Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74101) hroberto válasza gaben1117 (#74100) üzenetére


hroberto
veterán

Ha a legjobb áron akarod megvenni, akkor inkább egy netes rendelés, aztán majd felrakatod.
Ráadásul jóval nagyobb így a választék is.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#74102) fila válasza gaben1117 (#74100) üzenetére


fila
senior tag

Marso
Neten megrendeled telephelyi átvétellel, így meg tudod nézni fizetés előtt a DOT számokat.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#74103) Diokhan válasza bnorci71 (#74096) üzenetére


Diokhan
addikt

Van karosszéria műhely, nem viszik sehova. A 2-3-szoros árat pedig kissé túlzásnak tartom.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74104) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#74103) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Márkaszerviz igen 2-3x árat fizettet.

Pl. Octavia MK1 első szélvédő a pilkingtonban 30-40 ezer attól függ van-e benne fent fényszűrő csík. Skoda szalonban egy fajta van a fényszűrő csíkos. 96 ezerért.

Opel Sajóban a Calibra-nál a hátsó szélvédő körüli gumit kellett volna cserélni. Azt mondták bent hogy az csak szélvédővel együtt 35 ezer. Plusz munkadíj. Egy másik helyen 5 ezerért plusz munkadíjért másik gumit tettek be. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#74105) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#74104) üzenetére


Diokhan
addikt

A gyári alkatrész mindig is drágább volt, mint az utángyártott, ezt tudjuk. A pilkingtonnem hiszem, hogy gyárit ad annyiért.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74106) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#74105) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A pilkingtonban a Skoda gyári beszállítójának a szélvédőjét lehet megvenni. :)

Most ezalatt nem arra akarok kilyukadni hogy rossz a márkaszervíz. Sőt. Poénos de sok dolog olcsóbb is mint azt gondolné az ember. De a többségben drágább.

Egy vákumcsőért 18 ezret kérni csak azért mert szelep van benne, ami máshol 10 ezer és ugyan az a kettő. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#74107) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#74106) üzenetére


Diokhan
addikt

A "máshol" az utángyártott, többségében rosszabb minőség. Naponta számtalan autó jön be hozzánk azzal, hogy volt "a haverom kutyájának a nagynénnye férjének a zöccse" szerelőnél, vett bele "óccsó" utángyártottat és szétment, elromlott, eltört, bele sem megy stb...!
Értem mit akarsz mondani, csak sok esetben a gyári, márkaszervízből való alkatrész és márkaszervízben elvégzett javítás kifizetődőbb hosszú távon. Persze itt is vannak kivételek, de tapasztalatok alapján nem sok.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74108) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#74107) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az én esetemben a máshol is gyári volt. :)

Mert ugyan az a gyártója. Csak nem a Skodri vette meg hogy rápattintson egy kis dellát. :)

De az is igaz amit mondasz hogy sok helyen a fos utángyártottat adják.

Smoke some weed nigga!

(#74109) Depression válasza Wiz Khalifa (#74108) üzenetére


Depression
veterán

Tudom, sok embert nem zavar, de egy szinte biztos: hogy az Opel Sajónál rendesen be vannak jelentve a szerelők. Én imádtam oda járni, mindig úgy kaptam vissza a kocsit, mintha új lenne.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74110) Wiz Khalifa válasza Depression (#74109) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igen lelkiismeretesen dolgoznak. Mikor megvettem a Calibra-t és oda elvittem átnézetni egy órán keresztül lesték hogy minden jó-e. Rétegvastagságtól kezdve az utólsó csavarig az alvázon. :)

Smoke some weed nigga!

(#74111) Diokhan válasza Depression (#74109) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez így van, én ezt naponta látom és tapasztalom. Ráadásul a szakértelem is a helyén van, nagyon kevés az a probléma, amit nem tudnak megoldani a srácok.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74112) bnorci71 válasza Diokhan (#74105) üzenetére


bnorci71
addikt

tavaly 2x cseréltettem szélvédőt
a "gyári" amit ugyan úgy a Pilington gyárt csak nem a saját logójával hanem a márkáéval 1,5x annyi.
A gyár az alkatrészek jó ha 50%-t gyártja maga, a többit a beszállítók, csak más a logó rajta a minőség ugyan az. Ergo ha normális alkatrészt veszel gyári minőséget kapsz. De tény van amit érdemes a szervizbe megvenni nálam ez az olaj és üzemanyag szűrő.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74113) derrik


derrik
őstag

Keresek : IPS paneles UHD monitort 27” méretben vagy felette. Ha valakinek már a kredencen nem fér és eladná kérem üzenjen! Valamint egy két lemezes NAS is érdekelne akár Hdd-vel is....

[ Szerkesztve ]

(#74114) --ka


--ka
senior tag

Szervusztok!
Keresek, lehetőleg miskolci boltból, ahol bankkártyával is lehet fizetni [Brother LC3619XLBK] patront, ártól függően 6-8 db-ot.
Tudja Valaki Miskolcon van-e valahol?

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74115) jFox válasza --ka (#74114) üzenetére


jFox
őstag

Régen a Zsolcai Auchan-ban volt sokféle patron. De már régen jártam benne....

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74116) Trollolo válasza gaben1117 (#74100) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Autogumi Plázánál vettem gumit magamnak ( régi Tanoda pékséggel szemben)
Nagyon jó áron volt a Pirelli náluk, meg ahogy nézegettem más is, illetve csak náluk találtam azonnal készletről gumit.
Viszont felszerelést ne ott csináltasd náluk, mert nekem két alum közepét is megnyomták...

(#74117) --ka válasza jFox (#74115) üzenetére


--ka
senior tag

Köszi, most úgy néz ki, hogy webshop lesz ebből. :R

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74118) Diokhan válasza Trollolo (#74116) üzenetére


Diokhan
addikt

Megnyomták??? Reklamáltál?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74119) Trollolo


Trollolo
csendes tag

Nyilván reklamálta, másnap mikor észrevettem kozmetika után, a tulaj nagyon segítőkész volt, ígért mindent de szart rá utána, blokk számla semmi természetesen :)
Elengedtem a dolgot mert sokmindent nem tudtam volna vele kezdeni, illetve nem rettenetesen szembe tűnő. Majd ha még kerül rá pár sérülés akkor megy a komplett garnitúra javításra azt rendbe rakatom.
A kedvencem az volt mikor kihívta a gyereket aki csinálta a gumizást, majd közölte a srác, hogy "hát valahogy bekellett fogni a gépbe". Ekkor jeleztem neki, hogy jobb most mindenkinek ha inkább vissza megy a műhelybe...

Minden esetre tróger kókler társaság...

[ Szerkesztve ]

(#74120) Diokhan válasza Trollolo (#74119) üzenetére


Diokhan
addikt

Én ott b@sztam volna pofán a tagot...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74121) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Hali,
esetleg valakit érdekelne egy független iPhone 6s 64gb rose gold? Szeptemberbe kapott egy új gyári akksit.

(#74122) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Miskolcon tudtok valami boltot ahol laptop hátizsákot lehet venni?

Médiába,euronicsbe voltam.

[ Szerkesztve ]

(#74123) Wiz Khalifa válasza bozsozso (#74122) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Auchan, Tesco és társaiban is van. De én benénék a Decathlon-ba is. A múltkor is volt ott igen fasza féle.

Smoke some weed nigga!

(#74124) lemusz


lemusz
addikt

Egy ilyen mono-sztereo jack átalakítót nem lehet kapni valahol Miskolcon?
[link]

2-3 pesti webshop hirdeti égen földön, de a termék értékére való tekintettel nincs kedvem kifizetni a postaköltséget... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74125) bozsozso válasza Wiz Khalifa (#74123) üzenetére


bozsozso
őstag

Decathlonba melyik részen? Honlapon néztem, nem találtam.

(#74126) HookR válasza lemusz (#74124) üzenetére


HookR
addikt

Ezeken a helyeken próbáld meg:
- Elektronik
- Intruder
Ha más nem, biztos hoznak rendelésre.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#74127) lemusz válasza HookR (#74126) üzenetére


lemusz
addikt

Megpróbálom majd őket. Köszi szépen! :)

(#74128) Wiz Khalifa válasza bozsozso (#74125) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem tudom pontosan. Bent az egyik dolgozó megmutatja. :)

Smoke some weed nigga!

(#74129) cocka válasza HookR (#74126) üzenetére


cocka
veterán

Az első nem az a Hunyadi utcai csávó, aki ül egy rakás "szemét" tetején, mondod mit kérsz és előtúrja a szemétdombjából, majd közli, hogy ötször annyiba fog kerülni, mint bármelyik hasonló boltban Pesten. CSUPÁN AZÉRT, mert tudja, hogy kvázi monopol helyzetben van?

(#74130) jFox válasza cocka (#74129) üzenetére


jFox
őstag

Nem. Az az Emitter...
Pedig a sok lomot elnézve inkább Collector-nak kellene hívni. :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74131) mezis válasza lemusz (#74124) üzenetére


mezis
nagyúr

Van az ingyen postával is....

mezis

(#74132) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Találós kérdés hogy mondják a kerékpárt csupa i-vel?
Bicikli.
Na akkor csak most,csak netek eme szerkezet 9000 Ft-ért eladóvá válik :C

[link]

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális

(#74133) Wiz Khalifa válasza LaciMc82 (#74132) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha kirikpir lenne talán érdekelt volna is... :C

Smoke some weed nigga!

(#74134) LaciMc82 válasza Wiz Khalifa (#74133) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Ha ezen múlik rairom neked filctollal😆

Tiszta hülye aki nem normális

(#74135) bigrock


bigrock
addikt

Van valakinak Q6600-as, vagy ettől nagyobb procija? Egy ősi 775-ös gépet kellene kicsit megtáltosítani, jelenleg egy E6500 CPU van benne, 1 GB RAM-mal. Mondjuk, DDR2 RAM is érdekelne, vagy 4 gíga. Win7-nek elég volna, Linura nem bírom rábeszélni őket...

(#74136) Jarod1 válasza bigrock (#74135) üzenetére


Jarod1
addikt

ez van:
intel E7300 2.6 Ghz

(#74137) jagada


jagada
őstag

Sziasztok!

A gépjármű eredetiségvizsgálat kötött áras, vagy eltérő lehet attól függően, hogy hova viszem?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#74138) pupehap válasza jagada (#74137) üzenetére


pupehap
tag

Elvileg kötött áras, mert hatósági díjnak számít.

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#74139) jagada


jagada
őstag

(#74138) pupehap: köszi a választ!

CR 2025-ös gombelemet hol tudok venni Miskolcon jó áron?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#74140) scapegt válasza scapegt (#74060) üzenetére


scapegt
senior tag

Sziasztok!

Még mindig eladó!

Eladó egy bontatlan Samsung Galaxy Watch Active okosóra tudomásom szerint fekete színben. Telefonhoz adták, a számla másolat lesz, de eredeti minden, nincs semmi mókolás. Akit érdekel, írjon rám, de kérem, kíméljetek a "mennyit engedsz a feléből" üzenetekkel :R Értelmes áron szeretnénk eladni, hogy mindkét félnek megérje.

(#74141) jFox válasza jagada (#74139) üzenetére


jFox
őstag

A Lidl-ben szokott lenni nagy levélben sokféle gombelem kb. egy ezresért, abban van ilyen, de ki kell fogni, mert nincs mindig. :(
Egyébként meg EMO, Intruder, Emiter, de Achan, Tesco-ban is szokott lenni.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74142) Diokhan válasza scapegt (#74140) üzenetére


Diokhan
addikt

Neked bármennyiért megéri, mert ingyen volt :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74143) WildBoarTeam válasza jFox (#74141) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Bulgárföldön a háztartási boltban vagy bármelyik "100forintos" boltban (pl. újgyőri buszvégállomás) is vannak ilyenek.

blabla

(#74144) scapegt válasza Diokhan (#74142) üzenetére


scapegt
senior tag

Azért nem mindegy, hogy mennyi jön vissza, különben megtartjuk az órát (nem az enyém sem az óra, sem a telefon).

(#74145) Diokhan válasza scapegt (#74144) üzenetére


Diokhan
addikt

Vágom.

Más:
Van esetleg valakinek laptop HDD külső USB-s háza eladó?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74146) misu


misu
aktív tag

Hy!

Irodagépek szerelésében, szervízében nem vagytok benne?
Lenne egy RICOH Aficio MP 2000, ami nem kapcsol be. (Igen, be van dugva és még áramot is kap. ;] :C )

Köszi előre is!

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#74147) bozsozso válasza jagada (#74139) üzenetére


bozsozso
őstag

OBI-ban is van elég nagy választékban, honlapon nézz szét az árakért.

(#74148) Jarod1 válasza misu (#74146) üzenetére


Jarod1
addikt

Első körben nézd meg nincs e hozzáférhető helyen biztosíték kicsapva. Bár ilyenkor elektonika tápvédelem tiltja le a bekapcsiolást..

Más: diótermés milyen miskolc környékén, nem rohadtak el a fán?

(#74149) HookR válasza Jarod1 (#74148) üzenetére


HookR
addikt

Szomszéd panaszkodott rá. Miénk biztató(bb)nak tűnt szedésnél, de pucolásnál majd érhetnek még meglepetések...

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#74150) Depression válasza Jarod1 (#74148) üzenetére


Depression
veterán

Zsolcán nálunk fele annyi sem lett, mint tavaly.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.