Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66001) Diokhan válasza Diokhan (#65999) üzenetére


Diokhan
addikt

Most jut eszembe, hogy az európai kiadásban a lámpatestben is van irányjelző, az amerikai helyzetjelző helyén...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66002) bnorci71


bnorci71
addikt

ilyen 4pin-sata tápkábelt tud valaki hazai forrásból

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66003) Lefty válasza Diokhan (#65999) üzenetére


Lefty
addikt

Nem tudom pontosan melyik kiadas. Az amelyik kiegett az a bal elso lampatest resze, annak a bal szelen van a hutoracs mellett. Egy ilyen tolcserszeruseget kellene elforditani majd kihuzni. De nem ferek hozza sehogy sem. A jobb oldalit siman tudnam cserelni, ott nem akadalyoz semmi, de persze, hogy nem az egett ki.

(#66004) WildBoarTeam válasza Lefty (#66003) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ez a probléma szinte minden olyan autónál jelentkezik, amelyiknél a lámpa mögött van az akkuház. Szűk a hely, be van zsúfolva minden. :( Én zafiránál szenvedtem első alkalommal, másodjára már nem volt gond (mondjuk az nem index volt, hanem a tompított).

blabla

(#66005) jFox válasza jFox (#65998) üzenetére


jFox
őstag

Elkelt. :C

Ez még eladó. :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#66006) Bull Boss válasza Bull Boss (#65986) üzenetére


Bull Boss
senior tag

erre senki?

(#66007) Caldera válasza bnorci71 (#65997) üzenetére


Caldera
aktív tag

Nem vagyok MIVÍZ ügyfél, így nem tudom hogy számolnak. De alapterület alapján fűtést szokás számolni. Vízfogyasztást pedig létszám, vagy korábbi olvasott fogyasztások átlaga alapján. Korábban leírtam, hogy miért, a vízfogyasztásnak semmi köze az alapterülethez, aki ez alapján számol annak nem sok rálátása van.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#66008) Gus válasza WildBoarTeam (#66004) üzenetére


Gus
aktív tag

Fiat Stilonál a bal oldali lámpában csak úgy lehet izzót cserélni, ha kiszerelem az akkut. Még úgy is lehorzsolom a kezem rendszeresen. Szoktam dicsérni a tervezőjét. :W

(#66009) bnorci71 válasza Caldera (#66007) üzenetére


bnorci71
addikt

pedig ez alapján számolnak, jártam én is hasonlóan.
Üres lakás senki nem lakta és nem volt bejelentkezve se, szerencsére sikerült megegyeznem a közös képviselettől hogy tekintsenek el az átalánydíjtól.

Ja a gáz átalány is szobaszám alapján van illetve az égők száma és hogy gáz vagy villany sütős

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66010) mezis válasza bnorci71 (#66009) üzenetére


mezis
nagyúr

Ha vannak hiteles almérők, akkor logikusabb lenne a fogyasztás arányában osztani szét a főmérő többlet vízdíját.
(A főmérők általában nagyon érzékenyek, a legkisebb vízáramlást is mérik, az almérők meg nem indulnak azonnal. Az enyém pl kb 10l/óra fölött indul. A tartályos WC öblítők hosszú, lassú csurgás után szoktak zárni.
A Schell szelepekhez meg nedvesen futó vízóra kellene, mert a szokásos vízórák meg akkor csalnak.)

mezis

(#66011) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Sziasztok!
Valakit érdekelne éves Xbox Live Gold előfizetés?

(#66012) nézzbe


nézzbe
aktív tag

3-4 Óra fele indulok BP-ről Miskolcra ha valakinek kell fuvar vagy cuccot vinni szoljon :D

(#66013) #81556480


#81556480
törölt tag

Nincs valakinek usb-s fejegysége ( "autórádió") eladó?

(#66014) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,
Ágdarálót - komposztálót keresek. akár kölcsön (nem ingyen) akár megvételre is.
Sövénymaradványhoz kellene, csak fémházas és függőleges késes érdekel.
Előre is köszi.
üdv,
lakisoft

(#66015) sutykuru válasza jFox (#65887) üzenetére


sutykuru
tag

Na, ezek legalább olcsóbban nem tudják, hogy mit beszéltünk meg.

(#66016) elistvan


elistvan
senior tag

Ti milyen verdát vennétek 2006-ostól nem régebbit (klíma legyen benne) úgy 1 milla környékén? A lényege az olcsó fenntarthatóság mert ha baja lenne szervízbe vinném mert nem vagyok egy szerelőgéniusz. Mert én a Fiestákra vagy a Fábiákra gondoltam de az utóbbiakról van aki lebeszélnie. ) A Honda Jazz meg nem fér a keretbe ezekkel a feltételekkel.)

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#66017) mycso válasza elistvan (#66016) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, ha még ITT nem jártál, akkor tedd fel ott a kérdésed.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#66018) elistvan válasza mycso (#66017) üzenetére


elistvan
senior tag

Már jártam, de több ember / több vélemény.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#66019) Spancer RE válasza elistvan (#66016) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Nem tudom, hogy olvastad e, de kiindulásnak hasznos olvasmányok:
A magyar használtautó-vásárló hülye!
A magyar használtautó-vásárló hülye, 2. rész

+ Nepperpercek

Nem saját okoskodás, hanem sűrítve idézek a Totalcar cikkeiből: Nem évjáratot, felszereltséget, színt és Km óra állást, hanem állapotot veszünk.

Egyébként benzines G/H Astrát vagy Corollát vennék ennyi pénzért, de a Fabia is jó.

[ Szerkesztve ]

(#66020) mycso válasza elistvan (#66018) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én megmondom őszintén, hogy egy mérettel nagyobb autót vennék. Számomra nincs az az indok, amiért ebből a szegmensből választanék.
Esetlek astra? G-ből ebben az árban van bőven.
Megane2, focus2, de ebbe az árba csak a kínálat nagyon alja fér be.

(#66019) Spancer RE: na ja...a totálkáros nagy életigazságok. Azért nem kell mindent komolyan venni, amit ők írnak.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#66021) Spancer RE válasza mycso (#66020) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Mindenki szűrje le magának a hasznos infót, egy szóval nem írtam, hogy én benyalok minden rizsát.
Nem véletlenül írtam azokat a típusokat, ezekről van tényleges saját tapasztalat.
Ha már tapasztalat itt az újabb adag családi/ismerősi körből ebben az ársávban:
4-ből 4 2006 környéki Mazda 6 rohad
2-ből 2 Renault (Scenic és Laguna) folyton beteg, hiába a folyamatos karbantartás
Citroen Xsara is folyton beteg, hiába borul bele a sok pénz

(#66022) Solad válasza #81556480 (#66013) üzenetére


Solad
őstag

Pioneer MVH-180UBG

Egy hónapot használtam, sztem még gari is van rá, de annak még utána nézek. 12K-ért oda is adom :)

Spancer: én nagyon imádtam a Fabiamat, zseniálisan megbízható jószág. Most egy Leont hajtok, eddig 5000 kilométer alatt azt mondom hogy meg vagyok vele elégedve, bár ez kicsit régebbi (2004).

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#66023) Dzoli


Dzoli
tag

Nincs valakinek egy felesleges CPU hűtője, Intel 775-re? Nekem megérne pár csokit, vagy sört. :)

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#66024) PLaci58 válasza Spancer RE (#66021) üzenetére


PLaci58
őstag

Ismi Xsara picassójával semmi gond. Folyamatos használatban és nem járnak szerelőhöz.
A renault motorokat nem lehet agyonverni, már a benzineseket.
A dieselek minden márkánél gondot jelentenek (szerintem).

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#66025) Bull Boss válasza elistvan (#66016) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Suzuki Swift II vagy Ignis... Mást csak akkor vegyél ha nem vagy sz@revő a kocsidhoz.

(#66026) #81556480 válasza Solad (#66022) üzenetére


#81556480
törölt tag

na zsír. Jövőhét péntek jó neked ?

(#66027) bnorci71 válasza lakisoft (#66014) üzenetére


bnorci71
addikt

Andrássyn a stadionnal szembe a kölcsönzőbe van olyan amivel lehet is dolgozni

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66028) Wiz Khalifa válasza Spancer RE (#66021) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én a G meg H Astrara olvasok sok rosszat legalábbis az Eco Tech-es motorra. Hogy zabálja az olajat mint állat. Szerelőm is megerősítette ezt hogy nagyon eszik a konkurensekhez képest.

Smoke some weed nigga!

(#66029) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Vasat vashoz mivel lehetne rögzíteni hegesztésen kivül? Olcsó megoldás kellene

(#66030) lakisoft válasza bnorci71 (#66027) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi! Megnézem. :R

(#66031) Vangelis válasza Bull Boss (#66029) üzenetére


Vangelis
nagyúr

mágnes :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66032) bnorci71 válasza Bull Boss (#66029) üzenetére


bnorci71
addikt

csavar, ragasztás

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66033) sutykuru válasza Bull Boss (#66029) üzenetére


sutykuru
tag

~2500 olcsónak számít?

(#66034) Bull Boss válasza sutykuru (#66033) üzenetére


Bull Boss
senior tag

miről lenne szó? Egy korhadt részre szeretnék rátennin egy U vasat takarásnak. Sajnos nem tudom megoldani a hegesztést. Kétkomponensű ragasztó? jah és kültéren van.

(#66035) Spancer RE válasza Wiz Khalifa (#66028) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Nekem ilyen autóm van (G) kb 4 éve, egy csepp olajat nem evett az "Ecotec" motor. De nem csak nekem, hanem 2 munkatársamnak se és sógoréknál is volt már 2 korábban, azokkal se volt ilyen probléma.
Ez leginkább urban legend, mindenki csak és kizárólag erre a motorra fújja ezt a szöveget és mindenki csak hallotta valakitől. Ha annyira rossz lenne, nem jönne velem szemben az utcán fél percenként egy G Astra. :)
Minden autóra/motorra lehet pro és kontra érveket találni + nem a kínálat legaljáról kell vásárolni és utána panaszkodni, hogy mennyire hulladék, ami persze nem feltétlenül az autó, hanem inkább a korábbi tulajok hibája.

(#66036) sutykuru válasza Bull Boss (#66034) üzenetére


sutykuru
tag

Igen, valamilyen ragasztó, de lehet elég valami mezei is, ha nem akarod terhelni.

(#66037) Solad válasza #81556480 (#66026) üzenetére


Solad
őstag

Most ugy nez ki hogy jo, de beszeljunk meg elotte par nappal hogy fix legyen :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#66038) Jarod1 válasza Bull Boss (#66034) üzenetére


Jarod1
addikt

Gyorskötözővel is megoldható a nincs rajta terhelés.

(#66039) derrik


derrik
őstag

Sziasztok
Ma este Miskolcon az Avas környékén a lovas tanyánál elütöttem egy vaddisznót.....belterület, tanú van az utánam jövő autó tulajdonosa. Helyszínelés volt. De a Biztos Úr szerint bele dőlhetek a késbe nyugodtan.....
A Kucu olyan mázsa körüli köszöni jolvan. Kicsit gondolkodott és visszament amerről jött.
Továbbá szakember kellene Skoda Fabia javításhoz
Lámpa törött vagyis felfogatás
Sárvédő
Rendszám, lökhárító sérülés stb..

(#66040) Jarod1 válasza derrik (#66039) üzenetére


Jarod1
addikt

Durva belterülten vaddsiznó...

(#66041) üszök válasza Jarod1 (#66040) üzenetére


üszök
őstag

Simán előfordulnak. Elém a vasgyári temetőnél jöt ki egy a Vargahegyi oldalon. Komlós tetején simán feljönnek a házig a kert felől.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#66042) derrik válasza üszök (#66041) üzenetére


derrik
őstag

a yard szerint azért nincs is kitáblázva mert lakott területre nincs is felelőssége a vadászoknak sem...a városnak főleg nincs mert a városban csak bitumenszarvas van

(#66043) WildBoarTeam válasza derrik (#66039) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Van fabiához első lámpám, de valamelyik oldalinál a rögzítőfül törött. Ha érdekel meglesem neked.

Lakatost nem ismerek, de ha festeni kell valamit, ahhoz nekem a Martin-kertvárosi festőt ajánlották. Zafira teljes hátsó lökhárítóra (fepucolás, simítás, festés, lakkozás) mondott 30k-t (de a mérete miatt az első is ennyi).

blabla

(#66044) sutykuru válasza derrik (#66042) üzenetére


sutykuru
tag

apjafaszatakretenrendornek

Vt.-t felhívod, elmondod, hogy mi történt, és próbáltok megoldást találni. Arra az alap kérdésre azért számíts, hogy mennyibe fog kerülni a javítás és pontosan hol történt.

(#66045) elistvan válasza Spancer RE (#66019) üzenetére


elistvan
senior tag

Olvastam igen, és kösz a többi választ is (a többieknek is.). Akinek van tapasztalata környékbeli kereskedésekkel melyiket "ajánlanátok"?

Bull Boss: Először a Swift 2 -t néztem mert tetszik de sajna pici a csomagtér. Tudom, azok is alig romlanak el és olcsó az alkatrész.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#66046) WildBoarTeam válasza elistvan (#66045) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Érdemes ráfeküdni a hasznaltauto.hu-ra, és 1-2 hétig lesni a kínálatot a kívánt paraméterekkel. Pár hét után már látható, hogy mennyire változik a kínálat és mi az ami már régóta fent van (tapasztalatom szerint, van amelyiket megújítják, de ugyanazokkal a képekkel rakják fel, így kiszűrhetőek).

Én pl. egy hevesi kereskedésbe mentem el a fábiért. Volt benne akkor 92ezer km (már kiolvastam és nem babrált). A szokásos dolgokon kívül eddig nem sok nagy baja volt (olajcsere, komplett vezérléscsere vízpumpával, első féktárcsa-pofa csere, első lengővilla silent csere, stb.). A kasztnija tökéletes még mindig.
Faterom anno vett egy feliciát a mályi elején lévő autókereskedésből, azzal is jól jártunk, nem kellett rá sokat költeni.

[ Szerkesztve ]

blabla

(#66047) Gyb001


Gyb001
senior tag

Keresek olyan embert aki egy micro usb javításában tudna segíteni.
Konkrétan egy ecigi nyákjáról leesett az micro usb ajlzat külső fém burkolata, így is lehet használni de nem áll meg a helyén a kébel, mindig tartani kell.

Akinek van hozzá anyaga, ideje kedve az irjon.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#66048) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Keresek egy könyvet.
A szerzőt nem tudom, csak a címet:
Egy a valóság ezer a ruhája.
Ha valakinek megvan és megválna tőle l, kérem PÜ-ben jelezze!
:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#66049) diablo1984 válasza jFox (#66048) üzenetére


diablo1984
veterán

Dr. Karácsonyi Rezső: Egy a valóság s ezer a ruhája

(#66050) Feriboy2


Feriboy2
aktív tag

Sziasztok!

Asztali 2 vagy 4 gigás DDR3 1333mhz-es memóriát keresek:
[hardverapró link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.