Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) Zeki válasza McSpy (#16950) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#16952) hbala


hbala
aktív tag

Van most a Telenornál egy feltöltős csomag, aminél 5000ft/hó feltöltésért hálón belül ingyenes, idegen hálóba 98perc jár. A kezdőcsomag 9990-ba kerül ami fedezi az első 2 hónapot. Praktikum+Net Expressz XXL

(#16953) ntomi0730 válasza hbala (#16952) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Egy linket esetleg tudnál adni, mert nem találom.

(#16954) Sayuar válasza hbala (#16952) üzenetére


Sayuar
őstag

pfff....

Telenor Praktikum +Net Expressz XXL 5000 Ft
korlátlan telenor percek (SMS nem !)
Hiperlike (tehát nincs + adat, csak FB)
98 perc más hálózatba
kapcsolási díj: 14 Ft
"A Praktikum +Net Expressz XXL tarifacsomagra váltani, arra visszaváltani, vagy arra számot hordozni
nincsen lehetőség"

ÁSZF 32 oldal

Akkor már inkább a vodafone feltöltős MAX XL 6000 Ft:
voda irányába korlátlan perc és SMS
150 perc más hálózatba
0 Ft kapcsolási díj
1 GB adat
ha a 30 napos ciklusnál korábban újrarendeled a csomagot, akkor a fel nem használt percek és a net összeadódik

[ Szerkesztve ]

(#16955) nimfas válasza Sayuar (#16954) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem tökéletesen megfelel a DPI... 300 perc bármely hálózatban, családból 3 ember szintén flottás, velük ingyen. 200 MB net, lassítás van elvileg, túlforgalmazási díj nincs, 20 sms.
Én mindig beleférek az 5 órába. Mindez 3600 Ft környékén.
Aki havi 5 óránál többet telefonál és nem céges telefont használ az váltson munkahelyet, vagy dolgozzon többet :)

(#16956) ntomi0730 válasza Sayuar (#16954) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Így már más..., nem is olyan jó, sőt egyáltalán nem.
Van a Telenornak korlátlan hálózaton belül+50 Mb 3 nap-ig 300Ft-ért, az sem olyan rossz.( tapasztalat szerint ez 4 nap) Megrendelem pl. 10-én reggel, és 14-én reggel jön az sms a megszűnésről. Szerintem korrekt a Telenortól, mert a "tört" napot nem számolja! tehát gyakorlatilag 4 napot kapsz. Ha ezt szorzod nyolc-cal, az egy hónap, tehát 2.400Ft-ért kapsz 400Mb netet, és korlátlanságot hálón belül. A 400Mb pedig bőven elég voipra más hálóba.

[ Szerkesztve ]

(#16957) Sayuar válasza nimfas (#16955) üzenetére


Sayuar
őstag

nimfas
csak reagáltam a felvetésre, nem tőlem származott az ötlet.
De ha már itt tartunk: mennyire használható a lassított DPI net? Pl. FB-ra?

ntomi0730
magyarázd el egy nőnek, vagy a 70 éves anyunak, hogy mennyire jó 4 naponta újrarendelni a csomagokat, és voip-pal szórakozni. Én most ezt próbálom, de két választás elé állítottak: dpi, vagy vodafone max...a női tagok kijelentették, hogy nincs több voip + heti adatjegyes szórakozás, mert már unjuk :DDD és a voip minősége olykor nem a legjobb.

(#16958) Vangelis válasza Sayuar (#16954) üzenetére


Vangelis
nagyúr

tesco 5ft nem jó neked?

dpi tökéletes mindenre lassítás után is

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16959) hbala válasza Sayuar (#16954) üzenetére


hbala
aktív tag

Na, ezt nem is tudtam, kösz. Volt régen egy vitamax red is, ha jól emlékszem az 7e volt.

(#16960) ntomi0730 válasza Vangelis (#16958) üzenetére


ntomi0730
senior tag

A tescos-sal az a gond véleményem szerint, hogy kevés van belőlük, konkrétan az Én ismeretségi körömbe senki. Ennél fogva ez a dolog nem játszik, és sok embernél sem.

Sayuar: Nálam a Voipnál még nem volt minőségi probléma(kopp-kopp), Edge-vel is tökéletesen megy, és ugye az már azért 99,9%-os lefedettséggel bír. Nem is beszélve arról, hogy konkrétan Ausztriát 6Ft-ért hívom, ami számomra nagyon fontos. De szerintem Neked ezt nem kell bemutatni :)

[ Szerkesztve ]

(#16961) Sayuar válasza Vangelis (#16958) üzenetére


Sayuar
őstag

Vangelis
de jó, csak tiszta hülyének fognak nézni ha megint számot hordozok:
Tavasszal mentem át a vodától a tescohoz, és aug. 31-én visszavittem a számom a vodához.
A másik dolog: kérdés hogy mi lesz 2016.03.31 után (hiszen csak addig garantálják az 5 Ft-tos díjat, illetve úgy egyáltalán a tescomobillal (virtuális szolgáltató, aminek a tulajdonosa az inkubens cég? :( ) ...vagy nem kellene ennyire előre gondolkodni? :U

ntomi0730:
milyen szolgáltatóval használod? Gondolom telenorral, mert eddig mindenki aki azt írta, hogy neki jó, az telenor 4G-n VoIP-pozott.
Mi vodával próbálkozunk. Amikor én hívok nem panaszkodnak, asszonynál (tescomobile + G2 mini) annál inkább. Most vagy a telefonnal van a baj, vagy a tesco nem ugyanazt a minőséget adja, hiába ugyanaz a rendszer (ugye nem nehéz prioritási parancssorral megoldani). És a G2 miniben nincs olyan opció, hogy zajszűrés kikapcsolása (mert az én telefonomon ez oldotta meg a hangproblémát).

[ Szerkesztve ]

(#16962) ntomi0730 válasza Sayuar (#16961) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Telenorral. Nekem semmi gondom nincs velük!

(#16963) Sayuar válasza ntomi0730 (#16962) üzenetére


Sayuar
őstag

na ez az: eddig mindenki aki azt írta, hogy jó a VoIP, az telenor 4G-n nyomult. Én vagyok az egyetlen vodás voipozó a fórumon? :O

Ezért várnám nagyon, hogy a voda is felengedje a feltöltős ügyfeleit az LTE hálóra, de úgy látom erre még kell várni....

Szóval ezért gondolkodtam a DPI-n de valahogy nincs kedvem szerződést kötni.....pedig tudom, hogy nem kellene parázni, hiszen nincs hűségidő, ha csak SIM-et kérsz...

(#16964) ntomi0730 válasza Sayuar (#16963) üzenetére


ntomi0730
senior tag

De Nekem Edge-n is tökéletesen megy...

(#16965) Tombi


Tombi
senior tag

aki keveset beszél 4-5 óra annak dpi alap csomag, mindenki másnak korlátlan flotta 7-8k-ért :)
forensis 8 alatt van 2 évre ha valakit érdekelne. (telekomos)

(#16966) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos (vagy nem) munkahelyet váltok és nem maradhatok a flottában, ami elég korrekt volt (5ft/perc mp alapon - kb. 2000Ft-ért). Ilyet ahogy nézegettem esélytelen találni, ezért a DPI flottát néztem ki.
Szeretnék kérni egy kontaktot, ha megoldható.

Előre is köszi! :R

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#16967) HeliumA válasza ЯΞNΞGΔT (#16966) üzenetére


HeliumA
aktív tag

Átküldtem a táblázatot.
------------------------------------------
Ha valaki be szeretne lépni a DPI-be, akkor dobjon rám egy email címet és neki is elküldöm.

"A Pénz valóban nem boldogít, mert nem érzem magam boldogabbnak most, hogy 500m$-om van, mint amikor 400m$-om volt" /Arnold Schwarzenegger/

(#16968) tusik válasza HeliumA (#16967) üzenetére


tusik
tag

Üdv.
Irtam privátotot.

(#16969) tusik


tusik
tag

Üdv mindenkinek.
Decemberben lejár a hüségem és flottát szeretnék váltani. (I-mobile)
A DPI-re gondoltam.
5 elöfizetésröl lenne szó számhordozással, úgy olvasgattam itt hogy nincs semmiféle plusz költség a belépéshez és hüség sem.
Várom a reakciókat.
köszönöm

(#16970) tomchy válasza tusik (#16969) üzenetére


tomchy
tag

nincs semmiféle plusz költség a belépéshez - igaz
hűség sem - igaz, ha nem veszel telefont

Milyen egyéb reakciót vársz?

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16971) tusik válasza tomchy (#16970) üzenetére


tusik
tag

tippet, esetleg valami más flottába lépést, nem tudom.
csak ugy álltalánosságban jutott eszembe a "reakció".
esetleg a DPI-be való belépés menetét eltudnád mondani?

(#16972) tomchy válasza tusik (#16971) üzenetére


tomchy
tag

itt minden infót megtalálsz a flottáról :)

A belépéssel kapcsolatban pedig sokan tudnak segíteni, azok, akik már beléptek, pl. én. Küldtem privátot.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16973) McSpy válasza tomchy (#16970) üzenetére


McSpy
őstag

De a telefon vásárlás nélküli hűség mentesség csak az akapcsomagra érvényes

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#16974) tomchy válasza McSpy (#16973) üzenetére


tomchy
tag

Igen, de ezt az infót is megtalálja a fórumban ;)

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16975) mandras81 válasza McSpy (#16973) üzenetére


mandras81
senior tag

De, az alapcsomaghoz hűség nélkül lehet nagyobb netet választani, vagy úgy már nem számít alapcsomagnak?

[ Szerkesztve ]

(#16976) McSpy válasza mandras81 (#16975) üzenetére


McSpy
őstag

Tudtommal az alapcsomagba nagyobb net esetén sem változik a hűség nélküliség

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#16977) mandras81 válasza McSpy (#16976) üzenetére


mandras81
senior tag

Ez jó hír, köszi! :R

(#16978) McSpy válasza mandras81 (#16977) üzenetére


McSpy
őstag

A szolgáltatási díjak, feltételek és kedvezmények bruttó összegben értendők, és belföldi, normál (nem emelt díjas) hívásokra, valamint SMS és adatforgalomra vonatkoznak. A belföldi hívások számlázási egysége egy másodperc.
(1) A Médium tarifacsomagba foglalt 0 Ft/perc díjszabás számlázási ciklusonként az első 2000 perc belföldi normál díjas hívásra vonatkozik (hívásirányonként együttesen). Az ezt meghaladó belföldi normál díjas hívások díja 10,80 Ft/perc.
(2) A VIP tarifacsomagba foglalt 0 Ft/perc díjszabás számlázási ciklusonként korlátlan mennyiségű normál díjas belföldi hívásra és belföldi hálózaton belüli, Magyar Telekom és Vodafone hálózatba irányuló normál díjas SMS küldésére érvényes. A VIP tarifacsomag szolgáltatás lakossági célra és nem kereskedelmi jellegű felhasználásra érvényes.
(3) Az előfizetés havidíja 100%-ban lebeszélhető normál díjas belföldi hívásokra. A kedvezmény az előfizetések között nem vonható össze és a le nem beszélt havidíj a következő számlázási ciklusra nem vihető át.
(4) A DPI Alap, DPI Médium és a DPI VIP tarifacsomag kedvezményes szolgáltatási feltételei mobilinternet-szolgáltatás egyidejű igénybevételét is magukban foglalják. Szolgáltató a DPI Alap tarifacsomag mellé a 200 MB szolgáltatáscsomagot, DPI Médium tarifacsomag mellé a 2 GB szolgáltatáscsomagot, a DPI VIP tarifacsomag mellé pedig a belföldön korlátlan adatforgalmi keretet biztosító mobilinternet-szolgáltatáscsomagot aktiválja, a tarifacsomag aktiválásával egyidejűleg. A tarifacsomag megrendelésével az Előfizető a mobilinternet-szolgáltatást is megrendeli. A mobilinternet-szolgáltatás havidíja a DPI Alap, DPI Médium és a DPI VIP tarifacsomag havidíján felül fizetendő. A tarifacsomag mellé megrendelt mobilinternet-szolgáltatáscsomag helyett az Előfizető jogosult magasabb benne foglalt havi adatmennyiséget tartalmazó mobilinternet-szolgáltatáscsomag megrendelésére is. A havidíjban foglalt belföldi adatforgalom felhasználását követően a túlforgalmazás díja belföldön 0 Ft / MB, ugyanakkor a Szolgáltató a szolgáltatás maximális le- és feltöltési sebességét 32/32 kbps
sebességre lassítja. Garantált GPRS/EDGE/3G/HSPA+ letöltési sebesség: 0 kbit/s; feltöltési sebesség: 0 kbit/s.
(5) Kommunikációs rendszeren belüli hívásnak minősül DPI tarifacsomaggal rendelkező előfizetők alkotta csoporton belül lebonyolított belföldi (hálózaton belüli) normál díjas hívás.

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#16979) mandras81 válasza McSpy (#16978) üzenetére


mandras81
senior tag

Köszi, ez megvan nekem is, de ebből nem derült ki számomra, hogy hűség nélkül lehet-e más netcsomagot kérni az alapcsomaghoz (egyáltalán, hogy lehet-e korlátlan netet kérni az alapcsomaghoz - látom, hogy ott van a 4-es pontban hogy magasabb lehet, csak más szolgáltatónál nem szokás olyasmit engedni, hogy minimum híváscsomag + maximum netcsomag, de szerencsére itt nem így van ezek szerint).

Ha már net: LTE szolgáltatás elérhető?

(#16980) dptrsk válasza mandras81 (#16979) üzenetére


dptrsk
addikt

Van LTE 7.2 Mbps le /2 Mbps feltöltéssel azthiszem.
A korlátlan kiegészítő csomagra kell 2 év hűség, de a GB adatkorlátos csomagokhoz nem kell a DPI alap mellé hűség.

[ Szerkesztve ]

(#16981) mandras81 válasza dptrsk (#16980) üzenetére


mandras81
senior tag

Gondoltam, hogy van valami turpisság a dologban, mindig van! :))

Az LTE 7.2 remélem elírás, mert az még HSPA+ -nak is kevés! :)

[ Szerkesztve ]

(#16982) dptrsk válasza mandras81 (#16981) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem elírás a 7.2 Mbps.
Már sokszor le lett írva, hogy LTE esetén nem csak a sebbesség az előny...
-akksi kevésbé merül.
-kisebb a ping.
-és az elvi max sebesség is nagyobb

[ Szerkesztve ]

(#16983) mandras81 válasza dptrsk (#16982) üzenetére


mandras81
senior tag

Bocs, ez elkerülte a figyelmemet :R

Azt akarod mondani, hogy az elérhető maximális letöltési sávszélesség 7.2Mbps?

(#16984) dptrsk válasza mandras81 (#16983) üzenetére


dptrsk
addikt

DPI Alapcsomag esetén 7.2 Mbps a max.
Kivéve, ha korlátlan netet rendelsz, az 21 Mbps-t ad.

[ Szerkesztve ]

(#16985) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Tudna valaki küldeni nekem egy aktuális DPI-s készülékárlistát? Most készülök belépni és gondolkodom készülékvásárláson, de sehol semmi infót nem kapok róla, még telenornál sem.

(#16986) [KgP].Robot válasza SPeti1984 (#16985) üzenetére


[KgP].Robot
aktív tag

(#16987) tusik válasza McSpy (#16978) üzenetére


tusik
tag

Üdv.
Ha jól értelmezem az alapcsomag kb 300 perc lebeszélhetöséget biztosit.
Mert a leirás erre külön nem tér ki. Csak annyi hogy az alapdij teljes egészében lebeszélhető bármely irányba.

(#16988) borbas666 válasza tusik (#16987) üzenetére


borbas666
aktív tag

Jól értelmezed.
A 3620ft-bol 3175ft lebeszélhető a 200mb internet 445ft. (3175/10.80 = 293 ennyi perc beszélhető le)

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#16989) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Aki esetleg belépett és egyidőben vásárolt DPI flottával telefont attól szeretném megkérdezni, hogy ez hogyan működik? Akármelyik telenoros üzletben ellehet ezt intézni vagy csak Pesten? Vidéki vagyok tehát emiatt fel kell menni vagy ki is szállítják?

(#16990) borbas666 válasza SPeti1984 (#16989) üzenetére


borbas666
aktív tag

Van posta ha jól emlékszem 1750ft. Telenorban nem vehető át a készülék.

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#16991) SPeti1984 válasza borbas666 (#16990) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Köszönöm a választ.

(#16992) tomatos


tomatos
aktív tag

Netes egyesületnél 4 új csomag lépett hatályba, ha valakit érdekel akkor regisztráció után (ami ingyenes) meg tudja nézni: Netegyesület link

Nettó: 2668 Ft/hó a számla ebbe 500MB net van és 343 perc lebeszélhetőség, 3.5 Ft percdíj ha elfogyott az alapban lévő perc.
Sajnos éves tagdíj van!

Több infot itt megosztani nem szeretnék, nézzétek meg hátha valakit érdekelhet az ajánlat.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#16993) Zeki válasza tomatos (#16992) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem a netegyesületes flottákkal csak egy bajom van, hogy túl sokan húznak le lével, mire oda jutok, hogy legyen valami flottám.
Netegyesületi tagdíj+ csatlakozási díj+ kaució
A magánszemélyes flotta az 2978Ft netto, és netto 3.5Ft a percdíj.

Persze aki sokat dumál, annak simán megérheti. Szerintem a legjobb a netto 5368Ft-os korlátlan dumás csomag 500 mega nettel.

[ Szerkesztve ]

(#16994) Dracula72 válasza tomatos (#16992) üzenetére


Dracula72
senior tag

Br.6818ft-ért hoznék én is korlátlant a DPI helyett, mert az asszony lebeszéli a 10 órát, de ezek a tagdíjak+egyszeri sokezer lehúzás nagyon.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#16995) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Sikerült belépnem a DPI-be, szóval köszönet mindenkinek, főként tomchynak.

Arra viszont nem sikerült rájönnöm, hogy a mytelenor appban, meg lehet -e valahogy nézni, hogy mennyit használtam el a lebeszélhetőségből. Van erre valami trükk?

(#16996) tomchy válasza doktordrog (#16995) üzenetére


tomchy
tag

Pont ez a lényege az appnak. A Számlainformációnál láthatod a DPI alap sorban, ahol a Ft-os összeg van.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16997) doktordrog válasza tomchy (#16996) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Igen van egy sor, hogy

DPI Alap 147Ft
DPI Alap 194mp

Ez a kettő akkor mit is jelent pontosan?

(#16998) tomchy válasza doktordrog (#16997) üzenetére


tomchy
tag

Gondolom most még töredék hónapod van, ezért vannak ilyen értékek. A normál hónapnál 3000 másodperc lesz ott és a forintos sorban pedig 2500Ft, ez utóbbi fog csökkenni, ahogy beszélsz.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16999) doktordrog válasza tomchy (#16998) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Világos a töredék hónap, a 2500 Ft nettó is világos. De mire vonatkozik a 3000mp? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17000) KurtCobain válasza doktordrog (#16999) üzenetére


KurtCobain
őstag

Hálózaton belüli hívásátirányítás.

Mmm'kay?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.