Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77001) jFox válasza Vangelis (#77000) üzenetére


jFox
őstag

+1 pollenszűrőt cserélni állt. nem nagy ügy. :K

...más: korábban volt itt a topicban valaki aki tudott BGA-t cserélni alaplapokon. Őt kérdezném, ha még itt van, vagy bárkit, aki ilyesmiben jártas, hogy vállal-e mobiltelefon alaplapon csatlakozó cserét?
:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#77002) Gyíkac válasza Jarod1 (#76999) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

A pollenszűrő általában a kesztyű tartón keresztül található meg.
vagy pattintani kell valamit, vagy egy csavar fogja fogni.
( nekem emlékeim szerint csak ki kell vennem a kesztyűtartót- egy nagy doboz az egész /sx4/)
ezzel nem vinném szakembörhöz, mert a végén még az utasoldali majrévas apacsavarját védő pöcök izét is ki kell cserélni..

Splash : https://www.youtube.com/watch?v=F2AhX5F1wH4

igazából 3 képet kell lementeni telór és az alapján megszakérteni.
Sört megbontani, kicserélni utána leinni habot, majd a tv előtt befejezni...

egyébként 15k km-t mondanak a csere intervallumra , de a szűrő egy 1k-s tétel, így minden olajcserénél kap egy újat, mert észben tartani, hogy az előzőnél volt -e?. pf...:)

[ Szerkesztve ]

(#77003) Jarod1 válasza Gyíkac (#77002) üzenetére


Jarod1
addikt

Köszi

(#77004) Rendo84


Rendo84
senior tag

(#76980) jFox, (#76981) tama2000: Köszönöm a segítségeteket!

(#77005) Diokhan


Diokhan
addikt

Srácok nincs valakinek Dell Inspiron N5010 alaplapja?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#77006) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Hali!

Magyarba lehet valahol kapni ilyen órát?

Nem akarok hónapokat várni mire megjönne Aliról mert be akarom már építeni lassan a műszerfalat a kocsiba. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#77007) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

MSI Z97M Gaming fullos mATX 1150-es deszka
és 4x8GB DDR3 1866 MHz fullegyforma, quadban atomstabil ram eladó.

(#77008) jFox válasza scapegt (#76995) üzenetére


jFox
őstag

Ezt találtam most a Posta oldalán: [link]
Valószínűleg ez miatt késnek még most is a csomagok. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#77009) bnorci71 válasza jFox (#77008) üzenetére


bnorci71
addikt

nem írom le azt amit gondolok
de ez inkább a feladásról szól az én csomagom
vásárlás 04.29
May 19, 2020
8:58pm

Package received (Customer Service email: CS@orangeconnex.com)

May 26, 2020
2:04am

Flight departed from origin country
SHENZHEN

May 26, 2020
5:21pm

Flight landed in destination country
FERIHEGY

szóval nem tudom mi történik biztos kiesett a zsákból a sarokba valahol mint sok más embernek

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#77010) PLaci58 válasza bnorci71 (#77009) üzenetére


PLaci58
őstag

Az enyémekre is majd mindre azt írják, hogy célországba érkezett már hónapok óta :D Az asszonyét állítólag már vissza is küldték vietnámba, vámolási probléma miatt :DD

Azt tudjátok, hogy a postás már nem dob be értesítőt a túlméretes csomagról? SMS- küldenek állítólag a csomagon levő telószámra :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#77011) Vangelis válasza PLaci58 (#77010) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pontosan.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#77012) zetecR válasza jFox (#77008) üzenetére


zetecR
addikt

Nekem most 2 nap alatt 5 apróságom jött meg. :B

(#77013) PLaci58 válasza zetecR (#77012) üzenetére


PLaci58
őstag

Felvágós :DDD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#77014) mycso válasza zetecR (#77012) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem is az elmúlt 2 hétben nagyon sok minden megérezett, amiknek már egy hónapja itt kellett volna lennie.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#77015) jFox válasza bnorci71 (#77009) üzenetére


jFox
őstag

Igen, de az is benne van, hogy sok országban megállt a posta szolgáltatás. Tehát, ha nem ide jön közvetlenül, akkor simán késhet heteket hónapokat...

Az orange connex gyors szokott lenni. Nekem volt már hogy ideért Kínából 2 hét alatt ezzel. Már a korona előtt.

Volt olyan csomagom, ami februárban lett feladva és május elején ért ide. Szóval előbb utóbb ideér.

Más:
Ma voltam a 10-es postán és már csak 6-ig van nyitva hétköznap. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#77016) cocka válasza jFox (#77015) üzenetére


cocka
veterán

Ezen nincs mit csodálkozni. Szerintem a többi is. Asszem itt a környéken a 23-as is.

De Keleti melletti úgy mond 0-24-es posta is csak este 8-ig van. Szóval az vidéken kapásból -2 óra.

(#77017) jFox válasza cocka (#77016) üzenetére


jFox
őstag

Én csodálkoztam. Meg vagy még 5-en amikor 18.05-kor összefutottunk a zárt bejárati ajtónál.
Akármikor mentem értesített küldeményért, nagyon ritka volt, hogy nem volt tömeg. Így kevesebb időre oszlik el ugyan az a tömeg. A másik meg, hogy én is 5-ig dolgozom. Így majd rohanhatok munka után a postára, hogy időben oda érjek. :W

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#77018) cocka válasza jFox (#77017) üzenetére


cocka
veterán

Ja faszság az egész. Ugye az a duma, hogy a dolgozók védelme érdekében korábban zárnak a boltok, posta stb..

De őket annyira védeni kell ezek szerint, hogy nem baj, ha kevesebb idő alatt tódul ugyanannyi ember ugyanoda. LOL

A Spar is a vírus óta 9 helyett 8-kor zár. Pedig az volt a duma, hogy az enyhítések miatt minden visszaáll a régi nyitvatartásra. Hát nem.

A tízig nyitvatartó tesco annyit javult, hogy 8 helyett most már 9-ig van nyitva.

(#77019) bnorci71 válasza jFox (#77017) üzenetére


bnorci71
addikt

Hja kérem nagyvárosi népeknek úri dolga van.
Nyéken 15:30.kor zár a posta......
Szombaton nyitva voltak hogy az értesített küldeményt át tud venni.
Megreklamáltam hogy ezt mégis mint közszolgálatot ellátó cég hogy gondolják vagy milyen megoldást tudnak adni
Ime a válasz

Hivatkozva a 2020. június 2-án tett bejelentésére az alábbiakról tájékoztatjuk.
Társaságunk számára kiemelten fontos Ügyfeleink elégedettsége, ezért panaszát az illetékes szakterület bevonásával megvizsgáltuk.
Megállapítottuk, hogy Nyékládháza 1 posta nyitvatartása a forgalom mértékéhez igazodóan - üzleti elvárásaink érvényesítése mellett - a gazdaságos üzemeltetés szem előtt tartásával állapítottuk meg, mely megfelel a hasonló nagyságrendű posták nyitvatartásának.
A postahely forgalmi adatait figyelemmel kísérjük, forgalomváltozás esetén a szolgáltatóhely nyitvatartásának módosítására a szükséges lépéseket megtesszük.
Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Posta Zrt. közszolgáltatást végző vállalatként a koronavírus-járvány terjedése miatt több intézkedést is elrendelt a veszélyhelyzet kihirdetése óta. 2020. március 28-tól visszavonásig szűkítettük a hétvégén nyitvatartó posták számát, így átmenetileg szombaton megyénként egy posta van nyitva délelőtt, és vasárnaponként minden posta zárva van.
Április 2-től visszavonásig szűkítettük a hétköznapi nyitvatartást, a megyeszékhelyi 1 posták kivételével a szolgáltatóhelyek maximum 18 óráig üzemelnek.
A fentiek alapján Nyékládháza 1 posta szombatonként zárva tart, mely korlátozás csak ideiglenes.
A sikeres kézbesítés érdekében tájékoztatjuk, hogy lehetősége van díjmentesen meghatalmazást adni olyan személy(ek) részére, aki(k) a címen történő kézbesítéskor vagy posta nyitvatartási idején belül is át tudja(ák) venni a küldeményeket.
Továbbá ajánljuk figyelmébe díj ellenében igénybe vehető kényelmi szolgáltatásainkat. Ezek keretében kérheti az értesített küldeményeinek ismételt kézbesítését, mely alapján előre egyeztetett napon vagy időpontban újra házhoz kézbesítjük azokat. Továbbá kérheti küldeményeinek ismételt kézbesítését új címre.
Igénybe veheti postafiók, valamint utánküldés szolgáltatásainkat, melyek keretében a küldeményeket a szerződésben foglalt postafiókra vagy a megadott új címre továbbítjuk.
Bízunk benne, hogy válaszunkat megértéssel fogadja. A jövőben is készségesen állunk rendelkezésére postai szolgáltatásainkkal.

Magyarország így szeretlek :W

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#77020) cocka válasza bnorci71 (#77019) üzenetére


cocka
veterán

Hát most mit csináljak, ha nagyvárosba születtem? :U

Igénybe veheti postafiók

Az baszott drága, nekünk évekig volt. Most már ott tartunk, hogy 3 hónapra több, mint 6 ezer.

(#77021) jFox válasza bnorci71 (#77019) üzenetére


jFox
őstag

Akkor visszavonom minden nyavalygásom.
Ezexerint mindig van rosszabb. :O

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#77022) bnorci71 válasza jFox (#77021) üzenetére


bnorci71
addikt

bezony minden gödröt lehet mélyebbre ásni

cocka
csak olyan dolgokat tudtak ajánlani ami plusz pénz, mert ugye nyilvánvaló nincs akit elküldjek a levelekért, de ha lenne is az elv ami rossz hisz attól másnak még ugyan ez lehet a problémája.

Az egésszel az a bajom a levél feladója igénybe vesz egy közszolgáltatást ami egyetemes tehát mindenki részére hozzáférhető ehhez képest szart se csinálnak, érdekes egyéb szolgáltatóknak akik nem is közszolgáltatást nyújtanak nyitva kel lenniük hetente minimum 1 napot 18 vagy 20 óráig, csak ugye itt a hatóság ezt valamiért kifelejtette mert azért NMHH-nál is futottam egy kört

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#77023) cocka válasza bnorci71 (#77022) üzenetére


cocka
veterán

ami rossz hisz attól másnak még ugyan ez lehet a problémája.

Jaja, plusz aki ráér, attól is időt vesz el, ami igazából nincs megfizetve. Még ha ingyen vállalja is, az ideje akkor is elvész.

Meg van egy másik probléma, ami meg postaspecifikus, hogy ugyebár bárhol feladhatod a leveleket, csomagokat, de átvenni csak a lakóhelyedhez legközelebbin tudod. Gondolom plusz pénzért lehet máshova kéretni.

Amúgy Miskolcon is basznak dolgozni. Mikor Amazontól jött egy csomagom, várnom kellett egy csomót úgy, hogy a követés már rég azt írta, hogy Miskolcon van. Az üzemben meg szarnak rá. Itthon voltam a kérdéses időpontban egész nap és basztak jönni. Majd lementem a postára és kiderült, hogy ja hogy ott van. És szűk 12 óra alatt nem sikerült erre szédülnie a kézbesítőnek. Zseniális. Ja és nuku értesítő.

Mire megjelent a postaládában az értesítő, addigra már rég a átvettem a csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#77024) benvolio


benvolio
őstag

Hol lehet venni azonnal elhozható tortát ami tényleg jó, finom és nem gagyi mű? Holnap kéne.

(#77025) bigrock válasza benvolio (#77024) üzenetére


bigrock
addikt

Szerintem Kisgergely.

(#77026) bnorci71 válasza benvolio (#77024) üzenetére


bnorci71
addikt

vagy Falánk Fanny, Éden cuki

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#77027) cocka válasza benvolio (#77024) üzenetére


cocka
veterán

Szerintem a "nem gagyi műség" alapfeltétele, hogy baszott drága, mert van benne anyag plusz nem sajnálják belőle a tésztalapokat se. Az azért elég durva, hogy manapság az összes kb. 70%-a krém.

És nem piskótalapokat kapsz krémmel, hanem krémet kapsz, ami nyomokban piskótát is tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#77028) benvolio válasza cocka (#77027) üzenetére


benvolio
őstag

Rendelni szoktam, de most elfelejtettem. Ezeket jól megcsinálják, igen, drága, de nem számít. Az elvihető kész torták, meg olyanok amilyenek tapasztalatom szerint. Csak gondoltam hátha valaki tud jó félét készen valahol amit nem ismerek. Az Éden és a Falánk nem az, lehet Kisgergely lesz, de mintha onnan is vittünk volna már és mivel nem emlékszem rá, biztos nem volt az se olyan jó. Úgy látszik jót nem fogok találni, na mindegy. :( Nem csak a piskótával van a baj, hanem a krém is mű.

(#77029) Ereshkigal válasza benvolio (#77028) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Desszertembe nézz be. A minőségbe nem lehet belekötni, azt viszont nem tudom, hogy van-e azonnal elhozható torta.

(#77030) HookR válasza benvolio (#77024) üzenetére


HookR
addikt

Szvsz ha az utóbbi néhány hónapban nem történt gyökeres fordulat a hozzáállásukban, akkor a Kisgergelyben nem.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#77031) Ereshkigal válasza Ereshkigal (#77029) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Eszembe jutott még egy: Cukorpor. De ott tuti rendelésre van csak. Mindenesetre legközelebb kipróbálhatod. Mi erről a két helyről rendelünk mostanában.

(#77032) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Aki szeretne egy brutál jó laptopot olcsón:

ASUS VivoBook S13 S330 FL-EY027 Szürke

PH-s oknak olcsóbb :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#77033) benvolio válasza Ereshkigal (#77029) üzenetére


benvolio
őstag

Felhívtam őket, de csak rendelésre van. Mi a gasztroműhelyből rendeltünk, azok jók voltak. Köszi a tippeket, ezt a kettőt nem ismertem.

(#77034) Ereshkigal válasza benvolio (#77033) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Most, hogy mondod, menzán szoktam néha enni gasztroműhelyes sütiket, egész jók. Gondolom akkor a torták is. :)

[ Szerkesztve ]

(#77035) benvolio válasza Ereshkigal (#77034) üzenetére


benvolio
őstag

Nekem meg eszembe jutott, hogy Berekalján van egy jó, onnan szoktunk aprósütit és mandula/barackmag sütit venni, nagyon finom ott. Mondjuk nem tudom, hogy tortával hogy állnak. De most már mindegy a Kisgergelybe lefoglaltam telefonon egyet, lesz amilyen lesz.

(#77036) Pttypang válasza Ereshkigal (#77034) üzenetére


Pttypang
veterán

Gasztromuhelyes sutiket en eddig csak az egyetemi menzan probaltam, mindegyik vallalhatatlan volt, de legalabb draga.

Everybody lies.

(#77037) #81556480 válasza Vangelis (#77032) üzenetére


#81556480
törölt tag

na már megint brutál ;]

akkor az én i5 és gtx 1060-as hp omenem mi? hipertérhajlító atomreaktor?

(#77038) Vangelis válasza #81556480 (#77037) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze :D
Jó de mi csórik vagyunk :D ;]
Azóta minden lomom brutál lesz nyugi :) :Y

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#77039) #81556480 válasza Vangelis (#77038) üzenetére


#81556480
törölt tag

de kevésnek érzem az egyszeri brutálozást most

(#77040) Vangelis válasza #81556480 (#77039) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ahh hóvégén????...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#77041) Depression válasza #81556480 (#77037) üzenetére


Depression
veterán

Most, hogy nyitottunk egy állateledel kisboltot, és a végére kiderült, hogy minden lebeszélős komment a neten is messze alulbecsüli a költségeket, számomra jelenleg egy zokni ára is brutál. Jó, éhenhalni nem fogunk, legfeljebb kivesszük a sült kacsafarhátat a fagyasztóból. :U :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#77042) anorche1


anorche1
őstag

Holnap reggel kolcsonoznom kellene egy bonto kalapacsot.
Ti hol probalkoznatok?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#77043) #81556480 válasza Depression (#77041) üzenetére


#81556480
törölt tag

Rendben.

(#77044) bnorci71 válasza anorche1 (#77042) üzenetére


bnorci71
addikt

Stadionnal szemben vagy a Soltész elején a Máltai mellett Petőfi tér Ramirent a Fonoda utcán

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#77045) jFox válasza anorche1 (#77042) üzenetére


jFox
őstag

A Jókain is van egy szerszámgép kölcsönző. A Fazekas ált.isk.-val majdnem szemben.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#77046) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok a Polgár Jenő úr laptopja ennyit csinál ,se kép se hang,mi lehet a baj?
[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#77047) szmolcsi válasza LaciMc82 (#77046) üzenetére

Caps-lock villog erre is van jelmagyarázat , vga , ram , bios hibát is jelezhet , nem volt bios update vagy ram bővítés ?

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#77048) LaciMc82 válasza szmolcsi (#77047) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Nem,a ramot tavaly vettem bele azóta nem.
Az utóbbi időben olyan volt hogy a wi-firol ledobált neha,lehet az is az elojele volt ennek már... :U
Bár a HP oldala azt írja a három villanás RAM hiba.

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális

(#77049) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok,

Bocs a hülye kérdésért, de wifi jelerősítőt szeretnék venni és érdekelne, hogy kell beüzemelni? Bele kell dugni a netkábelt, vagy csak dugaljba és wifire csatlakozva szórja tovább a jelet? Elhelyezés miatt kérdezem. Előre is köszi! :R

(#77050) #81556480 válasza scapegt (#77049) üzenetére


#81556480
törölt tag

van hozzá leírás amiben le van írva könnyen érthetően ( ha újat veszel) én az alapján csináltam. mert bán enm idegen a számtech, de a hálózatokkal mindig bajom volt..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.