Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) #51970304 válasza fezsoo (#16343) üzenetére


#51970304
törölt tag

Mika a tapasztalatok?voltak emelések ?Én több flottánál is hallittam , hogy minél többen csatlakoznak annál kedvezőbbek lesznek a percdíjak. DPI ról ezt ezek szerint nem lehet elnindani?

(#16352) zsambek válasza #51970304 (#16351) üzenetére


zsambek
aktív tag

Bocsáss meg, lehet, hogy félreértem, de nem tudom, hogy mekkora percdíj / havidíj / etc. csökkentést gondoltál egy hűség nélküli flottás csomagnál. Van esetleg ennél jobb ajánlatod?

(#16353) dragontiger válasza TripleB (#16341) üzenetére


dragontiger
tag

Igazad van,vannak bunkó emberek,de nem mindenki az,s egy fórumon vagyunk,ahol egymásnak segítünk,ha tudunk :R

(#16354) BéHGT


BéHGT
senior tag

Na, bementem egy telenorba, és a srác kinyomtatta nekem a DPI-s árlistát. :) Abszolút segítőkész volt! :C

(#16355) tong válasza BéHGT (#16354) üzenetére


tong
tag

Megosztanád velünk is?

(#16356) keram2009


keram2009
tag

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni DPI flottával kapcsolatban szeretnék csatlakozni és a tarifa/ internet csomagokról szeretnék tájékoztatást kérni privátban. Köszönöm a segítséget.

(#16357) McSpy válasza keram2009 (#16356) üzenetére


McSpy
őstag

Ha kicsit visszaolvasol akkor megtalálod a táblázatot,már vagy 3-4-szer be lett téve:K

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#16358) tomchy válasza keram2009 (#16356) üzenetére


tomchy
tag

ment pü

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#16359) Kaliber Joe


Kaliber Joe
csendes tag

Sziasztok! Magán előfizetésemet cégesként szeretném bevinni valamelyik flottába. Megoldható ez 1 lépésben, vagy először írassam át a szolgáltatómnál? Vodafone-nál vagyok és úgy nézem minden céges tarifát 24 hónappal kínálnak. Mi lenne a jó megoldás?

(#16360) dptrsk válasza Kaliber Joe (#16359) üzenetére


dptrsk
addikt

Cég névre egy feltöltős csomagba, majd hordozás.

(#16361) #51970304 válasza BéHGT (#16354) üzenetére


#51970304
törölt tag

Nem csökkentésre gondoltam...hanem arra , hogy remélem nem fog emelkedni...

(#16362) BéHGT válasza #51970304 (#16361) üzenetére


BéHGT
senior tag

Értem én, csak azt nem értem, hogy miért nekem jött válaszba? :)

(#16363) arkone


arkone
aktív tag

Engem az érdekelne, ha pl. mégis belassítanák a DPI flottában a netet, akkor mennyibe kerülnek a több adatot tartalmazó mobilinternetek.

Tehát pl. ha alapból nem 200-at, hanem 1 gigát szeretnék. Volt nagyon régen egy ilyen komment, nem tudom az mennyire aktuális.

(#16364) zsambek válasza arkone (#16363) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szia!

Neked is azt ajánlom, hogy használd a keresőt, ha már leírtad, hogy volt valamikor régebben...

Például: Kereső--> "DPI mobilnet"

(#16365) Kaliber Joe válasza dptrsk (#16360) üzenetére


Kaliber Joe
csendes tag

köszi a választ!
nem kellett feltöltős, átírták céges előfizusra hűség nélkül is, csak 6500-be kerül 4470 helyett ugyanaz a csomag.
tudnátok ajánlani flottát DPI-n kívül, ahol nincs hűség és a cég nevén marad a szám?
nem zavar ha nem a legjobb/olcsóbb és tagdíj, beugró se rettent el.
jó lenne 4-6 ezer között valahol..

(#16366) envagyok


envagyok
veterán

Fidesz DPI csomagnál kell ma nyilatkozni?
Változik bármi mostanában?
A mobilnet ha elfogy ezentúl ki fogják kapcsolni?
Az a baj, sem a Telenoros levélből sem a Fidesz DPI oldalán nincs semmi információ.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#16367) Csöves válasza envagyok (#16366) üzenetére


Csöves
senior tag

A Telenort nem lehet telefonon elérni, tegnap egész nap hívtam és ma is.

Aquila non captat muscas.

(#16368) Handball94


Handball94
aktív tag

Ha kaptatok sms-t a (múlt) héten, hogy módosul és lehetőséged van nyilatkozni, hogy elfogadod-e, akkor vonatkozik rá.
Ha nem, akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#16369) INGJOKE válasza envagyok (#16366) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ma léptem be... nem változott az ár és nem kell nyilatkozni semmiről. Számhordozás volt a vodától és minden gyorsan ment vidékiként is.

(#16370) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Jah itt többen szeretnének telefont venni a dpi-is csomaghoz csak kp-ba lehet fizetni és egy összegbe. Természetesen az alapcsomag mellé 2 év hűséggel drágább a készülék mint kártyafüggetlenül.

(#16371) Tibee86 válasza INGJOKE (#16370) üzenetére


Tibee86
veterán

"Természetesen az alapcsomag mellé 2 év hűséggel drágább a készülék mint kártyafüggetlenül."
i6 alap csomaggal 193 ezer forint, független 248 ezer forint.

(#16372) zsambek válasza Tibee86 (#16371) üzenetére


zsambek
aktív tag

http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/apple/iphone-6-16gb-p243968509/

(#16373) Tibee86 válasza zsambek (#16372) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezek közül szerinted melyik hivatalos viszonteladó?
(Link gombot használd pls, nagyon jó így kimásolgatni)

[ Szerkesztve ]

(#16374) zsambek válasza Tibee86 (#16373) üzenetére


zsambek
aktív tag

Miért kell neked hivatalos viszonteladó?
Arról volt szó, hogy független vagy függő ár.

[ Szerkesztve ]

(#16375) Tibee86 válasza zsambek (#16374) üzenetére


Tibee86
veterán

Mert a Telenor hivatalos viszonteladó, annak minden előnyével (garancia újraindul cserénél, 2 év garancia), így illene a hivatalos független árhoz hasonlítani, nem pedig a metróaluljárós sufnigsmekhez, ahol sokszor külföldi szolgáltatóktól hozott Áfa csalt telefonokat árulnak, leginkább ezért. :U

[ Szerkesztve ]

(#16376) zsambek válasza Tibee86 (#16375) üzenetére


zsambek
aktív tag

Ha jól tudom minden APR csak 1 év garanciát ad a készülékre, tehát akkor igazából nem is lehet mivel összehasonlítani a Telenor "bomba jó" ajánlatát.

"metróaluljárós sufnigsmekhez, ahol sokszor külföldi szolgáltatóktól hozott Áfa csalt telefonokat árulnak, leginkább ezért. "

:D

(#16377) arkone válasza zsambek (#16364) üzenetére


arkone
aktív tag

Igazán segíthettél volna ennyi erővel, ha már ennyit beírtál, helyette a választ is megírhattad volna.

Ahogy írtam "Volt nagyon régen egy ilyen komment, nem tudom az mennyire aktuális."

Nem vagyok benne biztos, hogy aktuális még az az információ. A helyes döntéshez friss információk kellenének.

Tehát tudna valaki segíteni ebben: [link]

(#16378) owen23 válasza zsambek (#16328) üzenetére


owen23
tag

Sziasztok!

Érdeklődnnék a DPI flottával kapcsolatban szeretnék csatlakozni és tájékoztatást kérni privátban, hogy ezt milyen formában és hogy tudom megtenni, hol kell jelentkezni?
Én Kecskemét közelében élek, itt ezt hogy tudom megtenni...

Köszönöm a segítséget.

http://hardverapro.hu/apro/elado_egy_uj_logitech_x-530-as_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#16379) Zeki válasza owen23 (#16378) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha már majdnem földim vagy, lebeszéllek a flottákról.
Kell egy 4G képes telefon, Dominó Surf csomag, és havi 890Ft-os mobil internettel tökéletes hangminőséggel, késés nélkül telefonálok VOIP. Van választék, voipyo.com vagy voipblazer.com ... bármilyen mobiltelefont 4Ft-ért hívok, vezetékest meg 2Ft-ért. 10 Euróval feltöltöm őket, és időkorlát nélkül lebeszélhetők.
Ha dobsz egy PÜ-t, megbeszélhetjük a kipróbálást is.

(#16380) winfos válasza Zeki (#16379) üzenetére


winfos
tag

Szia!

Ha veszek egy ilyet akkor ha jól látom 890HUF havonta a 150mb, ha feltöltöm 2500-al akkor +300mb? Ezek után a 890-et ebből a 2500-ból vonja?[/

kösziOFF]

(#16381) Zeki válasza winfos (#16380) üzenetére


Zeki
nagyúr

+ 30MB. Nem 300.
Igen, abból vonja. Ha nem tudja levonni, akkor nincs net.

(#16382) owen23 válasza Zeki (#16379) üzenetére


owen23
tag

Köszi, nem.
DPI érdekel!

http://hardverapro.hu/apro/elado_egy_uj_logitech_x-530-as_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#16383) nimfas


nimfas
addikt

Siófoki Telenor üzlet előtt....

(#16384) Viktor0610 válasza Tibee86 (#16375) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Telenor az iPhone készülékre EGY év garanciát ad. :)

Samsung Galaxy A54

(#16385) Tibee86 válasza Viktor0610 (#16384) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor ez hogyan értelmezendő?
"Többletjogok az Apple Egy (1) Éves Korlátozott Jótálláshoz képest magyarországi hivatalos vásárlás esetén:
a cserélt alkatrészre vagy készülékre 1 év jótállás vonatkozik 90 nap helyett
fogyasztók (olyan természetes személyek, akik szakmájuk, önálló foglalkozásuk vagy üzleti tevékenységük körén kívül járnak el) számára a vásárlástól számított 2 évig van lehetőség garanciális javításra
" [link]

(#16386) havri1 válasza Zeki (#16379) üzenetére


havri1
félisten

Jobb a 4G voipra, mint a 3G?
Nekem iszonyatosan késik a mobil irányba a hívás. 2-3mp simán van.. Akár 3G akár wifin.. Vezetékes úgy ahogy jó..

[ Szerkesztve ]

havri

(#16387) Teko001 válasza havri1 (#16386) üzenetére


Teko001
őstag

Jobb a 4G mint a 3G, de normális internet kapcsolaton a WiFinek kéne a legjobbnak lennie (a latency ott a legalacsonyabb)

[ Szerkesztve ]

(#16388) Zeki válasza havri1 (#16386) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jobb.
viber/whatsapp egyből. mobilevoip is, de az szerintem már kényesebb az oprendszerre meg a hardverre. Nekem a sipgo jobban bejött, finarea szoftver az is.

(#16389) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok aki használja "http://olcsomobilhivas.hu" tudna írni néhány szót róla. Sajnos nekem a Viber "minősége" gyatra, akadozik és sorolhatnám ezért félek "NET alapú" hívások miatt.

(#16390) Zeki válasza Csabi1984 (#16389) üzenetére


Zeki
nagyúr

Teljesen korrekt. Én a sipgo alkalmazással használom, SIP beállításokkal.
A 12 Ft nem igazán olcsó, de legalább másodperc alapú. Időnként kilehet fogni feltöltős bónuszokat. Na meg van külön kuponok oldaluk.

Itt egy segítség:

Aki használni akarja a SIPGO-t olcsomobilhivas regisztrációval, annak a voipinfocenter.com oldalon kell belépnie.Ott látható a SIP beállítások, amit a SIPGO-ban meg kell adni. Olcsomobilhivas regisztrációval így: felhasználóneved*olcsomobilhivas.hu a név, a jelszó meg az olcsomobilhivasos jelszavad. Ha beléptél, akkor ott elég sok minden látható, beállítható a hívószám kijelzés, és megadható mi legyen. Én rosszul adtam meg az enyémet, azt jelezte ki. Nincs olyan sms/hívás ellenőrzés a hívószámra, mint a többi dellmont/betamax klón oldalon.
-100Ft feltöltési kupon az olcsomobilhivas.hu oldalhoz: süti

(#16391) Csabi1984 válasza Zeki (#16390) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia drága vagy nem drága.. Egy biztos én Telekomos vagyok és 36 a hálózaton belüli és 38 a szolgáltatón kívüli jelenleg. Természetesen nem kiváltani szeretném a szolgáltatóit csak párommal jóval többet beszélek és azóta magasabb is a számlám :)

(#16392) Zeki válasza Csabi1984 (#16391) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mi a családban kiváltottuk.
4 telefon csak wifin vagy mobilneten beszél egymással.
Asszony viber + mobilevoippal a vopyo.com feltöltést használja, nekem van voiplazer.com, beecalls maradék, meg olcsomobilhivas + viber, lányom voipblazer + skype + viber, anyám voipblazer.com . Egyedül anyósék vannak olyan vezetékes csomagban, hogy a telekommal ingyen hívja a mobiljainkat.

[ Szerkesztve ]

(#16393) Csabi1984 válasza Zeki (#16392) üzenetére


Csabi1984
addikt

Köszönöm a kisegítő választ(okat) Leginkább a szolgáltatás (hang )minősége érdekel. Sajnos még nem volt alkalmam használ Fizetős voip szolgáltatást, csak az ingyenes Vibert ami számomra hívásra alkalmatlan volt, ezért csak üzenet küldésre használtam.
Azaz a minőségre vagyok kíváncsi amit tapasztaltok :)

[ Szerkesztve ]

(#16394) Zeki válasza Csabi1984 (#16393) üzenetére


Zeki
nagyúr

A viber 4G-4G , wifi-wifi, 4G-Wifi kapcsolatokban okés.

(#16395) havri1 válasza Zeki (#16388) üzenetére


havri1
félisten

De miért jobb a 4G? Sebesség töredékét sem használja, a valaszidő (ping) túl nagy 3G-n?
Wifin se értem miért rossz a voip. VDSL, 20ms pingem van..

havri

(#16396) Csabi1984 válasza havri1 (#16395) üzenetére


Csabi1984
addikt

A viberre érted a Voip hibát vagy általában? Mert ha Viber akkor megnyugodok, hogy az a f...s :)

(#16397) Zeki válasza havri1 (#16395) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem a 4G-n stabilabb a voip, és késés nélküli.
Emellett minden készülékfüggő.
Amúgy sem a viber, sem a whatsapp a közelében sincs a mobilevoip hívás minőségének.

(#16398) havri1


havri1
félisten

Amúgy sorry, azt hittem a voip topicban vagyok :)

Szóval nem tudom.. Próbáltam Note 2, Nexus 7, Galaxy S3,ugyanaz szinte.. MobileVOIP programmal, és az ajánlott (már a neve sincs a fejemben) szolgáltatóval.
De viber is hasonló. Mondjuk ott van, amikor tökéletes, tiszta, semmi késés nincs. De ott szerintem mind a 2 félnél tökéletesnek kell lennie a netnek, ahogy írták is az előbb. Azt mondjuk betudom annak, hogy anyám wifin szokott 90%-ban Viberezni, és van amikor messze van a routertől..

Nagy dilemma van most, lejár a hűségem a flottában, és vagy maradok itt, rosszabb feltételek mellett, vagy voip irányba megyek el, de messze nem érzem még ezt járható útnak napi szinten.

[ Szerkesztve ]

havri

(#16399) Zeki válasza havri1 (#16398) üzenetére


Zeki
nagyúr

4G képes telefon kell, lehetőleg iphone vagy lumia, és a mobilevoip pöpecül fog működni. Napi szinten.

(#16400) Viktor0610 válasza Zeki (#16399) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben androidos eszköz nem javasolt, akkor inkább maradok a jelenlegi, nem VoIP-tarifáimnál! :P

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.