Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74201) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Minecraft is elkelt.

(#74202) F.B.I. válasza scapegt (#74200) üzenetére


F.B.I.
veterán

Fiam nyomja a 3-at de a 2. részbe is beletett vagy 300 órát. Irj majd megkérdezem, hátha tudja a választ.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#74203) #81556480 válasza scapegt (#74196) üzenetére


#81556480
törölt tag

send nudes

(#74204) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

:DDD

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális

(#74205) icemad válasza scapegt (#74200) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Fiaim játszanak a kettővel és hárommal. Mi a kérdés?

(#74206) scapegt válasza icemad (#74205) üzenetére


scapegt
senior tag

Ó, köszönöm mindenkinek, mi kb 550 órát nyomtunk bele :DDD akkor írom:
1. Hiányzik 12 karakter, de eltűnt elég rég a 75000 coint érő matrica ... hogy lehet megszerezni a hiányzó virágokat és zombikat?

Az Unicorn chompert csak úgy kaphatnánk meg, hogy játszottunk az első részével?

LaciCRM: kihagynám, ha nem bánod :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74207) zsoltictrl


zsoltictrl
csendes tag

Sziasztok! Valaki foglalkozik 3D nyomtatással? Van egy eladó Zortrax M200 3D nyomtató, elég új gép, sok tartozékkal, ez a nyomtató elég jól kifejlesztett, kezdőknek is ajánlott nem kell sok mindent állítani rajta, csak letölteni a fájlt és nyomtatja!! Valakit érdekel? :)

(#74208) scapegt válasza zsoltictrl (#74207) üzenetére


scapegt
senior tag

Édesapám saját magának épített egyet, már tele a lakás a nyomtatott dolgaival :DDD :))

(#74209) Wiz Khalifa válasza scapegt (#74208) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem nyomtatna megrendelésre? :DDD

Kellene nekem egy 1:18-as autó makett de nem lehet kapni.

Smoke some weed nigga!

(#74210) cocka


cocka
veterán

Hangszereket is lehet vele nyomtatni? Nyomtasson már nekem egy fagottot. :DDD :C

(#74211) mezis válasza scapegt (#74200) üzenetére


mezis
nagyúr

Á, csak keresi az ideális feleséget! :DDD ;]
"Szerintem az ideális feleség paraméterei a következők:90-30-40Vagyis: 90 éves, 30 milliója van a bankban, és 40 a pulzusa."

mezis

(#74212) icemad válasza scapegt (#74206) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Annyira nem vagyok képben vele, de megkérdeztem a fórumban. Ezt írták:

Amit ti kerestek az az infinity time játékmód, ahol a robot dinóval és macskával kell csatázni a gép ellen. Lehetőleg 4-en menjetek a gép ellen, mert nagyon nehéz. Ha 35000 fölé tudtok menni körönként akkor a végén kaptok olyan szintű ajándékot és pénzt, aminben benne lesz egy karakternek a fele.
Ezt kell ismételni, amíg meg nem lesz minden, zombie és növény odalon 4-4 karakter.
Ez a játékmód a föld alatt van a zombiek és a növények saját kertjében az autó alatt amit ki kell nyitni először.
A chomper akkor van meg, ha az első rész is megvan onera, vagy van amikor meg is lehet venni a storeban. Néha bedobja a játék ilyenkor lehet vele játszani egy hétig, és így ki lehet maxolni.
Ha több karakter hiányzik mint 8, akkor az vásárolható csomagokban van, amit coinért lehet megvenni, oda kitartás és szerencse is kell. Le van ott írva melyik csomag tartalmaz karakter darabot, ott egy karaket 4-5 részből áll.

Remélem segít.

(#74213) scapegt válasza mezis (#74211) üzenetére


scapegt
senior tag

Én meg az ideális pasit, de olyan nincs is (boccs) :DDD :DDD :DDD ;]

(#74214) scapegt válasza icemad (#74212) üzenetére


scapegt
senior tag

Köszönöm, hogy fáradtál vele :R :C de sajnos ez nekem nem jó :(

Tudom, hogy van ilyen dinós játék benne, de attól még nem lesznek meg a hiányzó karakterek szerintem. szerk.: lehet mégis, most olvasok róla egy angol fórumon, megpróbálom.

Mintha a játék elejéről írná ezt, nekem viszont már csak 12 hiányzó karakter van. A store-ban adogat karaktereket tudom, mondjuk nekem már nem, mert alig van hiányzó.

A karakter darabokat adó matricában soha nincs darabka ... youtube videót is láttam már, millión felüli coinnal nyitogatta egymás után kb negyed óráig és egyet sem kapott ... ez kissé átverésszagú.

Szóval továbbra is szeretnék egy kis segítséget :)) :U

[ Szerkesztve ]

(#74215) icemad válasza scapegt (#74214) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos többet nem tudok segíteni. Inkább a harmadik résszel játszunk már. Xbox fórumban van egy srác, neki megvan minden karakter. Írj neki privátban.

(#74216) scapegt válasza icemad (#74215) üzenetére


scapegt
senior tag

Ez is hasznos volt mégiscsak :K ;)

Kipróbáltam a dinósat, hát egyedül tényleg nem sikerült :D Viszont sajnos nincs senki, akivel együtt játszhatnék ... valaki beszállhatna :DDD 2x nekifutottam, de csak 1-1 kiegészítőt kaptam és némi aprópénzt. Ha 35000-ig kell vinni, akkor azt hiszem, marad ennyi karakter :D Ha más esély nincs rájuk, mert így esélytelen, úgy érzem ...

(#74217) HookR válasza scapegt (#74214) üzenetére


HookR
addikt

Lehet, hogy érdemben leginkább egy tartós áramszünet segítene. ;]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#74218) icemad válasza scapegt (#74216) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondom... Keresd meg őt: [link]
Profi szinten van, szerintem segíteni is tud. Akár multiplayerben is.

(#74219) XmoD


XmoD
aktív tag

Elado spec hardver :

DO350 P ESD egyenes csavarozo [link] es egy XS-38D controller hozza.

Irj egy arat privatban es lehet megegyezunk. :) Elore szolok 10 ezres ajanlattal kimeljetek!

(#74220) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

SziasztoK! ősrégi, de szeretett dell e4310 laptopomon sajnos nincs HDMI port és a munkámhoz elengedhetetlen lenni, hogy összekössem HDMI-S kivetítővel. (Nincs vga port a kivetítőn, csak a laptopon) Mi az a leg egyszerűbb és legbiztosabban működő megoldás amivel össze tudnám hozni? Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#74221) Gyb001


Gyb001
senior tag

Valakinek van eladó 250 gb sata ssd-je? Holnap vagy kedden kellene).
Ha esetleg érdekel csere akkor van egy 250 es msata és egy 250 es nve (lassabb típus ~500 mb/s olvasás)

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#74222) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Jah és még egy kérdés... 3,5X3,5-es szobába ággyal szembe szerintetek nagyon nagy lenne egy 49'es TV?

(#74223) Caldera válasza Bull Boss (#74222) üzenetére


Caldera
aktív tag

Elvileg nem [link]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74224) icemad válasza Bull Boss (#74222) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem kicsi. Hasonló szobában nekem 55-ös van, de nagyobb kellene. Persze ez is egyéni ízlés kérdése.

(#74225) F.B.I. válasza icemad (#74224) üzenetére


F.B.I.
veterán

+1, minden csak 1 napig nagy, utána rájössz, hogy nagyobb jó lett volna....nálam a monitor egy 48"-os Sony, 1 méterre. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#74226) icemad válasza F.B.I. (#74225) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az már nekem túlzás lenne... Én főleg játékra használom. 1 méterről nem is látnám be az egész kijelzőt rendesen. 55 jó olyan 2m távolságra, én meg kb 2.8 méterről nézem. Szóval kicsi, de ez van. :)

(#74227) Bull Boss válasza F.B.I. (#74225) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Hmm.. lehet igazatok van... Egy LG 49 UM7100PLB rendeltem meg, nem sokkal kerül többe az 50'os bár szerintem az már elenyésző méretkülönség. Valaki ismeri ezt a tipust? Szintén minimális árkülönbség van a 7400PLB, 7390PLC és a 7450PLA között. Mi lehet a különség vajon? :U

(#74228) mezis válasza Bull Boss (#74220) üzenetére


mezis
nagyúr

[link]

mezis

(#74229) Gabir válasza mezis (#74228) üzenetére


Gabir
aktív tag

Szerintem sima átkötő kábel kevés lesz. Rendes videoprocesszor kellene.

(#74230) Ronyman válasza Gabir (#74229) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Elég lesz a sima kábel is! Nekünk a cégnél lecserélték az összes laptopot, de a dokkoló bezzeg elfelejtették megrendelni. Vettem sima hdmi-vga kábelt és simán működik. Nekünk a monitor vga és a laptopon csak hdmi van. Utólag kaptunk processzoros átalakítót is hozzá, de az egy nagy rakás kaki. 10-ből 5 meghülyíti a gépet. Jellemzően táblázatkezelő programnál jön ki leghamarabb a hiba és olyan tüneteket produkál mintha videokártya hiba lenne! Kihúzva az átalakítót megszűnik a hiba!

(#74231) F.B.I. válasza Bull Boss (#74227) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én a 7450-et venném, nagyon jó lett a WebOS rendszere.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#74232) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

SLI hídja volna valakinek eladó? Ilyesmi kellene: [link] :R

(#74233) Gyb001 válasza Gyb001 (#74221) üzenetére


Gyb001
senior tag

UP.
Valakinek van eladó 250 gb sata ssd-je?
Holnap vennem kell egyet. Ha más nincs marad a mediamarkt.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#74234) Depression válasza Gyb001 (#74233) üzenetére


Depression
veterán

Őszinten! Miért nem pchost [link] , darkcomp [link] , stb.?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74235) Depression válasza Depression (#74234) üzenetére


Depression
veterán

Ezek fent raktáron vannak. A mediamarktban a legolcsóbb is majdnem a dulája ezeknek. [link]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74236) Gyb001 válasza Depression (#74235) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ezekről a boltokról nem tudtam. :) köszönöm.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#74237) scapegt válasza Wiz Khalifa (#74209) üzenetére


scapegt
senior tag

Ha van róla rajz, kinyomtat bármit :DDD Viszont sajnos nem olcsó mulatság... ha érdekel így is, privizz :))

(#74238) Bull Boss válasza F.B.I. (#74231) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Köszi szépen 55' 7450 lett + 3 év Gold garival :)

(#74239) Bull Boss válasza Bull Boss (#74238) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Jah hülye kérdés... de ugye szeretném felrakni a tv-t a falra. Nem tudjátok véletlenül hogy a panelben a két szoba közti kis válaszfal milyen széles? Lehet hülyeséget mondok, de mikor újitottam fel a lakást asszem volt egy átütött lyuk és mintha 6cm lett volna... :U Ha valóban csak ennyire vékony a fal, vajon milyen tiplivel kéne próbálkoznom, ami nem szaggatja le az 55ös tv-t? :B

(#74240) bnorci71 válasza Bull Boss (#74239) üzenetére


bnorci71
addikt

a Wc panel olyan vékony a többi talán 10cm

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74241) Sunsetjoy válasza Bull Boss (#74239) üzenetére


Sunsetjoy
tag

A köztes választófalak (a vizesblokkot határolók mindenképp azok) 6-8 cm méretűek, a födém-és falpanelok vastagsága 14-15 cm.
A panelházak külső falazata általában egyforma: a 15 cm-es teherhordó vasbeton falra függesztett 7 cm vastag beton burkoló panelek, köztük 5-7 cm polisztirol hőszigetelés.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#74242) Rendo84


Rendo84
senior tag

Borsodban esetleg ismertek valakit, aki vállal monitor kalibrálást?

(#74243) Wiz Khalifa válasza Rendo84 (#74232) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Holnap meglesem. Talán van. :)

Smoke some weed nigga!

(#74244) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Lányok/Srácok!
Egy zsír suzuki 1,0 1994 -es nem érdekel valakit?

Csak műszaki nincs rajta, :DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74245) gaben1117 válasza Bull Boss (#74239) üzenetére


gaben1117
senior tag

Szia!

Nagy meglepetésemre én is szaggattam egy tenyérnyi lyukat a válaszfalba, mert azt hittem az is 15-ös. :D

Én akkor megmértem és 8cm, kb így kalkulálj. Aztán, hogy lehet-e eltérés panel lakások között azt nem tudom.

Egy 6*50 vagy 5*50 tipli simán belemehet, ebből négy darab vasbetonba még téged is megtart. Javaslom, hogy valami pneumatikus ütvefúróval próbálkozz, mert azzal lehet nagyon lassan haladni a betonban. Nekem akkus Lidl Parkside fúrókalapácsom van, csodásan lehet vele a panelban ügyködni.

(#74246) Gyíkac


Gyíkac
aktív tag

Sziasztok,

Valakit érdekelhet egy Xiaomi redmi note 4 -et?
SnapDragon 625 8*2ghz
3gb/64gb
Adroid 7.0
4100 mah

25 körül, doboza papírja vannak. 2 éve használom. (kijelző, hátoldal makulátlan)

Fürge kis teló, Újabb Xiaomi-ra cserélem.

(#74247) icemad válasza Bull Boss (#74239) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fischer duopower tiplit javaslom. Örökélet meg egy nap, brutál erős.

(#74248) Rendo84 válasza Wiz Khalifa (#74243) üzenetére


Rendo84
senior tag

Rendben, köszönöm szépen előre is! :)

(#74249) Wiz Khalifa válasza Rendo84 (#74248) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nincs sajna. Csak egy darabos SLI hidam van ami szalagkábeles. :(

Smoke some weed nigga!

(#74250) Rendo84 válasza Wiz Khalifa (#74249) üzenetére


Rendo84
senior tag

Jah elnéztem, azt hittem a kalibrálással kapcsolatosan jelzel. :DDD
A híd már megoldódott, köszi azért! :R A kalibrálás még nem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.