Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74551) PLaci58 válasza mezis (#74544) üzenetére


PLaci58
őstag

A jó kis diagonál 😁 A warnyún szerettem vele télen menni. Ahol a lada az árokban landolt, ott én simán elmentem a nyári gumikkal. Hol volt akkoriban divat a téli gumi? Manapság állandóan télivel járok. Évi 7e km nagyrészt városban, simán elmegy 4-5 évet a Barum. A téli gumi 2 szezon után már kopottnak minősül és sokat veszít a tapadásából, mert lekopnak a lamellák élei.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#74552) mezis válasza PLaci58 (#74551) üzenetére


mezis
nagyúr

Ha a "warnyú" első kerék hajtású Wartburg-ot jelent, csúszós útin nem illik versenyeztetni egy hátsó kerék hajtásúval. Talán még BMW-vel sem.

mezis

(#74553) bnorci71 válasza mezis (#74544) üzenetére


bnorci71
addikt

szeretem ezt a 40 éve szlogent :D
csak akkor sokkal kevesebb autó sokkal kevesebb autós volt mint most és ha volt is autó az a bérház előtt állt ha leesett a hó a gazdák meg ültek a buszon vagy várták a megállóba ha nem jött.
mondhatnánk 100éve meg a lovaskocsin se nyári se téli gumi nem volt mégis eljutott a gróf úr a birtokra.
Sokan sajna nincsenek tisztába a képességeikkel az autó képességeivel vagy akár még nem is téligumi van a kocsin, de reggel menni kel ugye az oviba/iskolába a gyerekkel utána a munkahelyre és ez ugye nyári gumin nehéz. Lámpától nem képesek emberek elnindulni :( A gumisoknál 2 napja bolondokháza mert még most rakatja fel a téligumit pedig november 1-től azért már elég nyugodtan felrakható.
vagy 10éve amikor október 29-30 körül leesett az első hó engem akkor se ért váratlanul mert már téli gumi volt a kocsin. Minek várjam meg a havat hova spóroljak a téligumival hamarabb öregszik meg mint elkopjon. Idén az 5 éves téligumit lecseréltem pedig volt még rajta 4mm minta. Igen megtehetem. Aki autózik igen is megteheti ha tankolni tud gumira is kel jusson. Mennyi egy első lökhárító festés javítás a biztosítás emelkedés 2 évig? És mennyi 4 gumi?Ja persze van aki azt mondja nem kel nekem a téli majd lassan megyek a nyárival. Igen csak van aki nem passzióból autózik hanem mert a munkája miatt muszáj és ő szeretne eljutni a céljához és nem 3-4x annyi idő alatt.

scapegt

Az előző télen nem volt vele nagy bajom, most az első hó leesett és tessék ... mintha egyre jobban csúsznának, pedig nem koptatom szét a gumikat, havi 1200-1500 km-t megyek velük

majd amikor az új gumik a kezedbe lesznek nyomd abba a körmöd
meg a régi 4évszakosba és tudni fogod miért csúszik

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74554) diablo1984 válasza scapegt (#74545) üzenetére


diablo1984
veterán

Bridgestone Blizzak-ról van rossz tapasztalatom, igaz nem ezzel a mintával, de 2 szezon csak télen használatnál úgy összerepedezett mintha 10 éves lenne, okádékul nézett ki, egyszerűen elöregedett, pedig meleg aszfalttal nem is találkozott!

(#74555) mezis válasza bnorci71 (#74553) üzenetére


mezis
nagyúr

Én arra szerettem volna felhívni a tapasztalatlanabbak figyelmét, hogy ne várjanak csodát csodát a téli gumitól, szuper menet stabilizátoroktól. Ne a lehetséges maximális sebességgel, minimális követési távolsággal autózzanak, hanem keljenek fel hamarabb, takarítsák le a havat az autó tetejéről is és a téli gumival is inkább vezessenek úgy, mintha nyári lenne. Ez általában nem kisebb sebességet jelent, hanem nagyobb követési távolságot.
Szerintem általában nem passzióból autóznak az emberek, hanem azért mert el kell jutniuk valahonnan valahová. Van akinél a sebesség az elsődleges szempont (minél hamarabb) és van akinél a kisebb kockázat.

mezis

(#74556) Depression válasza Diokhan (#74550) üzenetére


Depression
veterán

Note 5 van alkatrésznek, a kijelzője kuka, gondolom az akksi is, hisz már egy éve nem lett töltve. ;]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74557) Wiz Khalifa válasza scapegt (#74545) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Acélfelni? Eddig alufelni kellett. :DDD

Amúgy gondolkoztam rajta hogy eladom a gyári Octavia alufelnijeim. Ha gondolod írj privibe mennyit érne meg neked 4db gyári alufelni gumik nélkül. :)

Nekem téinek Hankook vagy Dunlop van most nem emlékszek. Már 3 vagy 4 évesek de a minta is meg a gumi is olyan mint új korában. És nekem kajak sehol nem csúszik csak ha akarom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#74558) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok.Az avasi kilátóban üzemel még a kávézó?

(#74559) Wiz Khalifa válasza Jarod1 (#74558) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igen. :)

Smoke some weed nigga!

(#74560) Diokhan válasza Depression (#74556) üzenetére


Diokhan
addikt

Mi történt a kijelzővel? Betört?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74561) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Telefont szeretnék venni, (P30 Lite), de az 1-2 héttel ezelőtti BF árakhoz képest brutálisan felment mindenhol. Nem tudjátok lesz még Black Friday valahol az ünnepek előtt? Köszi!

(#74562) Caldera válasza Bull Boss (#74561) üzenetére


Caldera
aktív tag

Én az árdiagramon nem látok semmilyen brutális áremelést az elmúlt 4 hónapban. [link]
Sőt, folyamatosan esik az ára.

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74563) benvolio


benvolio
őstag

Az Auchan benzinkúton a sima 95-östől mivel jobb a Smart B benzin?
Üdv!

(#74564) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok!

MacBook Air 13 teljesen új eladó!
Én bontottam ki. Csak bekapcsolva volt van. Nyelv választásig mentem el vele. :)

199.999 Ft csak a héten!

cseh Bill.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74565) Depression válasza Diokhan (#74560) üzenetére


Depression
veterán

A sarkán kapott egy ütést, és 3 nap alatt befeketedett szép fokozatosan. Szerencsére volt idő, hogy lementsem róla az adatokat.
Imádtam azt a telefont. Igaz, én újonnan vettem, annak lassan 4 éve. De mivel hivatalosan itthon nem forgalmazták, így szervízbe sem tudtam vinni. Kínai alkatrészekkel meg nem próbálkoztam. Sokan itthonról rendelve is hamis akksit kaptak a fórumban.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74566) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Eskü utoljára :)) :DD ,

-ASUS MAXIMUS FORMULA, hátlap plusz supremefx II hangártya
-Intel Core2Quad Q9400 hozzá 4x2.66 GHz
-Scythe ninja plus rev b CPU hűtő
-4GB DDR2 2x2GB Nvida SLI ram kitt
-Gainward Nvidia GTS 450 1GB
-HDD 320GB SATA
-500W Chieftec Smart Series Táp
-Thermaltake Shark Ház

ára 22K :))

[kép]
[kép]

(#74567) scapegt válasza Wiz Khalifa (#74557) üzenetére


scapegt
senior tag

Acélfelni kellene, nem alu, lehet, hogy elsőre rosszul írtam (most nem nézem vissza), bocsi :DDD

Lehet nem is veszek semmit, marad a Crossclimate, mert már végképp nem tudom melyik a jó. Rengetegen azt mondják, hogy télen csak a téli gumi a jó, az ember meg itthon azt mondja (és mutogatja a Crossclimate teszteket), hogy jó ez a 4 évszakos és ha veszek is télit, alig lesz valami javulás, már ha egyáltalán lesz ...

Egye meg a fene az egészet, marad a 4 évszakos, majd a kórházban megmondom neki, hogy mások azt mondták, hogy téli kellett volna :DDD

Euronicsban leadtam neten 3 hete egy rendelést, azóta csak annyit ír, hogy Megrendelés befogadása. E-mailre (2x) nem válaszoltak, telefonon azt mondták, hogy a megrendeléssel semmi baj, majd egyszer csak megkapom .... boltba kértem a szállítást, de még így sem történik semmi. Más is járt így? Nem akarom lemondani, mert máshol drágább, bár lassan ott tartok, hogy az lesz ...

[ Szerkesztve ]

(#74568) benvolio válasza scapegt (#74567) üzenetére


benvolio
őstag

Én júniusban rendeltem kartámaszt a kocsiba egy webáruházból. Tájékoztattak email-be, hogy " hiánycikk a nagykerben, jelezni fogom, ha érkezett belőle". A múlt héten telefonon hívtak, hogy megérkezett. :DDD Kiszállítsák vagy töröljék a rendelésem. Mivel azóta se vettem így kértem a kiszállítást. :)

(#74569) Wiz Khalifa válasza scapegt (#74567) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Edigitalba volt hogy beragadt egy rendelésem. Megrendeltem majd lemondtam. Egy évvel később is "kiszállítás alatt" volt. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#74570) cocka válasza Wiz Khalifa (#74569) üzenetére


cocka
veterán

Nekem meg pclandes rendelésem volt, járok Pesten, na mondom, akkor bemegyek, bár nem küldték, hogy érte lehet menni, de a neten az volt, hogy adott napon már átvehető. Megyek oda, fél 4-kor arra hivatkoztak, hogy a beszállítónk hóhelyzet miatt késik. Mondom sebaj, egy probléma van, nem fogok tudni itt még 1 órát várni. Na kérem, mire visszaértem a belvárosba, már jött az email, hogy megérkezett. LOL

Más:

Nálatok nem szarakodik mostanában a UPC? Tegnapelőtt valami fószer matatott a szomszéd panel tetején és azóta ilyen random kihagyások vannak. Még szerencse, hogy nem a connectboxos, horizon hds móka van, hanem a tévéhez külön koax megy és a régebbi boxnak van beépített modeme: ma véletlenül tévéztünk és bizonyított: nincs jel LOL

Tehát tuti ők csesztek el valamit, mert azóta van ez a szarakodás.

[ Szerkesztve ]

(#74571) Diokhan válasza Depression (#74565) üzenetére


Diokhan
addikt

Nos sajnálom, valóban egy nagyon jó készülékről van szó.
Nem is értem, hogy itthon miért nem forgalmazták.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74572) PLaci58


PLaci58
őstag

Jön a Karácsony!
Ajándék apucinak:

Anyucinak, gyereknek:

Guminyomásmérő-kulcstartó, 0-10 bar: 1k
UFO. kézzel vezérelhető repülő akármi, 3 éves kortól, arany színű: 3,5k

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#74573) Depression


Depression
veterán

Anyósomnak keresek fm2-es procit hozzá tartozó hűtővel, vagy komplett alaplap, proci, memória triót, ami win8 alatt 100%-ban viszi a facebookot akadásmentesen. Jelenleg a4-es procija van 2gb ddr3-mal, 100%-os procihasználat mellett, és 80-100%-os memóriatelítettséggel akadozik, mint a ... , szóval core2-vel ne keressetek.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74574) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Utolsó esély még holnap estig,eme laptop 70000 ft-ért eladó,ha nem kell senkinek nem veszem át és megy vissza ahonnan jött.
Ui.nekejjjeemánvisszakűdeni vegyétek meg apósnak-anyósnak,tesónak,nagyinak,nagyapának vagy akivel jót akartok tenni,rajtam kívül persze :P

[link]

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális

(#74575) LaciMc82 válasza Depression (#74573) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Szeresd anyósod vegyél neki laptopot,szeress engem is vedd meg tőlem merry kriszmösz
:DD
Ezen max a nokedli szaggatódik ha összecsukod és a tetején szaggatod a fészbuk az már egyenesen szárnyal rajta.

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális

(#74576) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Más eladó cuccccc.
63 literes akvárium új szűrővel és fűtővel egyben 10000 Ft, külön- külön a szűrő 5000 a fűtő 3000 az akvarium 4000.

Tiszta hülye aki nem normális

(#74577) AtHoS válasza LaciMc82 (#74574) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szia!
A lapos linked nem jó helyre mutat, szal ne lepődj meg, ha nem keres miatta senki :)

read-only mode on the forum

(#74578) --ka válasza AtHoS (#74577) üzenetére


--ka
senior tag

Mindenkinek, a saját hirdetéseire mutat. :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74579) benvolio válasza --ka (#74578) üzenetére


benvolio
őstag

Tényleg! Aztamindenit! Mennyi mindent árultam! Érdekes, hogy nem törlik, az első 9éve volt! :)

(#74580) Sunsetjoy válasza cocka (#74570) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Bár nem írja, hogy Miskolc melyik részén, de november vége óta karbantartás,átépítés és émász átépítés cseszegeti a dolgokat. Nekem múlt hét elején nem volt két napig állandó net, csak órákra.
https://www.upc.hu/pdf/UPC_karbantartas.pdf
Most a legújabb az, hogy a CB-n nem alszik el két visszajelző led, ami korábban igen (wifi és kábeles net).

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#74581) cocka válasza Sunsetjoy (#74580) üzenetére


cocka
veterán

Nekem még Cisco van, nekem meg azt csinálta, hogy villogott a telefonvonal, holott nem beszélt rajta senki. Persze ilyenkor hívni se lehetett a számot. A tévén meg elmegy a kép "nincs jel" üzenettel, aztán visszajön lol.

(#74582) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Hupsz köszönöm :B
Itt a jó link:
[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#74583) Wiz Khalifa válasza LaciMc82 (#74574) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hogy hogy 4GB ram van csak benne? Manapság az semmire se elég.

Smoke some weed nigga!

(#74584) diablo1984 válasza Wiz Khalifa (#74583) üzenetére


diablo1984
veterán

Tévedsz,elég, egy SSD-vel tökéletes netezni, filmezni, játszani természetesen nem, de a vga sem, így az amúgy sem opció!

(#74585) Wiz Khalifa válasza diablo1984 (#74584) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hasonló erejű procis gép 4GB rammal és SSD-vel nagyon nem volt jó. YT se úgy futott ahogy kellett volna. Amint kapott 8GB-ot azonnal megváltozott az egész. :)

Smoke some weed nigga!

(#74586) mezis válasza Sunsetjoy (#74580) üzenetére


mezis
nagyúr

Bejelentkezel a CB WEB-es felületére, megjeleníted az információt a kapcsolatokról aztán 1221.

mezis

(#74587) diablo1984 válasza Wiz Khalifa (#74585) üzenetére


diablo1984
veterán

Ott akkor más volt a baj, ssd-ról svapolni gyors a gép, ha a 4 giga kevés lenne. A céges lenovo is fos lassú volt sima hdd-vel(állandóan darált valamit, közel fullos vinyóhasználattal) , 4 gigával, ssd-vel repül. Ezer éves szarok is új erőre kapnak ha ssd-t raknak bele.

(#74588) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Eladó új tablet karácsonyra gyerkőcnek!

Olcsó, jó kis tablet kezdésnek, törésálló tokkal!

Amazon Fire 7 Kids Edition

Smoke some weed nigga!

(#74589) LaciMc82 válasza Wiz Khalifa (#74583) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Nekem a Rizsa féle hp van a celeronos,raktam bele 4 gigát és ssd-t, ne várjuk el hogy 16 giga legyen benne 70-ért úgy hogy még ki sincs bontva a doboza nemhogy egyáltalán bekapcsoltam volna,újonnan ez olyan 110-ezer forint:P

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális

(#74590) Wiz Khalifa válasza diablo1984 (#74587) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem egy gépnél tapasztaltam ezt. Volt Win-es laptop és asztali is és volt macOS-es laptop és asztali is. Mind 4GB-nál használható de nem az igazi. Főleg a YT öli meg meg. :DDD

(#74589) LaciMc82:
Nem azért írtam hogy gáz hogy ennyiért annyi van benne (de jól leírtam. :DDD) de azért manapság nem kéne szerintem 8GB alá adni főleg hogy alapvetően nem sokkal több egy plusz 4GB-os modul. :( Főleg egy gyártónak aki raklap számra veszi.

Smoke some weed nigga!

(#74591) LaciMc82 válasza Wiz Khalifa (#74590) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Teljesen mindegy nem kell ez senkinek 350 ember látta a hirdetést még csak kósza érdeklődés sem :F

Tiszta hülye aki nem normális

(#74592) Wiz Khalifa válasza LaciMc82 (#74591) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Manapság mint ha nem menne úgy a laptop piac mint kéne. Legalábbis nekem ez látszik.

Smoke some weed nigga!

(#74593) icemad válasza LaciMc82 (#74591) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem (!) az az ilyen gépekkel a baj, hogy nem igazán jó semmire. Játszani ugye nem tudsz rajta.... Netezni meg felesleges. Mindenki zsebébe ott van az okosteló. Sógorom vett 50 ezerért egy s8+-t, dex dokkolóval, 7 hónap gyári garanciával. 4k youtube /netflix megy rajta szépen tv-re csatlakozva. Facebook sem akad rajta. Akinek meg munkához kell, annak veszi a cég a csúcs gépeket. Akkor ez kinek/minek jó?

(#74594) gaben1117


gaben1117
senior tag

120 es 240 gigas SSD-t keresek, ha van valakinek elado ne legyen rest ramirni privatban. :)

(#74595) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

PS4-hez kamerát keresek, olyat ami a VR-hez kell.
Ha valaki tud eladót szóljeon! :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74596) bozsozso


bozsozso
őstag

Ha már PS4 akkor legyenXBOX is. :)

XBOX One-hoz keresek kinectet.

(#74597) jFox


jFox
őstag

Eladó két olcsó BT-os fejegység és még mindig keresek PS2 gitárt. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74598) Wiz Khalifa válasza jFox (#74597) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De bírom az ilyen feliratot hogy MP5. :C

Fura hogy a nevesebb gyártók nem így hívják.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#74599) jFox válasza Wiz Khalifa (#74598) üzenetére


jFox
őstag

Igen, nevetséges. De már ez is gy kategória. Annyit jelent, hogy lejátszik videót is. Egyébként ahhoz képest, márkátlan cucc, egész szépen szól mind a kettő. :K Persze nem audiofil füllel mérve.... :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74600) icemad válasza Wiz Khalifa (#74598) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is vettem egy hasonlót, valami nevetséges összegért. 2dines érintőkijelzős, tolatókamerával, 40 euró volt. Meglepően jól használható. Én mondjuk nem cserélném le a saját kis Pioneerem, de a feleségem c corsájában tök jól működött. A rádió része zajos volt, de pl a telefon kijelző tükrözés ment pöpecül. Waze, Google maps, stb. Egy ilyen olcsó cuccból sosem néztem volna ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.