Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74501) #81556480 válasza bnorci71 (#74496) üzenetére


#81556480
törölt tag

na jóvan. én hozok haza egy jópárat, aztán meglátjátok kell-e. Megpróbálom már decemberre, hátha sikerül :)

(#74502) Wiz Khalifa válasza bnorci71 (#74498) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mennyi egy ilyen 45db-os csomag kb?

Ha segít és nem drága egy csomaggal kérek. :DDD

Lassan kell annyi hogy olcsóbb ha valaki kimegy egy oszkáros kocsival érte. :C :C

Szerk.: Most olvasom az amazonos kommentekben hogy azért nem kapni amazonon se mert csak és kizárólag nyáron (nyári időben) lehet kapni. :U

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#74503) bnorci71 válasza Wiz Khalifa (#74502) üzenetére


bnorci71
addikt

fogalmam nincs mennyiért vettem, de nem volt nagy összeg de azok 3db-os csomagok voltak
na a franc vigye őket :(
akkor majd nyáron kel bevásárolni.

#74501 LaciCRM
azért ezért ne szűkölködj nem élet halál kérdés :)

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74504) _drk válasza elistvan (#74423) üzenetére


_drk
őstag

Sikerült eljutni végre a piacra. 200x300as shaggy szőnyeg 45ről 24be ált meg. Tekintve hogy a boltokban akciózva mennyi szerintem jól jártam.

De nagyon durva ami ott megy! Szarrá lehet alkudni, de egy idő utan frusztálóak. Meg ahogy jöttünk el:
Majdnem az összes figyelt és
-aki korán kell aranyat lel!
-megcsinálta a szerencséjét!
Meg ilyen beszólásokat, mennyiért vettem!?
Kifelé kis szőnyeg 12ről 4re ment le míg elhaladtam. (múltkor asszony 4be hozott 2 kicsit. )

Tehát szőnyeget csak ott érdemes!

(#74505) Gus válasza _drk (#74504) üzenetére


Gus
aktív tag

(#74506) elistvan válasza _drk (#74504) üzenetére


elistvan
senior tag

Igen, a kérdezősködés nálunk is ment kifelé.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74507) tux74


tux74
csendes tag

Eladó:
ASUS GT710 2GB DDR5 új, nem használt videokártya 6500Ft
Félgép egyben:
- i3-8100 gyári hütőjével
- ASRock H310CM-HDV alaplap
- Kingston HyperX FURY 8GB DDR4 2400MHz HX424C15FB2/8
Összesen: 40000Ft

(#74508) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok!

ASUS GTX 650TI 1GB vlakinek? Hibátlan gyerek gépében volt de , már kinőtte....
10e huf... dobozában.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74509) LaciMc82 válasza Vangelis (#74508) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Óriás örömhírem van számotokra,el sem hiszitek,még mindig eladó ez a laptop,jóárasítva :)


[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#74510) apuka6112 válasza Vangelis (#74508) üzenetére


apuka6112
csendes tag

Szia! Erről a vga-ról van-e szó?? [link] :))

-Üdv:Zoli-

(#74511) bigrock


bigrock
addikt

LGA1155 procit keresek óccsón, hétvégi átvétellel.
Köszi.

(#74512) --ka válasza bigrock (#74511) üzenetére


--ka
senior tag

G850 van, 1500,- Ft/db. Több is, másoknak is. :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74513) bigrock válasza --ka (#74512) üzenetére


bigrock
addikt

püpü ment. :D

(#74514) Vangelis válasza --ka (#74512) üzenetére


Vangelis
nagyúr

s-1151 ? :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74515) --ka válasza Vangelis (#74514) üzenetére


--ka
senior tag

Eladó nincs, de ha megfizeted, akkor eladom a G4560-ast, ami ebben a gépben van, amiről írok. :)
Feláras, mert akkor össze kell raknom valamit még helyette magamnak ma! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74516) --ka válasza Vangelis (#74514) üzenetére


--ka
senior tag

...

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74517) misu


misu
aktív tag

Hy!

Esetleg:
kollégámnak van egy Gigabyte RX460 4 gigás vidikarija eladó fix 16e,
+ 2x4Gb 1866 DDR3 (fekete) HyperX Fury szintén gazdit keres: fix 8k.
(nálam vannak, teszteltek, én adok rá 1 hét garit)

Sajátok:
+2 db táp 2-3k,
+ 3 db félgép tesztelős(lap+proc, esetleg ház is), de vihető mert nincs helyem.

Szép napot!

Bye!

[ Szerkesztve ]

Bűn az élet.

(#74518) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok,ehhez a házhoz milyen táp kell vajon,ilyen külső cuccos amiből hány wattos?
Egy AMD A6-9500E menne bele egy ssd-vel meg 4 GB rammal.
[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#74519) detroitrw válasza LaciMc82 (#74518) üzenetére


detroitrw
addikt

ez?

(#74520) LaciMc82 válasza detroitrw (#74519) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Hu uccsó ismert ára 22 ezer,egy 2500-ft-os házba :DDD
Jó lesz nekem a nagyobb ház is :))

Tiszta hülye aki nem normális

(#74521) Caldera válasza LaciMc82 (#74520) üzenetére


Caldera
aktív tag

Tápot nem a házhoz vesszük, hanem a benne lévő alkatrészek védelméhez. Nekem a 6e Ft-házban 16e Ft-os táp van, mert szükségem van a gép megbízható működésére.

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74522) LaciMc82 válasza Caldera (#74521) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Eddig ok,de ez egy minimál fogyasztású konfig lenne elég a 120 w is csak így hogy 22 a táp na ennyiből már normál ház is kijön egy normális minőségi tappal.

Tiszta hülye aki nem normális

(#74523) misu válasza misu (#74517) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

A sok érdeklődésre tekintettel a 3 félgép:
1. Asus P5k+E6750 proci hűtővel,
2. valami P5 gyári HP xar, ház,táp, de ebben már van ram is,
3.MSI K8N SLI Platinum+proci+ram.

+E6700 és E2200-as proci,(ezek teszteltek)
+ a tápok: Akyga 500W és Codegen 400W ;] (ezek teszteltek)

Szép napot!

Bye!

[ Szerkesztve ]

Bűn az élet.

(#74524) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Valakinek nem lenne olyan eszköze eladó/kölcsönbe, amivel videóról tudnék jelet juttatni számítógépbe?
Régi vhs kazettákat szeretnék digitalizálni.

Esetleg ebay/ali párezer forintos cuccok működhetnek?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#74525) elistvan válasza mycso (#74524) üzenetére


elistvan
senior tag

Működnek (Ilyen easycap meg hasonlókra gondolsz gondolom.) de ha nincs Time Base Corrector a vhs-en amivel digizni akarsz akkor csúszni fog a hang. Melóban van ilyen cuccom, ha kell holnapra hazahozom és Péteren oda tudom adni kölcsönbe.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74526) Vangelis válasza mycso (#74524) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én dvd íróval csináltam.de meguntam.... Dvd re. Asztali

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74527) wwenigma válasza elistvan (#74525) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Regesregen a hangcsuszast ugy korrigaltam hogy DV kodekkel digiztem be PC-n ha jol emlekszem es azzal nem csuszott.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#74528) mycso válasza elistvan (#74525) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Köszi, akkor rendelek aliról, aztán majd szórakozok vele.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#74529) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

2003-as Skoda Octavia Kombira keresek 4 db 5x100-as alufelnit jó állapotban, illetve tudtok tippeket adni, hogy nagyon gyorsan honnan tudnék viszonylag jó/márkás téli gumit szerezni a napokban? Sürgős lenne, mert a mostani nem tudom meddig bírja és napi 60 km-t utazok.

Autogumiplaza-nál néztem és a Marsot is, van még valahol normális bolt, ahol megkérdezhetem, van-e raktáron?

Az alufelnik is sürgősek lennének!

Előre is köszönöm! :R

(#74530) Caldera válasza scapegt (#74529) üzenetére


Caldera
aktív tag

[link1] [link2] [link3]

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74531) benvolio válasza scapegt (#74529) üzenetére


benvolio
őstag

Borsodgumi.

(#74532) bnorci71 válasza scapegt (#74529) üzenetére


bnorci71
addikt

csak halkan jegyzem meg a tél várható volt, meg a hó is :K
kb 1,5 hónapja hirdettem 4db téligumit ma volt érdekes mód az első telefon......
gumis barátomék ma reggel 8-tól meg se állnak
szóval sok jóra ne számíts

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74533) scapegt válasza Caldera (#74530) üzenetére


scapegt
senior tag

Köszönöm, bár volt, ami nem működött :)

Rendeltem Bridgestone Blizzak LM005 gumit, van vele valakinek tapasztalata?

Bnorci71: nekem 4 évszakos van, nem foglalkoznék ezzel, ha nem csúsztam volna ma padkának ... 2 éves a gumi, darabja 22e ft volt azt hiszem. Egyébként úgy néz ki, semmi komoly baja nem lett, de mégis gondolkozok téli gumin, nekem ez a Michelin CrossClimate hóban és vízes úton nagyon csúszik.

[ Szerkesztve ]

(#74534) icemad válasza scapegt (#74533) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A négyévszakos azért jó, mert télen-nyáron szar. Nem Magyarországra van kitalálva.

Itt Hollandiában bőven jó. Télen mínusz 7-8 fok az alja, 2-3 nap hóeséssel, nyáron meg 1-2 hétig van 30 fok. Azt bírja.

(#74535) Caldera válasza scapegt (#74533) üzenetére


Caldera
aktív tag

Nekem mind a 3 link megy.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74536) WildBoarTeam válasza Caldera (#74535) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Az első link nem okés. A gumidiszkontmiskolc.hu nem jó, de a gumidiszkontaruhaz.hu -val müxik.

blabla

(#74537) HookR válasza scapegt (#74533) üzenetére


HookR
addikt

Milyen méret, milyen autón?

Én is 2 éves Michelin CrossClimate gumival járok (dízel kombival, aminél kanyarban ugye az orrnehézség, elindulásnál meg a nagy nyomaték miatt kell óvatosnak lenni) és megerősíthetem, hogy bizony meg-megcsúszkál. De:
- ez már a vásárlásnál is tudvalevő volt.
- fagyos, csúszós úton amúgy is az útviszonyoknak megfelelően, óvatosabban kell közlekedni.
- téli guminak jellemzően ballonosabb, keskenyebb méretet használunk acélfelnin. Ezzel szemben a 4 évszakos a nyári felnin van, a nyárinak megfelelő szélesebb méretben. Azaz szvsz nem csak a keveréknek és a mintának van szerepe abban, hogy rosszabbul teljesít.

Mivel nálam nagyon alacsony a futásteljesítmény (megvolt az oka amiért dízel lett, most nem részletezném) és az igazán komoly téli napok száma sem valami magas mostanában, így továbbra sem gondolom, hogy rossz döntést hoztam.
Egyetlen dologgal nem számoltam csak, amivel utólag sikerült szembesülni: patkázással nem egy 'nem kár érte acélfelni' sérül, hanem az alu, amire illene vigyázni.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#74538) WildBoarTeam válasza HookR (#74537) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

A második ponttal maximálisan egyetértek. Mindig az útviszonyok határozzák meg azt, hogy hogyan közlekedjen az ember. Jeges úton még a téli gumi se segít, ahogy latyakos/havas úton a négy évszakos sem fog úgy, mint a szárazon. De egy nyári záporban egy vízátfolyáson bármilyen gumival eldobhatod a kocsi hátulját kanyarban.

Meg kell tanulni, hogy télen hosszabb idő a munkába járás, mert óvatosabban, lassabban kell menni és ez teljesen független a gumitól.

blabla

(#74539) jFox válasza scapegt (#74533) üzenetére


jFox
őstag

Én téli gumit nem tennék alu felnire. :N
Egyébként a téli gumitól sem kell csodát várni. A jégen meg csúszik az is. Meg ha nedvesebb a hó azon is. Ma délután már fagyott, lehet elkaptál egy jegesebb útszakaszt és azért csúsztál meg.
Félreértés ne essék nem kampányolok a téli gumi ellen. Szerintem is kell. De attól, hogy téli gumi nem azt jelenti, hogy télen ugyanúgy tapad mint a nyári nyáron. Annyit jelent, hogy jobban viseli a hideget. Nem keményedik fel olyan hamar mint a nyári.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74540) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem, téli-nyári is alu, méret is ugyan az /225/45R18/, elvagyok vele. Viszont valóban a fagyott úttal semmilyen gumi nincs kibékülve.
Ma délután a déli tehermentesítőn a lejárt latyak már szépen le volt fagyva, elég veszélyes volt.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#74541) benvolio


benvolio
őstag

Én eddig nyáron nyári gumival, télen téli gumival jártam. Most váltottam négyévszakosra, kíváncsi leszek....

(#74542) Wiz Khalifa válasza mycso (#74540) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem az Octavian ugyan az a téli nyári méret szintén. Nekem 195/65/R15

Nekem a mai tapasztalatom az az volt hogy még a jegesebb úton is nem csúszkált a kocsi. Ha kellett akkor egyből meg tudtam álni stb... Persze ha akartam akkor tudtam nagyon is faszántosan csúsztatni. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#74543) diablo1984 válasza Wiz Khalifa (#74542) üzenetére


diablo1984
veterán

Nekem a yarjson fotós régi téli van, tegnap még nem tudtam megcsúsztatni, egyszerűen ez a latyak nem volt fagyos, nem csúszott!

(#74544) mezis válasza jFox (#74539) üzenetére


mezis
nagyúr

+1
40 évvel ezelőtt a hátsó kerék hajtású Zsigulit diagonál gumival adták. Ezen kívül volt még a BARUM acél radiál. Tél akkor is volt. Az útviszonyoknak, autónak, forgalomnak megfelelően
kellene haladni. Csoda gumi nincs, téli, nyári, négy évszakos meg profil mélység, kipörgés gátló csak azt jelenti, hogy bizonyos helyzetekben kicsivel nagyobb eséllyel tudsz elindulni vagy egy emelkedőn felkapaszkodni.
Egyébként haladni tükörjégen is lehet, irányt tartani változtatni, lassítani, no az már problémás (ütős) lehet.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#74545) scapegt


scapegt
senior tag

Acélfelnin lenne a téli gumi :) A 4 évszakos meg igen, valóban alufelnin van.

Reggel csúsztam meg az Avas Tesco irányában lefelé az Avasról. Balra lefelé akartam kanyarodni, csak épp az autó nem :DDD így nekicsúsztam a padkának ... szerencsére nagy baj nem lett. Gumis megnézte, szerinte járhatok vele, semmi gond, de ő is téli gumit javasolt.

A gumikat meg is rendeltem tegnap, már csak 4 acélfelni kéne :) Nyéken vannak is 7.400,- Ft/db áron. Más kérdés, hogy megéri-e ennyiért megvenni használtan ... de ezeknek - mivel ellenőrizve lettek - valószínűleg nincs semmi bajuk, ha magánszemélytől veszem, nem garantálja senki, hogy nincsenek felütve pl.

Bridgestone Blizzak LM005 gumiról senkinek nincs tapasztalata?

Én is Octavian használom a Michelin CrossClimate-et, én esőben és hóban nagyon csúszkálósnak érzem, pedig még csak kb. 2 évesek a gumik. Az előző télen nem volt vele nagy bajom, most az első hó leesett és tessék ... mintha egyre jobban csúsznának, pedig nem koptatom szét a gumikat, havi 1200-1500 km-t megyek velük.

Ha esetleg valakinek mégis lenne 5x100 ET38 acélfelnije 4 db eladó, ne tartsa magában :)

[ Szerkesztve ]

(#74546) F.B.I. válasza scapegt (#74545) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szintén Crossclimate+ van, 3 éve, Almera, elég könnyű a kocsi, csak varos4, nyáron külföld, 3000 km. Eddig nem kopott meg, csúszni csúszik, 0 C fok alatt, ahol a hó már fel van fagyva de ez termeszetes, ott minden csúszik. Esőben mindennél jobb, amit eddig vezettem, pedig melóban, új, 150 lovas, Octávián és turbós Mercin sem xar van de azok sem jobbak, se esőben, se jégen. Vezetési tapasztalat, sebesség megválasztása és reakció idő, többet számít. A lényeg, ne egy elkopott xaron menjen az ember, a többi már rajtad és a többi közlekedőn múlik.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#74547) Caldera válasza scapegt (#74545) üzenetére


Caldera
aktív tag

[Téligumi teszt]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74548) szmolcsi

Hy keresek egy szakit aki egy összekócolt Fx8-as lábait rendbe rakná!! :R

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#74549) Caldera válasza szmolcsi (#74548) üzenetére


Caldera
aktív tag

[Cink Elek]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74550) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok. Galaxy Note 5 vagy esetleg Exynos-os Note 4-et keresek. Nincs esetleg valakinek?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.