Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75651) Diokhan


Diokhan
addikt

Üdv. Az avason a postával szemben van egy kis cukrászda. Nem tudja annak valaki a telefonszámát véletlenül? Köszi.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75652) Ronyman válasza Diokhan (#75651) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Erre gondolsz? link

(#75653) jFox válasza Ronyman (#75652) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem inkább erre gondol: [link]
De a telefonszámát én sem tudom. :( Nem is hiszem, hogy lenne ott telefon, max a dolgozó mobilja.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75654) Diokhan válasza jFox (#75653) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen erre gondoltam. Köszi.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75655) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

(#75656) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan üzletet Miskolcon, ahol találok járólaphoz, csempéhez való profilokat (sarok, vízvető stb.) és egyéb burkoláshoz szükséges anyagokat normális választékban? (obi, Praktiker kizárva)

Köszi

(#75657) Caldera válasza gaben1117 (#75656) üzenetére


Caldera
aktív tag

Bozó Burkolat, én itt vettem néhány éve (akkor még a Zsigmondy-n voltak ) a teraszhoz a vízorros aluszegélyt.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75658) Blackmate válasza gaben1117 (#75656) üzenetére


Blackmate
senior tag

Kicsit máshogy közelítem meg. Nézz szét a http://www.profilplast.hu termékei között. Én eddig mindent megtaláltam ott. (Egyébként az általad kizárt nagy barkács egyike régebben (lehet még most is) forgalmazott profilplast termékekeket).
Ha megtaláltad ami kell neked, akkor cikkszám alapján érdemes megrendelni a viszonteladóin keresztül. A Stavmat közöttük van, ami ha jól látom: Miskolc, Vágóhíd u. 9.

(#75659) Diokhan válasza gaben1117 (#75656) üzenetére


Diokhan
addikt

Vaspack, Nyékládháza.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75660) #81556480


#81556480
törölt tag

Tud valaki olyan karosszérialakatost aki a kialakult helyzetre való tekintettel jelentős árengedménnyel dolgozik ?

(#75661) bnorci71 válasza #81556480 (#75660) üzenetére


bnorci71
addikt

szerintem annyi feltorlódott munkájuk volt eddig is, hogy nem lesznek olcsóbbak..... sőt.... ráadásul dolgozni lehet, ügyféllel alig találkoznak

most figyelem csak az avatarod tiszta St22Lacika

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75662) #81556480 válasza bnorci71 (#75661) üzenetére


#81556480
törölt tag

nooooooooooooooooooooooooooooooooooo XD

ez Claude Speed a GTA III főszereplője

motoros topicba irták egyébként, hogy máshol a helyzet miatt olcsóság van , emberek félnek mi lesz a munkájukkal ezért nem költekeznek ilyenekre, gondoltam én...

(#75663) bnorci71 válasza #81556480 (#75662) üzenetére


bnorci71
addikt

hogy mi, hogy lesz azt nehéz megjósolni, majd utólag kiderül

GTA-ba nem vagyok otthon

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75664) #81556480 válasza bnorci71 (#75663) üzenetére


#81556480
törölt tag

utólag nehéz szervizbe vinni a kocsit, de ez is egy vélemény. mindenesetre én beírtam ide, ha valaki tud olyanról, hogy esetleg olcsóbban vállalnak munkát mert kevesebb az ügyfél akkor az majd szóljon, ennyit kértem

(#75665) Diokhan


Diokhan
addikt

https://hardverapro.hu/apro/macbook_pro_early_2008_elado_2/friss.html

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75666) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok,

Fogorvos/szájsebész most dolgozhat szerintetek? Tudom, hogy elvileg nem fúrnak, csak húzhatnak, de egyáltalán dolgozik bármelyik is? Mert nekem van holnapra időpontom egy szájsebészhez, de fel sem veszi a telefont.

Más: Galaxy S9 Plushoz ezt a fajta üveget próbálta már valaki? Ez mennyire takarja?
[link]

és ez [link] vajon milyen?

[ Szerkesztve ]

(#75667) elistvan válasza scapegt (#75666) üzenetére


elistvan
senior tag

Anyósék vasárnap délelőtt voltak Nabilnál Miskolcon, ő tutira dolgozik. (bölcsességfogat húzott ki neki) Bár azt mondja nem tudja fogászati ügyelet pl. Barcikán, hogy lesz mert nem jutnak elég fertőtlenítőhöz.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#75668) Depression válasza scapegt (#75666) üzenetére


Depression
veterán

Én kihúzattam a vírus előtt szinte minden fogam, most nincs az a szájsebész, aki csinálna nekem műfogat.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#75669) Diokhan válasza Depression (#75668) üzenetére


Diokhan
addikt

Jesszusom...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75670) #81556480 válasza Depression (#75668) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#75671) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Zsilipruhát nem tudjátok merre lehet kapni?
(OMKER-ben nincs, nem is vót.)

(#75672) Wiz Khalifa válasza Ereshkigal (#75671) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De szexi ebbe kéne menni a fonodára. Lehet egy ideig nem látnánk az “üzletasszonyokat”. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#75673) Ereshkigal válasza Wiz Khalifa (#75672) üzenetére


Ereshkigal
őstag

:D
(Próbálok minden szart beszerezni, hátha megszánnak így, és beengednek szülésre.)

Ha már felhoztad: vajon mennyire fosnak a ribik most? Vagy ugyanúgy megy tovább az üzlet?

(#75674) #81556480 válasza Ereshkigal (#75673) üzenetére


#81556480
törölt tag

vagy home office-ban csatlakoztak a livejasmin-ra ;]

Szerk: ha nem tudod mi az, egyedül mikor ráérsz egy privát böngészőlapon keress rá. Elleszel egy darabig :D ( lehetőleg otthon egyedül )

[ Szerkesztve ]

(#75675) Wiz Khalifa válasza Ereshkigal (#75673) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem félnek, kint vannak ezek minden nap. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#75676) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#75675) üzenetére


#81556480
törölt tag

sokkal durvább kórok lehetnek bennük XD

(#75677) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#75676) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van ott minden mi szem szájnak ingere. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#75678) Depression válasza Wiz Khalifa (#75675) üzenetére


Depression
veterán

A gömöri híd alatt azért megfogyatkoztak. De az igazi katasztrófa itt van: [link]

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#75679) LaciMc82 válasza Depression (#75678) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Ha kínai japók vírust terjesztenek akkor ez a közös használatú kisasszony is.
Ui:a lépcsőházamban úgy tudom nem laknak üzletasszonyok,mégis ma egy kisasszony olyan éktelen hangon visongott a szomszéddal majdnem megkérdeztük hogy fáj valamije kend hogy így sikitozik?Zengett tőle az egész lépcsőház :D

Tiszta hülye aki nem normális

(#75680) jFox válasza LaciMc82 (#75679) üzenetére


jFox
őstag

A karantén mindenkiből kihozza az állatot... :DD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75681) Ereshkigal válasza jFox (#75680) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem csoda, ha forr a vére. :D

(#75682) Jarod1 válasza Depression (#75678) üzenetére


Jarod1
addikt

Tudatlan egy idióta, nem japó hanem kínai és nem döghús hanem tobzoska v denevér zabáld vmelyik barom... És bameg ennek van szavazati joga.,!

(#75683) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok! Valakinek egy karantén VGA?
Kellene 15e Ft körül vagy csere cuccaim is vannak.
Ugyanitt Xbox one S 1TB Vadi új eladó. Bontatlan!

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75684) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

Az index oldalt nektek is "nem biztonságos"-ként jeleníti meg a chrome, vagy csak nekem van valami gebasz az oldallal? Mondjuk nekem mostanában sok oldalnál jön fel a "nem biztonságos" figyelmeztetés. Lehet, hogy nálam van valami elállítva?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75685) LaciMc82 válasza Vangelis (#75683) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Szia az xbox mennyi lenne illetve maga csak a konzol van hozzá vagy játék is?

Tiszta hülye aki nem normális

(#75686) AtHoS válasza Diokhan (#75684) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Vivaldi alatt az index.hu-ra nincs semmi para, "lakat" - https is rendben van

read-only mode on the forum

(#75687) Diokhan válasza AtHoS (#75686) üzenetére


Diokhan
addikt

Chrome-ban át van húzva a https és pirossal mellé van írva, hogy nem biztonságos. Pedig a tanusítvány is érvényes. Sok oldalnál van ilyen nálam, pl a telekom oldalán is, pedig az tuti, hogy biztonságos...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75688) baracsi válasza Diokhan (#75687) üzenetére


baracsi
tag

dátumot nézd meg a gépeden, de a vírusirtó is bekavarhat, mert azok saját tanúsítvánnyal oldják meg a titkosítást

(#75689) Ereshkigal válasza #81556480 (#75674) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Rálestem... hát nekem erre nincs időm. Ezek b.sznak levenni a ruhát. :D

(#75690) mezis válasza Ereshkigal (#75689) üzenetére


mezis
nagyúr

Előre kell fizetni. :DDD
Csak gondolom, nem tudom! ;]

mezis

(#75691) Jarod1 válasza Diokhan (#75684) üzenetére


Jarod1
addikt

Inkább olvas kuruc infot😁

(#75692) anorche1


anorche1
őstag

Miskolcon kalibralnak valahol monitort?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75693) Lajkó


Lajkó
őstag

Sziasztok! :)
Gondoltam játszogatnék kicsit, de néhány éve nem követem a divatot...
Van egy Mini-ITX Shapphire 350M1 lapom, 4GB ddr3 rammal. Szerintetek érdemes lehet megtámogatni egy valamirevaló vga-val, meg plusz 4GB rammal (bár lehet összesen 4-et támogat? :U )hogy mostani játékok is elfussanak rajta 1080p LOW felbontásban, vagy kezdjem előröl az egészet?
Esetleg lenne valakinek ebbe megfelelő vga-ja?

(#75694) --ka válasza Lajkó (#75693) üzenetére


--ka
senior tag

Értjük a viccet! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#75695) Depression válasza Lajkó (#75693) üzenetére


Depression
veterán

A mostani indie game-eket el fogja tudni vinni low-on.
Ha tényleg játszani szeretnél, vegyél egy konzolt, sok-sok játékkal, játssz, majd add el minimális bukással.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#75696) Diokhan válasza Jarod1 (#75691) üzenetére


Diokhan
addikt

Az mivel jobb?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75697) Diokhan válasza Depression (#75695) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem konzol van, Xbox One S, imádom, sokat játszunk rajta a fiammal, de csak egykét játékot. Ő a Forza Horizon 4-et szereti nagyon, mondjuk én is, egykét NFS, de ami naponta megy néhány órát, az az NHL19. Fiam jégkorongozik a valóságban is, a jegesmacik U18 csapatában, nagy NHL rajongó, és ezt a játékot nagyon szeretjük mindketten, csak egymás ellen szoktunk játszani. Rendkívül szórakoztató, néha nagyon idegesítő, amikor befúj egy trippinget, holott nem is volt az, vagy a boarding-ot amikor az igazság szerint charging lenne (jégkorong versenybíró vagyok jómagam, ezen szoktunk vitatkozni) :D :D
Próbáljátok ki, nagyon jó közös időtöltés és nem splitscreen-es, hanem "normális" :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75698) Diokhan


Diokhan
addikt

Más.
Nincs valakinek esetleg egy felesleges iPhonne 6S kijelzője? Fiam telefonja a mai napon koppant a betonon és nem viselte túl jól.
Bocs, hogy ennyi HSZ-t írok, közben dolgozom, és így jutnak eszembe a dolgok.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#75699) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#75698) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor dolgozz ne HSZ-t írogass. :C

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#75700) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#75699) üzenetére


Diokhan
addikt

Dolgozom. :DDD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.