Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gergello válasza d3adm3at (#46) üzenetére


Gergello
addikt

és mennyi ott kb egy abban a hús boltban, mert ha járok pesten lehet benéznék, kérdés mennyit vigyek:D

(#52) Borton


Borton
csendes tag

üdv mindenkinek!
Apám most jött haza Egyiptombol és hát hazaállitott egy vizipipaval:) már fel is avattuk de csak egy csomag epres dohany volt hozzá.
Viszont nagyon tetszett és azthiszem lélekben rászoktam :C

Hol van pontosan ez a húsbolt?

(#53) Flashback


Flashback
addikt

Hol lehet a legolcsóbban venni kis vizipipát és dohányt? Szipkát gondolom igen, de olyan tartó mivériát is érdemes venni?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#54) Flashback válasza G@b (#33) üzenetére


Flashback
addikt

mail ment

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#55) Flashback


Flashback
addikt

Ezek a modern pipák a füvezése kívül használhatók rendes pipás célokra?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#56) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Ma ment a nővérem Egyiptomba, mondtam neki hogyha
lát olcsójé valami jópofa pájpot, akkor hozzon, mer nagyon
ki akrom már próbálni.
Monggyuk a haveromnak szánom karácsonyra(ha összejön)
de azért fogom sztem én is bőven pöfékelni vele...:D

-= No way back from Here =-

(#57) Flashback


Flashback
addikt

Az enyémimre válaszoljatok plz!!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#58) d3adm3at válasza Flashback (#57) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

Hat ezeket a bongokat nem igazan lehet vizipipadohanynyal hasznalni, mivel kb egy dionyi dohany megy egy tomesbe es raadasul szennel megy a dohany egetese. Ebbe a bongba meg egy meggynyi fu megy es azt egetik. Tehat NEM a valasz. Max sima dohannyal eljaccogathat az ember vele, de azert nem erdemes ilyet venni.

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#59) d3adm3at válasza Flashback (#53) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

Hat ilyen tarto nekem is kene sztem, de nem talaltam meg egyelore. A husboltban meg nem kerdeztem meg, h van-e egyaltalan. Azt tudom, h van nekik szipkajuk, de ne kerdezd mennyibe kerul. Majd ugyis megyek oda ebben a honapban (valszeg jovo heten), mert kell vennem almas meg narancsos-citromos, vagy vmi finom dohanyt. Akkor megkerdezem, h ilyen kis szentarto talcat lehet-e kapni.

U.I. mindenkinek: Vettem a mult heten ott szenet kilos kiszerelesben. Nem azt a szar ongyullado szikrazo pipaszenet, hanem kifejezetten vizipipahoz csinalt rud alaku fasznet kilos kiszerelesben 1000 forintert. Sokkal tisztabb, egyaltalan nem lehet erezni a szen izet pipazaskor és sokaig tart. A hatulutoje, h kb 3-4 perc kell neki, h a gázláng folott melegitve felhevuljon.

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#60) d3adm3at válasza Borton (#52) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

''A husbolt'' budapesten van a 6-os villamos budafoki uti megallojanal. Leszallsz, es visszafele (nem a moricz zsigmond korter fele, hanem ellenkezo iranyban) a jobb oldalon lesz (a megallo mellett) egy arab husbolt, mindenfele pipaval a kirakatban.

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#61) d3adm3at


d3adm3at
csendes tag

huhh! Na asszem minden kerdest mevalaszoltam, nem?

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#62) Flashback


Flashback
addikt

A pipa árát nem írtad, valami kicsit...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#63) d3adm3at


d3adm3at
csendes tag

Háááát! Olcsó pipát találsz a 4/6-os vill király utcai megállójában 5000-ért, de én a helyedben inkább gyűjtenék és a zöldségest próbálnám meg a 4-6-os üllői úti meglállójánál (kiscsit visszafelé kell a nyugati felé sétálni), vagy a húsboltot (itt vannak a legszebbek).
Az a baj ezekkel az 5000 ft-os pipákkal, hogy a szelepjük nagy valószínűséggel szar és bóvlit sóznak rád. Ja és ezek kicsi pipák (kb 35-45 centisek). A húsbolt és a zöldséges 10000-12000-ért adja a pipákat és azok egész kellemes kinézetűek.
Dohányt a húsboltban lehet occsóért venni. 1200 ftért vettem pl egy nagy csomag mentás dohányt múltkor (250gr).

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#64) Wilson


Wilson
csendes tag

A boltban végre jártam én is, nagyon király.Arc elég közvetlen, segítőkész, mindent lehet kapni (kivéve azt a széntartó tálcát, mert kérdeztem és azt mondta, hogy oda fóliát kell tenni) és tapasztalataim szerint olcsóbban is, mint ahol eddig néztem.
Kiszolgálás is 5 pontos, ez magyarországon elég ritka, lehet azért fordulhat itt elő, mert az eladó nem magyar.
Itt lehet kapni hőtartó burkot.A legnagyobbat vettem, de mondtam neki, szerintem kicsi lesz, erre ő, hogy akkor sincs probléma, mert akkor hozzam vissza.Sajna kicsi lett, mondtam is másnap és ő megint felajánlotta, hogy hozzam vissza, pénzt visszakapom.
Nem vittem vissza, mert majd megemelem picit és jó lesz, de ezzel csak a boltos korrektségét akartam bemutatni.

Vettem epres dohányt és olyan kilós szént, mert ő ezt ajánlotta és ez egy életre elég lesz.Bár a darabolásával gondban vagyok.Nekem a begyújtása sokkal könnyebben megy, tényleg nincs csillagszórózás, szemetelés, meggyújtod, fújod (ha csak láng fölé tartod, nem gyullad be, de ha fújod mint barom, akkor nagyon izzik egy fél perc alatt) és elhanvad magától.

Nem tudom, hogy az új szén miatt, vagy a hőtartó miatt (valszeg a kettő együttes hatása), de olyan kazánt varázsolok egy perc alatt, hogy szinte hozzá se kell nyúlni a háromnegyed órás szeánsz alatt.
Csak a DVD-met kellett levennem sűrgősen, mert a hőtartó fölött volt 30-40 centire és majdnem ráolvadt a pipára, szóval csak óvatosan az új cuccokkal.

Viszont mióta az új dohány, hőtartó, szén kombinációt használom, erősebbnek tűnik, jobban kapar a füst.
Remélem nem a szén miatt van, mert sokkal jobban használható + olcsóbb mint a másik.De ha Te úgy érzed d3adm3at , hogy tisztább lett töle a tiéd, akkor lehet, hogy csak az epres dohány ilyen.Ma visszatérek az almáshoz, annak amúgy is erősebb volt az aromája és majd meglátom.

A húsbólt pedig csalóka, mert ott van egy nagy hentes, de ott csak sertés van meg ilyenek, d3adm3at már pontosan leírta hol van, csak annyit tennék hozzá, hogy ez inkább olyan mindenes, mint hentes, mindenféle arab cuccot lehet ott kapni (igaz húst is) és nem a nagy ''Hentes'' feliratról lehet megismerni, mert olyan nincs kitéve.

(#65) d3adm3at válasza Wilson (#64) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

Kimerito leiras.:D Amugy az erpres dohanyrol ugy hallottam, h erosebb sokkal, mint az almas, tehat ne lepodj meg, hogyha kapar. Ezen a hotarto dolgon en is gondolkoztam mar, de az eleg maceras, hogy felrakom a szenet, utana a hotartot, mert a szenet bizony eleg gyakran (kb. 5-8 percenkent) tisztitom a a hamutol es akkor ugyebar le kell venni a burkot. :(

Ja nem is mondtam, szerintem sokkal kevesbe erezni a szen izet, ha idonkent az ember leveszi a szenet rola, megforgatja, kicsit megkocogtatja a talcan (lehet am, hogy ez a mondat nyilvanvalo es semmi ujat nem kozoltem vele).

Legkozelebb, ha lesz bananosat szeretnek venni, vagy citromos-narancsosat nyammi.

[Szerkesztve]

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#66) Wilson


Wilson
csendes tag

Nekem most újat mondtál, ugyanis én nem is nyúlok hozzá, míg le nem ég az egész, de akkor már a dohánynak is vége.
Nekem inkább ez a széntisztítás tűnik macerásnak, de ha azt mondod megéri, kipróbálom.
Simán levadászod a csipesszel a szeneket és lehamuzod?Ami a tetején marad (hamu), azt is eltáfolítod?
A dohánytartót én eléggé meg szoktam tölteni, így inkább domború szokott lenni a fóliával, ezért nekem nem szokott olyan könnyen menni az izzó szén ráhejezése, főleg ezzel az újfajta hengeres szénnel.

A hőtartóval semmi gond, az alja 30 perc után is langyos, eltávolítása kb.0,72 mp, szóval nem hiszem, hogy ezzel válna macerássá a dolog.

(#67) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Srácok, nővérem tegnap jött meg Egyiptonból, és hozott
nekem egy jó méteres vóterpájpot, naggyon komoly!!
Meg vett hozzá szenet, meg nagy pakk almás bagót is,
Az egész stuff volt így valami 4 ezer HUF átszámolva...
Hétvégén jön hozzánk, sakkor beüzemeljük, meg már a
haveroknak is beígértem egy pájpolást, huhh zsírr lesz!!

-= No way back from Here =-

(#68) d3adm3at válasza [lAyCsI] (#67) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

ohh 4 ezer:D nekem is kb annyiba kostalt a nyócvan egynehany centis pipam. de en biztos ami biztos alapon lecsereltem a csovet rajta, nehogy elkapjak esetleg vmi tuneziai nyavajat :D

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#69) [lAyCsI] válasza d3adm3at (#68) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Huhh, az nem lenne túl jó,
remélem nem fog ilyesmi bekövetkezni:(

Amúgy érdekes, mert kint sisának híjják a cuccost...

-= No way back from Here =-

(#70) d3adm3at


d3adm3at
csendes tag

jaja az is az egyik neve:D sok modon hijjak.

[Szerkesztve]

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#71) Gergello


Gergello
addikt

most építettm egyet jó lett működik, de nem egy nagy stzám na és van aza jelenség, hogy amikro szívom bugyog a víz ez természetes?
szvz igen:D
na és még egy, a cső vége mennyire lógjön bele a vízbe, nekem most 1-2 centire lóg belel , jobban bele kell, hogy lógjon?

(#72) d3adm3at válasza Gergello (#71) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

''aza jelenség, hogy amikro szívom bugyog a víz ez természetes?''
:)) Ha nem bugyogna a viz az azt jelentene, hogy a csovon nem megy be a fust:D

SZVSZ a vizbenyulas kb ugy legyen, hogy az uveg also harmadaig vagy lejjebb (de azert ne legyen tul kozel az aljahoz) erjen a cso, a viz pedig a felso 3-ad korul, legyen. ugy kb jo. Pontosan nemtom mekkor a pipa amit csinaltal, de lehet h tudok haver maszek pipajarol kepet szerezni es akkor meg tudom mutatni.

Itt a harmadot ugy ertem, hogy 3 reszre osztva az uvegen virtualisan 2 csik van. a felso 3-ad a 2.-dik csiknal van, mert ugye azt nem akarjuk h tele legyen az uveg, mert akkor nem tud hova manni a fust:D



[Szerkesztve]

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#73) Gergello válasza d3adm3at (#72) üzenetére


Gergello
addikt

hát meg kell mondjam ez egy ásvány vizes üveg,] mindjárt mutatok róla képet
következő kólásból lesz az stabilabb, meg abba már dohányz is kéne venni, most is csak széttéptem egy cigit és azzal próbáltam ki:D szóval elég amatór

(#74) Gergello válasza d3adm3at (#72) üzenetére


Gergello
addikt

(#75) d3adm3at válasza Gergello (#74) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

nem jok a linkek

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#76) Gergello


Gergello
addikt



[Szerkesztve]

(#77) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Na, Vasánap beüzemeltük a sisát, naggyon komoly a cuccos!!
Egy adag dohánnyal meg egy brikettel majd 2 órán keresztül lehetett
pöfékelni. Vazz még a muter is rákapott:D
És az almás bagó aromája... bődületesen cool! meg tök jó illat lett utána
az egész szobában. Csak az a baj hogy elég kevés lesz a dohány, úgyhogy
majd valami utánpótlás után kell nézni:))

-= No way back from Here =-

(#78) nevemsenki13


nevemsenki13
csendes tag

Sziasztok pipásokhttp://prohardver.hu/pics/smileys/act_yikes.gif
:Y
Uj vagyok nálatok, már régen olvasgatom a hozzászólásokat.
Én pár hónapja űzöm a dolgot, de most belenyultam valami csodába_
/ez nem más mint a barackos és a narancsos cucc.
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ez a katasztrófával egyenértékű.
Ilyen rosszat még nem szíttam. Valki más is járt már így?
Ha tudtok valami ellenszert írjatok.http://prohardver.hu/pics/smileys/mad_2.gif
:((http://prohardver.hu/pics/smileys/mad_2.gif
:((http://prohardver.hu/pics/smileys/mad_2.gifhttp://prohardver.hu/pics/smileys/act_yikes.gif
:Y
:((http://prohardver.hu/pics/smileys/mad_2.gif
:((

(#79) d3adm3at válasza nevemsenki13 (#78) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

hat nemtom milyen lehet, de en nemreg vettem egy vegyesgyumolcsoset (eper, banan, alma, barack, narancs). csak az epret lehet szinte erezni rajta es eleg eros az ize. karcol. nem is olyan jo mint az almas, de elviselheto. szvsz nem veszek ilyet mert az almas 100x jobb. legkozelebb a bananos jon, vagy a narancsos+citromos (ezt mar probaltam es izlett) :D

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#80) nevemsenki13 válasza d3adm3at (#79) üzenetére


nevemsenki13
csendes tag

Azelőtt én is csak az almásat kostoltam, de azt egyt-bol hoztam és nem két-hanem simán egy almás volt. Amit most szivtam almásat azzal csak egy gond volt, nagyon ánizsos az utóíze. Ettől függetlenül azért nem rossz!!! Most összekevertem a narancsos,almás és barackosat hátha így elviselhető, de kudarc lett.

(#81) nevemsenki13 válasza d3adm3at (#79) üzenetére


nevemsenki13
csendes tag

Vettem egy pipát a ''husboltban'' két hete 10-12 pipát szívtam vele és valami rettenetes íze lett de nem tudom mitől. Ha valaki szidolozott már rézkilincset az tudja milyen szaga van ennek a fémnek. Ezt az ízt érzem minden szívásnál. Probáltam már mindenféle szerrel kipucolni, de csak üresen is ha megszívom is érzem ezt a penetrás szagot. Segítsetek valami tippel, hátha valaki tudja mi ez::????????????:F:F

(#82) verebeselek


verebeselek
újonc

A Ráday utcában nagyon kedvező áron lehet vizipipát veni , no meg tabakot.Ha nem tudod, hogy ha nem tudod hogy, hol van akkor a 3-as metrónál a kálvin téren feljössz ahol a rózsaszín gombák vannak( meg fogod ismerni), és ott bemész az első utcán jobbra és ott egy szállodát keresel és annak az aljában van.

(#83) nevemsenki13 válasza verebeselek (#82) üzenetére


nevemsenki13
csendes tag

Lehet hogy félreértetted amit irtam. A pipát két hete vettem ujonnan egy hétig pipáztam vele, cool volt.:C
Aztán elkezdtem ujítani tettem a vízbe egy kis Wisky aromát hátha jobb lesz sz íze az almásnak/nekem egy kicsit sok volt az ánizs/ ezt akartam egy kicsit elnyomni. Nem sok sikerrel.:O
A következő estén ugyanígy begyujtottam de a dohány megégett. Ugyanazzal a szénnel csináltam amivel már máskor is. Azóta érzem ezt a szidolos ízt. Erre mondjatok valamit!:Y:Y:Y:Y:Y:D:D:Y:Y:Y:Y

(#85) Apophis válasza szabi6k (#84) üzenetére


Apophis
őstag

Nem szivrozik itt senki? Pedig az is jó...
A vizipipát én is próbáltam, nagyon jó, most, hogy látom a topicot, talán beinvesztálok egybe... :)

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#87) Apophis válasza szabi6k (#86) üzenetére


Apophis
őstag

Azért írtam, mert én is akarok venni.Az egyik linken találtam is olcsókat, kérdés, milyen minőségűek, de annyira nem lehet rossz. Gagyit nem akarok, olyan 20k.t nekem megérne.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#88) Apophis


Apophis
őstag

Ejj, megnéztem a linket, s mit látok: Romeo y Julieta Churchill!! Az Istencsászár!!! Kár, hogy jelenleg nincs tőkém 6k-t kiadni 1 szál szivarért... :(

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#89) d3adm3at


d3adm3at
csendes tag

ho hat ide is reg irtam.

-Apophis:
20k-bol tokeletes pipat tutsz venni, talan meg 2 csoveset is(2 szipkas). Igazan szepeket csak a budafoki uti megalloban a delicates (alias ''husbolt'') lattam. 10k-ert lehet venni kb 50 centiset, de sok fajta szinu, meretu pipa van. Nezz be oda, az arus pasival, meg csajjal nem volt eddig gondom. Segitokeszek (ha mar egyszer te vagy a vevo). Megprobalhatsz belealkudni az araba egy adag dohanyt. Lehet h. belemennek.
-szabi6k:
olcson sok helyen lehet venni. nezz szet ebbena forumban talalsz nehany helyet.

[Szerkesztve]

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#90) Ibron


Ibron
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis információ a ''husboltban'' vásárolható dohányokkal kapcsolatban:
A hétvégén vásároltam ott dohányt és nagy bánatomra csak kétalmás volt. Gondoltam mind1 veszek azt. (1000Ft) De utána eszembe jutott, hogy a Délibe megyek és ott is van egy dohánybolt. Ott sikerült epreset venni 1350Ft-ért.
DE a lényeg, mikor otthon kipakoltam a két dobozt tűnt fel, hogy a ''husboltos'' jóval könnyebb. Lemérni nem tudtam, de határozottan kisebb is benne található dohánycsomag.

Figyeljetek oda mert nem biztos, hogy megéri ott venni féladag dohányt.

üdv

Ibron


UI: A húsbolttal szembeni sarki dohányosban meg 2000Ft ugyanaz.

Mess with the best die like the rest ©

(#91) Kleinmodi


Kleinmodi
csendes tag

pontos cimet sajna nem tudok de a Dalszinház utcában van 1 Chill bolt ott minden van ami kell szerintem az ország legnagyobb választéka!
van webcime is de nem találtam meg sajna.....:(

''A múltat eltörölték, az eltörlés műveletét elfelejtették, a hazugság valósággá lett''.

(#92) tildy


tildy
nagyúr

Múltkorában bécsben jártamban keltemben láttam olcsó üveg vizipipákat. Ami itthon kb 5ezer forint az kinn 2500ért volt.
Ja és az ilyen nagy hatalmas ''arab-pipák'' is 10000től kezdődtek:D

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#93) brownus válasza tildy (#92) üzenetére


brownus
veterán

ja-ja
pl. az Esterhazy gasse elején van egy nagyon szép pipás-tekerős bolt;]
az közel van a westbahnhofhoz ha vonattal megy ki az ember

[Szerkesztve]

(#94) tildy válasza brownus (#93) üzenetére


tildy
nagyúr

Én a mariahilferen találtam ilyen indiai boltban.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#95) F-ECT$


F-ECT$
titán

Jobb oldali listába...

Dive ever, work never.

(#96) Kleinmodi


Kleinmodi
csendes tag

megvan szal' ezt mindenki nézze meg aki érdekelt a témában itt minden van...:C

Bővebben: link

[Szerkesztve]

''A múltat eltörölték, az eltörlés műveletét elfelejtették, a hazugság valósággá lett''.

(#97) F-ECT$


F-ECT$
titán

Én még Egyiptomban próbáltam és eléggé bejött. Ott kihozták a pipát, és 35-40 percig hozzá sem kellett nyúlni. Hogy hogy csinálták azt nem tudom, de hőtartó biztos volt rajta.
Egyébként itthon egyre több helyen lehet kapni, talán eddig nem volt róluk szó: Westend alagsor, a kajálda részen; 4-6 villamos Wesselényi utcai megálló, egy kicsit visszább a Blaha felé.

Dive ever, work never.

(#98) dat


dat
senior tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy pipát, nem nagyot, kb 40-50 centiset. (Nem akartam nagyobbat). Még edzőtárborba hozott egy srác egyet, ott tetszett meg.

Tipp: a savoya parki auchan mellett is van egy dohánybolt, ott egy szép nagy pipa 9e ft.

A hőtartót mennyiért vesztegetik a ''hentesnél''?

(#99) dat


dat
senior tag

Egy kis how-to:

http://www.alaaddinscave.com/how_to_do.htm

(#100) Ibron


Ibron
csendes tag

Sziasztok

Van egy pár dohányom amit szívesen elcserélek egy epresre, vagy vmi gyümölcsösre.
Mandarin+menhtolos+csokis=1 epres. A mandarinból talán ha két pipa fogyott, a másik kettő meg kb 1/3-ig van.
Moszkva tér 5 után.

üdv
Ibron

[Szerkesztve]

Mess with the best die like the rest ©

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.