Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1250) ngabor2 válasza Latsza (#1249) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is emiatt veszek először 50g-s csomagokat. ami ízlik, utána is beruházhatok egy 250-esre, de ha nem ízlik, akkor 300ft-ot könnyebb szívvel dobok kukába, mint 1000-t. ráadásul az én pipázási szokásaimmal egy 50-es is sokáig kitart, különösen, hogy csak társaságban szoktam szívni, akkor is mindig másféléket. most szombaton is kb. 4-5 adag ment el, de az annyi féléből, és nem is nagy adagok.

ja, még valami eszembe jutott. a széntartó konzol. az nem valami csodaszer, vagy mindent megoldó cucc, könnyen lehet, hogy visszatérek az alufóliához. túl nagyok a lukak rajta, és túl sok is van. szélen túl sok falslevegőt kap, ezáltal elég gyenge marad a dohány íze, félig nedves, mikor kidobom. másrészt a hamu beleszóródik a tölcsérbe, onnan pedig a vízbe. az alufóliát csak a szén alatt lyuggatom ki, tehát az összes levegőnek át kell mennie a szénen, és utána a dohányon. oldalról a hamu fennmarad a fólián, mikor meg eléggé elizzott, akkor is oldalra lehet húzni, minimális a behullás.

viszont a szélfogó sapka az egy jó dolog, sokkal tovább tart a cucc, különösen, ha nyílt téren pipázik az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.