Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55001) WildBoarTeam válasza scapegt (#55000) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

A bébihordozóknak is van egy kis "dőlése", de abban azért valamennyire fekszik a gyerkőc.
Ha túlságosan magas a támla és olyan érzést kelt, hogy mindjárt kibukik belőle a gyerek, akkor az tuti nem jó újszülött kortól, ahhoz erősödnie kell a hátának, nyakának. Talán olyan 3-4 hónapos kórtól lesz akkor jó.

blabla

(#55002) scapegt válasza WildBoarTeam (#55001) üzenetére


scapegt
senior tag

Már majdnem 4 hónapos a gyerek, de rossz nézni, ahogy ül benne. Ez tényleg újszülött kortól jó, csak nekem furcsán néz ki benne a gyerek, ráadásul mivel hátul a kisbabák feje olyan kis "púpos", szinte verdesi az állával a mellkasát, mert nem hagytak mélyedést a fejének. Mondjuk ez valószínűleg azért van, mert különféle nagyságú gyereket lehet beletenni és úgy talán kényelmetlen lenne ha nagyobb/kisebb gyerek ül benne.
Nem vagyok orvos, de félek, hogy nem tesz jót a gerincének. Kiesni nem fog belőle, azért van annyi dőlése a széknek, csak én ettől még egy lentebbi szintet is el bírnék képzelni. Amit lecseréltünk erre, az egészen vízszintesig használható, de sajnos csak 9 kg-ig és az már nem sok idő, ezért választottam egy 18 kg-ig használhatót. Tudom/látom, hogy mindegyik pihenőszékben ilyen szögben vannak a babák, csak kétlem, hogy ez jót tenne a gerincüknek. De tényleg nem értek hozzá :) Mivel mindegyik másik szék is ilyen, valószínűleg nem ártalmas, de szülő lévén, túlaggódok én is mindent :D Ezt legalábbis ...
Így ül benne az én kisfiam is, képen nem tűnik úgy, hogy terheli a gerincét, élőben viszont már másabb

A másik amit kinéztem, annyira jó, de sajnos már késő megvenni, azt születés után kellett volna rögtön, így már fölösleges. Ez lenne az, bölcsőként is használható, de mivel 77 cm a hossza azt írják, a gyerek meg már 65 cm körül van és 3 hónapos is elmúlt, így nem férne bele kényelmesen gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#55003) WildBoarTeam válasza scapegt (#55002) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ha tényleg így ül benne az nem gáz. :N
4 hónaposan már nyugodtan rakhatod hasra (úgyis jön a nyár), hagy emelgesse a fejét, azzal is jól megerősödik a háta és a nyaka. Pár hónap és már a csillárról fogod leszedni. :DDD

blabla

(#55004) scapegt válasza WildBoarTeam (#55003) üzenetére


scapegt
senior tag

Hasaltatom minden nap, már ügyes :)
Ez a szék újszülötteknek is jó, Te beletennél egy 1 hetes gyereket? Nem tudom hány fokos szögben ülhet benne a gyerek, de szerintem egy újszülött összecsuklana benne, vagy legalábbis a gerincére hárulna az összes tartás. Persze gondolom ezeket jóvá kell hagyatni valahol, meg mivel minden pihenőszék kb. ilyen, valószínűleg nem okoznak kárt a gyerekek gerincében, csak én parázok ennyire. De akkor is furcsa, főleg az előző pihenőszékhez képest. Most nem tudom mitévő legyek, a régit nem merem még eladni, az újba meg nem merem beletenni :D Patthelyzet ...

(#55005) #81556480 válasza bnorci71 (#54995) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekünk van a családba egy, de kb 60 km-re miskolctól :(

(#55006) Trollolo


Trollolo
csendes tag

Ezt a jofogas.hu-t valami viccnek szánják amúgy?

Hirdetésem akarom szerkeszteni, 7/6-os lépés (7/7 nincs... ) bepipálom, hogy elfogadom a szabályzatot, rányomok, hofy feladás és visszadob, hogy ellenőrizzem az utolsó lépést.
Még egy ekkor a rakás sz*rt...

(#55007) Pttypang válasza Trollolo (#55006) üzenetére


Pttypang
veterán

Vegul elfogadta?

Everybody lies.

(#55008) Trollolo válasza Pttypang (#55007) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Dehogy.

Mondom várok, lehet az ár módosítást is jóvá kell valakinek hagyni... Semmi... Itt szenvedek vele már reggel óta...

(#55009) Trollolo


Trollolo
csendes tag

OLX olyan jó volt... Ment minden pofon egyszerűen, mobilról is... Ezzel meg csak szenvedés.

(#55010) #81556480 válasza Trollolo (#55009) üzenetére


#81556480
törölt tag

ja , és ezt nem csak te mondod hanem sokan. szerintem is

(#55011) Trollolo válasza #81556480 (#55010) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Plusz a kiemelések is olcsóbbak voltak, még SMSel is...

(#55012) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Lassú mint a fene.. Rá akarok keresni, hogy C-Max eddig volt vagy 10 oldalnyi találat most meg 2-3 találat? WTF? A megyénkénti keresés még most is borzalmas, a képeket alig tölti be. Menjenek a ..... :W

(#55013) Trollolo


Trollolo
csendes tag

Valaki tudna nekem segíteni PÜben, egy laptop beárazásában?

(#55014) jFox válasza Trollolo (#55013) üzenetére


jFox
őstag

Sziasztok!

Van egy ezüst színű normál PC házam eladó.
Van benne egy DVD-ROM és 2db 80Gb-os Samsung SATA HDD, táp viszont nincs. Apróbb sérülések és egy XP matrtica van a házon.
Kinek-mit ér alapon megválnék tőle.
Liciteket ide várom, kérésre küldök képeket.
:R

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#55015) bnorci71 válasza #81556480 (#55005) üzenetére


bnorci71
addikt

az baj :(

megoldottam másként :)
fatelepről kihozzák saját autóval szálba köbölt jegyzékes fát és még olcsóbb is összességébe.

akik az erdészetnek fuvaroznak a Ládira, Nyékre mondott 40e fuvart rakodóssal :Y

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#55016) bnorci71 válasza Bull Boss (#55012) üzenetére


bnorci71
addikt

ja és mindegy mit keresel melyik régióba odab@ssz 4-5 hirdetést az elejére ha akarod ha nem

Trollolo
nekem első nap sikerült feladni 2 hirdetést

jut eszembe van két szifon 3S alkatrésznek az egyik ázott volt érdekel?
odaadom megnézed mit tudsz belőle használni aztán mondasz valamit, nekem csak áll a fiókba

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#55017) elistvan


elistvan
senior tag

Van egy patika állapotú (semmi por se púpos kondi se semmi) Asus p5klp-apu 775ös lapom próbáltam 2 procival is beröffenteni, felpörög a procihűtő, majd leáll, és semmi egyéb. Valakinek van valami ötlete? (c2D e4300-as próbáltam)

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#55018) WildBoarTeam válasza elistvan (#55017) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Esetleg Bios?
Ezt a CPU supp listát találtam: [link]

[ Szerkesztve ]

blabla

(#55019) Diokhan válasza Trollolo (#55009) üzenetére


Diokhan
addikt

En ma olyan e-mailt írtam a jofogas-nak, hogy azt nem nagyon teszik zsebre...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#55020) Solad válasza Diokhan (#55019) üzenetére


Solad
őstag

Sz@rnak ra magasrol :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#55021) Diokhan válasza Solad (#55020) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem nagyon izgat, csak a véleményemet akartam leírni nekik...! Amióta nincs olx, nem nézelődök online...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#55022) scapegt válasza Diokhan (#55021) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem jöttél a spongyás cuccokért :)

Nekem simán megy a hirdetésfeladás. Maga az androidos app egy kalap fos. Folyton szövegel, hogy jött üzenet, de nem lehet olvasottá tenni, ráadásul régi üzenetre hiszi azt, hogy új. Ja és ki sem lehet lépni az appból, folyton visszaugrik.

Ha módosítasz a weben egy hirdetést, semmit nem szól, a hirdetés marad a régi és később jön 1 mail, hogy fél óra múlva módosul ... volt amit kitöröltem a költözés miatti duplázás miatt, másnap ugyanúgy ott volt ... valami nagyon okos informatikus nagyon ügyeskedik ... :DD

(#55023) elistvan válasza WildBoarTeam (#55018) üzenetére


elistvan
senior tag

Nem hinném, hogy bios egy d820-assal is ezt csinálta.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#55024) benvolio


benvolio
őstag

Sziasztok!
Auchan-os SpongyaBob-os "Csigusz" plüss-t keresek ha lenne valakinek eladó!

(#55025) WildBoarTeam válasza benvolio (#55024) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Matricám az van egy-két füzetnyi, ha kell viheted, accem hónap végéig meg lett hosszabbítva az akció.
Holnap reggel/délelőtt vagy jövőhéten át tudom passzolni.

blabla

(#55026) 77Gabesz válasza 77Gabesz (#54994) üzenetére


77Gabesz
csendes tag

Sziasztok!

Továbbra is keresek üzemképtelen Samsung S6500 Galaxy Mini 2-t, Miskolcon, szombat-hétfő közt.

Privátban is kereshettek.

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

(#55027) Vangelis válasza 77Gabesz (#55026) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mi az oka, hogy nem cseréled le?

Sajnos olyan rossz telefonom nincs :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55028) Diokhan válasza scapegt (#55022) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia! Ne haragudj, a hétvégén is dolgoztam, mert a gyárban vevői látogatás van es most is es holnap is dolgozom! A jövő heten viszont szabin vagyok, privatban majd megdumaljuk es össze hozzuk rendben? :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#55029) benvolio válasza WildBoarTeam (#55025) üzenetére


benvolio
őstag

Köszi, de nem matrica kell, hanem a plüss Csigusz, mert már nem lehet egyikbe se kapni. Hátha valakinek megvan, de mégis átpasszolná. Kicsi rá az esély de egy próbát megér, hátha. :)

(#55030) Wiz Khalifa válasza Vangelis (#55027) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van aki nagyon szeret egy-egy telót.

Ismerősöm semmi pénzért nem cseréli le pl a Galaxy Mini-jét. A múltkor költött rá 5k-t mert betörte a kijelzőjét. De mondta hogy másik fajta telót nem fog venni amíg ez végleg meg nem hal.

Smoke some weed nigga!

(#55031) szasanyi


szasanyi
félisten

Upgrade miatt eladó videókártya!

(#55032) 77Gabesz válasza Wiz Khalifa (#55030) üzenetére


77Gabesz
csendes tag

A helyzet nálam is hasonló....

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

(#55033) Wiz Khalifa válasza 77Gabesz (#55032) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Gondoltam. :) Azért írtam ezt mert sokan ebbe nem gondolnak bele.

Hogy őszinte legyek nekem a mai napig megvan a W595-ös telóm. És ha találnék egy donort lehet meg is venném mert annyira szeretem a régi SE telóm. :)

Smoke some weed nigga!

(#55034) Trollolo


Trollolo
csendes tag

Létezik amúgy jófogáson kívül bármilyen más hirdetős oldal amit érdemes megnézni? (Vaterát hagyjuk)

Most pl kaptam privit egyik hirdetésre, válaszolok rá, majd mikor vissza lépek a hirdetésekhez, ismét jelzi, hogy olvasatlan üzenetem van, az amit előbb megválaszoltam, bele lépek és nincs ott amit elküldtem a másik félnek...

A mobil alkalmazásuk meg természetesen nem jelez, hogy jött valami...

[ Szerkesztve ]

(#55035) Vangelis válasza Trollolo (#55034) üzenetére


Vangelis
nagyúr

nextapro.hu

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55036) üszök válasza Trollolo (#55034) üzenetére


üszök
őstag

Attól függ mit árulsz.

A levelező rendszer már az összeolvadás előtt is ilyen volt,k.b. azóta mióta ezt a felületet bevezették.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#55037) Trollolo válasza üszök (#55036) üzenetére


Trollolo
csendes tag

ok, de ha valami sz*r és nem működik, akkor miért nem rakják rendbe? Minek üzemeltetnek egy ilyen rakat sz*rt ha nem megy semmi se rajta?

[ Szerkesztve ]

(#55038) Trollolo válasza Vangelis (#55035) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Köszi, de ennek még úgy látom fel kell futnia, viszont olx kinézete van az egésznek :)

(#55039) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok,

Adott egy Asus 1201 netbook, 2*2gb ram van benne. Feltoltam egy 64-es wint, mutatja is de zarojelben oda van irva möge,hogy 3,25 hasznalhato.

Miert lehet ez?

(#55040) Wiz Khalifa válasza gaben1117 (#55039) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mivel integrált VGA van benne. Így az levesz belőle.

Smoke some weed nigga!

(#55041) üszök válasza Trollolo (#55037) üzenetére


üszök
őstag

Ezt kérdezd meg tőlük. Én már megtettem,de válaszra sem méltattak.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#55042) Bull Boss válasza gaben1117 (#55039) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Az aljáról leszedted már a kis fóliát ami eltakarja a levegőáramlást? :U (persze ennek nincs köze a ramodhoz, csak kérdem, mert ezek hajlamosak túlforrósodni.) Nekem is volt ilyenem csak nvidiással

(#55043) tomiii. válasza Trollolo (#55038) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Tényleg fel kell futnia, de az csak úgy működik, ha elkezdik az emberek használni. Most láttam ezt az oldalt először, de erőt vettem magamon és rakom fel a hirdetéseket, hátha beindul. :DDD

(#55044) bnorci71 válasza Trollolo (#55037) üzenetére


bnorci71
addikt

lehet pont ez a cél....
menjen mindenki vissza a fizetős vakerára

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#55045) Trollolo válasza bnorci71 (#55016) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Adhatod, ránézek hátha, nekem is van vagy kettő, hátha lehet belőlük egyet összerakni :D

[ Szerkesztve ]

(#55046) kangool


kangool
tag

Sziasztok!
Segítséget kérek. Lillafüreden töltünk pár napot. Szeretnénk bejutni lillafüredi panzióból a zips brewhouse-ba vagy taxival vagy helyi járatos busszal ma este. Mit ajánlatok? Melyik taxi társaságot? Van esetleg magánszemély aki vállal taxizást? Busz közlekedés milyen?

(#55047) Spancer RE válasza kangool (#55046) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Szia

Én hagynám a taxi témát, a Zips-ben elfogyasztott vacsora árát fizetnétek ki az oda-vissza útért. :(((
Lilláról az 5-ös busszal indulnék és a Majális park megállótól kezdve át lehet szállni az 1-es buszra, ami behoz a városba és megáll a Zips mellett (Szeles utca megálló).
Remélem nem írtam hülyeséget. :DDD

(#55048) Trollolo válasza Spancer RE (#55047) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Én eleve hagynám a Zips-et is :)

(#55049) Wiz Khalifa válasza Trollolo (#55048) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Miért is? Nagyon jó hely. :)

Smoke some weed nigga!

(#55050) Sanyi.il válasza Trollolo (#55048) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

hát nem egy pénztárcabarát hely, inkább menjenek a Bitang Joe-ba! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.