Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74801) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Nincs valakinek eladó iPhone 5/5s/SE/6 ami független?

Smoke some weed nigga!

(#74802) elistvan válasza Diokhan (#74797) üzenetére


elistvan
senior tag

Köszi.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74803) 77Gabesz válasza anorche1 (#74799) üzenetére


77Gabesz
csendes tag

Köszi.

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

(#74804) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#74801) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem van.
Irj privatot ha erdekel.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74805) jFox válasza 77Gabesz (#74798) üzenetére


jFox
őstag

Acronis. Ebből nem tudom van-e free. Én ezt használom ilyen feladatra a munkahelyemen.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74806) Jarod1 válasza 77Gabesz (#74798) üzenetére


Jarod1
addikt

Aomeit használok meg norton ghost 15 öt. bár a Ghost nem a legújabb, de tökéletes. akár kölön file is viisza tuok állítani, kiírja mikor volt az utolsó mentés.mindekttőbő lehet boot pendriveot csinálni.

(#74807) cocka válasza Jarod1 (#74806) üzenetére


cocka
veterán

A Norton Ghost 15 egy hulladék, mert ha nincs bepartícionálva előre a meghajtó, akkor képtelen a visszaállításra. A Macrium meg totál szűz partícionálatlan, formázatlan meghajtóra is képes visszaállítani mindent.

(#74808) elistvan


elistvan
senior tag

Holnap megyünk adventi villamosozni. Ha esetleg valakit érdekel innen cserébe valami szóljon! Tápcsati nélküli vga is érdekel ilyen 5670 szintű.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74809) AtHoS válasza cocka (#74807) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Macriumnak egy hátránya van: ha változtatni szeretnéd visszaállításnál a partíció méreteket (pl. 120-as W10-et tartalmazó SSD tartalmát dobnád 250-esre és a hülye win az adatpartíciót nem utolsóként applikálta, hanem utolsó előttiként, akkor szivacs van, mert átméretezni marhára nem tud röptében...bár mióta szükségem lett volna ilyen funkcióra volt már pár verziófrissítés és lehet megoldották ezt a "kényelmetlenséget") erre az esetre EaseUS Partition Manager kényelmesebb lehet

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#74810) Diokhan


Diokhan
addikt

[link] iPhone SE eladó vagy csere.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74811) cocka válasza AtHoS (#74809) üzenetére


cocka
veterán

Igen, de azért ettől függetlenül sem árt, ha van egy partícionáló progi. Nekem pl. Paragon Hard Disk Manager van.

(#74812) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

KERESEK!

2x4GB DDR3 1600/1866MHz laptop ram-ot!

Mac Mini upgrade-hez kell. :B

Smoke some weed nigga!

(#74813) AtHoS válasza cocka (#74811) üzenetére


AtHoS
nagyúr

(#74814) Depression


Depression
veterán

[link]
Kapott még valaki ilyen mivizes levelet?
Szépen írkálnak a cikkben, de azt, hogy ilyenkor mit kellene tenni, azt már nem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74815) AtHoS válasza Depression (#74814) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez a mivíz-esként címzett ügyvédi felszólító levél alapból azt sem tartalmazza mikor keletkezett az általuk vélt feltételezett tartozás. Másodsorban "talán" előbb Mivíz-es fizetési felszólító levélnek kellett volna valamikor érkeznie, ha valóban fennáll szerintük díjfizetésből elmaradott tartozás -> no ilyen nem volt...legalábbis azon ismerősömnél, akihez beugrottam és ecsetelte az ügyvédi felszólító levelet, amit kapott.

Én nem vagyok a jogok doktora, de úgy gondolom, hogy mindennek meg van a jogszabályban előírt sorrendje és ebben nem első helyen szerepel az általad is említett megoldás.

Most fejből nem vágom hogyan is néz ki pontosan egy Mivízes számlaértesítő levél, de ha emlékeim nem csalnak, akkor talán van rajta olyan sor, ahol a számla kiállítása napján fennálló díjrendezetlenséget feltüntetik, tehát akinek van valamilyen díjelmaradása, minden számlán látnia kellett eddig is. Bár lehet nem jól emlékszem :B

read-only mode on the forum

(#74816) anorche1 válasza Wiz Khalifa (#74812) üzenetére


anorche1
őstag

Elpostaztak nekem a 2x8-at, remelem holnap megjon, es akkor nekem lesz elado 2x4 :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#74817) Wiz Khalifa válasza anorche1 (#74816) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha megjön neked az új ram írj már nekem privit. :)

Pontos típussal, árral. ;)

Smoke some weed nigga!

(#74818) Diokhan válasza Diokhan (#74810) üzenetére


Diokhan
addikt

Senkinek nincs elado galaxy note 5? :F

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74819) F.B.I. válasza Diokhan (#74818) üzenetére


F.B.I.
veterán

Abból még van működő? :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#74820) Depression


Depression
veterán

Akkor én is beszállnék a memóriakeresésbe: asztali ddr3 1db 2gb-os, vagy 4 gb-os modult keresek.
Ugyanitt Fm2-es alaplap A4 4xxx-es procival eladó.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74821) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Én meg a VGA eladásban szállok be.
2 hónapos Asus Rx 560 4 GB ROG Strix 35000 Ft-ert eladó.
A boltban újonnan horror drága most :Y

Tiszta hülye aki nem normális

(#74822) bigrock válasza Depression (#74820) üzenetére


bigrock
addikt

Történetesen mindkettőm van:
2 db. Kingston 2 GB DDR3/1333
1 db. Kingston 4 GB DDR3/1600 (egy HyperX páros egyik tagja)

(#74823) Diokhan válasza F.B.I. (#74819) üzenetére


Diokhan
addikt

Van, csak kevés, mert itthon nem forgalmazták hivatalosan. De Note8-at is keresek.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74824) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#74823) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van egy Note 5, bár már 4 éve hirdetik. :DDD [link]

Note 8 is van. [link]

Smoke some weed nigga!

(#74825) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#74824) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi szépen. A note5 elég messze van. Győrben. De a másiknál írtam.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74826) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Samsung Galaxy A7 arany bontatlan eladó. 61.999Ft. Csak a hétvégén. Duál SIM. Független.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74827) Jarod1


Jarod1
addikt

nincs valakinek tartalékba gear fit2 pro szíjja?

(#74828) szasanyi


szasanyi
félisten

ELADÓ hardverek [link]

(#74829) laika1200


laika1200
csendes tag

Eladó noti memóriák fióksöprésből:

- 3db. DDR2 256MB (PC2-4200)
- 7db. DDR2 512MB (PC2-4200, PC2-5300)
- 2db. DDR2 1GB (PC2-6400)
- 6db. DDR2 2GB (PC2-5300, PC2-6400)
- 3db. DDR3 1GB (PC3-10600)
- 2db. DDR3 2GB (PC3-10600)
- 1db. DDR3 4GB (PC3-10600)
- 2db. DDR3 4GB (PC3-12800) Macbook RAM de természetesen PC-be is jó.
- 2db. DDR3L 2GB (PC3L-12800)
- 1db. DDR3L 4GB (PC3L-12800)

Ha valakit érdekel valamelyik, privátban jelezze azzal együtt hogy mennyit ér neki.
Az apraja kóla-chips, de a jobbak is vihetőek piaci ár alatt.

[ Szerkesztve ]

(#74830) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok,

Problémám van a gerincemmel és keresek egy olyan hozzáértő gyógymasszőrt, aki tudja, hogy mi hol van, ill. mi micsoda az emberi testen :DDD Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de voltam már masszőrnél, aki mondta, hogy valami nincs a helyén, de nem tudja mi ;]

Tudtok ajánlani valahol a városban ilyen embert? Az sem baj, ha házhoz jön ;] Köszi!

(#74831) bigrock válasza scapegt (#74830) üzenetére


bigrock
addikt

Én évente egyszer Papp Béla természetgyógyászhoz szoktam elmenni. Az ITC-ben rendel azt hiszem, minden 2. péntek délután. Mondjuk, éna térdemet kezeltetem vele, de azt tudom, hogy gerincferdülést, sőt kezdődő gerinc sérvet is sikerrel kezel.

(#74832) Caldera válasza scapegt (#74830) üzenetére


Caldera
aktív tag

[CsontPeti]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74833) Corsair90


Corsair90
tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban hogy ilyen "pilóta" jellegű, de abból is már a modernebb divatosabb verziójú kabátot hol tudok venni miskolcon? Hol lenne érdemes megnéznem?
Ehhez hasonlót keresnék [link] , persze lehet márkásabb drágább 20-30 eFt is beleférne még. :R

[ Szerkesztve ]

(#74834) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok. Keresek Corgi kutyával kapcsolatos dolgokat. Plüss, kispárna, bögre stb. Ha van valakiknek, szóljon kérem. Köszi.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74835) 77Gabesz


77Gabesz
csendes tag

Sziasztok!

Aki vonatta már ki autóját véglegesen forgalomból, adta azt le hivatalos bontóban mostanában, az kérem írja már le ennek a menetét. Hamarosan eljön nálam is ennek az ideje és tudni szeretném, mire kell készülnöm. A kocsi üzemképes, műszakis, saját lábán fog elmenni a bontóig. Eladni nem fogom.

Örömmel veszem, ha olyan miskolci vagy környékbeli telephelyet is meg tudtok jelölni, ahol ezt le tudom zongorázni.

Köszi, Gabesz.

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

(#74836) Wiz Khalifa válasza 77Gabesz (#74835) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Miskolcon a Black Bontóba szerintem beveszik.

Smoke some weed nigga!

(#74837) mezis válasza 77Gabesz (#74835) üzenetére


mezis
nagyúr

Viszed az autót, forgalmiját, törzskönyvét, adó számodat (nekem 10Ft/kg áron vették át -sok évvel ezelőtt),...: [link]

mezis

(#74838) benvolio válasza 77Gabesz (#74835) üzenetére


benvolio
őstag

Én a péteri Nimerbontóba adtam le az araboknak kocsit. Nekem elvitték trailerrel. Egy tízest adtak érte. Ezután a rendszámmal, bontási igazolással bementem a kormányablakba és 2ezerpárszáz illetékdíj megfizetésével el is volt intézve, kivonták. Hívd fel a bontót, elmondanak mindent. Vagy hívj más bontót fel ha közelebbi kell, így megy máshol is. De tán meghatalmazással elintéznek mindent, de én magam akartam intézni a hivatalt is.

(#74839) Gyb001


Gyb001
senior tag

Üdv. Éjszaka véletlenül rá keveredtem erre az útszakaszra, matrica nélkül.
Ez kapok vajon büntetést?

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#74840) Caldera válasza Gyb001 (#74839) üzenetére


Caldera
aktív tag

Nem, az ingyenes szakasz. Ahol ráhajtottál előtte véget ér az autópálya (ki is van táblázva). [Ezen] látszik, honnantól autópálya.

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74841) PLaci58 válasza Gyb001 (#74839) üzenetére


PLaci58
őstag

A Miskolc dél-Mályi letérőtől fizetős, a Miskolc elkerülő még ingyenes.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#74842) --ka válasza Gyb001 (#74839) üzenetére


--ka
senior tag

Ahogy írták; ingyenes! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74843) pupehap válasza --ka (#74842) üzenetére


pupehap
tag

Az a szakasz már pont nem tartozik az ingyenesben, ez a Miskolc-dél - Kistokaj közötti szakasz, pont ott b@xintottam el egyszer én is, , 18 K körül volt a bünti....

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#74844) bigrock válasza pupehap (#74843) üzenetére


bigrock
addikt

Szerintem tévedsz.
A kistokaji leágazó előtt jött le, addig biztos, hogy ingyé van.

(#74845) Caldera válasza pupehap (#74843) üzenetére


Caldera
aktív tag

Ha jobban megnézed a térképet Miskolc két végén lévő kihajtó között ment, így biztosan ingyenes. A kistokaji kihajtó a következő, ami előtt a kamerák vannak.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74846) pupehap válasza bigrock (#74844) üzenetére


pupehap
tag

Ahogy én látom azt a térképszeletet, azon pontosan a Hejőcsaba-takata körforgók felől való becsatlakozás utáni rész van bejelölve, és sajnos nem Zsolca felé, hanem Kistokaj felé, de lehet hogy nem jól értelmeztem a térképet. Kíváncsian várom a fejleményeket.

Átnéztem, benéztem :) :C

[ Szerkesztve ]

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#74847) lakisoft


lakisoft
veterán

Eladó:
Lenovo tab7 - 8k
WD külső 1Tb-os USB3.0-s vinyó - ajánlatokat várok rá. :R

(#74848) fila válasza Gyb001 (#74839) üzenetére


fila
senior tag

"Azoknak a jóhiszemű úthasználóknak, akik tévedésből hajtottak fel a díjköteles úthálózatra, a felhajtástól számítva maximum 60 perc áll rendelkezésükre, hogy megvásárolják úthasználati jogosultságukat."

Ha véletlenül legközelebb mégis fizetős szakaszra futsz, gyosan vegyél egy heti matricát.
Megúszod a büntetést.

Egyébként 5000-ért kapsz megyei éves matricát

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#74849) --ka válasza pupehap (#74846) üzenetére


--ka
senior tag

Elsőre engem is megzavart a Kistokaj felirat, de láttam, hogy nem attól a lehajtótól jelöli a térkép. Szerintem nincs aggódni való továbbra sem. :R

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74850) anorche1


anorche1
őstag

2x4GB ddr3l 1600mhz notebook memoria elado.
Fix 6k.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.