Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) havri1 válasza Stalki (#16100) üzenetére


havri1
félisten

Liga 4200 ugyanez, 5k a 2gb-al.
Csak húzósabb a percdíj is sajnos.

Internet Mini Online Opció (2év) választása esetén - 50 MB/hó 2 987,04 Ft
Tudatos Opció (2év) választása esetén - 500 MB/hó 4 165,60 Ft
Maximalista Opció (2év) választása esetén - 2 GB/hó 4 978,40 Ft
Ebből lebeszélhető bármely normál díjas belföldi hívásokból 2 540,00 Ft

[ Szerkesztve ]

havri

(#16102) ptya válasza Stalki (#16100) üzenetére


ptya
tag

Sajnos a szolgáltatók úgy tűnik szándékosan ki akarják taposni minden csíráját az "olcsó" mobilnetezésnek itthon :\ Én már lassan egy hónapja várok egy új ajánlatra, vagy valamire, hogy történjen, mert nincs értelme felmondani a jelenlegi előfizetésem.

(#16103) Soma01


Soma01
veterán

Dual SIM. Kell egy adatkártya is...

(#16104) havri1 válasza Soma01 (#16103) üzenetére


havri1
félisten

Na ja, de ezért telefont cserélni :/

havri

(#16105) Stalki válasza ptya (#16102) üzenetére


Stalki
csendes tag

Amúgy az a vicc ha kártyás lennék, 5000-es töltésért kapnék bónusz 1GB, amiből utána még kétszer vehetnék 1GB-t és 3 hónap letudva.

(#16106) n@p@lm válasza Soma01 (#16103) üzenetére


n@p@lm
őstag

pontosan!
van egy 8 gb-ot tartalmazó adat előfizetésem + maga a hívható telefonszámom.
a dominot jó esetben évente 1x feltöltöm, a többi voip és viber-whatsapp-facemessenger.

(#16107) Soma01 válasza Stalki (#16105) üzenetére


Soma01
veterán

Pont fentebb írtam, ha jól emlékszem, hogy netinfón rendelve a + adat csak 1GB csak 1500 Ft :-)

(#16108) Mano66


Mano66
senior tag

A DPI flottához csatlakozásnál.Meglehet oldani,hogy a számok amik hordozva lennének más néven legyenek.A mostani csoportban egy néven fút az összes szám,azt szeretnénk szétbontani.Most van 1 előfizető 4 számmal és azt szeretnénk,hogy mindenki megkapja a saját számát a saját DPI előfizetésével.Ez nagyon macerás lenne,vagy érdemesebb új számokat kérni mindenkinek.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#16109) sacaboy válasza Mano66 (#16108) üzenetére


sacaboy
tag

A jelenlegi szolgáltatódnál irassétok át más névre (ennek azt hiszem díja van) és utána mehet a dpi adatlap mindenkinek külön kell beküldeni és akkor saját néven lesznek a számok. Ha ez nem jó akkor igényeljetek inkább új számot az hamarabb megvan. :)

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#16110) Mano66 válasza sacaboy (#16109) üzenetére


Mano66
senior tag

Gondoltam,hogy macerás.Azt hiszem inkább új szám kérés lesz.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#16111) tomchy válasza Mano66 (#16110) üzenetére


tomchy
tag

Annyira nem macerás, hiszen a szolgáltatónál pár perces ügyintézéssel saját névre írható. Szerintem sokkal macerásabb, hogy mindenkit értesíteni kell a számváltozásról...

Nekem a Vodánál nem is számlázták ki az átírás költségét...

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16112) zsolez76


zsolez76
tag

Üdv! Vasas flotta csomagban vagyok és maximalista net csomaggal. Az ügyfélszolgálat azt mondta,hogy flottásoknak még nem elérhető a 4g. Ha esetleg váltanék net csomagot,mondjuk a mobilnet basic-et,a 3gb-osat,ami új csomag,azzal elérhető lenne a 4g? Vagy régi vasas flotta csomaghoz eleve nem engedélyezett? Szerintetek? Köszi!

(#16113) zsambek válasza zsolez76 (#16112) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szia!

Esetleg a flotta üzemeltetőtől?

(#16114) zsolez76 válasza zsambek (#16113) üzenetére


zsolez76
tag

Közben megnéztem újra! Ezzel csak netezni lehet,tabletekhez pl. Akkor csak ha váltanék egy red-es flotta csomagra,úgy működne a dolog..

(#16115) zsambek válasza zsolez76 (#16114) üzenetére


zsambek
aktív tag

Tudnál esetleg több információt megosztani a VASAS flottáról? Havidíj, percdíj, sms, net, hogyan lehet belépni, etc...

Köszi!

(#16116) aliz36


aliz36
csendes tag

Happyfonról tud valaki mondani valamit?

(#16117) Soma01 válasza aliz36 (#16116) üzenetére


Soma01
veterán

...gondolom mind nettó és van egy aranyos kis belépési díj és éves/kétéves díj is...
Amúgy saját néven lesz az előfizu és van 2 év hűség is. Ez volt írva.
De aki tud többet, az írja meg.

(#16118) aliz36


aliz36
csendes tag

Lenne még egy kérdésem a DPI-vel kapcsolatba.
Jól értem, hogy lehet készüléket vásárolni hozzá, de ha most lépek be, majd csak év végén kérhetek hozzá?

(#16119) zsolez76 válasza zsambek (#16115) üzenetére


zsolez76
tag

Szia! Rá tudsz keresni a percdíjakra,de cégen belül változó, szerintem. Pl nekünk nincs benne sms opció,úgy tudom..

(#16120) tomchy válasza aliz36 (#16118) üzenetére


tomchy
tag

Nem, kérhetsz bármikor. Csak ezt jelezd, amikor felhívnak a Mobilforce-tól adategyeztetésre.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16121) aliz36


aliz36
csendes tag

Ha regisztrációval egyszerre kérem, mennyi idő mire megjön a készülék.?
Jelenleg feltöltős tmobilos számom van azt szeretném hordozni . Ennek mennyi az átfutási ideje?

(#16122) tomchy válasza aliz36 (#16121) üzenetére


tomchy
tag

Leadod az igényedet, 1 napon belül a Mobilforce-nál van. Utána ők hívnak általában 2 héten belül. Volt, akit 2 napon belül, volt aki egy hónapnál is többet várt.
Ekkor adategyeztetés és 1-2 nappal később nálad a sim/készülék.

Gondolom befolyásolja még, hogy az adott készülék elérhető-e, van-e raktáron, stb.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16123) aliz36


aliz36
csendes tag

Értem. Köszönöm :)

(#16124) Siriusb


Siriusb
veterán

Na, maradtam a régi flottában, csak megújult formában. Vodafone-nal direktben van a szerződés, 2 év hűséget alá kellett írni, nevemre jön a számla. A szerződés megkötése után azzal indították, hogy lekapcsolták az eddig működő mobilnetet (habár a szerződésben ez kötelező opció). Kétszer telefonáltam az ügyfélszolgálatra, mindenki mást mondott, személyes megjelenés hatására sem volt változás, írjak alá hűséget és fizessek külön a netért. Grrrrrr.
1 hét alatt sikerült felhúzni magam, fél óra ügyfélszolgálatos telefonbeszélgetés és 1 óra személyes kínlódás az egyik üzletükben némi papírozással meghozta a várt eredményt. Kíváncsi vagyok az első számlára, ha külön díjat számolnak fel, akkor már tényleg fogyasztóvédelem lesz.

A legkisebb tarifacsomagban vagyok, havidíj 1400 Ft, percdíj 11,5 Ft. Havidíj nem lebeszélhető, viszont van 500 MB net benne. VoIP megy.
Azt hittem, megyek én is DPI-be, de mégis ez lett.

(#16125) club1 válasza Siriusb (#16124) üzenetére


club1
veterán

Gondolom ez nem túlforgalmazható 500 MB net, és elfogyásakor nálatok is bekapcsolják plusz 500 Ft-ért az újabb 150 MB netet. Eltaláltam?

(#16126) setom válasza Siriusb (#16124) üzenetére


setom
tag

Szabad tudni, hogy melyik flotta ez és mik a belépés feltételei?

(#16127) Soma01 válasza setom (#16126) üzenetére


Soma01
veterán

Engem is érdekel. Olcsó a havi díj és a percdíj is...

(#16128) Siriusb válasza club1 (#16125) üzenetére


Siriusb
veterán

A szerződésben az van, hogy lassítják.

(#16126) setom
Pontosan nem tudom, mert engem rokon vitt be 2 évvel ezelőtt, én csak a SIM kártyát láttam. Azt tudom, hogy szabad kártya nem nagyon volt az utóbbi időben. Kérek valami publikus kontaktot, ha van lehetőség még belépésre és szólok.

(#16129) Ezekiel Ston válasza Siriusb (#16124) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Ezek miatt váltottam a DPI-re én is a vodáról...Sokkal jobb, kényelmesebb, nem beszélve valahogy jobbnak érzem a lefedettségét is.

(#16130) kcsa


kcsa
veterán

Sziasztok,

Olvasgatom a topikot, látom a Prána és a DPI megy mostanában. DPI-be hogy lehet bekerülni? :B

(#16131) tomchy válasza kcsa (#16130) üzenetére


tomchy
tag

ment pü

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16132) kcsa válasza tomchy (#16131) üzenetére


kcsa
veterán

köszönöm!

(#16133) papi77 válasza tomchy (#16131) üzenetére


papi77
addikt

A dpi alap csomagjánál,ha elfogy a 200 mb net,akkor lassítják,ill. lehet venni kiegészítő net csomagot?
Ha igen,akkor mennyibe kerül?
Köszönöm.

Az első: NOKIA 1611

(#16134) Vangelis válasza papi77 (#16133) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem biztos, hogy érdems venni hozzá.

Megyek rendesen utánna is... legalábbis jó pár embernek .

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16135) Orgi válasza papi77 (#16133) üzenetére


Orgi
őstag

Lassítják, nálam eléggé használhatatlanná válik onnantól, pedig csak netezgetek, de szenvedősnek találom.

(#16136) Mcleod


Mcleod
tag

Sziasztok!

Ezzel a céggel valaki találkozott már?: mobilflottak.hu
Jónak tűnik még a legkisebb csomagjuk is, bár igazából csak akkor ha másodperc alapon adnák...

Elvileg hamarosan kapok majd bővebb tájékoztatást, mert itt még az sem derül ki, hogy melyik szolgáltatónál vannak...
Ha valakinek már van tapasztalata, ne titkolja el! :)

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Csak egy maradhat!!

(#16137) sapo


sapo
csendes tag

Kicsit visszaolvastam a fórumban és azt találtam, hogy a DPI-s jelszó te..on. (Nem szabad kiírni mert az ügyvédek megrágnak és egészben ...)
De!
a dpi.fidesz.hu belépési oldalán egy telefonszámot kell mostanában beírni. A jelszót nem is lehet módosítani.
Valaki segítsen, hogy tudnék ide belépni csatlakozási céllal. Vagy itt nem is lehet csatlakozni? Akkor hogyan lehet?

(#16138) Zirowe


Zirowe
nagyúr

[link]

Az elso kepen levo papirt tartalmazo levelet en is megkaptam tegnap.
Ezek a valtozasok mennyire erintik a dpit?
Gondolok itt foleg az adatkeret eleresekori lekapcsolasra (ami ritka goreny dolog..).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16139) SárkánySzív válasza Mcleod (#16136) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Jehhh !
Jelenleg öten 3. éve vagyunk itt, mint flottások. A csomagokról már nem tudok neked mondani semmit, mert az a csomag amiben Mi vagyunk már nem is létezik.
Az ügyintézés viszont az teljesen korrekt.
Mindenképpen kérj tőlük ár ajánlatot !
Amiben MI vagyunk az a MOV - D csomag, ami MOLL flotta.
Havidíja 2068 Ft, ebből lebeszélhetsz 1568 Ft másodperc alapon, a többi az a Matolcsi adó. A lebeszélhetőség tehát 100 perc bármelyik hálózatba.
Most Februárban járt le a hűség nyilatkozatunk, és felhívtak a vodától hogy kívánok -é továbbiakban is a flottájukba tartozni.
Ismét bemondtunk kettő évet, mert ez jó nekünk DPI ide, vagy oda: Lehetett választani hogy ajándék 100 perc másodperc alapon hálózaton belül, vagy 20 perc hálózaton kívül. Mi a 20 percet választottuk hálózaton kívülre.
Egymásközt ingyenes a duma !
Jahhh, és belépési díj köteles, de mivel Én vittem magammal még négy embert, így kaptam egy ingyenes belépést; és a többieké is nevetséges összeg volt. Személyenként 4 rugó.
Az előfizető az Te vagy, a számlát azt Te kapod.
Ennyi!

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#16140) tomchy válasza sapo (#16137) üzenetére


tomchy
tag

Ha visszaolvastál a fórumban, akkor hol láttad, hogy a dpi weboldalon kell csatlakozni? :F

A csatlakozásról küldtem privátot.

Belépni majd hónapok múlva tudsz, de olyan nagy jelentősége nincs a belépésnek.

Amúgy a "telefon" jelszó a Pránanadi flotta weboldalához kapcsolódik.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16141) Zeki válasza tomchy (#16140) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van az úgy, hogy mire visszaolvas, már minden összegabalyodik. :)

(#16142) aronpapa válasza Zirowe (#16138) üzenetére


aronpapa
tag

Ez engem is érdekelne, hátha valaki többet tud.

(#16143) tong válasza aronpapa (#16142) üzenetére


tong
tag

Én is kaptam ilyet, de mivel a DPI egyik tarifacsomagja sincs benne, ezért azok egyelőre nem változnak.

(#16144) Mcleod válasza SárkánySzív (#16139) üzenetére


Mcleod
tag

Szia!
Köszönöm a kimerítő összefoglalót, nagyon jól hangzik.
Igazából úgy látom, hogy most sem rosszak a csomagjaik, de nem tudom, hogy ezek másodperc alapúak-e, mert akkor lenne az igazi. Még nem hívtak vissza sajnos, remélem hamarosan megtörténik.
Internettel ki lehet egészíteni a csomagot? Ha igen, milyen árakon?
Akkor ha jól látom a te csomagod szolgáltatója a Voda, valószínűleg a többié is.
Reméljük a Vodánál is lesz 4G hamarosan, bár ha jó lenne a vidéki 3G lelfedettség az is elég...
Milyen áron lehet készülékeket vásárolni? Vagy jobban megéri ha kártyásan veszel egyet aztán azzal használod?

Köszönöm.

Üdv: Tibor

Csak egy maradhat!!

(#16145) Zeki válasza Mcleod (#16144) üzenetére


Zeki
nagyúr

A voda azt ígérte, hogy év végére jobb lesz a 4G-je mint a másik kettőnek együtt. A 3G már nem igazán lesz fejlesztve.

(#16146) Sayuar válasza Zeki (#16145) üzenetére


Sayuar
őstag

csak tudod én már nem bírtam várni. Meg ugye hiába van Budapesten 4G, nem engedik fel rá a feltöltősöket. Így telekomnál vettem egy adatkártyát.

(#16147) SárkánySzív válasza Mcleod (#16144) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Szia!
Már nem hinném hogy mp alapúak a Voda csomagjai, tudod annak idején megküzdéses alapon maradt az, annak aki megbirkózott érte a régi ügyfeleket megtartó menüben az ügyfélszolgálaton.
Nekem élő szerződésem volt, tehát csak látszólag kekeckedtek velem, de kiosztásos alapon maradt az mp alapú elszámolás mindenkinek közülünk.
Magyarul megmondtam nekik, hogy felrúgom ez egész szerződést, és nyakukba akasztom a fogyvédelmiseket ha baszakodnak velem. Nem tudtak mit kezdeni velem, hiszen ott volt leírva a szerződésünkben a frankó.
Internettel is ki lehet egészíteni a csomagokat, legalábbis annak idején az volt. Most sincs ez másképpen biztosan. Erre árakat már nem tudok mondani, rég nem figyelem őket.
Mi tényleg vodkások vagyunk, de akkor forgalmazták az összes szolgáltató több flottáját is.
Telót meg ne végy tőlük ! Sokkal jobban jársz ha becsattogsz egy GSM üzletbe, és ott olcsóbban kapsz készüléket mint a szolgáltatóktól.
Semmi kedvezményt nem kapsz a készülékekre, mondván ők; hogy nekünk flottásoknak amúgy is sok kedvezmény jár.
Én innen vettem a készülékeket megbízható fórumtársaktól csoportos rendelésekben: Neken N6 - THL T11 - Jiayu G4S. Ezek mind előreutalásosak voltak kerülő úton, meg az EU -ból fa nélkül.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#16148) lbalu válasza Mcleod (#16144) üzenetére


lbalu
csendes tag

Szia!

Én is a mobilflottánál csatlakoztam.
F10-es csomag, ami Tmobile-os, másodperc alapú.
Hogy melyik csomag melyik szolgáltatónál van arra külön kérdezz rá, ha neked fontos.

(#16149) NorbiG2


NorbiG2
tag

Internet alapon működő ingyen telefonálási lehetőségek mik vannak, hasonlóak, mint a Skype, Viber, Wats app?
Persze ezekkel csak azok hívhatóak, akiknek szintén van ilyen a készülékükön.
És melyik, ami videóhívásra is alkalmas? Skype, Viber igen, Wats app az még nem.

(#16150) Myers válasza tong (#16143) üzenetére


Myers
senior tag

Én sem találtam benne. De azért gondolták elküldik, egy kis besz*ratásra. Gondolom a nem éri meg nekik egy kis plusz pénzért a fidesszel kekeckedni. :DDD

http://www.muszaj.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.