Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) sadamsa


sadamsa
csendes tag

--

(#652) sadamsa


sadamsa
csendes tag

Nekem bejöt a méz!
Enyén érzödik csak rajta, a de csak kb a móka közepéig, aztán már nem, de finom , rakok a következöre is mézet, söt mást is, rakok rá egy kis juharszipuot!!:D

(#653) harry válasza sadamsa (#652) üzenetére


harry
veterán

hmm dohányt készíteni, végülis nem rossz ötlet ;] holnap nekiesek megint a cseresznyének, ha nagyon nem megy akkor bekeverem valamivel.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#654) Huncsy válasza sadamsa (#652) üzenetére


Huncsy
csendes tag

Na, király, akkor megpróbálom újra... :))

(#655) Huncsy


Huncsy
csendes tag

Lehet hogy egy kis lekvárt is be kellene vetni a dohánykeverésnél! :U
Vettem barackosat, ma eltolom egy picike barackletyével! :C

[Szerkesztve]

(#656) Huncsy válasza Huncsy (#655) üzenetére


Huncsy
csendes tag

Most szívtam el, és nagyon kircsi volt! Próbáljátok ki! (Az almás-mézes mellé meg igyatok hubit! Oda××××!) :))

(#657) Zewa válasza Huncsy (#656) üzenetére


Zewa
senior tag

Akkor madj kiprobáljuk! ;) Esetleg vmi fincs aroma? Mondjuk vanilia aroma? :F

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#658) Huncsy


Huncsy
csendes tag

Jól, hangzik... Lehet hogy ma rakok bele eredeti burbon vaníliaport, hátha jó lesz. Bár jobb lenne ha érne pár napot... :U

(#659) sadamsa


sadamsa
csendes tag

Tegnap vettem exotikus gyümölcsöset, meg cseresznyéset, meg banánosat! Próbálta már vki öket?

Vanilás amugy fasza!(nekem eredeti vaniliásom van)

(#660) Amonka válasza sadamsa (#659) üzenetére


Amonka
csendes tag

exotikus gyumolcsoset es cseresznyeset probaltam.
nagyon finomak. Bananosat meg eletemben nem szivtam.

Ma gyumolcsteat fogok tolteni a pipaba ;) :D

(#661) sadamsa


sadamsa
csendes tag

huh!
Gyümölcsteát már én is rég kiakarom próbálni, mond majd el mien volt!

(#662) harry válasza Amonka (#660) üzenetére


harry
veterán

Milyen márkájú a dohány? Cseresznyét mg tudnád majd nézni? Enyém továbbra sem igazán cseresznye ízű :-\

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#663) Amonka válasza harry (#662) üzenetére


Amonka
csendes tag

Nakhla markaju. NAllunk nagyon bejon, es edig sosem volt gond az izevel.

Erdei gyumolcs teat foztem, jo koncentraltat, es gyumolcskeverek dohanyt szivtunk. NAgyon jo. A szen ala en is tette alufolia galacsinoakt, es igy valoban nem egett meg a dohany, sot talan izletesebb is volt a fust. A hotarto sapkat persze feltettem, de nekem egy hazilag keszitett van. Egy ananasz konzervesdobozre furtam jukakat, az oldalara egy sorban, es a tetejere.

(#664) GNandi1


GNandi1
újonc

Hali!
Nos kezdő vagyok e téren és végig olvastama forumot és szerintettek ha szultánnál vezsek pipát hogynam tisztitsam átfogóan hogy a fertőzés ki legyen zárva?

GNandi

(#665) Huncsy


Huncsy
csendes tag

A sultánnál vett pipa esetében szerintem a fertőzés kizárható, de ha nem így gondolod, lehet venni a gyógyszertárakban tabletta formájú fertőtlenítőt. Ezt a vízben kell feloldani majd úgy átmosni vele a cuccost, nem mérgező, a fogkefémet is így tisztítom.

(#666) sadamsa


sadamsa
csendes tag

Most mien fertözésröl is beszélünk?
Mit lehetkapni egy vizipipátol?

(#667) Huncsy


Huncsy
csendes tag

Előbbi hozzászólásaimnál írtam, hogy összeszedtem egy kiadós fertőzést egy eredeti török piacon vásárolt példánytól. EZ A MAGYARORSZÁGON KAPHATÓ PIPÁKRA NEM KIFEJEZETTEN JELLEMZŐ! ;) (elfelejtettem mondani, hogy a tablettás módszer mellett ott van a sokkal egyszerűbb forrázós módszer is)

[Szerkesztve]

(#668) Amonka válasza Huncsy (#667) üzenetére


Amonka
csendes tag

Nem ertem, miert kell annyira aggodnia fertozestol. A pipak garantaltan nem fertoznek. Es nem hinnem, hogy a torok pipatol fertozodtel meg. Szerintem mas lehettt az okozo. Egyertelmu, hogy lehet fertolteniteni, de szerintem nem szukseges.

(#669) Latsza


Latsza
aktív tag

Talán a legegyszerűbb módszer, ha vesz az ember egy szipkát kemény 47 forintért akármelyik dohányüzletben. :P

(#670) Huncsy válasza Amonka (#668) üzenetére


Huncsy
csendes tag

Senki nem aggódik, csak megbeszéljük... A piacon vásárolt pipáknál ez pedig előfordulhat, mondom, én így nyaltam be vmit. Eleinte nem tudtam mitől, kihevertem, utánna pipáztam 1 nagyot, és lám, újra összeboáztam a lakást. 1 biztos a sultanban vett pipáknál a fertőzés kizárt... :o

(#671) sadamsa


sadamsa
csendes tag

na ez a fórum is meghalt.... :F

(#672) Latsza


Latsza
aktív tag

Dehogy halt be..csak most keveset pöppent a fórumozói réteg :))
kipróbáltam azt az alugolyócskás-alátétes széntartós módszert, és meglepődtem, hogy milyen jó lett a füst illata ettől a megoldástól! Köszi annak aki kitalálta :R
Ha jeget teszünk a tartály vizébe, az érezhető változást okoz az? Mert én személy szerint nem érzek különbséget. Hol lehet ilyen szívócső tisztító kefét szerezni?

(#673) Huncsy válasza Latsza (#672) üzenetére


Huncsy
csendes tag

A golyócskás tényleg nagyon jó, mert sokkal lágyabb, gyümölcsösebb lesz a füstje. Én rengeteg jéggel szoktam, így hűsebb egy árnyalattal a füst. Viszont így egy árnyalattal többet is kell takarítani. :)) Nem tudom, van olyan h szívócsőtisztító kefe? Akkor az milyen hosszú? :)) Én személy szerint sűrített levegővel, mosással és áztatással tisztítom. ;)



[Szerkesztve]

(#674) Latsza válasza Huncsy (#673) üzenetére


Latsza
aktív tag

A sűrített levegő az jó ötlet! De a vizes megoldás az nekem para, mert papírból van a dísz a csövön, azt félek, hogy elmállik :D
Tegnap előtt mostam el a tartályba vezető csövet mosóporral, és valami iszonyat dzsuva jött ki utána..De egy ilyen kefét mindenképpen beszerzek!

(#675) GâLî


GâLî
tag

Hali!
Olvastam hogy sokan külföldről szerzik be a vizipipájukat éz az a kérés foglamazódott meg bennem hogyha valaki tudna ilyen formában nekme is hozni egyet, akkor amit a bolt ''rátesz'' annak egy részét sokkal szivesebban adnám oda neki, mint a boltosoknak :DD
Ha valaki segitene megköszönném! :R PM!

Coo?!

(#676) sadamsa


sadamsa
csendes tag

cseresznyéset kipróbáltam (el nakhal)
nagyon fasza csak tulságosan megtömtem ésbefüstölt, elbaszódot az egész, sokat akart a szarka...:(

(#677) Huncsy válasza sadamsa (#676) üzenetére


Huncsy
csendes tag

A cseresznyés nagyon jó pl. bonbonmeggy likőrrel. Imádom azt, amikor alkohol van a víz helyén, mert így nem olyan sok idő a felszívódás, rögtön beszédülsz, remegsz. ;)

(#678) GNandi1


GNandi1
újonc

Tud valaki vmilyen statisztikát hogy 1 adag vizipipázás hány szál cigi, vagy mennyi káros anyag bejutását okozza? Mondjuk szerinem azért joa vizipipa mert enm önkényesen szivod hanem társasággal barátokkal, és nem tudsz minden sarkon pipázni, meg ha van 5 perced nem tudsz eltolni 1et igy még kevesebb a kkárosodás...

GNandi

(#679) Huncsy válasza GNandi1 (#678) üzenetére


Huncsy
csendes tag

Ilyen statisztikát még sehol nem olvastam, de érdekes lenne. Szerintem neked van igazad, bár a károsítás is vszínűleg kevesebb. :R

(#680) GâLî


GâLî
tag

Valaki help me!
Kérésem kicsivel feljebb :)
:R

Coo?!

(#681) and2


and2
újonc

hello...azt kérdezném h mi a véleményetek egy otthon készített pipárol...szerintetek biztomságos?...erre a palackos pipára gondolok...nekem annak tűnik..meg olcso is...véleményeket kérek...leendő pipástag :R

(#682) Huncsy válasza and2 (#681) üzenetére


Huncsy
csendes tag

Hi...Biztonságosnak biztos biztonságos, ha jól megcsinálod, de az már egy másik kérdés, h mennyire jó... Szerintem nem tudod légmentesre megcsinálni, de ha igen, akkor semmi gond nincs vele. Minden esetre ha megtetszik, akkor majd érdemes beruháznod 1 ''normálisra''. Egyépként vizipipás éttermekbe előre ki is próbálhatod, h h tetszik... ;)

(#683) Huncsy válasza GâLî (#675) üzenetére


Huncsy
csendes tag

Én nem járok mostanába olyan helyen, ahol be tudnám szerezni, de ha valaki igen akkor majd szól. Szerintem a sultanban nyugodtan megveheted, nem túl nagy haszonra dolgoznak, és jó fejek... :R

(#684) cujo


cujo
csendes tag

Hali.
Azt szeretném megkérdzni,van arra valamilyen mód,hogy a füstöt ''beszínezzem'' ?
Szóval ha mondjuk mesterséges színezéket tezsek a vizbe,vagy bármi. Ilyen létezik? ezt jó lenne tudni :)
Meg hol lehet jó áron szép szipkát venni?

(#685) cujo


cujo
csendes tag

Jah,meg még egy kérdés lenne.
Mindenhol azt olvasom,hogy a Sultán a legjobb.
Az hol van?? Hogy lehet oda eljutni mondjuk a petöfi hidtól? :)

(#686) harry válasza Huncsy (#682) üzenetére


harry
veterán

Én csináltam egyet, a szigeteléssel nincs is semmi gond, egyedül a dohánytartó a gyári alkatrész. Próbaképp vmilyen szőlős cuccot használtam, az aránylag jó volt, de vannak dohányok, aminek egyáltalán nem érezni az ízét és nem tudom elképzelni, hogy mitől lehet. Amúgy egy nagyobb befőttes üvegből van, szóval pipázás közben le tudtam csavarni a tetejét és beleszagoltam a füstbe (amit amúgyis szívunk) és már az sem volt túl jó. Pedig csak egy alu csövön és a vízen megy át, amíg odaér, ott pedig nemigazán tudja elrontani semmi.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#687) harry válasza cujo (#685) üzenetére


harry
veterán

A Keletitől nem messze [link], [link]

És itt egy pár kép a pipámról [link]

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#688) Huncsy válasza harry (#686) üzenetére


Huncsy
csendes tag

Ez tökéletes, és gondolom nem mellesleg sokkal olcsóbb. Meglep, h ilyen szép... Gratula :R

(#689) Huncsy válasza cujo (#684) üzenetére


Huncsy
csendes tag

A füstöt be lehet színezni, bemutatóknál ez egy nagyon látványos és szokványos elem... Bár nem tudom h h de szerintem ne mesterséges színezéket használj, hanem vmi természeteset... Persze azt is csak akkor ha muszály... Igazából nem látom értelmét! :U :))

(#690) Shim válasza cujo (#684) üzenetére


Shim
őstag

Holnap kipróbálom ételfestékkel, kíváncsi vagyok :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#691) Huncsy válasza Shim (#690) üzenetére


Huncsy
csendes tag

Próbáld ki úgy h a vízbe teszed, ha nem megy, keverj kicsit a dohányba...(bár lehet h szar íze van :DD )

(#692) harry válasza Huncsy (#688) üzenetére


harry
veterán

Köszönöm :) 500Ft volt a dohánytartó, a többit itthon találtam, szóval valóban olcsóbb. Majd egyszer csinálok egy tesztet, havernak van egy rendes pipája, azzal összehasonlítom. Az elvet tekintve működik, az eredménnyel nem vagyok elégedett, vagy ki kell cserélni benne vmit vagy csak finomhangolni kell a rendszert.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#693) Huncsy válasza harry (#692) üzenetére


Huncsy
csendes tag

Egy ilyen teszt tényleg jó lenne, kíváncsi vagyok...

Próbáltatok a dohányra ópiumot csöpögtetni? ;)

(#694) cujo


cujo
csendes tag

Köszi a tippeket,meg a linket a sultánhoz.
Jah,én is ilyen ételszínezöre gondoltam.Sztem a vízbe kéne,vagy nem tudom.
Jó,értelme nem sok van,de az biztos,hogy nagyon feelinges :)

(#695) harry válasza cujo (#694) üzenetére


harry
veterán

Én egyszer ilyen sütikhez használható meggy aromát toltam a vízbe, ami pirosabb is lett, de nemigazán éreztem rajta semmit, pedig a lötty megában elég maszív. Ételszinezéket nem próbáltam, mivel nekem inkább az íz befolyásolása volt a cél.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#696) cujo


cujo
csendes tag

Voltam Sultanban.
Kegyetlen jó az a hely,és Haddan nagyon rendes.
Szinte mindenböl engedett valamennyit,és adott jo tippeket is.
Bár azt mondta,nem lehet beszínezni a füstöt. Most akkor mi van?
:F

(#697) harry válasza cujo (#696) üzenetére


harry
veterán

Akkor vélhetően úgy is van. Feltételezem a dohány miatt ilyen színű a füst (elvégre ez logikus), és dohányt nem nagyon lehet megvariálni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#698) Huncsy


Huncsy
csendes tag

Vhogy biztos be lehet, de értelmét nem igazán látom... :)

(#699) Shim válasza Huncsy (#691) üzenetére


Shim
őstag

Raktam egy jó adagot a vízbe, de nem jött össze. Dohányra mégse rakom, bár biztonságos, de ételfestéket nem nagyon égetnék :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#700) Huncsy


Huncsy
csendes tag

:U én lehet h ma kipróbálom úgy... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.