánlotok ?

(#952) t1 válasza Blaise (#951) üzenetére


t1
addikt

fahéj banán cseresznye

(#953) CASper666 válasza Blaise (#951) üzenetére


CASper666
tag

kétalma, narancs, mentol.
Nekem a fahély olyan édes volt, hogy csípte a nyelvem és a torkom. :) Mintha egy nagy slukk porcukrot tüdőztem volna le. :DDD Sztem azt érdemes keverni. Mondjuk nekem a narancs és mentol is összekeverve a legjobb!

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#954) Blaise


Blaise
veterán

csorog a nyálam....alig várom hogy már Pesten lakjak :DDD

(#955) deny12


deny12
csendes tag

Felhívtam és semmi baja a pipának csak nem egyiptomi.
Az nagy baj?
Ma kipróbáltam 1 havernál az epreset de áhh nagyon jó és ütős volt :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#956) CASper666 válasza deny12 (#955) üzenetére


CASper666
tag

Az nem baj ha nem egyiptomi, szerintem is inkább szír pipának látszik. Ugyanúgy működik mindkettő, csak külsőleg kicsit eltérőek. A szír pipával esetleg annyi probléma lehet hogy esetleg más a kerámia a tetején, ha ez eltörik akkor talán nehezebb pótolni. A kép alapján viszont egyiptomi pipára való kerámia van rajta, tehát ez sem lehet gond. :D
Amiket máshol láttam szír pipákat, kicsit máshogy nézett ki a kerámia is, de nem voltam benne biztos hogy kompatibillis az egyiptomival. :DDD
Viszont a szívócső foglalata nem látszik a képen, lehet hogy az nem keverhető. Ezt mindenképp érdemes kideríteni.

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#957) deny12


deny12
csendes tag

Nem tudod hol van ez a bolt Pesten?
Nagyon meg köszönném :R

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#958) CASper666 válasza deny12 (#957) üzenetére


CASper666
tag

Ez nem bolt, csak webshop. A srác gondolom otthon tartja a cuccokat valahol. ;]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#959) deny12


deny12
csendes tag

nem tudja valaki hogy milyen a menta+eper keveréke?
na jó majd pénteken elmondom akkor keverünk 1 :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#960) Muréna válasza t1 (#927) üzenetére


Muréna
őstag

az nagyon zsír nekem is a kedvencem ;) kicsit weeddel megkeverve igazi cucc ;]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#961) t1 válasza CASper666 (#953) üzenetére


t1
addikt

kétalma nálam kuka :F

(#962) Sipi16 válasza t1 (#961) üzenetére


Sipi16
senior tag

Érdekes az eddig mindenkinek bejött.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#963) t1 válasza Sipi16 (#962) üzenetére


t1
addikt

nekem fuu rohadtul nem egyszerűen rám jött a hány inger

tegnap erre a számra flesheltem: [link]

(#964) Sipi16 válasza t1 (#963) üzenetére


Sipi16
senior tag

És énekelted is? :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#965) t1 válasza Sipi16 (#964) üzenetére


t1
addikt

kimentünk hajnalba az egyik veszprémi parkba és ott :) énekeltem :)

(#966) Sipi16 válasza t1 (#965) üzenetére


Sipi16
senior tag

Azt hittem, hogy a gép előtt pipáztál és közbe karaoke...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#967) t1 válasza Sipi16 (#966) üzenetére


t1
addikt

nem a szobában sajnos tiltva van :((( marad a természet :R

(#968) Blaise


Blaise
veterán

Sultan Center korrekt hely ?

(#969) Sipi16 válasza Blaise (#968) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nagyon, ha sok dolgot veszel akkor az alkudozás is elképzelhető. Én szoktam. :D Mondjuk most volt ott egy magyar eladó nála nem próbálokznék be, de a tulajok jófejek.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#970) deny12


deny12
csendes tag

Hülye kérdés lessz de valaki nem tudja hogy tudok eljutni a népligethez az eteléről vagy a Móriczról?
Érdi vagyok azért nem vágom annyira :DDD

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#971) hamoody válasza d3adm3at (#30) üzenetére


hamoody
csendes tag

Sziasztok!
Én tudok egy nagyon jó boltot! A Thököly úton van a Sultan Center! Hatalmas a vizipipa választékuk és most tudtam meg, hogy két hét múlva érkezik hozzájuk al-Fakher dohány Dubaiból: egyedül náluk lesz kapható! De rengeteg féle egyéb dohány is van náluk és sok minden más, ami a vizipipázáshoz kell! Nézzétek meg:
www.sultancenter.hu
Nekem bevált!;)

(#972) hamoody válasza Blaise (#968) üzenetére


hamoody
csendes tag

Igen, teljesen korrekt! És szerintem a magyar eladóktól sem kell félni :)

(#973) ngabor2


ngabor2
nagyúr

előrebocsátom, nem dohányzom. viszont ez a vizipipa nekem is nagyon tetszik. tipikusan közösségi dolog, nem úgy, mint a cigi, amit az utcán is lehet szívni. ehez le kell ülni a társaságnak, mert egy tömés 1 embernek nagyon sok. közben lehet iszogatni, beszélgetni...

majd átolvasom a topikot, és körülnézek, hol tudnék debrecenben venni normális vizipipát. a csapó utcán láttam egy boltot, ahol árulnak, csak 0 tudással nem szeretnék bemenni. esetleg ha valaki tud más helyet is (ismétlem, debrecenben), ahol korrekt áron jó minőségű darabokat lehet kapni, az ne tartsa magában.

(#974) liquidmoon válasza ngabor2 (#973) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

közösség dolog, nem feltétlenül. én is legtöbbször társaságban pipázom, de előfordúlt már, hogy egy szimpla sz@r nap után hazajöttem, beizzítottam. 1-1.5 óráig csak zenéthallgatsz, filmet nézel, netezel vagy csak bámúlsz ki a fejedből. tök jó ám és máris jobban érzed magad :D

(#975) iptv válasza hamoody (#971) üzenetére


iptv
csendes tag

Hamoody,

eleg reklamszagu a hozzaszolasod .... ismerd be, hogy a Sultan ugynoke vagy!
:))

Nem tudom, mas probalta-e mar: pipazas kozben egy nagy pohar hideg szodat szoktam kortyogatni. Jol kihozza az izeket. :)

(#976) Docter


Docter
csendes tag

Üdv mindenkinek!
múlthéten szombaton próbáltam ki a vizipipát és annyira megteccet h megvettem életem első pipáját!(sultanban) eddigi kedvenc íz a 2alma! vegyesgyümi annyira nem ízlik.. van még mentás,epres,kardomos??,rágós dohányom ezeket még nem próbáltam vkinek ezekről vélemény? szénsavas üdítőt még nem ittam hozzá csak sima vizet de semmi xtra:)

(#977) Docter


Docter
csendes tag

ezeket szerintetek lehet keverni?

[Szerkesztve]

(#978) Docter


Docter
csendes tag

és még annyi h a szultánban én a MAGYAR eladóval alkudtam 2-3ezret...

(#979) liquidmoon válasza Docter (#978) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Te is a szultánban/szultánnak dolgozol??? ;]

(#980) Sipi16 válasza liquidmoon (#979) üzenetére


Sipi16
senior tag

Vigyázzunk a sultán embereivel. Én megvettem a ma 5200Ft-os 70 centis pipát... :) Nekem bejön mondta a srácc, hogy kicsit gagyibb mint a többi de a célnak teljesen megfelel.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#981) liquidmoon válasza Sipi16 (#980) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

grat az új pipádhoz :)

(#982) Sipi16 válasza liquidmoon (#981) üzenetére


Sipi16
senior tag

Köszi mostmár csak a szultánba kell mennem dohánybeszerző túrára. Vasárnap reggel megszűnik a netem (költözés). :( Vagyis tapasztalatokat majd suliból írok. :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#983) CASper666 válasza Sipi16 (#980) üzenetére


CASper666
tag

A Sultanban is van 70 cm-es 5200-ért? :Y Az is olyan mint a webshopban? :U
Ha nem , akkor miben különbözik? Esetleg képet tudsz betenni róla ha nem ugyanaz?

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#984) CASper666 válasza Docter (#976) üzenetére


CASper666
tag

A mentás erős, de jó ha szereted a mentolt. az epres édes íz, nálam közepes. a cardamom valami gyógynövény lehet az íze alapján. kicsit érdekes, de nekem mikor először próbáltam beégett, és azóta nincs hozzá kedvem. a rágós rágó ízű :DDD , elég gyenge, de jó. leginkább a régi (talán Donald) rágókhoz tudnám hasonlítani. Keverni sztem az eprest tudnád a mentollal.
Én inkább szénsavmentes italokat szeretem pipázás közben, vagy pezsgőt. A szénsavas ásványvíztől amúgy is kapar a torkom. ;]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#985) deny12


deny12
csendes tag

Tudnál felrakni képet a pipádról kiváncsi vagyok rá :)
A sultancenter messze van a móricztól mert a héten akkor be néznék oda? :))

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#986) deny12


deny12
csendes tag

Nekem sajnos a wabshop-os dolog nem jött be hogy megbeszélt helyen ki hozza tul messze volt az a hely ahová vitte volna. :(

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#987) Docter


Docter
csendes tag

mentát eperrel? érdekes kombó... nemhiszem h túl kellemes lenne... cardom+menta?próbálta vki?
ha az én pipámra gondoltál

http://kepfeltoltes.hu/view/070808/pippppa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



[Szerkesztve]

(#988) deny12


deny12
csendes tag

sipi16-nakl írtam de a tiéd szép csak arra az 5200ft-osra gondoltam mert holnap akkor be ugrok a sultan-ba :)

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#989) CASper666 válasza Docter (#987) üzenetére


CASper666
tag

Háát... eperrel még nem próbáltam a mentolt, de sokan mondták hogy jó, és eddig bármelyik gyümölcshöz illett amivel kevertem(citrom, narancs, sárgadinnye, mangó).

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#990) Sipi16 válasza CASper666 (#983) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem a sultnaba vettem hanem a webshopba. Népligetnél talákoztunk. korrekt srácc a következő vásárlásnál 10% kedvezmény kapok :D


deny12: népliget??? móricz 4-essel ferencz körút és népligetig metro. Ha kell az 70 centis pipa kiviszem a móriczra neked 5400ért. Nah?



[Szerkesztve]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#991) CASper666 válasza Sipi16 (#990) üzenetére


CASper666
tag

Jah, akkor félreértettem. Biztos azért mert előtte a Sultanról írtál. (Na még egy kis reklám :DDD )
Szegény deny12-t meg lehúznád 2 pénzzel? ;] -Ráadásul azt még kedvezménnyel is kapnád. :D Igaz, neki kb annyi lenne a vonaljegy, és még utaznia sem kell. ;)

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#992) Sipi16 válasza CASper666 (#991) üzenetére


Sipi16
senior tag

5400 sem sok érte. Főleg, hogy nem akar utazni.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#993) CASper666 válasza Sipi16 (#992) üzenetére


CASper666
tag

Végülis így mindketten jól jártok. :)

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#994) ngabor2 válasza CASper666 (#984) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a kardamom egy fűszer. elég erős ízű, keleti sütikbe szokták tenni.

(#995) CASper666 válasza ngabor2 (#994) üzenetére


CASper666
tag

Köszi az infót. Nekem kicsit a gin-tonicra emlékeztető íze volt, vagy valami fenyő tűlevél :DDD , ezért gondoltam hogy gyógynövény.
:))

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#996) ngabor2 válasza CASper666 (#995) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kicsit az ánizsra emlékeztet az íze.

(#997) Docter


Docter
csendes tag

asszem rendelek egy csokismenta meg egy narancsos dohit ezekről sok jót hallottam! vkinek tipp amit feltétlen ki kell próbálni?

[Szerkesztve]

(#998) Jeti1


Jeti1
tag

A Pécsi Tudományegyetem egyik hallgatói ujságában jelent meg: [link]

CASper666 neked meg ment egy privát üzenet.

[Szerkesztve]

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#999) deny12


deny12
csendes tag

Bocsi csak nem voltam itthon.
Sipi16 nekem így oké de akkor ezt még nem is volt használva?
És mikor találkozzunk ott vagy azt már pv-ba?

1 tokio hoteles koncert jegy ára 1500ft. 1 kg paradicsom ára 300ft. Megdobálni őket FELBECSÜLHETETLEN!

(#1000) Sipi16 válasza deny12 (#999) üzenetére


Sipi16
senior tag

1000.
Deny: Két telefonszám meg van adva a nevemnél ha érdkel. Az a lényeg, hogy ne rejtett számmal hívj. Igen még nem is volt használva.



[Szerkesztve]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.