Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1951) nvyktor válasza kraftxld (#1950) üzenetére


nvyktor
aktív tag

Hát, a legutóbbi patch kedd után. Elvben.

Aztán persze lehet, hogy semmi köze sincs hozzá, csak véletlen egybeesés.

Szerk: aztán az is lehet, hogy a patch doglozott be valami olyan rést, amit a már ott lévő kártevő használt, és ezért blokkolódik minden... :(

Ok. Melyik kergetőt kéne felrakni? Mármint ami nagy eséllyel meg is találja a dolgot ha van...

Eddig abban voltam, hogy az eset elég megbízható... :(
Meg nem is értem a dolgot... idegen cuccokat nem dugok a gépbe, a böngészők nulla jogosultsággal futnak (dropmyrights), minden frissítve, ráadásul jól működő céges tűzfal mögött vagyunk, nem értem, hogyan mászhatott fel a gépre bármi is... :(

Nna mindegy, ha tudsz ajánlani valami olyan progit, ami tényleg megtalálja a dolgokat, azt megköszönném. :)

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#1952) kraftxld válasza nvyktor (#1951) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Első körben én leszedném a patch-eket amik legutoljára mentek fel.
Jó víruskergetőt nem igazán tudok ajánlani, egyik szarabb mint a másik :D
Talán a Kaspersky-vel érdemes tenni egy próbát.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1953) nvyktor válasza kraftxld (#1952) üzenetére


nvyktor
aktív tag

Ok.

Kaspersky most ellenőriz.

Eddig néhány outdated programból származó vélt sebezhetőségen kívül semmi.

Majd visszaírom az eredményt, ha kész van.

Addig is köszi még 1x!

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#1954) gaborbol


gaborbol
őstag

Nem tudom van-e itt koztetek esetleg valaki aki vmware kepesitest tuzott ki celul viszont nincs penze VCP tanfolyamra, esetleg teljesen kezdo a temaba es kivancsi lenne az alapokra.

[link]

Egy jo alternativa lehet erre, ha bereggeltek a vm parter portalra-es ott lehetoseg van VSP (sales professional) es VTSP (technical pre sales professional)cimek megszerzesere ingyenesen.

Kb 8 online modulbol allnak, es azt kell, mondjam, hogy eleg jol ossze van rakva az anyag, persze egy kozepes angol nem art hozza.

Az ingyenes tanyagot, ingyenes vizsgak kovetik a gep elott, nem annyira veszesek.
Nem is kelett volna varnom a VCP megszerzese utan erdemes lett volna ezt is begyugyejteni gyorsan.

Akinek nincs VCP vizsgaja mindenkeppen erdemes ezzel kezdeni, hiszen nincs koltsege, annyiszor buksz-ujravizsgazol ahanyszor csak arasz, lesz valami "kepesitesed" amit fel tudsz muatatni,valamint eleg sok ismeretre szert lehet tenni megkockaztatom a VCP vizsga felkeszulesere is segit valamit.

Valamint, ha megvan ez a ketto kepesites, akkor a ceg hivatalosan Vmware Professional partnerre valik, amihez kedvezmenyes aru kizarolag belso hasznalatra szolgalo vmware termekeket vehet igenybe.(azt hiszem 350 dollar/ev a partner tagsag)

[ Szerkesztve ]

(#1955) gaborbol


gaborbol
őstag

Dupla lett :F

[ Szerkesztve ]

(#1956) kraftxld


kraftxld
Topikgazda

Informix adatbázishoz ért-e valaki?
Lenne egy probléma, némi pénzt is érne a megoldása :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1957) bobsys válasza gaborbol (#1954) üzenetére


bobsys
addikt

Ez jo tipp koszi. Ebben az evben ugysem tudnek keszulni komoly vizsgara, ebbe belenezek es hat ha ingyen van akkor meg is probalom :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1958) gaborbol válasza bobsys (#1957) üzenetére


gaborbol
őstag

Tegnap fejeztem be mindkettot, 15 percre ra meg is jott a visszaigazolo-gratulalo email.

Nem rossz sem a tananyag sem a vizsga, eleg jol lehetett vele haladni, mert a technikai reszen siman atsegitett a VCP tudas.

A szarabb resze, hogy a partner university csak ceges reggel ethero el.
Amikor reggeled a ceged, akkor a sajat ceges cimedet reggeld, egyszerubb lesz ugy.

Ha mar reggelve van esetleg a ceg ahogy nalam is volt,akkor csak ingyenes support ticket-tel tudtam magam a ceghez adni.

Erdekes , hogy a vcp cimem gmailhez volt tarsitva, de siman hozzavagtak a cegeshez, es ha kilepsz esetleg a cegtol akkor az osszes cimet vissza tarsitjak a gmailhez :)

Ha nincs kedved a reggel szarakodni, akkor felvehetleg a ceghesz, es masnap mar csinalhatod a tanfolyamokat meg a vizsgakat :DDD

Azert jobb ha a "cegedet reggeled", ami szinten ingyenes en nem jar kotelezettseggel, mert ha megvan ez a ket vizsga, es befizettek +250 dollart, akkor a ceg vmware professional cim melle kap 2 belso hasznalatu vmware enerprise licenszet valamint 2 felhasznalhato support ticketet is.

Paran kerdeztek privatba, hogy ez hogy mukodik pontosan, inkabb lertam ide is az egyszeruseg kedveert.

[ Szerkesztve ]

(#1959) nvyktor válasza nvyktor (#1953) üzenetére


nvyktor
aktív tag

Na sziasztok!

Ahogy ígértem a fejlemények:
Semmi pozitív eredmény.

Kaspersky nem talált semmi említésre méltót, azt leszámítva, hogy néhány program ismert sebezhetőséggel rendelkezik, és frissíteni kéne (apache, vnc, vlc).

Ellenőriztem a feltelepíthető verzióval és a Virus Removal Tool-lal is.

laca26 küldött privátban egy ötletet, miszerint a Malwarebytes Anti Malware navű ingyenes programmal is nézzem meg, ez is lefutott, a fentieken túl talált két registry kulcsot és egy malware-t, ezeket el is távolította.

A probléma viszont fennáll, semmi változás a rendszer viselkedésében.
Most már három, egymástól független gyártó termékével (az eset-et is ide számolom) lett végig vizsgálva a rendszer, és bár semmilyen internetre kötött gépről nem állítható, hogy teljesen fertőzés mentes :D , azt kell feltételeznem, hogy nem ez okozza a problémát.

Szóval köszi még egyszer, de marad a clean install holnapra.

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#1960) anulu válasza gaborbol (#1954) üzenetére


anulu
félisten

ez nagyon jó ötlet, én is köszönöm! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1961) bobsys


bobsys
addikt

Az a problemam, hogy van egy SBS 2003 amin az Exchange egy non-authoritative mail domaint szolgal ki. A domain amugy Nemetorszagban van hostolva (HP manageli azt a reszt).
Naszolva, ha a kedves user itt a helyi irodaba scannel egyet es elkuldi maganak e-mailben neha azonnal megkapja neha pedig orak mulva es addig ul a helyi Exchange queueban ahelyett, hogy kuldene ki Nemetorszagba.
Az itteniek Outlookja ugyanis OWAn keresztul Nemetorszagi Exchangerol kapjak a leveleket.
Ha nem vilagos leirom megegyszer.
A kerdes pedig, hogy miert ragadhat be a level nalunk es miert nem kuldi ki azonnal az itteni server ha egyszer a cimzett nem talalhato meg a helyi GALban?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1962) gaborbol válasza bobsys (#1961) üzenetére


gaborbol
őstag

Sajna nem tudok neked ebben segiteni.
Ha a scanner kepes kikuldeni emailbe az anyagot, akkor helyi haloba is le tudja tenni egy megosztott mappaba, akar a mukso gepen is.

En beallitanam neki azt,es kalap kabat, ahelyett, hogy kuldozgetnem a fel vilagon keresztul szarjat.

(#1963) Rez_Grof válasza nvyktor (#1959) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Offline irtast nem probaltad meg? Hdd ki es egy tiszta geprol inditani a keresest a felcsatolt diszken.
Memteszt?

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1964) bobsys válasza gaborbol (#1962) üzenetére


bobsys
addikt

hat az lesz. Kapnak egy sharet oszt annyi

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1965) anulu válasza gaborbol (#1962) üzenetére


anulu
félisten

"ahelyett, hogy kuldozgetnem a fel vilagon keresztul szarjat."

jogos. foglalja a sávszélt, lassú, akármi

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1966) gaborbol válasza nvyktor (#1959) üzenetére


gaborbol
őstag

Az esemenynaploban van valami mas hiba a system vagy application reszen?

Chkdsk /f futtatasa megvolt?

(#1967) gaborbol


gaborbol
őstag

Sikeres ember vagyok!!!!

Backup exec 2010: le tudtam frissiteni annelkul, hogy egyszer is osszefosta volna magat.

Igaz menteni semmelyik szervert nem tudja meg, mert 2 GB meret utan elhasal az egesz, hiba nincs csak leesik a sebesseg a beka segge ala.
Talan este egy szerver restart megoldja.

Vmware, 10 virtual szerver, backup execben 1 DB JOB ami az osszes szervert menti kozvetlen Tape-re.
50-60 oraig fut aztan time out-tal elhasal .De igazsagos az elet, mert aki ezt beallitotta az eloleptettek es mar nem csinal ilyet tobbet :DDD

A het jo hire , Macrium reflect 40 dollarrol 185-re ugrott, viszont lett bepitett GPT es dynamic disk support.

[ Szerkesztve ]

(#1968) gaborbol válasza gaborbol (#1967) üzenetére


gaborbol
őstag

Hat a restart sem oldotta meg, eljut 2.1gb -ig es onnan szepen leesik a sebesseg 0-ra aztan ennyi.

Piece of sh1t!

Nem tudom,hogy a foldon van ennel rosszabb "mento" program.

[ Szerkesztve ]

(#1969) bobsys válasza gaborbol (#1968) üzenetére


bobsys
addikt

Csinald azt, hogy fogod uninstall a tape devicenak. Restart, driver telepit, BES serviceknek adj egy restartot.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1970) nvyktor válasza Rez_Grof (#1963) üzenetére


nvyktor
aktív tag

Offline nem volt. Nem volt kedvem hozzá, és nincs a közelben olyan gép, amihez nyugodt szívvel hozzányúltam volna.

Memteszt sem volt, mert biztosan nem memória hiba.
Rákerestem a programok lehalásának hibakódjaira, és sehol sem említették a memóriát, ez a rész kilőve. Operációs rdsz, illetve lemezhiba keresését javasolták mindenhol.

Illetve itt kaptam a tippet a kártevőkről.

De mindegy, már újrahúztam... :D
Köszi azért...

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#1971) nvyktor válasza gaborbol (#1966) üzenetére


nvyktor
aktív tag

CHKDSK megvolt.

Mint írtam az mmc-be nem igazán sikerült bejutni, így az eseménynapló sem működött.
Ez volt a legnagyobb gáz, hogy nem lehetett utánaásni, hogy mi baja.

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#1972) gaborbol válasza bobsys (#1969) üzenetére


gaborbol
őstag

Mar nem is tape-re mentek hanem local disk-re, ujraraktam a job-ot, ugan az.
Elmegy 2.1 gb ig es leesik a sebesseg 4 mb/percre aztan ennyi.

Masoltam fajlokat oda vissza, semmi gondja nincs :W

nvyktor: ha legkozelebb az esemnynaplo sem megy, akkor atmasolod egy masik gpre a fajolkat es megnyitod az alol.

[ Szerkesztve ]

(#1973) kraftxld válasza gaborbol (#1972) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Használj robocopy-t, vagy disk2vhd-t :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1974) gaborbol válasza kraftxld (#1973) üzenetére


gaborbol
őstag

benzineskanna + gyufa, az lesz a kovetkezo...

Es a jobot se lehet csak ugy leallitani, 4 kulonboz helyen fut ez a f0spermet, cancel job es nem all le az istenert sem. Meg ott sem ahol"normalisan" mukodik cancel pending, elmegy a job vegig tart ameddig tart, aztan a vegen kiszol,mentes sikertelen, mert le lett allitva !

(#1975) kraftxld válasza gaborbol (#1974) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

taskkill /im bkupexec.exe /f
:)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1976) bobsys válasza gaborbol (#1974) üzenetére


bobsys
addikt

Tenyleg egy rakas szar az egesz. Ellenben a fonok azert szereti, mert jol fizetnek nekunk ha eladunk egyet/megujitjak a licenset. Csak mi meg szopunk vele, jol mukodik aztan masnap meg nem megy es kozben semmi nem valtozott, nem lett telepitve semmi, semmi ujrainditas stb.
Hasonlo jol sikerult termek a GFI Webmonitor de sajnos ok is jol fizetnek az eladott license utan.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1977) gaborbol válasza bobsys (#1976) üzenetére


gaborbol
őstag

Volt egy ugyfelunk, mult evben "lelepett" mert sajat belso IT-t hozott letre.

Az uj faszika elso dolga az volt,hogy kibaszta a macrium relectet, es megvette a BE2010-et.

2 hete csorog a telefon, elpukkant a szerver, minden metes sikeres,de BE nem tudja visszaallitani az AD-t mit csinaljon?

Amit csak akarsz, good luck!

Ahol BE fut, rakok melle mast is, windows backup, nt backup barmi, nem egyszer huzott mar ki a szarbol.

[ Szerkesztve ]

(#1978) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Emaileket linux-ról hogy a legegyszerűbb áttenni Windows-ra?
Fedora, postfix -> SBS2011, Exchange 2010

~30 gép, jelenleg samba-s tartományban vannak, ezeket szeretnénk áttenni az SBS-es tartományba

Az működhet hogy mindegyik gépen lementünk mindent .pst-be, majd amikor beállítjuk az outlook-ot az Exchange-hez, akkor visszatöltjük?! Vagy van ennél egyszerűbb megoldás, pl hogy a fedora-ról átmásoljuk valahogy az emaileket a winre? sry, ha ez buta ötletnek tűnik:B

Előre is köszönöm a segítő hsz-okat! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1979) kraftxld válasza bugizozi (#1978) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Samba tartományt még nem migráltam, de ha a postfix szerveren fentvannak még az email-ek akkor az SBS POP3-al be tudja őket rántani a postafiókokba.
A PST-s megoldás is működik, vagy kliens oldalról kézzel, vagy a szerveren is bele tudod nyomni őket powershell-el a postafiókokba.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1980) bugizozi válasza kraftxld (#1979) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia,

találtam ilyen leírást, ami POP3-al viszi át az üzeneteket, ez jo lehet? mondjuk a fedoran IMAP van, akkor viszont nekem így kellene befejeznem?!!
meg az mennyit számít hogy az SBS2011-en Exchange 2010 van, nem pedig 2007 :F :( attól még működhet ez a megoldás?
sry az alap kérdésekért, de még nem csináltam ilyet, és így szeretném, mintsem minden kliensnél lementegetni, majd feltötögetni a pst-ket :K :B

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1981) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Öröm-bódottá van: kaptam a nyakamba én is Backup Exec-t. :DD
Amiket eddig itt olvastam róla... Hát, öröm lesz pátyolgatni ;]

(#1982) kraftxld válasza bugizozi (#1980) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Az SBS-ben van külön pop3 connector, azt beállítod a mostani szerverre és behúzza a leveleket a megadott fiókokba.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1983) bugizozi válasza kraftxld (#1982) üzenetére


bugizozi
őstag

:R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1984) kraftxld


kraftxld
Topikgazda

Csinált-e már valaki Novell => Active Directory és Groupwise => Exchange migrációt?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1985) DopeBob válasza kraftxld (#1984) üzenetére


DopeBob
addikt

Én nemsokára fogok :N

Bár az NDS - AD kimarad mert nem volt annyi objektum, hogy megérje szarakodni migrálássa.

Bár itt valószínűleg GW - Exchange Online lesz :N

MZ/X

(#1986) kraftxld válasza DopeBob (#1985) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Ez egy 500 gépes háló megáldva minden jóval (raklap MAC is :W ) aztán ezt kell a mostani állapotról 2008 R2 AD + Exchange 2010 + Win7 kombinációra felhozni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1987) DopeBob válasza kraftxld (#1986) üzenetére


DopeBob
addikt

GL :DDD

Nemrég keresgettem valami programot, amivel egyszerübbé tehetném az életemet, de nem igazán találtam megfelelőt, ami van az is kihívásokkal kűzködik. Fogalmam sincs egyenlőre, hogy a tonnányi GW-ban megosztott mappát hogy fogjuk normálisan csinálni :(

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#1988) bobsys válasza kraftxld (#1984) üzenetére


bobsys
addikt

Novell -> AD megvolt. Szopas volt vele. ADSEdit kell, nem mindent tudott megfeleltetni.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1989) kraftxld válasza bobsys (#1988) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

2008 R2 lesz, AD powershell van, úgyhogy remélehetőleg nem lesz annyira horror :)
Bár nekem csak a tervezést kell csinálni, plusz akkor fognak hívni ha nem megy valami, mert a helyi emberek csinálják az implementálást...

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1990) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Sziasztok!
Kezdő rendszergazda vagyok.
Egy kisebb irodába tervezek egy Debianos fájl szervert, 25-30 felhasználó. Vas ügyileg szeretnék segítséget kérni.
Amit tervezek: HP ProLiant Microserver 2*1TB Raid 1-ben 1GB ram.
Rendszert vagy pendrive, vagy egy kisebb hdd-re. Melyik a jobb megoldás?

Mit javasoltok?

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#1991) combonari


combonari
tag

De jó, hogy van ilyen topik! :D 2hete dolgozom rendszergazdaként egy kisebb online szerkesztőségben, a kezem alá tartozik 25 laptop, 4 nyomtató, 1 szerver, 3 ruter, 4 switch, és egy iMAC, úgyhogy itt biztos sok segítséget kapok, ha lesz vmi problémám :P:P:P :))

(#1992) DopeBob válasza wiggen123 (#1990) üzenetére


DopeBob
addikt

Szia,

személyesen nem ismerem, de ahol eddig láttam, ott 10 főig ajánlják a MicroServert. A proci azért nem túl acélos benne, bár nagyrészt nem hiszem hogy gond lenne, "csúcsterhelésnél" esetleg kevés lehet már.

MZ/X

(#1993) anulu válasza combonari (#1991) üzenetére


anulu
félisten

üdv az őrültek házában, és úgy en block itt a fórumon :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1994) anulu válasza wiggen123 (#1990) üzenetére


anulu
félisten

milyen feladat körei lesznek? csak console vagy GUI-t is akarsz rá?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1995) wiggen123 válasza anulu (#1994) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Csak fájlszerver lesz. Szerintem nem teszek rá GUI-t, a nélkül is be tudom állítani, csak az alap és samba. Esetleg Webmin-en gondolkozok, hogy kényelmesebb legyen távolról állítgatni.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#1996) kraftxld válasza wiggen123 (#1995) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Ha csak file szerver kell miért nem dobsz be egy NAS-t?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1997) bobsys válasza combonari (#1991) üzenetére


bobsys
addikt

Akkor kezdd azzal, hogy a mac-et kukazod ;]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1998) wiggen123 válasza kraftxld (#1996) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Nem lehet olyan jól szabályozni a hozzáférési jogokat.
De van egy Dlink 323-as NAS backupokhoz azt kipróbálom holnap.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#1999) kraftxld válasza wiggen123 (#1998) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Már van valamilyen meglévő szerver?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2000) wiggen123 válasza kraftxld (#1999) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Van egy 2005 körül telepített Fedora, amit ugyanerre használunk. De nem én csináltam, így inkább újat telepítenék, plusz a hw is elég noname. A beszállító kicsit megvágta a céget. Meglátszik nem voltam még itt :)
Tervbe van egy MS szerver domain miatt, mert az sincs perpillanat. 35 Win Xp és 10 Win 7 van a hálózatban, de sok felhasználó csak droid munkát végez, nem fogja intenzíven használni a fájlszervert. A valós felhasználói szám 20-25 körül lesz.

Sometimes you win, sometimes you learn.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.