Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74351) apuka6112 válasza Wiz Khalifa (#74350) üzenetére


apuka6112
csendes tag

Meg kell csinálni apuskám,ha vki a gk .vezetésből akar megélni .
:K

-Üdv:Zoli-

(#74352) Wiz Khalifa válasza apuka6112 (#74351) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jövőre meg lesz. ;) Meg az E kategória is. Utána jöhet a D. :C

Smoke some weed nigga!

(#74353) Red_Bull válasza Wiz Khalifa (#74350) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Mennyit keres kb. egy ilyen GLS futár miskolcon?

(#74354) 77Gabesz válasza Jarod1 (#74338) üzenetére


77Gabesz
csendes tag

Igen, van.

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

(#74355) Teng


Teng
aktív tag

Eladó cuccok:

HP 15-R151NH Notebook Fehér
- Nem egy erőmű de általános használatra tökéletes
- Akkujuk 1,5-3óra legalább de használt függő (youtube-ozással kb 2órát elmegy)
- 4GB memória
- Eredeti Win 10 Home
- 500GB HDSentinel 100/100
- magyar billes

Irányára: 35e

Toshiba Satellite C855-12K
Proci: B960
Memória: 4GB
Kijelző felbontása: 1366*768
VGA: HD7610M
HDD: 500GB 100/100
Akku: ~2óra
Hozzá Win 7 Ultimate matricával - megegyezés kérdése
Magyar billes

Irányára: 35e

Eladó HDD-k:
2,5es 320GB-s Toshiba HDSentinel 100/93 (5 hibás szektor) 1500Ft;
2,5es 320GB-s HDSentinel 100/100 ára: 2500Ft;
2,5es 500GB-s Toshiba HDSentinel 100/100 ára: 3500Ft

Eladó - 1db Xiaomi Smart Hub - központi vezérlőegység (DGNWG05LM) Eu csatis, Ma jött meg, 1 év garis.
Igény-megegyezés esetén +1 ablak-ajtónyítás érzékelőt vagy mozgás érzékelőt is tudok mellékelni.
(kettőt rendeltem, de a másikra akinek kellett meggondolta magát és nem tart igényt..)

PIONEER VSX-923-K erősítő dobozában tartozékaival: bemérő mikrofon, távirányító, kiváló állapotban,
eredeti bluetooth modullal eladó. (nagyobbra váltottam így fölösleges') ára: 75.000 Ft

Megegyezés szerint:
- 2db Silentmaxx HD-silencer 3,5" (fekete, halkít és jól hűt) - Kép, igény esetén
- ESCAM Ant QF605 HD IP camera ONVIF-es támogatja a hálózati felvételt

Hibás noti (hdd és ram,wifi kari, kijelző,táp nincs hozzá):
- Lenovo G580 VGA hibás
i3-as procival
háza jó állapotú
magyar billes
4.000 Ft

Fég 160l-es Gáz bojler + tartozékok - 6000Ft
(Az ár tartalmazza a bojler fölött lévő tágulási tartályt, flexi csöveket + kb 2m 5rétegű cső, sarokszelepeket, idomokat (de a gázflexi csövet nem).
A súlya elég nehéz közel 100kg, pár napja elkezdtem leengedni viszont nagyon vízköves...
Aki viszi másodmagával jöjjön, hogy fel tudja cipelni..
Pöccre indul, a begyújtása-lángtartása kipróbálható.
Garanciát nem vállalok rá, eljössz megnézed, kipróbálod és viheted..)
1db kerék (abroncs+felni) 175/70 SR18 - 5000 Ft

(#74356) Wiz Khalifa válasza Red_Bull (#74353) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mármint C-s jogsival? Nem tudom. B-vel se annyira de gondolom kb annyit mint a Magyar Postánál azaz kb 160-180 ezer kb. Legalábbis mikor én csomagos postás voltam akkor kezdőként kaptam 130-at havi és minden második hónapban 170k körül kap az ember. De ez még 2017-ben volt szóval szerintem azóta emeltek. Fingom sincs.

C-vel biztos nem dolgoznék GLS-nek meg társainak. Nem fizetnek szerintem annyit hogy megérje.

Smoke some weed nigga!

(#74357) Skagen válasza szasanyi (#74321) üzenetére


Skagen
csendes tag

Meg van még?

(#74358) Depression válasza Wiz Khalifa (#74356) üzenetére


Depression
veterán

Ez most bruttó vagy nettó? Egyâltalán nem mindegy.
A buszsofőri állásban az mvk-nál sem olyan olyan vészes a fizu, de! de. 4 óra, pár óra pihi, majd újból 4 óra, miközben van, hogy hajnal 3 után kicsivel kezdened kell. Ez az elrettentő a jelentkezőknél. Onnan tudom, hogy voltam felvételizni, mert nekem is sűrgősen kellett volna állás. Illetve hát a munkaügyi központ berendelt egy ilyen toborzásra. Voltunk legalább 50-en ott, ha 3 ember maradt, akkor sokat mondok. Mindezt úgy, hogy engem is berendeltek, hogy találtak nekem munkát, mérnöki diplomával.
Itt drasztikus létszámemelés kellene ahhoz, hogy ténylegesen napi 8 órával le lehessen tudni a munkát. Ahhoz meg olyan brutál fizu kellene, amit a bérlet árából nehéz lenne kigazdálkodni.
Én is toboroztam embereket, havi 250-300k nettó lett volna a fizu, és még csak érdeklődőt sem találtam, pedig betanított munka, mert 2 nap 12, 2 nap pihi, nincs szabad hétvége.
De pl. Dunaújvárosban ismerek olyan helyet, ahol ugyanez a munka (lézervágás) nem tud menni több műszakban, mert nettó 1800-as órabérért sem túlóráznak.
Napi 10k-ért nem találsz már segédmunkást! 2 festő 3 napra 300k, gázszerelő 20 perc 10k. Vízszerelőt el sem merem mondani. Villanyszerelő pár napos melóra azt mondta, hogy 3-4 hónap múlva 400k. A céghez a daru óránként 300k-ért jött ki.
Aki bemocskolja a kezét, és nem egy irodában szeretne dolgozni, az most halálra keresi magát. Ha ezt tudtam volna 25 évvel ezelőtt, elhihetitek, hogy nem mentem volna egyetemre. Egy kamionos is többet keres, mint én.
Jó, persze, én szerencsére olyat csinálok most is, amit imádok, és a tudat ellenére sem csinálnék mást, mert boldog vagyok a szakmámban, és mákom volt, hogy gond nélkül kivárhattam, hogy fél évig tarott, mire újból melóba álljak.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74359) Wiz Khalifa válasza Depression (#74358) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nettó.

Amúgy mondok valamit. Villanyszerelő vagyok. Szeretem a szakmám, azért végeztem el de nem találtam a szakmámba melót. Egyéni vállalkozóhoz váláshoz meg hülye vagyok. Tuti lenne valami ami miatt beszopnám egyszer. Így én a másik dolgot csinálom amit szeretek. Sofőrködök. Igaz nem keresek annyit vele mint ha kiváltanám a vállalkozóit de a havi 250-270k meg van így is heti 5 nap melóval, napi 10 órában. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#74360) icemad válasza Wiz Khalifa (#74359) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Volt cégemnél van felvétel. 2000 euró a minimum +juttatások, heti 40 órával. De kell az angol nyelvtudás.

(villanyászokat keresnek)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#74361) Jarod1 válasza Depression (#74358) üzenetére


Jarod1
addikt

Igen ez a helyzet 600 ezer ember külföldre távozását, megérzi az ország..

(#74362) Wiz Khalifa válasza icemad (#74360) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De gondolom oda azért kell az hogy már pár éve nyomod az ipart nem "újonc". Mert a legtöbb ilyen helyen ez a baj.

Angol nyelvtudás van bár nem a legprofibb. Szóval ez is gond. :(

(#74361) Jarod1:
A sok külföldre ment ember viszont azért ment ki mert itthon ki akarták szúrni a szemük. Velem megesett figyeld. Állásinterjú. Számtech bolt ami okos otthon programot akart indítani és kellett hozzá a villanyszerelő. Kérdik mennyit kérnék nettó. Mondom 160k kezdőbe. Erre kinevet. Azt mondja kapok 120-at és legyek boldog. Mondom köszi most is többet keresek, nehogy már egy olyan melóért ahol a munkásokat én tanítom be, figyelem minden mozdulatukat, anyagot szerzek be, stb... egyszóval mindenes ként annyiért dolgozzak. Ezután volt hogy inkább én is kimentem külföldre egy időre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#74363) icemad válasza Wiz Khalifa (#74362) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát igen. 16 éve dolgozok (36 éves vagyok) , ebből 15 év külföld, ebből 7 év Kazahsztánban. Na Kazahsztánban mindenre volt idő, szinte mindent ott tanultam meg a tapasztalt szakiktól. Jól is fizetett. Mondjuk sokan nem bírták a körülményeket... De szakmai tapasztalatszerzéshez életem legjobb döntése volt. Szerintem oda is keresnek még embereket, oda nem kell se tapasztalat, se nyelvtudás, csak bátorság. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#74364) Wiz Khalifa válasza icemad (#74363) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azért nyelvtudás nélkül kimenni melózni valahova az tényleg bátorság. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#74365) icemad válasza Wiz Khalifa (#74364) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kazahsztánban nem volt gond, mert a cég magyar volt, mindenki magyarul beszélt. Akik tudtak oroszul azok kaptak több pénzt /magasabb beosztást. Amikor ott voltam 2000 magyar dolgozott Tengizben.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#74366) Jarod1 válasza Wiz Khalifa (#74362) üzenetére


Jarod1
addikt

icemad : Teljesen tisztában vagyok ezzel, elég sok ismerősöm kiment külföldre, pl egy osztály társam
anno 4 műszakban melózott a MAtsu... a japán cégnél a kenyérgyárnál -80-90 kapott kézhez, eztán megelégelte
és kiment írországba Szakácsnak.
az ország másik végén 70-80 al többet kaptak az emberek hasonló munkakörben 3 műszakban...
2004 óta vagyunk uniós tagok de még mindig balkáni fizetések vannak,,,hiába emeltek minimálbért
nyugaton is emeltek...Köszben meg belehazudják az emberek pofájába plakátol hogy robog a gazdaság..
az államadósság meg csilliárd..

(#74367) icemad válasza Jarod1 (#74366) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ez jóval bonyolultabb dolog. Teszem azt Viktor király kijelenti, hogy holnaptól 300000 forint a kötelező minimálbér. Szerinted hány multi maradna az országban, ha egy random másik országban csak fele ennyit kell fizetni? Másik dolog, ha a minimálbér emelkedik, akkor minden szolgáltatás díja is emelkedik. Mondjuk egy kőműves vagy ács nem fog kimenni egy 500 ezres melóhoz. De a pék sem fog óránként 800 forintért kenyeret sütni. Arról meg ne is beszéljünk, hogy a kötelező fizetni való mennyit emelkedne. Pl itt TB-re fizetek 300 eurót havonta (családi tb), és ebben nincs benne az ellátás, csak a gyerekeknek. Enélkül nem lehet dolgozni, de pl. egy röntgen 100 euró, vérvétel laborral 180 euró, fogászaton egy gyökérkezelés 600 euró. És ezeket ki kell fizetni. Nem úgy van, mint otthon, hogy kifizeted a tb-t és minden ingyen van.
Az, hogy otthon mennyire robog a gazdaság, azt nem tudom, de nem is érdekel. Aki talpraesett az boldogul, a többieknek van millió más lehetőség, akár külföldön is.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#74368) Jarod1 válasza icemad (#74367) üzenetére


Jarod1
addikt

Ez a tetü viktátor nem fogja bejelenteni a 300 ezres minimálbért, ő inkább csökkentené..
Szerinted mennyibe kerülne egy teljes multi céget átteni egy másik országba ahol ugyan olcsóbb a munkaerő de nincs képzett ember,,,Milliárdokba dollárban és a beindulás évig tartana,,
és leáll a gyár addig nincs termelés, kiesik egy csomó termék...
a Milliárdos gépsorokat áttelepíteni, engedélyeztetni a vevővel..
Tudom mert multinál dolgozom..de az árak így is elszálltak, tegnap láttam egypostot a vörösmarty utcában 51 m2 es panel lakás 17 millárért???!! what a fucking that?
na mindegy nem idegelem tovább magam....

(#74369) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok,hangkártyát keresnék, nem kell brutális :DD
[kép]
ilyesmit ,ahol elöl van a kis csatoló és úgy a többi,vagy pci-e csatlakozóst.

(#74370) Diokhan válasza apuka6112 (#74348) üzenetére


Diokhan
addikt

Egyelőre igen.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74371) F.B.I. válasza Depression (#74358) üzenetére


F.B.I.
veterán

Azért a halálra keresi magát az valamilyen szinten igaz is, meg nem is: vizessel járok másodban szerelni, bármennyit el lehet kérni, az szinte igaz, pint ezért, mert kevesen vagyunk, aki meg ért is hozzá és minőségi munkát is nyújt, azok még kevesebben.
Azonban van egy kis csavar: amíg egy jobb multinál, egy kis bónusz sulival (ha szerencséd volt anyuék etettek addig, amíg elvégezted), irodában, klímában, havi 180-300K között megvan, TB-el, otthoni fekvős táppénzzel, és max, a derekad fáj 40 éves korodra.

A vizes, villanyos, komolyabb fizikai munkás melónál, mire kitanulod valakitől, 25 vagy 30 éves vagy, nyomod 15 évet és teljesen szétmégy benne: térd, gerinc, ízületek, minden. Havonta 1, 1.5 hét beteg, már 45 felett vagy néha több, mert 8 órát vésted, a földön, betonon ülve a falat, egy 15 kg-os géppel, ezt mondjuk 5 napig egy családi háznál.

Utána egy hétig nem bírtam felegyenesedni, volt amikor 2 hét fekvés volt egy 2 méteres öntvény radiátor miatt, ami a harmadikról jött le.

Szóval igen, halálba, fizikailag, úgyhogy gyorsan, sokat, mert lehet már 50 évesen semmit nem fogsz tudni csinálni...és szombaton is, mert Bélának folyik és vasárnap este is, mert Terike néni ázik. De már nem tudod kitől megtanulni és nincs is aki értelmesen oktassa.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#74372) derrik


derrik
őstag

Eladó Pc! Ajánlatokat privatban várom
HP Elite 8300 Sff ház és alaplap /a ház ventilátora cserélve/
16GB ram
I5 3570 processzor
Geforce 1030 4gb videó
Samsung Evo 256Gb SSD /talán 840-es/
Asus Xonar 5.1 hang a vezérlő IC jobb minőségűre cserélve
TP-link wifi card
Microsoft pc Vezeték nélküli játék vezérlő

[ Szerkesztve ]

(#74373) #81556480


#81556480
törölt tag

bwaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAéj

na

(#74374) Depression válasza #81556480 (#74373) üzenetére


Depression
veterán

:F

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74375) bigrock válasza #81556480 (#74373) üzenetére


bigrock
addikt

Én is kérek abból az anyagból :DDD

(#74376) icemad válasza #81556480 (#74373) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap én is berúgtam, de azért ennyire nem. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#74377) #81556480


#81556480
törölt tag

Hmm, mi történt itt :Y

(#74378) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Egy kis villamossági szereléshez kérnék segítséget. Az ágy egyik oldalán van egy sima egyes konnektor, amiből szeretnék leágazni egy másik konnektort az ágy túloldaláig, hogy ott telefont tudjak tölteni és éjjeli lámpát használni.

Miképpen tudom ezt megoldani? :)

(#74379) AtHoS válasza gaben1117 (#74378) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Látatlanban: elosztós hosszabbító nem megoldás?

read-only mode on the forum

(#74380) jFox válasza gaben1117 (#74378) üzenetére


jFox
őstag

A falra egy dupla konnektor aljzat és hosszabbító. Nekem is így van megoldva. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74381) gaben1117 válasza jFox (#74380) üzenetére


gaben1117
senior tag

A "master" konnektor gipszkarton dobozolas mögött van, igy siman meg tudnam oldani, hogy ott mögötte agaztassam el es alul a kabelcsatornas laminalt szegelyben vezessem vegig a kabelt, majd csak a tuloldalom bujna elö az ejjeli szekreny mögött ahova a masik konnektort tervezem.

Szoval lehetöseg szerint mellöznem a sima hosszabbitos megoldasokat.

(#74382) apuka6112 válasza Red_Bull (#74353) üzenetére


apuka6112
csendes tag

180+a jatt

-Üdv:Zoli-

(#74383) apuka6112 válasza bigrock (#74306) üzenetére


apuka6112
csendes tag

Na ,ez a király, ilyen állapotban :C

-Üdv:Zoli-

(#74384) Caldera válasza gaben1117 (#74381) üzenetére


Caldera
aktív tag

Nem vagyok villanyász, de én úgy csinálnám, hogy a behúznék egy 3 eres MT kábelt, és belekötném a meglévő konnektor kapcsaiba.

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74385) Wiz Khalifa válasza Caldera (#74384) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Vagy az vagy ha esetleg nem fér bele a 2db vezeték szál (mert néha van olyan is) akkor Wago megoldás pluszba.

Smoke some weed nigga!

(#74386) 77Gabesz


77Gabesz
csendes tag

Helló!

Acélfelni szettet keresek: 6JX15 4x100 ET40 CB60 (15 collos, 4 furat, osztókörük 100 mm, középfurat 60 mm)
Esetleg ugyanebben a méretben az ET 43-as is jó.
Clio IV, Grandtour, Logan, Sandero -nál járatos.

Új ára, helyben 13600 Ft/db. Egyértelműen ez alatti ár jöhet szóba.

Valakinek nem porosodik otthon 4 ilyen felni?

Gabesz

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

(#74387) Depression válasza gaben1117 (#74381) üzenetére


Depression
veterán

Sokkal macerásabb, és végtelen türelemmel a gipszkarton mögött vezesd el.
Kifúrod az új konnektor helyét, kiveszed az eredeti konnektort, és egy merev dróttal eljutsz az egyikből a másikba, amivel majd áthúzod a kábelt.
Nem egy nagy durranás, de sok próbálkozás lesz.

Szerinted mit hallgattam a páromtól, mikor 50 konnektort terveztem a 67m²-es lakásba? :Y

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74388) mezis válasza Depression (#74387) üzenetére


mezis
nagyúr

Akkor nem gond a porszívózás. Ki szokta azt csinálni ? ;]

[ Szerkesztve ]

mezis

(#74389) bnorci71 válasza Depression (#74387) üzenetére


bnorci71
addikt

az igen majd minden m2-re jut egy konnektor

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74390) benvolio válasza Depression (#74387) üzenetére


benvolio
őstag

Jó is az elektroszmog. De ha estére lecsapod a főbiztosítékod legalább lesz egy faraday kalitkád. :DDD

(#74391) Depression válasza bnorci71 (#74389) üzenetére


Depression
veterán

Csak számold ki, hogy te mennyit használsz aktívan, ha a számomra ronda elosztók dugaljait is hozzászámolod. Utána, meg tervezz be egy lakásátrendezést.
De én hiába terveztem, ha a szerencsétlen "villanyszerelő" az általam felrajzolt négy cső helyet 2-t rakott be, és mire hazaértem már be is gipszelte, a festők meg már ott toporzékoltak, hogy nem tudnak dolgozni.
Volt olyan este, amikor 8-kor hazaértem, és elkezdtem a szomszédok örömére falat vésni, mert úgy megtörte a csövet, hogy nem lehetett átdugni még a behúzót sem.
Egy hét alatt megoldottam volna, de mivel nem engedtek el szabira, így egy balfasz került a lakásomba, aki több kárt okozott, mint hasznot egy hónap alatt.
A tv kábel neki hála a fürdőszobán át lengetve jut el a hálóig, mert nem maradt cső, amibe be lehetett volna húzni. A sírógörcs keringetett minden este. Kettős alternatív kapcsolót rajzoltam neki, bólogatott ezerrel, majd miután már be volt falazva minden, bevallotta, hogy még sosem hallott ilyenről, és azt sem tudta, hogy mire gondolok.
Az értelmes villanyszerelő meg nem ért rá, mondom 3 vagy 4 hónap múlva turott volna jönni. Annyit nem aludtunk volna földön áram nélkül.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74392) HookR válasza Depression (#74391) üzenetére


HookR
addikt

"...egy balfasz került a lakásomba, aki több kárt okozott, mint hasznot egy hónap alatt."
Reggeltől estig tudnék mesélni, hogy az elmúlt néhány év során itt járt úgynevezett 'szakemberek' mennyi hajmeresztő dolgot hagytak maguk mögött. Ami sokszor az amúgy sem olcsó munka után további magas költséggel járt. Volt, amit csak harmadszorra sikerült megcsinálni rendesen. :U

"Az értelmes villanyszerelő meg nem ért rá, mondom 3 vagy 4 hónap múlva tudott volna jönni."
Igen, ez az egyik legfőbb ismérve a valódi szakembernek. Csak hónapok múlva ér rá.
Bár én már egy ideje nem bízom senkiben...

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#74393) fila


fila
senior tag

18650 akkut, vagy elemet hol lehet kapni Miskolcon?

2 db-ot szeretnék, nem drágán, késik a kínai szállítás :)

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#74394) icemad válasza fila (#74393) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Zsarnai

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#74395) fila válasza icemad (#74394) üzenetére


fila
senior tag

Köszi,

Nem jártam ott kb 30 éve.

Vannak ott minden nap? Holnap du. tudok kiszaladni a városba

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#74396) Depression válasza fila (#74395) üzenetére


Depression
veterán

A centrummal szembeni bavásárlóközpontban. Keresd a elektromos cigikkel fogalkozókat, és lila samsung-ot kérj.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74397) fila válasza Depression (#74396) üzenetére


fila
senior tag

Köszi, elmegyek oda!

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#74398) Jarod1


Jarod1
addikt

Van valaki aki bankban dolgozik?, a Takarékbankos mizéria után az lenne a kérdésem, lehet e pénzt mozgatni hogy ne legyen nyoma? Mármint bank által

[ Szerkesztve ]

(#74399) jFox válasza Jarod1 (#74398) üzenetére


jFox
őstag

Igen. Kiveszed a pénzt, beteszed egy Nokia-s dobozba.... :DDD :N

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74400) elistvan válasza fila (#74395) üzenetére


elistvan
senior tag

Csak szombat vasárnap tudomásom szerint.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.