Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75951) pajibá válasza Wiz Khalifa (#75948) üzenetére


pajibá
tag

Sajna a Martinkertvárosban sem mindenhol van optika. Most húzgálta egy cég, de a mellékutcákba nem mindenhová jutott belőle. :W
A digi is ugyanígy működik errefelé. Megnéztem a honlapon, és csak a legkisebb érhető el, legalábbis nálam (Telekom)
Hab a tortán, hogy a voda naponta hívogat, hűség rábeszélésre, és annak fejében 100 forinttal kevesebbet kellene fizetnünk, de lenne + 3 csatorna, ami minket nem érdekel. 11 ezer lenne a vége. Mióta magyarhonban van UPC (volt!), azóta ott vagyunk. Hű de megvagyunk becsülve. :Y

(#75952) Wiz Khalifa válasza cocka (#75949) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Tegnap mondta haver hogy már mályiban is építi a telekom.

Smoke some weed nigga!

(#75953) cocka válasza Wiz Khalifa (#75952) üzenetére


cocka
veterán

Jó, nem panaszkodok, végül is van UPC meg Digi. Csak ilyenkor merül fel a kérdés, ahol mindhárom jelen van, ott miért tud jelen lenni? Pl. ebben az esetben, ha már eljött ide kettő, a harmadikat mi gátolja?

Mondjuk valami Trékom feliratú pólós fószereket láttam itt kábelt szerelgetni múltkor. Vagy csak az adatbázisuk van lemaradva?

(#75954) Corsair90


Corsair90
tag

Sziasztok!

Holnapi napon a párommal nagyon szeretnénk kimozdulni a korlátozások és az eső ellenére is, persze csak olyan helyre, ahová lehetséges. Ennek érdekében akár 50-200 km is elutaznánk akár, csak a kérdés az, hogy ti mit tudnátok tippelni, ajánlani, hová érdemes ilyenkor elmenni, amiért nem kapunk büntit? Illetve legálisan látogatható? :R :R

(#75955) szmolcsi válasza Corsair90 (#75954) üzenetére

Szerintem várjatok egy hetet elvileg jövő hónaptól , enyhébb lesz ez a szar !!
Én most kaptam egy százas csekket mert kimentem a boltba 14.03-perckor , természetesen jogtalan de a rendőr hivatalból feljelentett hiába lett neki bemutatva az élelmiszer + a blokk , ellenben aki az ügyet kezeli nem így látja és én sem !!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75956) cocka válasza Corsair90 (#75954) üzenetére


cocka
veterán

Hát mondjuk nem árt megnézni az adott település önkormányzatának rendelkezéseit.

(#75957) icemad válasza szmolcsi (#75955) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

100 000 forint büntetést kaptál mert kimentél? :Y Miaf@sz... Ennyire komolyan veszik otthon ezt a dolgot? Nagyon levagyok maradva, több híradót kellene néznem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#75958) baracsi válasza icemad (#75957) üzenetére


baracsi
tag

Szerintem volt ott más is. Egyébként tényleg, ez melyik település volt? Miskolc? Mert én ugyan nem ott tartózkodom, de az asszony mászkált Miskolcon ügyet intézni kedden, senki nem állította meg.

(#75959) bigrock válasza szmolcsi (#75955) üzenetére


bigrock
addikt

Ne haragudj de, számomra ez hihetetlen...

(#75960) PLaci58 válasza szmolcsi (#75955) üzenetére


PLaci58
őstag

Az se mindegy, hogy hány éves az ember, mert 65 év felettiek csak 9-12-ig mehetnek boltba, gyógyszertárba!

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75961) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Hali,
van eladó 3 havi Xbox live Gold-om ha érdekel valakit. 4700Ft/db

(#75962) szmolcsi válasza bigrock (#75959) üzenetére

Hm aki engem ismer tudja nem a világolás az én szakterületem 41-vagyok és kinőtt a gerincem is , semmi extra bele kaptam két ügybuzgó majomba és 14.03-perckor voltam vásárolni !!! De ennek az ügynek nincs itt vége ,megnyugodhatok !!! Személyes adataim kitakarva , gondolom ez nem gond !!
[link]

[ Szerkesztve ]

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75963) cocka válasza szmolcsi (#75962) üzenetére


cocka
veterán

Nincs jobb dolguk ezek szerint, mint baszogatni az embereket hülyeségekkel. Nav 2.0

(#75964) baracsi válasza szmolcsi (#75962) üzenetére


baracsi
tag

Ez nagyon komoly, de tényleg nem volt semmi hőzöngés részedről vagy ilyesmi?

(#75965) szmolcsi válasza baracsi (#75964) üzenetére

Semmi sőt még meg is jegyezték hogy nekem ez a dolog nem áll meg , blokkot el sem kérték nekem megvan , f@szolni fognak !! És indoklásként még rajta a papíron hogy első szabálysértés mert 5kiló a max !! Na ez a senkit nem hagyunk az út szélén , inkább rúgunk bele egy jó nagyot !!!

[ Szerkesztve ]

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75966) HookR válasza szmolcsi (#75965) üzenetére


HookR
addikt

Egy picit le tudnád írni részletesebben, hogy pontosan hol történt és milyen körülmények között? Gyalog/autóval stb.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#75967) Wiz Khalifa válasza cocka (#75953) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálunk pl fasza UPC meg Digi nincs. TV-be is csak fos tányéros. Istenem egy megváltás volt hogy a fos Digi-t lecserélhettük Telekomra. Amint jött egy pici eső is már szakadozott a Digi-s TV adás.

Smoke some weed nigga!

(#75968) szmolcsi válasza HookR (#75966) üzenetére

Felesleges a részletekben vájkálni van elég rendőr ismerősöm megmondták a statisztika miatt lettem feljelentve ennyi !!! Csak ami a méreg hogy a szemedbe így utána meg jön a csekk , milyen országban élünk hogy a yard a pofámba hazudik !! Egy régebbi eset jut az eszembe mikor 3-an meg akartak szurkálni egy kicsit , én lettem rabosítva mert nekem az a kedvenc időtöltésem hogy 3 embert megtámadok , kettő amit sosem felejtek el 2 buzinál volt csavarhúzó , mondom a rendőrnek azzal akartak megszúrni , elkezdi az nem minősül szúró fegyvernek , kérdem én és ha nálam lett volna , na akkor IGEN !!!
Én befejeztem vigyázatok egymásra !!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75969) baracsi válasza szmolcsi (#75968) üzenetére


baracsi
tag

Értem, hogy részedről befejezted, de ezt még leírom. Ha nem kérték el a blokkot, akkor lehet, hogy már előtte megtörtént a szabálysértés (tényleg no offense, pl.: közterületen való alkoholfogyasztás), amiről esetleg nem tudsz, hogy az (az indoklás részben ez 100%, hogy le van írva, csak ugye az ki van takarva az általad mellékelt fotón). Minden határozat ellen lehet fellebbezni, ez törvény adta jogod. Csatold a blokk másolatát a fellebbezéshez, nagy eséllyel elfogadják!

Elsősorban azért firtatom ezeket a dolgokat, mert nem szeretnék én is ilyen helyzetbe kerülni ezért is szeretném tudni a körülményeket.

[ Szerkesztve ]

(#75970) szmolcsi válasza baracsi (#75969) üzenetére

Miért nem olvasod el amit írtam , statisztika miatt lettem feljelentve úgy hogy a pofámba hazudtak , csak nem rendőr vagy ??? Pontosan tudom mit kell tennem , írtam van elég rendőr ismerősöm !!
- Ja tényleg el is felejtettem a bolt előtt söröztem , haver épen tekerte a vicces cigit , miközben szipuztam és jött a meseautó ...... bakker !!!
Azért elég jól haladunk hazugnak és már alkesznak is be vagyok állítva !!! :C

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75971) baracsi válasza szmolcsi (#75970) üzenetére


baracsi
tag

Ne kapd fel a vizet, mint írtam no offense, én próbáltam tényszerű lenni, de látom nem ment át. Akkor marad a fellebbezés. Ja és nem vagyok rendőr. Ahhoz pedig nem kell rendőr ismerősökkel rendelkezni, hogy valaki tudja azt, hogy van fellebbezési joga.

[ Szerkesztve ]

(#75972) szmolcsi válasza baracsi (#75971) üzenetére

- Persze elég ha az ember elolvassa a határozatot , olvasás még megy , thx !!
- Haladunk hazug-alkesz-stupid !!!
:DDD :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75973) baracsi válasza szmolcsi (#75972) üzenetére


baracsi
tag

A mártír lesz a következő jelző amit magadra aggathatsz. Mindenesetre te takartad ki az indoklás részt a határozaton, nem én.

(#75974) jFox


jFox
őstag

A statisztika az nagy úr!
Annó engem is megbüntettek jó párszor a "parkoló őrök", pedig még érvényes volt a a parkoló jegyem. Bementem, mutattam a jegyet meg a büntetést. És már el is volt intézve... Manapság már leszoktak róla... Lehet már nem lényeges a statisztika náluk, vagy már olyanokat alkalmaznak akik ismerik az órát... :DDD

De ez a 100k bírság, az durva... Arról volt szó, hogy nem a pénzbehajtás a lényeg, először csak figyelmeztetnek, balbalbal...
Bepróbálkoztak, hátha megrettensz és befizeted... :Y :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75975) Corsair90 válasza szmolcsi (#75955) üzenetére


Corsair90
tag

Hát ez nagyon durva, szinte hihetetlen. Sajnálom!
Nekem műszakomból adódóan valamikor hétvégén is be kell mennem dolgozni 18-ra és itt volt a jó idő, mentek is sokan persze a szabadba, az elmúlt hétvégéken hiába a nagy közterület lezárások. Amíg beértem, 2 helyen állítottak meg a rendőrök autóval Miskolcon. Mind a kétszer érdeklődtek hová megyek, ezt elmondtam és azonnal mehettem is tovább. Nem kértek sem igazolást (pedig volt nálam, nyilván nem kötelező), sem papírokat, semmit.
Nem tudom hogy működik a kijárási korlátozásért járó büntetés és mértéke, de nekem azóta is fura mióta behozták, mert hogyan bizonyítja be a rendőr és az igazságszolgáltatás, hogy te megszegted? Mert hogy ugye ez nem tilalom, ahol egyértelmű volna egy esetleges megszegés.
Illetve azért nem értem az esetedet, mert a boltba nem tilos járni. :U
Még szép hogy jogtalan amit kaptál. Bár láttam olyan op sajtótájékoztatót, hogy a rendőr azt mondta azért büntettek, mert nagyon akadékoskodtak. :)

(#75976) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Elkezdtünk gyújtás kapcsolót cserélni. Mondtak egyszerű. Eddig itt járunk hogy baxa meg a kutya istok.... :W

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75977) szmolcsi válasza jFox (#75974) üzenetére

Ennyi te már ráéreztél valamire , amúgy aki foglalkozik az ügyemmel szinte el sem hitte hogy mi van , és pont ebből van a gond neki is munkát adtak és jogtalanul büntettek , mikor nem én hanem az intézkedő rendőrök hibáztak , jelentésükben benne sem volt hogy én az élelmiszert nekik bemutatam stb...stb...
Barcsi azt az oldalt kitakartam de a következőn van az indoklás , az első oldalon csak a befizetés az átváltás és hogy menyit fogok ülni van , hidd el nem világolok nem szokásom , két hülyét fogtam ki , ennyi a történetem !!!
jfox: Gondolom amikor rákérdeztek hogy dolgozom-e és kiejtettem a pofámon hogy egyéni vállalkozó vagyok az volt olaj a tűzre !!!

[ Szerkesztve ]

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75978) baracsi válasza szmolcsi (#75977) üzenetére


baracsi
tag

Ok, akkor én is értem a dolgot, nem volt minden tiszta számomra. Nem akartalak felzaklatni, főleg ilyen lelkileg sebzett állapotban. Elnézést!

(#75979) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Gyerekek. Csapágy lenyúzó valakinek? :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75980) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Eladó megkímélt Trust Evon 2.1 Bluetooth hangfal szett.
10000 Ft.

Tiszta hülye aki nem normális

(#75981) cocka válasza szmolcsi (#75968) üzenetére


cocka
veterán

a yard a pofámba hazudik

Az hagyján, de effektíve bűncselekményeket követ el, segít elő. Feltehetően titkosszolgálati eszközökkel + folytatódik a hazugságfolyam a bíróságokon, ügyészségeken, gondolom nem újdonság, hogy még ma is divat a koncepciós per, nesze neked jogbiztonság, független magyar igazságszolgáltatás. Itt csak gazságszolgáltatás van.

elkezdi az nem minősül szúró fegyvernek , kérdem én és ha nálam lett volna , na akkor IGEN !!!

Ez az apróság is azt bizonyítja, hogy akire rá akarják húzni a vizes lepedőt, arra rá is fogják, mindegy hogy történt, mindegy mi történt, mindegy, hogy te legbelül tudod, hogy igazad van.

Azért elég jól haladunk hazugnak és már alkesznak is be vagyok állítva !!!

Ez meg azt bizonyítja, hogy Magyarországon nincs ártatlanság vélelme, bűnösség vélelme van. Vádaskodás ezerrel és a vádlottnak kell bizonyítania, hogy nem bűnös. :C

Mindenesetre te takartad ki az indoklás részt a határozaton, nem én.

És ha a határozatban leírtak nem felelnek meg a valóságnak? Ki képes bizonyítani a leírtak ellenkezőjét? A leírtakat veszik etalonnak, hogy a valóságban másképp történt az mindegy.

fura mióta behozták, mert hogyan bizonyítja be a rendőr és az igazságszolgáltatás, hogy te megszegted?

Mint ahogy a mellékelt ábra mutatja, nem kell bizonyítania. Írnak egy cetlit, ami igazolja, hogy te Gipsz Jakab megszegted a kijárási korlátozás miatti intézkedések egyikét. Bűnösség vélelme: azaz nekik nem érdekük, hogy kiderüljön, hogy ártatlan vagy, ártatlanságodra tett bármiféle kísérletet meghiúsítják vagy bűnösséged igazolására felhasználják.
Így bízzál a kék fényben. :DDD

(#75982) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

100.000 nagyon szép igen ,a semmire ,egy bohóckodás amit itthon csinálnak bebujva a védjük meg az embereket szöveg moge,hétköznap menj de ne menj maradj otthon vagyis mégis menj,de a vírus hétvégén támad akkor mindent bekorlatozunk.
Ez a venasszony Cilike azzal a bánatos tekintevel mar nem tud milyen hülyeséget felolvasni,lassan azt hiszem elmehetne Csernushoz hogy az legalább helyrehozna.
Mindig van amivel a magyart ,már amelyik bedől,be lehet paraztatni.
Gyuri bá ,Feri,migrik,most ez az agyhugykosav kor...ja majd kisorsolnak 18000 embert aki mehet tesztre,hat én pl pont le...az egészet,hagyjanak már élni minket,aki fosik mindentől maradjon, ássa el magát mit bánom en,jön a nyár szeretnem élvezni így is olyan rövid hát ha még ezen is korlátoznak😭

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális

(#75983) bnorci71 válasza Vangelis (#75979) üzenetére


bnorci71
addikt

gyújtáskapcsoló cseréhez??
sokszor a rögzítő csavar bal menetes arra figyelni kel

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75984) cocka válasza LaciMc82 (#75982) üzenetére


cocka
veterán

Ja.. nekem is az jutott eszembe, hogy ennek valami sokkal mélyebb hátsó szándéka volt, hogy így kapóra jött mindenkinek ez az intézkedés sorozat, mert H1N1-kor nem volt kampányolás, pedig valószínű nem kevésbé veszélytelen a mostani kövidinka19-nél.
És akkor most ezután bármilyen új vírus megjelenik mindig hónapokra le fog halni a gazdaság? Egy idő után átlátszó lesz ez a játék.

(#75985) Vangelis válasza bnorci71 (#75983) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos legesleghátúl van....

Hozzá sem férni így a gyújtáskapcsolóhoz..., de egy xaros videot sem találtam róla.
MI is úgy indultunk neki, hogy nem lesz bonyolult.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75986) bnorci71 válasza cocka (#75984) üzenetére


bnorci71
addikt

anélkül hogy mélyen belemennénk
mikor láttál utoljára olyat vagy inkább mikor volt olyan, hogy tömegsírokba temessenek embereket vagy ép a honvédség szállítsa el mert nem győzik a civil cégek??
szóval a bohockodástól kicsit töb bez azért.
Én az elején azt gondoltam amíg nincs fertőzésmentesség maradnak a tilalmak, de lehet tényleg csak a felkészülésre kellett, biztos ami biztos. Most elengedik a dolgot meglátják akkor mi történik ha nagy gyorsan terjed és akkor is van ellátási kapacitás.
Ez a véleményem szóval vitázni nem fogok rajta. Majd a történelem eldönti ki gondolta jól.

Tegnap Pesten voltunk délután. Hát nem úgy tűnt mint ahol kijárási korlátozás van a forgalmon, persze nem volt akkora mint egy szokványos 3 napos ünnep előtt, de mondjuk Miskolcon ehhez képest délután 4-5-kor már alig van forgalom.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75987) bigrock válasza bnorci71 (#75986) üzenetére


bigrock
addikt

Azért a Covid kétszer is meggondolja, hogy ilyen kemény helyre, mint Borsod, idefertőzzön... :DDD
Azért vigyázzatok, szerintem akinek az immunrendszere rendben van, azon simán átmegy, ha elkapja. Én is fejlesztem napi szinten: oldalas, csülök, máj, zúza, kolbász, szalonna. Ja: és január óta nem ettem kínai kaját, de ez már így is fog maradni.

(#75988) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#75967) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez csak hely kérdése, nálunk fent az avason semmi baj a digivel, akármilyen is legyen az idő.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75989) mezis válasza LaciMc82 (#75982) üzenetére


mezis
nagyúr

És cocka is:

Tulajdonképpen a Földünk összes államának vezető kötöttek egy titkos megállapodást amit ráadásul valami csoda folytán be is tartanak, végre hajtanak? :(
Ennek lenne az a következménye, hogy szinte minden országban kijárás korlátozás, esetleg tilalom, karantén,.... ?

A vírus meg olyan picike, hát hogy tudna az ártani ilyen marha nagyra nőtt embernek ? :DDD

[ Szerkesztve ]

mezis

(#75990) cocka válasza bnorci71 (#75986) üzenetére


cocka
veterán

Jó hát erre annyit tudok mondani, hogy Pest vs. Miskolc nem összehasonlítható forgalom szempontjából, mert egy átlagos hétköznap pl. este 7 és 8 között Pesten még a napszakhoz képest azért elég élénk a forgalom. Miskolcon már 7 után elég gyér.

bigrock

A kínait eddig se nagyon szerettem, mert általában cukor és nátrium-glutamát köntösben van az összes kaja. Utoljára Budán ettem a Madárfészekben "ócsóér" valami förtelmesen szar marhahúst. Az egész tocsogott egy barna tapétaragasztóban, csak sós volt, íze semmi, a marha meg még rúgott itt-ott rághatatlan részekkel és cserébe úgy csípett is, hogy köhögnöm kellett. Ez csak megerősített abban, hogy kínait nem. Törököt inkább.

(#75991) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#75988) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mert ott nem tányéros a Digi. De nem olvastad el amit írtam, hogy az a szar. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#75992) mycso válasza bnorci71 (#75986) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Van kijárási korlátozás? :Y

Felső-majláth - on lakom, hétvégente olyan autó, motoros, biciklis forgalom van Lillafüred felé egész nap, hogy ilyet az elmúlt években még nem láttam.

Mondjuk ellenben a belváros az délután valóban üres, de hát nincs is nyitva semmi, ezért nincs embertömeg sem.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#75993) jFox


jFox
őstag

Galaxy Tab S 10,5 akku eladó. [link]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75994) Caldera válasza mycso (#75992) üzenetére


Caldera
aktív tag

Még van vasárnap éjfélig. A korlátozás feloldása csak hétfő 00:00 órától érvényes vidéken.

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75995) Wiz Khalifa válasza mycso (#75992) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ma akartam besenyőbe kivinni anyámat a temetőbe hogy vigyünk virágot a sírra. Lévén hogy vasárnap anyák napja stb... meg egy ideje nem voltunk. És a 26-oson a rendőr a Bosch után megállított, megkérdezte mi célból megyünk. Mondtam neki és mondta hogy nagyon sajnálja de a temetőbe járás nincs a kivételek között így vissza kell fordulnunk.

Kedves volt, megértettük a dolgot de amit nem értek (ami miatt nem a rendőröknek kell dühöngni akit ez zavar amúgy) hogy ha egy ilyen dolog nem engedett. Akkor a kivételbe miért van rengeteg hülyeség? Ami miatt csoportosan mennek az erőkbe túrázni stb... Na nekem ez az egy fura. :)

Smoke some weed nigga!

(#75996) PLaci58 válasza Wiz Khalifa (#75995) üzenetére


PLaci58
őstag

Mert rossz választ adtatok 😁 Engem is megállítottak, mondtam megyek haza, anyukámat voltam ellátni. "További jó utat"

Hátsó úton kell járni, ha nincs ötleted 😁

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75997) Wiz Khalifa válasza PLaci58 (#75996) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ennyi. Holnap is így kellesz tennem hogy eljussak gyöngyösig a műszerfalért. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#75998) #81556480 válasza PLaci58 (#75996) üzenetére


#81556480
törölt tag

az eszetekbe se jut hogy mondjuk sehol ? :DDD amugy is csak pár nap van hátra..

dehát ez magyarország, én mindenhol csak azt olvasom hogy motorosoktól kezdve, ki hogy bújik ki ez alól és magyarázza meg, hogy márpedig neki lehet.

(#75999) Gus válasza Wiz Khalifa (#75995) üzenetére


Gus
aktív tag

Ja, aki nincs felkészülve naprakész hazugsággal, az ne csodálkozzon. ;)
Azért Gyöngyöshöz komoly indokot találj ki, mert lehet drága lesz az a műszerfal. Hitéleti tevékenység, vagy takarmány beszerzése az állatoknak az mehet, viszont hétfőn már akár érettségizhetsz is, onnantól senkit nem érdekel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#76000) PLaci58 válasza #81556480 (#75998) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem jut eszembe, mert minden nap mennem kell ellátni a 93 éves anyámat! Naponta kéne mérni a háziorvosnak a vérnyomását és kezelni a lábán a sebet. A háziorvos nem jön ki, kötöző növéri szolgálat nincs! A heti bevásárlást meg én is el tudom intézni, ahhoz nem kell, hogy idegenek mászkáljanak hozzá. Mert ahhoz van önkormányzati segítség 😁

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.