Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75851) Feriboy2


Feriboy2
aktív tag

Sziasztok!

Van egy régi rossz tévém (CRT, az a nagy doboz).
Hol tudnám leadni, hogy ne foglalja a helyet? A kuka mellé csak úgy kivágni nem akarom.

(#75852) Spancer RE válasza Feriboy2 (#75851) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Hulladékgyűjtő udvarban ingyen átveszik.
Lakcímkártya, befizetett közösköltségről vagy szemétszállítási díjról számla legyen nálad, mert kérhetik.

(#75853) Caldera válasza Spancer RE (#75852) üzenetére


Caldera
aktív tag

Ma voltam, nem kértek se csekket, se személyes iratokat, csak be kell diktálni az adatokat. Várni kell, mert elég lassan halad a sor, ha éppen sok a várakozó. [link]

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75854) benvolio


benvolio
őstag

Keresek elvihető/eladó kiskutyát, hónapos körülit! "Szobakutyák" kizárva! Tehát udvarra kéne. :) Fajtatisztaság nem feltétel, ha tetszik a családnak (gyerek, asszony, én) akkor bármi is lehet, ha megtetszik.
Üdv!

(#75855) bigrock válasza benvolio (#75854) üzenetére


bigrock
addikt

Nem lenne érdemes körülnézni a Sajószigeti úton a kutyamenhelyen?
Bár nem tudom, hogy ilyen kicsi kutyuk vannak-e...

(#75856) benvolio válasza bigrock (#75855) üzenetére


benvolio
őstag

Az is opció, de egyelőre....

(#75857) AtHoS válasza bigrock (#75855) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem vagyok kutyaguru, de szvsz. ilyen kicsi kutyut felelős gazdi nem hoz el és nem is ad oda senkinek: Milyen korban kerüljön új családjához a kölyök?

Szóval hónaposan csak megnézzük, kiválasztjuk...legalábbis szerintem :B

read-only mode on the forum

(#75858) Wiz Khalifa válasza bigrock (#75855) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van. A miénk amit elhoztunk (idén novemberbe lesz 2 éve) 10.4-én született. A menhely elé rakták le újszülöttként. Mi meg 3 hetes korába hozzuk el. Kis kutyát akartunk amolyan szoba kutyát. Egy fajtiszta labrador lett belőle. :DDD Mondjuk házba beengedve nagyon szépen viselkedik, nem kolotál, lefekszik a helyére, örül hogy köztünk lehet, nézi a filmet velünk stb... :)

Smoke some weed nigga!

(#75859) benvolio válasza AtHoS (#75857) üzenetére


benvolio
őstag

Jézusom, hagyjuk inkább! Felejtsétek el, hogy itt is keresek! Nem szó szerint értettem az egy hónapot! Úristen, miért kell feleslegesen hozzászólni. Tudsz vagy nem tudsz.

(#75860) Jarod1


Jarod1
addikt

Eredeti Asus töltő érdekel valakit? 19V os

(#75861) AtHoS válasza benvolio (#75859) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az emberek többsége nem gondolatolvasó...lehet ezt nem tudtad. Akinek válaszoltam - még véletlenül sem neked...csak szólok - sem volt biztos abban, hogy olyan kis korú kutya, amit írtál vannak-e menhelyen.

Ha nem tetszik valakinek a hozzászólása, át lehet rajta ugrani, lelked rajta. Még véletlenül sem volt ártó szándék az írásomban, legfeljebb el lehet rajta gondolkodni, aztán vagy megfogadja valaki vagy nem :R

Remélem találsz, találtok megfelelő kiskutyát és jól fogjátok nevelni. :K Én kutyapárti vagyok, ők legalább ok nélkül nem harapják szét a torkom...mint egyes emberek :B

read-only mode on the forum

(#75862) szmolcsi

Felelős állattartó úgysem adja oda míg 3-hónapos nem lesz , ki kell fejlődni annak a kutyának sokat kell tanuljon az anyától , és nem a levegőbe beszélek 11 spancim van , de nem tenyésztjük őket a csajok ivartalanok , de volt hogy ugye egészségűgyi fialást engedtünk 1-1- nek. Na mármost van egy kan akit mi is nagyon okos fejjel 1-hónaposan hoztunk el /sos - kellet mert egy meghalt akkor még nem voltunk ennyien / na őt aztán nem simogatod meg csak ha akarja és sorolhatnám , bent is jelölget ha bejön nagyon sokk vele a gond , viszont az udvarra be nem tud jönni senki , és azt le sem tudod magadról még rugdosni sem , sziho spanci lett ..... sajnos , de szeretem én csak őrmesternek hívom mert a portán ő a főnök !!!

[link] nálam a boltban
[link] egy reggeli nálunk
[link] a legkisebb fiam Mózes

Béke !!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75863) jFox válasza WildBoarTeam (#75846) üzenetére


jFox
őstag

Gondolom mindkettő telefon. Ilyen ShareIT, MiDrop(ShareMe), ShareLink, etc. nem létezik szIfonra?
Nem tudom, még nem volt almás telefonom, de ezek legtöbbje létezik PC-re is, vagy elérhető onnan is. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75864) benvolio válasza AtHoS (#75861) üzenetére


benvolio
őstag

Elnézést kérek tényleg rosszul fogalmaztam, azt hittem érthető lesz egyszerűen fogalmazva mit akarok. Azért írtam ide, hátha van valakinek ismerősénél "kiskutya" (kb.0-3hónap) vagy akár még meg nem született vemhes szukától majd ingyen elvihető vagy eladó. Persze hogy akkor viszem el ha megérett rá, nem egy hónaposan. Sajnos túl egyszerűen fogalmaztam mit szeretnék és ezt egyesek túlgondolták. Peace! :R

(#75865) Feriboy2


Feriboy2
aktív tag

Sziasztok!

Vennék több dolgot is.
Valamilyen AM4 alaplapot: [link]
Számítógépházat: [link]
és DDR3 ramot (ehhez nincs link :) )

Ha van akkor írj rám és megbeszéljük.

(#75866) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok,
kávé őrlést (darálást) vállal valaki? 3X250 grammról lenne szó, sajnos az itthoni gép kicsit sem hibátlan.
Köszönöm

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#75867) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

Érdekel valakit esetleg egy újszerű állapotban lévő Samsung galaxy watch 42mm eSIM gold szinű?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75868) Rendo84 válasza D@niel (#75866) üzenetére


Rendo84
senior tag

Ha tudod a finomságot, akkor elvállalhatom. A púdertől a nagy rögökig bármire betudom állítani.

(#75869) jFox


jFox
őstag

Eladó 2db Redmi Note 8T edzett üveg fólia. Vadi új , most érkezett, de a telefont már eladtam. 1200Ft a 2db.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75870) benvolio


benvolio
őstag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy melyik festékbolt árul [ilyen] márkájú lazurt? Tavaly a Zsarnain vettem,de most nincs piac.

(#75871) bnorci71 válasza benvolio (#75870) üzenetére


bnorci71
addikt

ha jól látom ukrán cucc azt boltba nem fogsz kapni szerintem
https://www.jofogas.hu/magyarorszag/epitoanyag?q=rolax

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75872) benvolio válasza bnorci71 (#75871) üzenetére


benvolio
őstag

Igen ukrán, de magyar írás is van rajta és úgy rémlik láttam is egyszer valamelyik festékboltba, de nem emlékszem melyikbe.

(#75873) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

Nincs valakinek egy eladó fekete színű 20mm-es galaxy watch szíja?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75874) vepe


vepe
senior tag

Win 10 alatt a fotók/dokumentumokról hogyan tüntethető el az a zöld kis négyzet amiben van egy kis pipa?
-egyes fotókon zöld négyzet pipával, de van olyan is ami kék négyzet dupla nyillal?

(#75875) mezis válasza vepe (#75874) üzenetére


mezis
nagyúr

[link]
vagy:

:DDD

mezis

(#75876) vepe válasza mezis (#75875) üzenetére


vepe
senior tag

És melyik a megoldás a 117K hozzászólásból? :F

(#75877) mezis válasza vepe (#75876) üzenetére


mezis
nagyúr

Kell egy új HSZ.
Tudod, a gyerek is úgy tanul, hogy kérdez. :K
Nem tudom. :DDD

[ Szerkesztve ]

mezis

(#75878) anorche1


anorche1
őstag

Tudtok ajanlani valami jo auto fotozos helyet?
Valahol, ahol szep a naplemente?
Haverom bombijenek keresunk valami instakompatibilis helyet.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75879) #81556480 válasza anorche1 (#75878) üzenetére


#81556480
törölt tag

BMW, instagram...

Én a szeméttelepre mennék így a kijárási korlátozás közepén ;]

(#75880) mezis válasza anorche1 (#75878) üzenetére


mezis
nagyúr

Kék lepedő, aztán PhotoShop. ;] :DDD

mezis

(#75881) vepe válasza mezis (#75877) üzenetére


vepe
senior tag

Jó a link ;) , de itt is vannak profi szakik.

(#75882) icemad válasza anorche1 (#75878) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Avasi kilátó, Lillafüred.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#75883) cocka válasza vepe (#75874) üzenetére


cocka
veterán

Ez milyen programban vagy felületen jelenik meg? Nálam a képek betöltésekor a sima "ez a gép"-ből megjelenítve semmi ilyesmi nem jelenik meg. A Nézet lapfülön lehet az "elemek jelölőnégyzeteit" ki-be kapcsolgatni, de ezt leszámítva. Meg az nem színes.

(#75884) vepe válasza cocka (#75883) üzenetére


vepe
senior tag

Már kiderült, a Norton csinálta a mentett és a nem mentett doksikról/fotókról. Ki kellett kapcsolni és már nem mutatja.

(#75885) Wiz Khalifa válasza anorche1 (#75878) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Dobsina.

Smoke some weed nigga!

(#75886) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

van még pár HP Compaq SFF 8300-asom. És egy Lenovo M92.
i3 2120 vagy i5 3570, 500GB HDD, igény esetén 128 vagy 256GB SSD-vel, 4-8-16GB DDR3-mal.

I3 2120, 4GB, DDR3, 500GB HDD jogtiszta Win10 Pro-val 18 000 Ft.

[kép] [kép] [kép]

(#75887) Diokhan válasza zetecR (#75886) üzenetére


Diokhan
addikt

Írtam.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75888) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Eladó:

Samsung A7 arany DUAL SIM . Független. ÚJ!!! BONTATLAN DOBOZ

56990ft A fórmozóknak!!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75889) Vangelis válasza Diokhan (#75873) üzenetére


Vangelis
nagyúr

[link]

Újracsomagolt 3900ft

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75890) Diokhan válasza Vangelis (#75889) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi a tippet.
Vajon ez gyári, vagy a forgalmazza az emag azt jelenti, hogy utángyártott? Mert utángyártott van sokkal olcsóbban is, úgy tudom.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75891) Feriboy2


Feriboy2
aktív tag

Sziasztok!

Számítógép tápegység ventijének a cseréjével foglalkozik valaki?

(#75892) szmolcsi válasza Feriboy2 (#75891) üzenetére

Hmm kb mint otthon egy kapcsolót kicserélni , ahhoz is szakember kell ???

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75893) Feriboy2 válasza szmolcsi (#75892) üzenetére


Feriboy2
aktív tag

nincs semmi szerszámom, az ujjammal forrasszam össze a kábeleket? (csak ezért venni meg nem akarok)

(#75894) mezis válasza Feriboy2 (#75893) üzenetére


mezis
nagyúr

El is lehet vágni a vezetékeket, csupaszolni, összetekerni (pirosat a pirossal, feketét a feketével!), szigetelni.
Csúnya dolog, de hát ilyen időkben...

[ Szerkesztve ]

mezis

(#75895) szmolcsi válasza mezis (#75894) üzenetére

És erre van a zsugorcső és filléres tétel !!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75896) icemad válasza szmolcsi (#75895) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

OBO doboz+wago. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#75897) Diokhan válasza Feriboy2 (#75891) üzenetére


Diokhan
addikt

Biztos, hogy forrasztva van az áramköri lapra és nem csatlakozós?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75898) Feriboy2 válasza Diokhan (#75897) üzenetére


Feriboy2
aktív tag

még nem szedtem szét, mert éppen csak duruzsol egy picikét a táp ventije.
ha beindul egy házventi vagy a videókari akkor teljesen el is nyomja a hangját. most épp vacilálok az eladás/megjavítás/megjavíttatás lehetőségek között.

(#75899) Diokhan válasza Feriboy2 (#75898) üzenetére


Diokhan
addikt

Mármint a tápot vagy a komplett gépet akarod eladni?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75900) Feriboy2 válasza Diokhan (#75899) üzenetére


Feriboy2
aktív tag

csak a tápot :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.