Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74751) LaciMc82 válasza bigrock (#74750) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Én abba ilyet vettem meg egy 120-as team group ssd-t és szárnyal azóta
[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#74752) --ka válasza bigrock (#74750) üzenetére


--ka
senior tag

Szerintem az DDRIII-as, bár volt abból sokféle.
A Hyper X párban van?

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74753) bigrock válasza --ka (#74752) üzenetére


bigrock
addikt

Sajnos nem, csak 1 db. 4 GB-os modul van meg.
#74752: Tényleg DDR3-as kell.
Valaki?

(#74754) --ka válasza bigrock (#74753) üzenetére


--ka
senior tag

Akkor egyelőre nem üzletelünk! :R

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74755) #81556480


#81556480
törölt tag

Tudja valaki pontosan hogy a miskolci NKH hogy van nyitva december hátralévő részében ?

(#74756) Spancer RE válasza HookR (#74747) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Nálunk is volt ilyen eset. Nem igazán fogják javítani, abból egy új hűtő lesz sajnos.

(#74757) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Miskolcon szerintetek hol tudok ilyet venni holnap? :C Auchan-ba azt mondták még nem is láttak sose ilyet...

Smoke some weed nigga!

(#74758) perros válasza jFox (#74746) üzenetére


perros
csendes tag

Lesz ilyen memóriám, a két ünnep között jutok hozzá.
Ha addig nem sikerül találnod, keress meg.

(#74759) icemad válasza Wiz Khalifa (#74757) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:Y Hát ilyet még én sem láttam...

(#74760) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#74757) üzenetére


#81556480
törölt tag

a rokkant kártyához automatikusan jár ( ha agyi sérült vagy )

(#74761) mezis válasza Wiz Khalifa (#74757) üzenetére


mezis
nagyúr

Egyik szomszédod autójára kell ? :U :DDD

mezis

(#74762) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#74760) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Köszi. :DDD

(#74761) mezis:
Nem, csak a cégesre akarom. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#74763) bnorci71 válasza Wiz Khalifa (#74757) üzenetére


bnorci71
addikt

tegnap láttam egy Chrysler 300C elég hülyegyerekes volt :W

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74764) Wiz Khalifa válasza bnorci71 (#74763) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én pesten többet is láttam és láttam hogy mennyi embert megmosolyogtat, a gyerekeknek is mennyire tetszik. Szerintem jópofa mosolyt csalni az emberek arcára. Persze nem tetszhet mindenkinek, így van aki szerint csúnya, gyerekes, stb... de a többség mosolyog. :)

Smoke some weed nigga!

(#74765) bigrock válasza Wiz Khalifa (#74764) üzenetére


bigrock
addikt

(#74766) Wiz Khalifa válasza bigrock (#74765) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azaz. Kellene egy ilyen csak rózsaszínnel. Mennék vele a mandarinba. :C

Smoke some weed nigga!

(#74767) #81556480


#81556480
törölt tag

a miskolci nkh ma nincs nyitva? Egyik mellék sem veszi fel a telefont

egyre undorítóbb az a hely

sosem elérhető, ünnepi nyitvatartást meg sehol nem találok

[ Szerkesztve ]

(#74768) laika1200


laika1200
csendes tag

A képen látható mini pcie wifi antenna hátlapi kivezetést keresek mini itx alaplaphoz. Nem feltétlenül sör/csoki ellentételezéssel :U

(#74769) elistvan


elistvan
senior tag

Valakinek van egy cserélhető 128-as ssdje? Két ünnep közt személyesen a Centrumnál.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74770) Skagen válasza Wiz Khalifa (#74757) üzenetére


Skagen
csendes tag

Nagyváradi Auchanban láttam

(#74771) Wiz Khalifa válasza Skagen (#74770) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát már mind1. :) De azért köszi. ;)

Smoke some weed nigga!

(#74772) Diokhan


Diokhan
addikt

Üdv! Miért ennyire ritka az eladó Note8 telefon, hogy csak Pesten van meg az ország másik felén? :Y

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74773) cocka válasza Diokhan (#74772) üzenetére


cocka
veterán

Miskolcon lószar sincs. Ez alap.

(#74774) cocka


cocka
veterán

Azért kíváncsi lennék, hogy akik hevesen óbégatják, hogy vesszen Trianon, azok a hirtelen visszacsatolt területekkel mit kezdenének, ha a kormány még a kvázi anyaország keleti felét is vastagon lefossa. Pénzügyileg mindenképp.
Kivétel: Debrecen, ott valami csókos lakik, akinek érdeke, hogy minden cég legalább egy üzlettel képviseltesse magát ott, legyen odáig csúcs autópálya meg csúcs vasúti pálya stb..

Anno töriből volt a három részre szakadt ország. Ez most is áll, csak most a három részt úgy hívják, hogy Budapestország, Balatonország, Debrecenország. Kb. ez a finanszírozási sorrend is. A maradék terület meg le van kakikálva.

(#74775) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Én nem óbégatom sőt egyenesen a falra mászok tőle,ezen rágódni ennyi év után.Tényleg van itt elég csóró nem kell ide még pluszba arról nem is beszélve hogy miért őket kell ennyire támogatni n persze azon kívül hogy ezért cserébe jön szavazat...
Amúgy pl én bírom a franciákat akiket sokan emiatt a Trianon mizéria miatt utálnak.
Ui:Miskolcon tényleg nincs lószar mert azt is elnyúlta a drága volt polgár jenő urunk :D

Tiszta hülye aki nem normális

(#74776) cocka válasza LaciMc82 (#74775) üzenetére


cocka
veterán

Hát arról nem is beszélve, hogy gondolom a határon túli magyarok magasról pottyantanak a magyarországi politikára, mert gondolom ha tudnák, hogy mi folyik itt, nem szavaznának hol mi Fideszekre. LOL
De ha jönne egy ilyen esetleges visszacsatolás, akkor tuti polgárháború lenne, mert akkor már őket is vastagon érintenék a magyarországi döntések.

(#74777) #81556480


#81556480
törölt tag

ezt nem tudom hogy a picsába jött ide, akkor csak simán visszakérdezek: mikor elcsatolták akkor nem óbégattak hevesen a többi országok, hogy ide ne, mert más a nyelv, esetleg szegény és amugyis minek ? csóró ausztria, meg már szlovákiában is jobb az élet mint nálunk

határon túli magyarok magasról pottyantanak a magyarországi politikára :DDD:DDDazért adott nekik OV állampolgárságot, hogy ide szavazzanak, és azért nehezíti meg a külföldre önmagától elvándoroltak szavazását, mert azok meg nagyrészt ellene szavaznak

ph-n a politika tiltott ha jól emlékszem :o

(#74778) --ka válasza cocka (#74774) üzenetére


--ka
senior tag

A mai Magyarország település szerkezetét nézve súlyosan városhiányos. A nevezett döntéssel pontosan azok a település szerkezetben nagyon fontos szerepet játszó dinamikusan fejlődő/már fejlett városok kerültek határon túlra, amik ma nagyon hiányoznak és Budapest vízfej szerepét okozzák. Nagyon más lenne az élet itt, ha lenne csak 3-4 500-600 ezres város még az országban - ezt az esélyt is elvették; Pozsony - Kassa - Kolozsvár stb.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74779) cocka válasza --ka (#74778) üzenetére


cocka
veterán

Igen, mondjuk akik lefixálták a békeszerződés alapján a határokat, azok sejthetően már előre tudták, hogy mely nagyvárosokat kell elcsatolni, hogy csak a fos maradjon. Az a csoda, hogy egyáltalán Budapest maradt. Az is kérdés még, hogy vajon emiatt jöhetett létre ez a méltatlan helyzet, ami miatt röpke 100 éve nem sikerült egy nagyobb várost se kvázi felhizlalni Bp. színvonalúra? És ahogy írod, bőven elég lenne az az 500-600 ezer ember is /város.

Most azt hagyjuk is, hogy hány ezer ember megy ki külföldre (de később hazajön), az már érdekesebb kérdés, hogy mondjuk hány ezer ember vándorol el országon belül a vízfejbe vagy a vízfej környékére.

A népsűrűséget tekintve (Budapestet leszámítva), rahedli Pest megyei település vezet. Szóval vízfej már annyira dagad, hogy Pest megye is durran lassan. :D

(#74780) Caldera válasza cocka (#74774) üzenetére


Caldera
aktív tag

Debrecenben nem lakik, csak lakott csókos Kósa L. személyében , aki a város pogármestere is volt. Nem véletlenül került a BMW Debrecen mellé, mikor első perctől úgy volt, hogy Miskolcra építik a gyárat.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#74781) Jarod1 válasza #81556480 (#74777) üzenetére


Jarod1
addikt

a környező országok azért nem óbégattak mert kb természeti kincseink 70 % a hozzájuk került, nyersanyagok stb
háború nélkül nem hiszem hogy visszacsatolható lenne, ráadásul a Nato nevű kakiban a többivel egy brancsban..de igazából az ország keleti felét se tudja fejleszteni ez a tetü kormány....vagy külfödre mennek az emberek v dunántúlra..100-150 ezres bérkülönbségek vannak..

(#74782) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

blabla

(#74783) mezis válasza Jarod1 (#74781) üzenetére


mezis
nagyúr

"...háború nélkül nem hiszem hogy visszacsatolható lenne..."
Háborúval meg legfeljebb néhány napra lehetne visszacsatolni. Viszont megszűnne ez a probléma. Országunk új határa a Duna és a Tisza lenne.....

[ Szerkesztve ]

mezis

(#74784) Jarod1 válasza mezis (#74783) üzenetére


Jarod1
addikt

ez lehetséges mert mindig xar oldalra álltunk... ahogy most is..

(#74785) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Boldog Karácsonyt minden topiklakónak és a családjának!

Smoke some weed nigga!

(#74786) HookR válasza cocka (#74774) üzenetére


HookR
addikt

"Azért kíváncsi lennék, hogy akik hevesen óbégatják, hogy vesszen Trianon, azok a hirtelen visszacsatolt területekkel mit kezdenének, ha a kormány még a kvázi anyaország keleti felét is vastagon lefossa. Pénzügyileg mindenképp."
Ha csak picit is leásnál a (főleg csillogó szemű, naiv és jellemzően öntelt fiatalokat célzó) felszínes propaganda alá, garantálom, hogy eszedbe nem jutna az "óbégatják" kifejezést használni. Tégy meg magadnak egy szívességet! Messziről kerüld a tekintély alapú, sarkos, féligazságok mentén ordasan csúsztató véleményeket és olvass utána magad, a saját konzekvenciáid levonva!

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#74787) bozsozso


bozsozso
őstag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Nektek és kedves családotoknak!

(#74788) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Boldogat mindenkinek!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74789) Jarod1


Jarod1
addikt

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

(#74790) misu


misu
aktív tag

Hy!

Kellemeset és Bódogot Mindenkinek!


Idén ennyire futotta! ;]

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#74791) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Aki még nem elég zsibbadt így estére:
A múlt Karácsonyra adtam neked egy hajózási társaságot=Last Christmas I give you MAHART😂
Boldog Karácsonyt mindenkinek:)

Tiszta hülye aki nem normális

(#74792) Diokhan


Diokhan
addikt

Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74793) elistvan


elistvan
senior tag

Mindenkinek kellemes ünnepeket! Kérdés Pár napja a gmailben a fő levelezésbe jönnek meg a közösségi youtube feliratkozási értesítéses leveleim is. Hogy lehet azokat visszairányítani a saját mappájukba?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74794) jFox válasza LaciMc82 (#74791) üzenetére


jFox
őstag

Wááá! Erre csak egy hasonlóan hülye szóviccel tudnék reagálni: [link]

Mindenkinek Kellemes ünnepeket!

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74795) Diokhan válasza elistvan (#74793) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem megjött mind a kettőbe, leiratkoztam. Az app úgyis jelez mindent.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74796) elistvan válasza Diokhan (#74795) üzenetére


elistvan
senior tag

Ok. De én ugyanazt a fiókot használom asztalin mint a mobilon. Csak ezért nem nyitogatom a yt-ot. Illetve ha már kérdezek: Ugyanaz az értesítés megjön ha jön egy üzenetem messenger lite de a facebook linet appban is. Hol lehetne az egyiket kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74797) Diokhan válasza elistvan (#74796) üzenetére


Diokhan
addikt

Gondolom android telefonról van szó. Pontosan nem tudom, mert jelenleg még iPhone-t használok, de váltani akarok Galaxy Note-ra, de ha jól sejtem a beallitasokban van egy értesítések menüpont, ahol aplikacio specifikusan lehet ki és bekapcsolni az értesítéseket.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74798) 77Gabesz


77Gabesz
csendes tag

Sziasztok!

Több gépről szeretném a rendszert (ablakos operációs rendszerek) egy vinyóra kimenteni úgy, hogy ne a komplett partíciót másoljam át, hanem csak az op.rendszer által lefoglalt adatmennyiséget.

Azaz, ha 4 gépen 70-100 GB-os partíciókon terpeszt a rendszer (20-50 GB-jával), akkor azt egy viszonylag kicsi (250 GB-os) vinyóra át tudjam költöztetni.

Korábban kaptam javaslatot a miniTool-ra, azt komplett partíció migrálásra használom.
Most olyan progira vadászom, amivel egy másik vinyóra rendszermenthetek, majd szükség esetén a program segítségével visszaállhatok az eredeti vinyóra.

Örömmel veszem javaslataitokat. Mit ajánlotok hozzá?

Gabesz

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

(#74799) anorche1 válasza 77Gabesz (#74798) üzenetére


anorche1
őstag

macrium reflect free
vagy clonezilla

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#74800) bigrock


bigrock
addikt

Valakinek lenne DDR3 2 GB vagy 4 GB (1066) notebook memória ?
Cserébe tudok adni: 2 GB DDR2-t hasonló modult, Asus HD6670 kártyát, Umidigi okosórát
(ezeket érték egyeztetéssel) vagy természetesen KP-t.
Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.