Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) chungee válasza WonderCSabo (#7449) üzenetére


chungee
addikt

Köszi!

(#7452) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

moin!
hjjajj több problémám is lenne a firefox-szal: :(
mindenhonnan kijelentkezik, de ez teljesen random szerűen
néha nem hozza be a gmail-t és lefagy a töltés közben, persze azt írja ki hogy készen van a töltés. ilyenkor a html nézetet segít, de az nagyon gagyi...
milyen fájlokat kell átmásolnom ahhoz hogy egy nem működő partícióról kimentsem a firefox-om könyvjelzőit? :F
köszi előre is.

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#7453) hege71 válasza WonderCSabo (#7449) üzenetére


hege71
csendes tag

Köszi.A linkex.tényleg jó!!

(#7454) SunBreeze válasza SunBreeze (#7452) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

na úgy néz ki hogy a könyvjelzőim el voltak mentve az applikation data-ba, így onnan kimásoltam. és már működik is, huh, :C

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#7455) WonderCSabo válasza SunBreeze (#7454) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az összes beállítás abban a mappában van, ahogy az az első hsz-ben el van írva. Mozbackup progival egyszerűen átvihető minden.

A többieknek: Nincs mit. :)

[ Szerkesztve ]

(#7456) SunBreeze válasza WonderCSabo (#7455) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

thx, :R meg még mi minden között csemegézhetek ^^
hasznos kis első hsz :))

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#7457) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Amióta frissítette magát a 3.0.11re(pár napja), azóta kb. 10x omlott össze a program.
Másnál volt ilyen jelenség. :F
Eseménynaplóból(hol találom?) ki lehet szűrni, hogy mi okozhatja a problémát?

(#7458) SunBreeze válasza h0o2a7j6 (#7457) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

milyen oldalaknál omlik össze? vagy ez teljesen változó?
nekem 2 naponta összeomlik :(

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#7459) WonderCSabo válasza h0o2a7j6 (#7457) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jaja, milyen oldalaknál omlik össze? Egyébként küldd be a hibajelentést, így ki tudják szűrni a hibákat a következő verzióban. Mellesleg nekem nagyon ritkán omlik össze, mondjuk 3.5 Previewt használok. :)

Bash.hu-ról:
[19:31:22] <TCH> öcsémnél lefagyott a firefox
[19:31:23] <TCH> és erre írt a készítőknek
[19:31:29] <TCH> hogy "lefagyott ez a szar"
[19:31:44] <TCH> erre visszaírtak magyarul, hogy "na jó, de hogy fagyott le ez a szar?"
[19:32:06] <TCH> szal fx-nél legalább support van

(#7460) hege71 válasza h0o2a7j6 (#7457) üzenetére


hege71
csendes tag

Érdekes,nálam pont az előző 1-2 verzióval töténtek rendszertelen és váratlan összeomlások.Mindegy volt neki,hogy milyen weboldalon vagyok.Viszont,ha leállítottam az msn-t akkor nem volt baj.JA és IE7 mellé volt telepítve a fox.Most,hogy IE8 van és ff.3.0.11. nincs baj.

(#7461) twollah


twollah
nagyúr

Mozilla Firefox v3.5 RC1 innen.

Friss, meg maszatolodnak a byteok a release-en.

(#7462) WonderCSabo válasza twollah (#7461) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Letöltöttem és fel is raktam. Az új logón kívül vajon mi lehet a különbség a 3.5b99-hez képest?

(#7463) pete_21 válasza WonderCSabo (#7462) üzenetére


pete_21
addikt

Nem tudom... Én már a 3.5b99 (Preview)-hez sem találtam changelogot...
Egyébként volt már olyan verzió ezen kívül, amiből Previewt is csináltak? :)

(#7464) Tomate


Tomate
veterán

Segítsetek pls! :R Egyik napról a másikra elfelejtette a Firefox, hogy be kéne jelentkezni mindenhova. Szóval itthon a gépemen, mindig mindenhova be vagyok jelentkezve. PH, igoogle, torrent oldalak, szóval mindenhova. Ha újraindítom a gépet akkor is be vagyok jelentkezve. Nem kell külön bejelentkezni. Erre most mindenhova kéri, hogy bejelentkezés, anyám tyúkja stb stb. Ha bezárom a böngészőt teljesen és megnyitom akkor is. PH-ról leléptet ilyenek. Mi történt vele? :U

(#7465) R


R
aktív tag

[link] mivel lehetne megelőzni?

(#7466) PowerBuldog válasza Tomate (#7464) üzenetére


PowerBuldog
veterán

[link]
Pár napja volt nekem is ilyen probléma! :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7467) WonderCSabo válasza pete_21 (#7463) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tudtommal Preview elnevezési tesztverziót csak a 3.5-ből csináltak eddig. Inkább hoznák már ki a végleges verziót. :(((

R: Mentsd le MozBackuppal a beállításokat, és ha beüt a krach, vissza tudod őket helyezni.

Tomate: Érdekes egy éve is volt ilyen problémád. :) Próbáld ki azt, amit PowerBuldog linkelt.

[ Szerkesztve ]

(#7468) Storms


Storms
őstag

üdv

Tegnap óta valamiért a Firefox nem kicsinyiti le a képeket, például LINK ennek a képnek is a negyedét látom csak. Explorerbe az egészet látom. Miért van ez? :F

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7469) WonderCSabo válasza Storms (#7468) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A címsorba írd be: about:config . Keress rá a browser.enable_automatic_image_resizing kulcsra! Ha az értéke false, akkor állítsd át duplakattal true-ra. ha ezután se jó, próbáld ki csökkentett módban, kiegészítők nélkül, hátha vmi bezavar.

(#7470) 19870820


19870820
senior tag

Hali nem tudjátok hogy lehet rábirni az uj mozillát 3.5 RC1-et hogy megjelenitse a norton féle kártyák és bejelentkezési adatokat?Amugy szerintem ennyit még sose gyorsult a progi.

(#7471) WonderCSabo válasza 19870820 (#7470) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mit szeretnél, hogy megjelenítsen? :F

(#7472) localhost válasza WonderCSabo (#7471) üzenetére


localhost
Közösségépítő

(... azt hittem, csak én nem értem ...)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7473) 19870820 válasza WonderCSabo (#7471) üzenetére


19870820
senior tag

Épp az elöbb irtam a norton internet security-be van olyan hogy kártyák és bejentkezési adatok.Eddig minden mozillába ment ez.Végülis ez tárolja az oldalakhoz tartozó jelszavakat.

(#7474) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

az miért van hogy a portfolio.hu -t ha behívom akkor nem jön be az oldal, pedig kiírja hogy készen van, csak majd 1-2 perc múlva? (itt arra gondolok, hogy később végül amiatt jön be, mert van a portfólión egy automatikus frissülés percenként.)

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#7475) WonderCSabo válasza 19870820 (#7473) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Te most a Norton Internet Security program beállításaira gondolsz? Mert annak semmi köze sincs a böngészőhöz. Mutass már egy screenshotot, magyarázd el, mert valszeg félreértelek, de nem csak én vagyok így ezzel...

SunBreeze: Nekem az AdBlock Plus állítja le. Valszeg Nálad is. Rakd az oldalt whitelistre, vagy keresd meg, hogy melyik szűrő lövi le az oldalt, és azt töröld ki.

(#7476) total90


total90
veterán

Ide küldtek ezzel a problémával. Újratelepítés kilőve, az nem segített :O

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7477) WonderCSabo válasza total90 (#7476) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ilyet még nem láttam. Más verziókkal is ez volt? Próbáltad csökkentett módban, kiegészítők nélkül? Esetleg vmi külső progi nem zavar be túlbuzgólag?

(#7478) total90 válasza WonderCSabo (#7477) üzenetére


total90
veterán

Nem, de ezzel a verzióval is ment amióta csak lefrissítette magát a Mozilla. Próbáltam már régebbi verziót is felrakni.
A gépen amin megy csak netezésre használom. Az op. rendszeren (XP SP3) és természetesen a drivereken kívül egy vírusirtó (Avast) , Open Office 3, Adobe Acrobat Reader 9 és Winamp van fent. Semmi más. Csak netezésre használom, nem kell más program rá.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7479) WonderCSabo válasza total90 (#7478) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Full reinstallt csináltál?

(#7480) egykori válasza 19870820 (#7473) üzenetére


egykori
őstag

Hali, ha jól értem a gondot, akkor a 3.5-nél csak a végleges változat fog együttműködni a Nortonnal. Ilyesmit olvastam a Symantec fórum egyik oldalán. Ha az adatok fontosak (gondolom azok), akkor még 2-3 hétre 3.0.11.
Üdv.

(#7481) 19870820 válasza egykori (#7480) üzenetére


19870820
senior tag

Köszi a segitséget.Eddig IE 8at használtam,csak probaképp raktam fel a 3.5ös mozillát és akkor vettem észre hogy nincs benne az a jelszó megjegyzö rész.

(#7482) egykori válasza 19870820 (#7481) üzenetére


egykori
őstag

Szívesen, azért érdemes lesz a véglegest kipróbálni, mert szerintem csúcs lesz. Én már az RC2-őt használom és érezni, hogy szinte minden kraft benne van, ráadásul eddig nagyon stabilan működött.

(#7483) total90 válasza WonderCSabo (#7479) üzenetére


total90
veterán

Jó lett, kösz :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7484) Llew


Llew
senior tag

A Brief RSS olvasót használom és pár napja az csinálja, hogy nem tudom az egyes hírforrásokat külön olvasni. Vagyis frissít meg minden, de az új bejegyzéseket csak ömlesztve - ami elég zavaró - tudom megnézni, oldalakra bontva nem, mert akkor kiírja, hogy "Nincs könyvjelzőként megjelölt elem".

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#7485) WonderCSabo válasza Llew (#7484) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Esetleg megpróbálhatod újratelepíteni a kiegészítőt.

(#7486) Geller72


Geller72
veterán

Sziasztok. Sajnos nem működik a save as.. funkcióm.. :F :F . Sem képre, sem fájlra, sem másra. Látszólag nem történik semmi..Vista SP1, 32 bit hun Home Basic, original.
Any idea? ( Az oldalak jók, IE-vel ok)
:R

(#7487) WonderCSabo válasza Geller72 (#7486) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Próbáld ki csökkentett módban, kiegek nélkül. Ha nem jön be, akkor full reinstall. De előtte mentsd le a beállításaidat, melyek ebben a mappában vannak:

Linux alatt:

~/.mozilla/firefox

XP alatt:

X:\Documents and Settings\felhasználói név\Local Settings\Application Data\Mozilla

Vista alatt:

X:\Users\felhasználói név\AppData\Roaming\Mozilla

De talán MozBackuppal még egyszerűbb lementeni.

[ Szerkesztve ]

(#7488) Geller72 válasza WonderCSabo (#7487) üzenetére


Geller72
veterán

A mentési metódust ismerem, már évek óta így mentem a profiljaimat a thunderbird-ben és firefox -ban is, linux és win alatt egyaránt. Köszönöm a helpet, megpróbálom.

:R
:R

Üdv:
Geller

(#7489) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sziasztok!

Ma kezdtem ismerkedni a "rókával". Idáig rendben is volna, csak akad benne egy hiba, amely az IE6-ban nincs.
CTRL+N, vagyis új lap nyitásakor nem azt kapom, amit szeretnék, hanem a kezdőlapot.
A kérdés egyszerű.
Orvosolható a probléma?

A válasz(oka)t előre is köszönöm. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7490) PazsitZ válasza Vakegérke (#7489) üzenetére


PazsitZ
addikt

Új lap nyitás az a CRTL+T A CTRL+N az új ablakot nyit. Ez esetben pedig a beállításoknál szereplő kezdőlap nyílik meg.
Ha egy linket új lapon szeretnél megnyitni kattints rá a görgővel pl., ha új ablakba akarod akkor ugye jobb klikk és megnyitás új ablakban.

- http://pazsitz.hu -

(#7491) Ramius válasza Vakegérke (#7489) üzenetére


Ramius
őstag

Az a gondod, hogy nem ugyanazt az oldalt nyitja meg? Ennek én sosem láttam értelmét. Ha egyre gondoltunk, akkor a tab mix plus nevű kiterjesztés tudja ezt.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#7492) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megbocsássatok, kezdő vagyok "róka" ügyben.
Bizonyára én vagyok buta, de nem teljesen értem tanácsotokat.

"Az a gondod, hogy nem ugyanazt az oldalt nyitja meg?"
Pontosan.
Mondjuk pont itt fórumozom, és hozzászólok, de szeretnék több hozzászólásnyi előzményeket is látni. Ilyenkor jól jön a CTRL+N. A "róka" pedig a kezdőlapot nyomja az orrom alá.
Szóval ez a gondom.
Ez a "tab mix plus" megoldja a problémát? Ha igen, akkor hurrá, csak azt nem tudom, miként tehetem magamévá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7493) Winner_hun válasza Vakegérke (#7492) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg ha görgős egered van, a linken lenyomva a görgőt, új lapon nyitja meg a linket, az nem jó? Bár nem tudom kell-e hozzá kiterjesztés:F
Tab Mix Plus - Add to Firefox gombra nyomj rá, majd ha feltette, indítsd újra a böngészőt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7494) Ramius válasza Vakegérke (#7492) üzenetére


Ramius
őstag

A ctrl+n továbbra is új ablak, szerintem kevered a ctrl+t-vel, ahogy PazsitZ is leírta. A tab mix plus csak a lapoknál tud segíteni, ha neked tényleg új ablak kell, akkor nem.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#7495) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már beépült a kiegészítő, nincs változás.

Lehet, hogy nem leszek "rókázó"? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7496) Ramius válasza Vakegérke (#7495) üzenetére


Ramius
őstag

Eszközök->tab mix plus beállítások->események->lap megnyitás fül
A betöltés új lapra nevezetű listából válaszd ki a neked szimpatikusat.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#7497) PazsitZ válasza Vakegérke (#7495) üzenetére


PazsitZ
addikt

A firefox igazi előnye a rengeteg kiterjesztés folytán jön elő leginkább.
Általános ízelítőt kaphatsz Winner 4 db cikkjéből: [link]
Ha pedig valami nem tiszta kérdezz bátran.

- http://pazsitz.hu -

(#7498) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Aktuális oldal", "Lap megkettőzése", mindegy. Róka nem szeret. Csak a kezdőlapot tolja az arcomba CTRL+N alkalmával.

Köszönöm a velem való törődést. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7499) Ramius válasza Vakegérke (#7498) üzenetére


Ramius
őstag

Írtam az előbb, hogy crtl+n-nél nem működik, csak ha új lapot nyitsz, ami a ctrl+t parancs.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#7500) Winner_hun válasza Vakegérke (#7498) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lap megkettőzése beállítás van a Tab Mix Plusban, Ctrl+Alt+T

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.