Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75751) icemad válasza Wiz Khalifa (#75750) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A legjobbat, mert évek óta nem beszéltünk vele. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#75752) storm4 válasza KukkSteve (#75748) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!

Esetleg netezős irodai pc-nek: [link]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#75753) elistvan válasza jFox (#75744) üzenetére


elistvan
senior tag

Kösz mindkettőtöknek. Állítólag az ára nem akadály. Elküldöm a javqaslatokat neki.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#75754) Feriboy2 válasza LaciMc82 (#75735) üzenetére


Feriboy2
aktív tag

Köszi a tippet! Egyébként máskor is árulnak ott élesztőt vagy ez csak ilyen vírus miatti akció?

KukkSteve: Nekem van pont egy E8400 procim :) hűtőjével együtt. Elcserélem instant élesztőre :D :D írok privit.

(#75755) bnorci71 válasza Vangelis (#75745) üzenetére


bnorci71
addikt

ha fizeti igen, cégnél 40+ embernek csinálták meg múlt héten, de ne kérdezd honnan jöttek mintát venni

ezt meg most kaptam az egészségpénztártól

Kedves B**** Norbert !



Örömmel tájékoztatjuk, hogy az új típusú koronavírus szűrővizsgálatát a Pénztár elérhetővé teszi tagjai, ill. hozzátartozóik számára és a Védőháló tagoknak arra 5 000 Ft támogatást is nyújt.

A teszt nem a vírust magát, hanem a vírusra kifejlődött immunválaszt mutatja ki. Így nem alkalmas a fertőzés korai fázisában lévő betegek vizsgálatára. A teszten résztvevők arról nyerhetnek információt, hogy a megelőző időszakban, esetleg enyhe tünetekkel vagy tünetmentesen átestek-e már a fertőzésen. A teszt költsége a Védőháló szolgáltatásra jogosult tagok esetén 7 000 Ft, további tagok számára 12 000 Ft.
A vizsgálatot végző egészségügyi szolgáltatónál 2500 vizsgálati helyet foglaltunk le, a regisztrációt a létszám betelte után lezárjuk és a szolgáltató kapacitásától függően indítjuk újra.

Tudjon meg többet, kattintson tovább!

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75756) gvass válasza Rendo84 (#75740) üzenetére


gvass
tag

[link]
Múlt héten voltam náluk, rá kell írni Messengeren, csak akkor nyitnak ki, ha van vendég.

[ Szerkesztve ]

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#75757) HookR


HookR
addikt

'Itt a remek tavaszi idő, ki kéne mozdulni a falak közül! Megvan, menjünk kerékpározni, ahhoz nem kell az emberek közelében lenni!'
Vélhetően elég sokan gondolkodhattak hasonlóan, mert az eredmény: a kerékpárúton egymást érik a kerékpárosok és kocogók, még nem láttam ekkora forgalmat. Pedig amúgy meglehetősen sokat kerékpározom, de a rendkívüli helyzet miatt most pont nem. :U
Fel is ötlött Brian életéből az emlékezetes jelenet... ;]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#75758) anorche1


anorche1
őstag

Ismeros koltozott, es ram sozott par kacatot.
Sorert, csokiert, apropenzert vihetoek, csak el kell jonni erte (avas):

Genius SP-HF360X 2.0 hangfal szett
Yamada H8330 5.1 hangalrendszer (szurke)
Trust Wireless Scroll Tablet
HP C7720A szkenner

Van egy Asrock alivenf6p-vsta alaplap valami amd procival
A4tech 2.1 hangrendszer

Logitech Formula Force EX

Van valami regi asztali gep is, az meg a kocsiban van, nem hoztam fel megnezni.
Meg commodore 64 -hez monitor, azt se neztem meg meg.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75759) Teng


Teng
aktív tag

Eladó 2,5es Noti HDD:
- 1TB-os HDD 100/100 - 6500Ft

Ingyen elvihető:

- Epson BX300F, faxos (hibaüzenetet ír ki)
- Canon MG5650 (patron,fej nélkül), dobozában jó állapotban (hibaüzenetet ír ki)

(#75760) anorche1 válasza anorche1 (#75758) üzenetére


anorche1
őstag

Hangfalak ugy nez ki elkeltek.

Lenne meg egy HTC P3300 okostelefon? pda? szep allapotban, minden tartozekaval (fulhallgato, usb kabel, toltokabel), 2db palcaval. Mukodik, kepernyon folia. Nagyon iranyar: 10k

Van egy lcd monitor is, Samsung 920NW, mukodik, iranyar: 5k.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75761) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az Aranykanálon kívül tudtok még olyan céget aki olcsón nyugdíjasoknak szállít ebédet? (Felsőzsolcára)
Esetleg olyan cég is érdekelne, ahol 3 étkezést is tudnak biztosítani!

Előre is köszönöm!

(#75762) PLaci58 válasza Ronyman (#75761) üzenetére


PLaci58
őstag

Teletál vagy önkormányzat.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75763) jFox válasza Ronyman (#75761) üzenetére


jFox
őstag

Íz itthon, Fagyöngy étterem bár ez utóbbi lehet Zsolcára már nem viszi el.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75764) bnorci71 válasza Ronyman (#75761) üzenetére


bnorci71
addikt

a napi 3x ból jól gondolom idősnek kellene?
Akkor önkormányzatot keresném lenni kel szociális étkeztetések bár, hogy napi 3x van-e az jó kérdés

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75765) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Köszönöm srácok!

Igen édesapámnak kellene. Jár neki ebéd az aranykanáltól, de nyilván a veszélyhelyzet miatt inkább rendelnék még egyet, hogy legyen vacsora is. Nem akarom, hogy mászkáljon. Én ugyan bevásárlok, de jobb lenne neki ha lenne még plusz kaja.
Teletálnál van napi 5 étkezés, meg is rendelném, de azt nem akarja... Megkérdezem az önkormányzatot mert akkor itt helyben lenne.
Köszönöm még egyszer a segítséget!

(#75766) PLaci58 válasza Ronyman (#75765) üzenetére


PLaci58
őstag

Önkormányzat napi ebédet szokott adni, legfeljebb heti 2x bevásárolnak.
A teletálos extra menü elég 2 embernek is.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75767) WildBoarTeam válasza Corsair90 (#75726) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Azt hallottam, hogy Bükk fitness az újgyőrin ma nyitott újra, de csak 15 óráig.

blabla

(#75768) anorche1


anorche1
őstag

Lenne meg egy dobozos orion t1428mtxs tv is elado, 1000Ft

Es 2 alaplap a rajtuk talalhato hardverel. A ketto egyutt 1000Ft.

Meg egy 350W -os HIPRO HP-E350W tap, 1000Ft

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75769) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Suzuki műszaki nélkül nem érdekel valakit?

.... ideiglenesen kivonva.

Sokba lenne kivonatni .. hátha valakinek még jó lehet.
Adás- vételi feltétel :)

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75770) Diokhan válasza Vangelis (#75769) üzenetére


Diokhan
addikt

Srácok valami baj van a böngészőmmel, mert meg akartam nézni ezt a hirtetést, de windows7, chrome alatt a használtautó oldala úgy jelenik meg, mintha a html korszak legelején járnánk és egy 6 éves kislány írta volna meg html-ben az oldalt, minden egymás alatt van, a böngésző nem formázza a html utasításokat... Minden más oldal jól jelenik meg. mi a fene lehet vele?

[Ugyanitt Macbook Pro eladó]

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75771) benvolio válasza Vangelis (#75769) üzenetére


benvolio
őstag

Miért sok kivonatni? 2300Ft. A bontó 10Ft/kg áron átveszi és el is viszi a ház elől, legalábbis nekem eljöttek érte. Intézheted te is, de meghatalmazással elintézik ők is, úgy emlékszem (Nimerbontó). De a roncsautó felvásárló elviszi adás-vételivel tőled, bontós áron vagy egy nagyon picivel többért. (szóró lapon találtam telefonszámot, ha kell megadom neked, én beszéltem velük, de aztán maradtam a bontós verziónál). De azért várjál vele hátha elviszik, mert így többet kaphatsz érte.

(#75772) anorche1


anorche1
őstag

Van valakinek elado skodas iso adaptere?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75773) bnorci71


bnorci71
addikt

festék vastagságmérője nincs valakinek kölcsönbe
természetesen díjazás ellenében :)

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75774) cocka válasza Diokhan (#75770) üzenetére


cocka
veterán

Gondolom nem tölti be a csst. Manapság meg már senki nem fordít figyelmet arra, hogy egy weblap css nélkül is nézzen ki valahogy.

(#75775) Diokhan válasza cocka (#75774) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi. És mit tudok ezzel csinálni?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75776) cocka válasza Diokhan (#75775) üzenetére


cocka
veterán

Hát azt meg kéne tudni, hogy miért nem. Most így látatlanban.

Kicsit zavaros, hogy "ezt a hirdetést", de egyik hardverapros másik használtautós, akkor most mi van? :D

[ Szerkesztve ]

(#75777) Diokhan válasza cocka (#75776) üzenetére


Diokhan
addikt

Arról van szó, amire válaszoltam. Csak a hasznaltauto oldal nem működik. De majd írok levelet a supportra, meglatjuk.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75778) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok , keresek memóriát. Olyan érdekelne hogy unbuffered ECC ram. (DDR3 1333 mhz) , ha lenne nektek írjatok. Köszönöm :R

(#75779) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#75777) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem jól működik. Te a Macbook-on nézted volna Windows alól? Mert akkor szerintem ott a hiba. Kellene valami plusz plugin vagy valami.

Smoke some weed nigga!

(#75780) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#75779) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem hiszem, hogy kell, mert nativan van fent a windows nem bootcamp alatt. Olyan, mintha egy sima Intel laptop lenne. Minden driver fent van.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75781) bnorci71 válasza Diokhan (#75775) üzenetére


bnorci71
addikt

igen-igen ritkán nekem is csinálja, de egy frissítésgomb és már jó is. Akkor szokta csinálni amikor valami gebasz van a net kapcsolattal és sok idő is mire betölti az oldalt.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75782) KukkSteve válasza bnorci71 (#75773) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Van. Írj PM és megbeszéljük. ;)

A számom az adatlapomon. ;)

(#75783) jFox válasza Diokhan (#75780) üzenetére


jFox
őstag

A cache törlését próbáltad már?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75784) Diokhan válasza jFox (#75783) üzenetére


Diokhan
addikt

Persze. Annyira nem vagyok amatőr 😂😂😂😂😂

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75785) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Aszfaltcsere után a Lillai úton: "TEHERAUTÓ SZORULT AZ ALAGÚTBA!"

read-only mode on the forum

(#75786) Caldera


Caldera
aktív tag

Miskolcon vagy a környéken hova érdemes menni autóklímát töltetni, ahol korrekten értenek hozzá és nem akarnak lehúzni?

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75787) bigrock válasza AtHoS (#75785) üzenetére


bigrock
addikt

"Rendőr a kamionosnak:
-Beszorultunk, beszorultunk... ?
-Nem b*meg, hidat szállítok"

(#75788) Feriboy2


Feriboy2
aktív tag

Sziasztok!

Vennék AM4 alaplapot, A320 chipsettel (vagy B350) Hirdetés
és AM4 procit, kizárólag IGP érdekel (Athlon 200GE, 3000 vagy bristol ridge A6-9500, A8-9600 stb) Hirdetés

(#75789) Diokhan válasza Caldera (#75786) üzenetére


Diokhan
addikt

Opel Sajó. Nem túl olcsó, de rendesen meg van csinálva.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75790) cocka válasza AtHoS (#75785) üzenetére


cocka
veterán

Mi ebből a tanulság?

Ki kéne helyezni az út két "végére" egy-egy magasságkaput. Inkább azt bassza tönkre, minthogy hegyomlást vagy mittomén mit okozzon.

(#75791) zetecR válasza Caldera (#75786) üzenetére


zetecR
addikt

Kiss Ernő közepén a benzinkút melletti autóhifis srác is tölt klímát.
Olcsó (volt) és korrekt. :)

(#75792) icemad válasza cocka (#75790) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igazad van, csak ahhoz gondolkodni is kellene a fejeseknek. Az meg nem az erősségük. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#75793) elistvan


elistvan
senior tag

Az alaplapos és a tunigos topicban nem tudtak segíteni.Van egy Asrock Z75 pro3 lapom ami állandóan teljes sebességgel pörög a cpu venti és zavar. A biosban level1 van beállítva venti sebességnek, 4 pines hűtőt használok nem gyárit, és a cpu1 header-re van kötve illetve minden energiagazdálkodást enabled-re tettem. 50 fokos max hőmérsékletet adtam meg. Hiába szedtem le az asrock gyári tuning programját. Egy darabig ha beállítpom megy alacsonyabb értékeken (kb.1600-as fordulat) utána pár percre rá visszaáll 2500 körüli értékre ami nekem hangos. Utána megint be kell menni az appba (Asrock AXTU( hogy csend legyen. Mit lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#75794) AtHoS válasza elistvan (#75793) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Miért tetted be ugyanazt a képet 3szor is?

"50 fokos max hőmérsékletet adtam meg."

Ezt hol, miben sikerült beállítanod? Már csak azért, mert ha valóban 50 a beállított max, akkor 48 fokos CPUnál nem csodálkoznék, ha majdnem maxon pörög a venti...

Mondjuk nem tudom, hogy Asrock-nál mit is jelent az, hogy level1 :B
Ami nekem van Asus lap, ott nem level szinteket kell beállítani, hanem Fan csatlakozónként 3 db hőfok - fan fordulat % párost lehet beállítani (hőfokot pedig 3-4 lehetőségből lehet kiválasztani, pl. CPU)

read-only mode on the forum

(#75795) anorche1


anorche1
őstag

Tudtok ajanlani autovillamossagi szerelot?
2003 -as skoda fabiarol lenne szo.
A bal tavolsagi fenyszoro nem vilagit, pedig az izzo nincs kiegve. De azert kicsereltem, es csere utan sem jo.
Egyik hatso tolatolampa sem eg. Izzo mind2ben epp.
A jobb elso ajto nyitas-zaras rosszalkodik, 10bol 1x ha mukodik. Viszont mondjuk 10bol 3x a pocok megmozdul, csak mintha nem lenne eleg ereje kinyomni/visszahuzni.
Ha kulccsal nyitom/zarom a jobb elso ajtot, akkor szepen zarja/nyitja az osszes tobbit, tehat a jel az megy, a vezetek biztosan jo.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75796) Diokhan válasza elistvan (#75793) üzenetére


Diokhan
addikt

Állítsd át 80 fokra, és nem fog pörögni. 80 fok még simán üzem hőmérséklet.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75797) Caldera válasza anorche1 (#75795) üzenetére


Caldera
aktív tag

[link1] [link2]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75798) bnorci71 válasza Caldera (#75797) üzenetére


bnorci71
addikt

Petiéket akartam ajánlani én is

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75799) Wiz Khalifa válasza anorche1 (#75795) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az ajtó nyitás/zárás hiba egy mikrokapcsoló miatt van. Itt láthatod hogy a zárban hol van kb a mikrokapcsoló. Ilyet kell venni. De ha gondolod én tudok neked rendeléssel szerezni 3500ft-ért gyárit. Nem utángyártottat. Ha ez érdekes lehet keress meg miatta PM-be.

A lámpás dologra meg a legalapabb dolog a bizti. Azokat átnézted? Ha azok jók akkor csak a kábelt kell lekövetni lehet törés van benne valahol.

Smoke some weed nigga!

(#75800) Diokhan válasza anorche1 (#75795) üzenetére


Diokhan
addikt

Biztosítékok és relék rendben vannak? Szerintem nem lesz nagy gond.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.