Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82001) Jarod1 válasza LaciMc82 (#81999) üzenetére


Jarod1
addikt

M1 Göbbelsi propaganda híradót...pff legrosszabb,,,, Agymosott agyhalott..

(#82002) cocka válasza LaciMc82 (#81999) üzenetére


cocka
veterán

Még jó, hogy az egész M1 műsora alatt felirat is van. Gondolom azt meg nem látja. Akkor minek tévézik az, aki vak és süket is? :DD

Amúgy meg az M1 műsora kb. nonstop ismétlés, feltehetően egy teljes nap műsora összefoglalható lenne egy negyed napba, a többi ismétlés vagy reklám. :U

(#82003) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Ismét itt egy pár ezmegaz :)
[link]
[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#82004) bigrock


bigrock
addikt

Van egy Samsung LE32D450 Tv-m, meg egy TP-LINK WDR3600 routerem. Működőképesek, egy hónap garanciát is vállalok rájuk.
Valami jelképes összegért odaadom, vagy elcserélem értelmes dologra (bármi, háztartásban használatos dolog) mivel a sört/csokit nem szeretem. :)

(#82005) szmolcsi válasza bigrock (#82004) üzenetére

Covid előtti felhalmozott liszt cukor érdekel ? talán még pár csomag családi rötyi papír is akad .... :DDD jelige tv-t a budiba is !! :C

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#82006) elistvan


elistvan
senior tag

Másnap is volt már ilyen? Egy pendrive-os problémába futottam bele. Adata 64-es uv128-as modell. Viszonylag keveset használt. Eszközkezelőben látszik a windowsban usb portra dugva kattanó hang megvan, betűjelet kap, formázni nem lehet, tartalma nem látszik. A parancssorból indított diskpartnál nem listázza a rendszer lemezmeghajtónak (el sem indul a parancs vagyis nem fut végig). Adat visszaállító programot (get data back) indítva a drive-ok keresésnél kifagy, ha az usb a gépben van, ha lehúzom bejön a program. Windows-os Lemezkezelőben szintúgy. Van valami boot cd-s megoldás a dologra?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#82007) Jarod1 válasza elistvan (#82006) üzenetére


Jarod1
addikt

megdöglött,van LEDje? pulzál?

(#82008) laika1200 válasza elistvan (#82006) üzenetére


laika1200
csendes tag

Megnézed pl. chipgenius segítségével a problémás usb eszköz vendor ID (vid) és product ID-jét (pid) és vagy azok alapján, vagy a vezérlő alapján (amit jó eséllyel kiír), keresel hozzá webes kereséssel MPtool eszközt, ha nem a vezérlő pusztult meg azzal rendbe tudod tenni. Vagy felajánl valamit a "tools on web" sorban és kínai oldalról letöltöd.

- Flashboot.ru-val jó de vigyázz mert legutóbb vírusos mptool-ba futottam náluk,
- USBdev.ru ha éppen megy általában jó
- a kínai oldalak szintén jók, de nem árt hozzájuk egy fordító plugin a böngészőbe, vagy a telefonra egy translate app :D

Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#82009) elistvan válasza Jarod1 (#82007) üzenetére


elistvan
senior tag

Jarod: Nincs led rajta.

laika: Köszi.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#82010) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Miskolcon esetleg tudtok olyan helyet ahol kocsiba méretpontos gumiszőnyeget lehet venni? Ha esetleg webshoppal van tapasztalat azt is szívesen veszem, mert neten találtam többet csak nem tudom melyik lenne a nyerő.

Előre is köszönöm.

(#82011) mycso válasza bozsozso (#82010) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, én a [carcarpit] - tól rendeltem 2019-be méretpontos szövet, gumi szőnyeggarnitúrát és csomagtértálcát, azóta is bírják.
Ez akkori kép a szövettel:

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#82012) bnorci71 válasza bozsozso (#82010) üzenetére


bnorci71
addikt

Anno a gyereknek az Alfába innen rendeltem ha jól emlékszem az Alfa felirat is bele lett varrva
https://www.dragontuning.hu/
Az XC60-ba meg csomagtér tálcát innen
https://www.withcar.hu/
Ja a másik gyerek Mazda6-jához meg a Szabóba besétáltam a gyáriért :D

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#82013) benvolio


benvolio
őstag

Egy jó "videokárcsa" valakinek: [link] :)
Üdv!

(#82014) bozsozso válasza mycso (#82011) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm megnézem.

bnorci71: köszi Neked is a javaslatot.

[ Szerkesztve ]

(#82015) jFox


jFox
őstag

Sziasztok srácok!

Valakinek nincs elfekvőben ilyen kéményajtó?

:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#82016) bnorci71 válasza jFox (#82015) üzenetére


bnorci71
addikt

szeintem van a pincébe, megézem neked aztán majd írok

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#82017) jFox válasza bnorci71 (#82016) üzenetére


jFox
őstag

:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#82018) misu


misu
aktív tag

Hy!

Hátha valakit érdekel, telekre, házhoz, stb. ilyesmi:

Permetező
Robi kapa
Kasza

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#82019) Zola007 válasza jFox (#82015) üzenetére


Zola007
veterán

4e forintért kapni fém zárható kéményajtót, ha meg tudod magad oldani, javaslom kicserélni ezeket a régi nyílásokats
szebb, festhető és jobban zár.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82020) jFox válasza Zola007 (#82019) üzenetére


jFox
őstag

Azt találtam én is, de nem akarok bontani.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#82021) jFox válasza jFox (#82020) üzenetére


jFox
őstag

Sziasztok!
Budapest XVIII kerület felé nem jár valaki mostanában? Egy alaplapot kellene elhozni. Nem nagyon akarja postázni az illető.
Honorálnám. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#82022) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

:))
[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#82023) jFox válasza jFox (#82021) üzenetére


jFox
őstag

Megoldódott. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#82024) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Srácok. Valami alaplapra és cpu-ra lenne szükségem. DDR3 ram van .. az nem lényeg

Igazából szinte mindegy , hogy mi.
HA van valakinek porosodó és megvállna tőlle.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#82026) elistvan


elistvan
senior tag

Mentéssel kapcsolatos problémám lenne: Lementeném egy adott ssd partíció tartalmát. Lehetséges-e az, hogy a mentés után, a lemezképet a programban megnyitva, csak bizonyos mappák tartalmát tudjam kimásolni a helyre a lemezképből? (Program files bizonyos mappái, Documents&Settings bizonyos mappáit.) Szerettem volna mappánként winrarral megoldani de nem megoldható sajnos. Ha igen, melyik program lenn ez?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#82027) Jarod1 válasza elistvan (#82026) üzenetére


Jarod1
addikt

Aomei backup tudja

Eszközök --képek felfedezése---

Norton gHost 15 is, bár ez már elég régi.

(#82028) AtHoS válasza elistvan (#82026) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Macrium Reflect Free is tudja, egy virtuális meghajtóba illeszti a lemezképet. Innen le tudod szedni az utolsó még FREE verziót belőle [link]

read-only mode on the forum

(#82029) cocka válasza elistvan (#82026) üzenetére


cocka
veterán

Macrium Reflect ezt simán tudja.

A programnak van egy rendszer szintű beépülője, ami lehetővé teszi, hogy egy lemezképre nyomva azt felmountolhasd. Opciókat kínál fel előtte, hogy milyen meghajtóra szeretnéd kérni. Legyen-e írási jog stb.. De nyilvánvalóan általában arra használja az ember, hogy valamit lemásoljon belőle. Én registry-t szoktam, ha valami miatt összeomlik vagy egy program szétbarmolja. Vagy böngészőadatokat.

(#82030) Gus


Gus
aktív tag

Sziasztok! Ha van valakinek fölös SCART csatlakozós Mindigtévé vételére alkalmas beltéri ami "telekre jó" állapotú, azt olcsón átvenném vagy csiribiri.

(#82031) Caldera válasza Gus (#82030) üzenetére


Caldera
aktív tag

Megnézem du. szerintem van kettő is, megírom majd a típusát.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#82032) Gus válasza Caldera (#82031) üzenetére


Gus
aktív tag

:R

(#82033) KukkSteve


KukkSteve
aktív tag

Sziasztok,
Közeli barát hozzátartozója nagy hirtelenséggel elhunyt. A W10-es laptopjának jelszava ismeretlen. Van valamilyen mód, hogy be tudjanak lépni és az adatait felhasználóbarát módon le tudják menteni? Fontos lenne a böngésző és az ott mentett jelszavai is. Egy helyszínen megvárható opció érdekelne.
Köszi ha segítetek.
A laposon valszeg a legfrissebb biztonsági csomag van, mert az F8-as indításnál a parancssor vagy más egyéb dolgok kiválasztása előtt jelszót kér.
:R

A számom az adatlapomon. ;)

(#82034) tux74 válasza KukkSteve (#82033) üzenetére


tux74
csendes tag

Megoldás lehet egy live linuxot bebootolni pendrive-ról, ha a vinyó tartalma nincs titkosítva lementhető vele.

(#82035) KukkSteve válasza tux74 (#82034) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Köszönöm!
Gondoltam ilyesmire én is, de nagyot könnyítene a család dolgán, ha a mailjeihez hozzáférnének. Legvégső esetben a képek miatt jó ez.

A számom az adatlapomon. ;)

(#82036) tux74 válasza KukkSteve (#82035) üzenetére


tux74
csendes tag

Lehet, hogy érdemes megpróbálni a Hiren’s BootCD PE-t. [link]
Ez nem live linux hanem egy bootolhato win10. A leírás szerint van benne egy ilyen tool:

Ebben van egy pár passwor tool.
Fogalmam sincs, hogy működőképesek-e a dolog de egy próbát megérhet.

[ Szerkesztve ]

(#82037) icemad válasza KukkSteve (#82035) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Ezt az angol nyelvű leírást találtam: [link]

Több javaslatot is írnak benne. Elméletileg a Microsoft is segít ilyen esetben, ha a rokonok egyértelműen tudják bizonyítani, hogy valóban ez a helyzet és jogosultak az emailekhez, jelszavakhoz. Ez a folyamat biztos nem egyszerű, sem lelkileg, sem technikailag. Szerintem érdemes lehet a Microsoft magyar ügyfélszolgálatát felhívni, ők konkrét instrukciókat tudnak adni.
Ms Magyarország: +36 1 267 4636
Úgy emlékszem 10:00-18:00 között elérhetőek munkanapokon.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#82038) cocka válasza KukkSteve (#82035) üzenetére


cocka
veterán

[link]

Ez pontosan erre való. Bár nekem csak régi verzió van belőle.

(#82039) cocka válasza cocka (#82038) üzenetére


cocka
veterán

Vagy ha ez még működik, akkor ezzel pl. aktiválható az alap rendszergazdai fiók és akkor elvileg úgy is le lehet menteni a fájlokat, ha nem voltak titkosítva.

[link]

(#82040) elistvan


elistvan
senior tag

Sziasztok!

Nokia BL-5C akkuja lenne valakinek eladó?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#82041) KukkSteve válasza KukkSteve (#82035) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Mindenkinek nagyon köszönöm a tippeket! Ezekkel már el lehet indulni! :R

A számom az adatlapomon. ;)

(#82042) misu


misu
aktív tag

Hy!

Kíméletlen szigorítás vár az autósokra, csak óvatosan a gyorshajtással.

Ma láttam, gondoltam megosztom.

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#82043) Caldera válasza misu (#82042) üzenetére


Caldera
aktív tag

Ez csak a pénzszedésre lesz jó. Azt senki nem gondolja komolyan, hogy 50 vagy 54 km/h között fékezésnél óriási különbség van. A gyorshajtás nem itt kezdődik.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#82044) Biqci válasza misu (#82042) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ez normális országokban régen így van. Németben 3km/h a tolerancia, tehát 53-ig nincs bünti, 54-től van. És nincs objektív felelősség sem, a büntetés jár...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#82045) KukkSteve válasza Biqci (#82044) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Ezt tanúsítom. Így van. 54-gyel büntettek meg kint, az volt életem első és utolsó gyorshajtása. Itthon még soha nem kaptam csekket, pedig 62-vel járok 50-es táblánál 14éve. Annyit még hozzátennék, hogy kint valóban az a cél, hogy lassabban menj. Sok falu/város elején vannak sebességmérők, amik csak vakuznak bizonyos túllépésnél és persze megijedsz h jön a bünti és visszább veszel, jobban figyelsz...stb. Na meg ami a legszimpatikusabb, hogy a 4kmh túllépésre 7 vagy 8 EUR-t fizettem. :U

A számom az adatlapomon. ;)

(#82046) Atesz08


Atesz08
tag

sziasztok. esetleg van olyan itt miskolcon aki rendel az emag -ról 10,000 ft felett easy box -ba ? egy kisebb értékű dolgot szeretnék rendelni, de csak 10 ezer felett ingyenes jelenleg a box -ba rendelés. valakivel megoldható ez közösen ?

(#82047) Vangelis válasza misu (#82042) üzenetére


Vangelis
nagyúr

új adó!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#82048) Biqci válasza KukkSteve (#82045) üzenetére


Biqci
aktív tag

Így igaz, bár pont tavaly emelték a tarifát, lakott területen belül 15€-tól indul a tarifa. Egy láda normális sör ára. Tiszta rablás... :DDD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#82049) bnorci71 válasza Caldera (#82043) üzenetére


bnorci71
addikt

Arra nem, mikor állított meg utoljára a trafipaxozó?
Ha ezután se fog kint állni a zsandár semmi nem változik.
Eddig is csak pénzbeszedés volt. Cégesre 2x kapta a cég a csekket. Nem, nem kérdezték ki vezette nem is érdekelte őket jött a csekk fizesse be a cég, persze a cég vissza küldhette volna hogy bocsi itt a vétkes küldjétek neki. De ugye ők is amikor kidobja a rendszer hogy nini céges autó akkor lehetne levelet küldeni ugyan legyenek már olyan jók és adják ki a gk. vezető adatait. Pont nem érdekli a rendszert.
Na ezért lehet "büntetlenül" tolni 160-200-al a pályán a céges autónak.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#82050) Caldera válasza bnorci71 (#82049) üzenetére


Caldera
aktív tag

Helyszíni elfogóra nincs apparátus, mint ahogy eddig se. Egyébként ez most egy feldobott hír, eddig is úgy volt, hogy helyszínen nincs pardon még 2-3 km/h túllépésért se.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.