Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75601) Diokhan válasza jFox (#75578) üzenetére


Diokhan
addikt

Na megnéztem, a honlapja nem biztonságos, a partition wizard pedig nem működik. De köszi a tippet, még nézelődök.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75602) alufelni válasza Diokhan (#75601) üzenetére


alufelni
tag

Szia, mint írtam csere is érdekel :))

(#75603) bhonti válasza Diokhan (#75577) üzenetére


bhonti
tag

diskmgmt.msc - a beépített lemezkezelő? Mutatja a partíciókat, letörlöd, csinálsz újat...

Vagy akár ingyen van ma a Paragon Hard Disk Manager 17:

https://downloads.sharewareonsale.com/files/hub/sharewareonsale.com/SharewareOnSale_Giveaway_Paragon_Hard_Disk_Manager_17_hub.exe

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#75604) Ereshkigal válasza storm4 (#75598) üzenetére


Ereshkigal
őstag

És az szabályellenes, ha ugyanazt kirakom megint új hirdetésként?

(#75605) jFox válasza Diokhan (#75601) üzenetére


jFox
őstag

Hogyhogy nem biztonságos? Nekem nem írt semmit a böngésző, hogy gond lenne vele. Már a 9.5 verzió óta használom és még nem volt olyan (particiós) probléma, amit nem oldott volna meg. Ezért is ajánlottam. :K

Ereshkigal: szerintem nem. :B De 250Ft a megújítás... Annyit szerintem megérdemel a lapcsalád időnként....

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75606) bnorci71 válasza Ereshkigal (#75604) üzenetére


bnorci71
addikt

miért lenne az..... mindenki azt csinálja, vagy fizet

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75607) Diokhan válasza jFox (#75605) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem volt titkosítása az oldalnak, így értettem. De köszi a tippet mégegszer.

(#75603) bhonti: Köszi, ez megoldotta. Eszembe sem jutott, mivel elég régen használtam már windowst. Néha a legegyszerűbb megoldások a legjobbak. Köszi a tippet. A Paragon nem tudott particionálni, csak írni és olvasni tudta az Apple file system rendszerű meghajtót. Én NTFS-re akartam csinálni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75608) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

nincs valakinek elfekvő 10-15m Toslink kábele?
Képtalálatok a következőre: toslink

(#75609) storm4 válasza Ereshkigal (#75604) üzenetére


storm4
aktív tag

Nem tudok róla,hogy szabályellenes lenne,de ahogy jFox is írja,ha nem gond azt a 250Ft-ot megérdemli a lapcsalád

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#75610) AtHoS válasza bhonti (#75603) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A Paragon Hard Disk Manager 17-hez itt még igényelni kell kulcsot: [link]
Oldal alján kell kitölteni a mezőket

read-only mode on the forum

(#75611) Ereshkigal válasza storm4 (#75609) üzenetére


Ereshkigal
őstag

:R
Valamennyit áldozok majd rá, végül is közel 15 éve járok ide. :) Viszont mennek majd fel még ezeken túl is hirdetések, nem filléres cuccok, amik lehet, hogy csak hónapok alatt mennek el, pláne a mostani helyzetben. Annyit azért már nem fizetnék.

[ Szerkesztve ]

(#75612) Depression válasza Ereshkigal (#75611) üzenetére


Depression
veterán

Bele kell kalkulálni az árba :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#75613) Diokhan válasza AtHoS (#75610) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi midnenkinek, megnéztem, letöltöttem, aktiváltam.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75614) Feriboy2


Feriboy2
aktív tag

Az 1-es postán (kazinczy utca) járt valaki az utóbbi napokban? Mekkora a forgalom? Jött csomagom amit át kéne vennem. (csak értesítőt dobtak be, pedig most TUTI itthon voltam :D :D )

[ Szerkesztve ]

(#75615) Diokhan válasza Feriboy2 (#75614) üzenetére


Diokhan
addikt

Ha nem levélként van feladva a csomag, akkor nem szállítják ki, hanem értesítőt kapsz róla.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75616) Wiz Khalifa válasza Feriboy2 (#75614) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Kb minden nap ott vagyok a parkolóba egy csomó időt szóval látom mekkora a forgalom. Vannak de nem annyira sokan. 13-15 óra között kevesebb a nép.

Smoke some weed nigga!

(#75617) jFox válasza Diokhan (#75615) üzenetére


jFox
őstag

Pont fordítva: ha levélként van feladva és tuti nem fér bele a postaládába, akkor kapsz tárgynapos értesítőt. Ami azt jelenti, hogy aznap átvehető a postán.
Ha rendes csomag azt a csomagos postás hozza, nálunk az délután jár olyan 2-3 óra környékén. De nekem is fordult már elő, hogy itthon voltam, csak lusta volt feljönni a 4-ik emeletre és inkább bedobta az értesítőt...

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75618) Ereshkigal válasza jFox (#75617) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Amivel aznap ki se tudod váltani a küldeményedet. Érdekes dolog ez, mert ilyenkor a Posta azt mondja, hogy a kézbesítőnél van. Egyszer elcsíptem a postást, mikor dobta be a papírt. Mondtam neki, adja csak ide a levelet. Hát az nincs nála... Szóval hazudik mindkettő. Nálunk 10-ből 9-szer a postás alapból cetlit dob be felcsengetés nélkül.

Még annyi, hogy a csomagokat ugye másik postás hozza. Az rendes. Van, hogy fel is hív, ha nem vagyunk otthon.

[ Szerkesztve ]

(#75619) Diokhan válasza jFox (#75617) üzenetére


Diokhan
addikt

Téves. Egy telefon tok, vagy üveg fólia, ami egy normál borítékban jön és simán belefér a postaládába is a postán marad, mert nem levélként van feladva. Ilyenkor is értesítőt hoznak.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75620) mezis válasza Ereshkigal (#75618) üzenetére


mezis
nagyúr

Talán pontatlan volt a fogalmazás. Kapok olyan értesítőt, amire pecséttel nyomták már a postán, hogy aznap kiváltható. Vagyis csak a küldemény értesítőt adták oda a postásnak.
Természetesen nem csak aznap, a következő sok napon is kiváltható.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#75621) jFox válasza Diokhan (#75619) üzenetére


jFox
őstag

Nekem ezek mind a postaládában landolnak. :K Akkor ott valami hiba van a rendszerben. Ami befér a postaláda nyílásán, azt csak be kellene dobnia. Neki is könnyebb, nem kell tovább cipelni.

Ereshkigal:
Ahogy mezis is mondja, amire rá van pecsételve, vagy ráírva, hogy tárgynapon kiváltható, azt nem is látja a postás. Csak az értesítőt kapja meg. Ha nincs ilyen rajta, akkor az nem tárgynapos. Azt csak másnap kapod meg a postán.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75622) Diokhan válasza jFox (#75621) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem érted, hogy mit mondok. Eleve csomagként van feladva az egyébként borítékba tett áru, és mivel csomagként szerepel a rendszerben, meg sem próbálják kivinni, így nem is derül ki, hogy bele fér-e a postaládába, vagy nem. A feleségem Aliról rendelt legalább 10x, minden esetben értesítő jött róla.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75623) AtHoS válasza Diokhan (#75622) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hozzánk meg mindig kihozta a postás.

Szerintem a kézbesítő postás válogatja a küldeményeket mit visz ki és mihez csak értesítőt. Kivéve, mikor csomag, mert azt csomagos hozza, de azt is mindig kihozták hozzánk, sosem kellett postára mászkálni...eddig. Ha valami gubanc volt, akkor hívott telefonon és megbeszéltük hol tudja leadni.

Volt jó pár küldemény ali, ebay, banggood, gearbest helyekről...de ez mondjuk Pereces ami kertvárosi terület, máshol nem tudom hogyan megy.

Az is igaz, hogy jatt is van tőlünk részükre, ráadásul a helyettesítések kivételével állandó a postás ezen a területen, már név szerint is ismer mindenkit, mondhatni baráti a viszony. A motoros postással pl. meg lehet beszélni, hogy postán átveendő küldeményt kihozza...persze jattot azt kap érte, de anélkül is kihozná (gondolom :B )

read-only mode on the forum

(#75624) cocka


cocka
veterán

Hát erre a miskolci csomagkézbesítésre azt tudom mondani, hogy a Logisztikai Üzemben (Tiszai mellett) rohadtul ráérnek.

Amazonos csomagom megkapta a magyar ragszámot, miután átvették a Deutsche Posttól, aztán már 1 hét is eltelt és láttam az esedékes napon magyar követés szerint már hajnalban a kézbesítőhöz került. Mondom csudaklassz, akkor ma megkapom. Itthon vagyok egész nap, várom a postást nem jön. Se felcsengetés, se telefonálás, se értesítő, se semmi. 19:00-kor zár a posta, mondom fél 7-kor lemegyek megkérdem már, hogy a büdös lóherébe lehet az, hogy bő 11 óra alatt nem sikerült ideérni a csomagommal.

Erre elkezd nekem a postás kiscsaj az autóról hadoválni meg hogy hogyan terjesztik meg hogy ők csak azokkal foglalkoznak, amik sikertelen kézbesítés miatt hozzájuk kerülnek. Mondom bingó, akkor tessék már megnézni, hogy itt van-e a csomagom. És hogy, hogy nem mégis ott volt.
Aszongya következő munkanap menni fog az értesítő, azt hagyjam figyelmen kívül. Mondom köszönöm. Ez amúgy péntek volt asszem, tehát még simán tárolgatták volna 3 napot a csomagot, mert csak.
Hát azt az aprócska tényt már nem is említem, hogy úgy nézett ki a doboz, mintha kicsit megrágcsálta volna egy patkány.

Na ezért utálok külföldről rendelni, mert basznak időben kihozni. Lassan már ott tartunk, hogy lehet az Orczy térről hamarabb hazahozom, mint Miskolcról. LOL

Plusz az ügyfélszolgálatost kérdeztem, hogy ugyan mondja már meg, hogy miért képtelenek postán maradóként regisztrálni és értesítést küldeni, ha átvehető az adott postán? Vagy csomagautomatába miért nem lehet kérni stb.. Válasz nincs, nem lehet és kész.

(#75625) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Miskolcon hol lehet venni kocsi antenna alá gumitalpat?

Vettem egy cápa uszonyt és basszák meg nem jár hozzá gumi talp...

Smoke some weed nigga!

(#75626) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok valakinek olcsó laptop? 15.6 is kellene használható Kim. Öreg néninek aki egész nap a YouTube és a Facebookra koncentrál

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75627) bigrock válasza Vangelis (#75626) üzenetére


bigrock
addikt

Van egy HP 250 G1 (szociális csomag :D )
Ha nem ütközik jogi akadályba, nem tudom...
4 GB RAM, 320 HDD. A Win7 szépen szakad rajta.

(#75628) Vangelis válasza bigrock (#75627) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Árban?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75629) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Maradj otthon pack nem Győrfi Pál ajánlásával :D
Ez a három ikszboszvan gém egyben 10000 ft.
Külön pedig:
Minecraft 4000 Ft
Sea of Thieves 5000 Ft
Fortnite (ez ilyen kiegészitő cucc tehát nem az ingyenes dolog) 3000 Ft

Ui:
Van a vezeték nélküli kontroller hátuján egy kis u port ha abba szerzek megfelelő USB kábelt akkor vezetékesként funkcionál és nem kell az akksikkal bajlódni? Új nekem ez az xbox dolog nem értek hozzá még.
Ugyanitt vennék HDMI elosztót egy ezresem van rá,ha valakinek van feleslegben írjon.

Tiszta hülye aki nem normális

(#75630) bnorci71 válasza cocka (#75624) üzenetére


bnorci71
addikt

Plusz az ügyfélszolgálatost kérdeztem, hogy ugyan mondja már meg, hogy miért képtelenek postán maradóként regisztrálni és értesítést küldeni, ha átvehető az adott postán? Vagy csomagautomatába miért nem lehet kérni stb.. Válasz nincs, nem lehet és kész.

Ha a feladó úgy adja fel simán, nem is tudja másként feladni mert a posta címét adod meg, évek óta a belföldi csomagjaimat a Tiszaira kérem, kapok sms-t és már megyek is érte amikor nekem jó. Külföldi rendelésnél nem próbáltam még.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75631) elistvan


elistvan
senior tag

Pár napja van egy problémám. Ha beágyazott youtube videó van egy weboldalon a chrome nem játssza le hanem az alábbi hibaüzenetet küldi. Böngészőbeállítások alaphelyzetbe állítása megtörtént, semmi. hardveres gyorsítás kikapcsolása megtörtént, szintén semmi. Firefox alatt megy. Mit lehet még tenni?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#75632) mezis


mezis
nagyúr

"50 ezer liter alkoholt adományoz a Jägermeister, hogy ne fertőződj meg"

Fejenként ?
Megyek kötöm meg a kutyát, nyitom a kaput! :DDD

mezis

(#75633) Vangelis válasza mezis (#75632) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem elég 1000 liter. Többit kapják a rászorulók!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75634) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#75625) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez még a Calibra vagy már másik van?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75635) bnorci71 válasza mezis (#75632) üzenetére


bnorci71
addikt

én már kinőttem belőle :) csak Hp :))

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75636) icemad válasza LaciMc82 (#75629) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Minecraftot nem kicsit áraztad túl... :Y

[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#75637) cocka válasza bnorci71 (#75630) üzenetére


cocka
veterán

Az a baj, hogy kérésre sem. Tehát elpofázzák, hogy a beszélgetést rögzítjük, akkor rögzítve van az is, hogy kérem, hogy ha már kapott a csomag magyar ragszámot, tessenek szívesek lenni a lakcímemnek megfelelő illetékes postahivatalban tartani a csomagot. Lényegében a gyakorlatban is ez történt, csak azt nem értem, hogy ezt miért kell minden alkalommal eljátszani.

A Deutsche Postot meg odáig érdekli a sztori, hogy a csomag bejutott Magyarországra. Tehát a német feladó, ill. az Amazon amúgy se tudná onnan meghatározni, hogy postán maradjon, de nem látom be miért nem kérheti ezt a címzett, miután a csomag Magyarországra ért, tekintve, hogy a nyomkövetés alapján látszik, hogy mikor ér Magyarországra.

(#75638) pupehap válasza icemad (#75636) üzenetére


pupehap
tag

Kicsit se árazta túl, nézd már meg a fotót....amit árul az egy letölthető legendary skin.

Bármi is legyen az....

[ Szerkesztve ]

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#75639) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#75634) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

20 napja volt hogy 1 éve eladtam a Calibra-t sajnos. :(

Azóta egy Octavia van, arra megy a cápa uszi. Ha nem a tetőn lenne az antennának a "lyuka" akkor kapna digitálist az egész tetőlemezre hogy egy darab antenna se álljon ki a kocsiból úgy se hallgatok magyar rádiót sose. :)

Smoke some weed nigga!

(#75640) bnorci71 válasza cocka (#75637) üzenetére


bnorci71
addikt

azt ki lehetne próbálni, hogy a posta címét adod meg a neveddel. Csak honnan fogod tudni, hogy megjött a postára?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75641) icemad válasza pupehap (#75638) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És te ezt hol látod? Full game, ennyi van ott.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#75642) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#75639) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nahát, pedig nagy tételben fogadtunk hogy veterán lesz :O ;]

(#75643) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#75642) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Attól még veterán lesz. :DDD Csak nem nálam. :DDD

Amúgy hidd el, én se szertettem volna eladni, de a kocsinak jobb így. Mert én nálam csak ment volna lefele sajnos az állapotának az állapota mert jelenleg nem tudtam volna megoldani hogy óvjam és tároljam hogy OT-ra mehessen.

De lesz majd még ne aggódj. Sőt az is lehetséges hogy azt a Calibrát veszem vissza. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#75644) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#75643) üzenetére


Diokhan
addikt

Nézd. Amíg az opelban dolgoztam rengeteget tanultam az opelekrol. Azt javaslom, hogy maradj a skodanal.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75645) LaciMc82 válasza icemad (#75636) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Tiszta hülye aki nem normális

(#75646) bnorci71 válasza Diokhan (#75644) üzenetére


bnorci71
addikt

az meg fosvágen, huuu az is hova jutott minőségbe :Y és haszonjárműről beszélek

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75647) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#75644) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mind egy szar a szemembe. :) Én ha tehetem maradok 2005 alatti évjáratban. De inkább 2000 előtt. :DDD

Ha mostani "modern" kocsira telne akkor Toyota, Hyundai, Kia vagy Chrysler lenne a befutó. Esetleg Lexus. És ennyi. Nekem nem kéne se VW konszern, se BMW, se Merceses és még Audi se. Nem is tetszenek meg tudom hogy nekem nem felelnének meg.

Amúgy ha konszern autókról beszélünk akkor a minőségi ranglétra így van: Skoda, Seat, VW és Audi. Ugyanis minden "újítást" az Audiba tesznek be elsőként. Pl dinamikus index. Aztán ami nem annyira fasza még tehát fejlesztést igényel, azt kihagyva vagy fejlesztetten kapja meg a VW. Aztán ami még ott is esetleg gyakori hibára ad okot akkor azt vagy nem teszik bele vagy átgondolva teszik bele a Seat-ba és így tovább. Ezért van az is pl hogy a Skodába később jelennek meg az extrák és kényelmi funkciók.

De mostanra elértük azt hogy kb mindbe van minden max picit frissítenek rajta vagy pedig javítanak. :)

Smoke some weed nigga!

(#75648) pupehap válasza icemad (#75641) üzenetére


pupehap
tag

Igazad van, összekevertem a fortnite-al :D
Sry.

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#75649) icemad válasza LaciMc82 (#75645) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nézd meg amit linkeltem. 1000 forint az alapjáték a kiegészítőkkel. Már vagy egy éve ennyi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#75650) #81556480 válasza Diokhan (#75644) üzenetére


#81556480
törölt tag

:O :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.