Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Bestx: Budget DIY eGPU USB4/Thunderbolt csatlakozással – egy mining VGA új élete.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- arden: Új robotos magazin építése – 1. rész: Miért hagytam ott a WordPresst?
- arden: Önjavító szoftver (Healing Agent) koncepció és demó
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bacsis: Támogassááá', hogy ingyenesek maradhassúúúúnk!!!!
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
gabber01
addikt
válasz
PROTRON #59342 üzenetére
Hát, ez azért elég szomorú.
Tudom, hogy minden XMP profil ami magasabb, mint a procik hivatalosan támogatott frekvenciái, az tuningnak minősül, de az ember ha megveszi a 3200/3600/4400, akármennyi Mhz-es memóriáit, akkor igenis arra számít, hogy azon a rated és meghirdetett! sebességen fog futni. Mert ha ez nem biztos, hogy elérhető, akkor kissé fordítva ülnek a gyártók a lovon. Hát álljunk már meg azért egy pillanatra.
Mert arra lehetne hivatkozni, hogy a 4400Mhz-es ramokat ha te 4401-en akarod járatni, és nem megy akkor, így jártál. De a qrva nagy betűkkel meghirdetett sebességet igenis tudja, mert az az egyszeri user szemében nem lesz tuning.
Vagy ha ez nem igaz, márpedig ezek szerint nem igaz, akkor ez a vásárlók megtévesztése, akárhogy is nézem.Ez olyan mintha eladnának neked egy 500 lóerős autót, de apróbetűben ott lenne, hogy ha 4en ültök benne, akkor csak 300lóerőt tud.
Új hozzászólás Aktív témák
- 2 x 32 GB kit 6000 MHz CL30 DDR5 G.Skill Tident Z5 Neo RGB 10 év garancia!!!
- Crucial Ballistix Red 2x16GB DDR4 3600MHz CL16 kit (garancia: Alza, 2030.11.02-ig)
- Silicon Power 64GB (2x32GB) DDR4 3200MHz SP032GBLFU320X02 RAM
- 8GB DDR2 800MHz PC memória - ÚJ TERMÉK!!!
- DDR3 DDR3L 4GB 8GB Notebook RAM Bazár (Samsung, SKHynix, Micron, Kingston) (Foxpost:+1400Ft)
- BESZÁMÍTÁS! 380GB Intel Optane 905P NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- GT710 passzív videokártya
- Bomba ár! Dell Vostro 15 3558 - i5-5GEN I 4GB I 500GB I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Samsung Galaxy Z Flip5 5G / 8/256 GB / Gyári független / 12 hó Garancia
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest