Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54001) Wiz Khalifa válasza jFox (#54000) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azért van az hogy mint most is rámentem a Hardverapró felületről erre a topikra és azt írja a HSZ-ekre hogy "nincs találat" és olyankor újra be kell töltetni vele az oldalt hogy jó legyen? Mert ez is azóta van nálam amióta az email értesítős hülyeség.

Smoke some weed nigga!

(#54002) fila


fila
senior tag

G1620 dobozos proci eladó, i.á.: 8 e Ft

Miskolcon általában hétköznap megoldható az átadás.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#54003) scapegt


scapegt
senior tag

Ismeri valaki az M-Xiaomi oldalt/céget? Vásárolt már valaki tőlük? Szívesen olvasnék tapasztalatot velük kapcsolatban. Mennyire megbízhatóak, stb. Köszi! :R

(#54004) Solad


Solad
őstag

Na minden mindegy alapon bevágtam a kártyát a sütőbe. Eddig úgy tűnik sikeres volt a művelet, remélem kihúzza amíg nem veszek helyette valami mást.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#54005) Jarod1


Jarod1
addikt

A Takatába hibakereső technikusokat milyen bérrel veszik fel ha van ilyen pozíció?

(#54006) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Ez oszt már jó nagy ház lehet a javából. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#54007) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Eladó Synaps AHD 244 beltéri DVB-T antenna

Frekvencia tartomány:

VHF: 174-230 MHz / UHF: 470-862 MHz

VHF: 26 dB (max.) / UHF 28 dB (max.)
Kimeneti szint: 100 dB V
Kimeneti impedancia: 75 Ω
Zaj ábra: ≤ 3.5dB

Tápegység:

A külön AC / DC adapter (DC 6V / 100mA)
vagy pedig DTV / Set-Top Box (DC 5V / 40mA)

Az ára 2500 Ft

Tiszta hülye aki nem normális

(#54008) _seth_


_seth_
veterán

Samsung Galaxy S3 Pebble Blue kártyafüggetlen eladó
Yongnuo 568EX II Canon vaku eladó
Yongnuo 500EX Canon vaku eladó
Blumax LP-E6 új akkumulátor eladó

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#54009) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Van egy ilyen alaplapom: Asus C8HM70-I
Ez egy ITX Celeron-os lap integrált procival. Lehet erre valami passzív vagy csendesebb hűtést tenni?
HTPC-nek van használva, megy éjell-nappal és néha kicsit zavaró a ventillátor zaja.
Ha valakinek van valami ötlete szívesen fogadom.
:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#54010) WildBoarTeam válasza jFox (#54009) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ha nem melegszik, akkor rakj rá olyan ventit, aminek nem a 12V-ot adod, hanem csak az 5V-ot, így halkabb lesz, de mégis szállít annyi levegőt, hogy hűtse a bordát. ;)

blabla

(#54011) PLaci58


PLaci58
őstag

Érdekesség autósoknak.
Van a búzatéren kamera?

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#54012) kicsitrash válasza WildBoarTeam (#54010) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nem tudom mekkora a ház, én egy 12 centis ventit +zalman fanmate-et használtam (olyan 7v környékére letekerve). Ezen a feszen is sokkal több levegőt szállít, ráadásul nem csak azt a helyet, hanem szinte az egész lapot hűti...

(#54013) WildBoarTeam válasza kicsitrash (#54012) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

És ugye közel sincs olyan hangos, mint 12V-on. :C
Én direkt csináltam olyan ágat a tápegységen, ahol a 4-pines csatinál felcseréltem a 12V-os ágat az 5V-ossal és arra kötöttem a ventiket (másra nem használtam azt az ágat és meg is jelöltem mielőtt vki rákérdezne :) ).

blabla

(#54014) jFox válasza kicsitrash (#54012) üzenetére


jFox
őstag

Sajnos ilyen sok hely nincs. Egy Cisco 1702 router dobozába van beépítve paneltáppal és egy 8Gb-os SSD-vel. Szóval minden adott, hogy csendes legyen csak ez a kis ventilátor zajong itt nekem. Ezért gondoltam inkább passzív hűtésre, hogy hátha van ITX lapra is ilyen.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#54015) kicsitrash válasza jFox (#54014) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Láttam már olyat, hogy a ház ki van vágva, és kívülről van rárakva a 12-es venti (plusz rács).

(#54016) jFox válasza kicsitrash (#54015) üzenetére


jFox
őstag

Na igen ha más nem lesz, ez még szóba jöhet .

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#54017) caprine válasza caprine (#53915) üzenetére


caprine
aktív tag

Mindenkinek köszi a tippeket. :R Úgy tűnik tényleg a RESET gomb volt a ludas, kikötöttem és a térddel oldalról tesztet most kibírja. De azért csak szét fogom kapni a RESET gombot és megcsinálom, bár nem tudom minek, évente 1x ha használom :F , meg az alaplapon is van külön rest és bekapcsgomb.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#54018) caprine válasza Wiz Khalifa (#54006) üzenetére


caprine
aktív tag

43 db 5,25"-ös hely :D Szerintem 3-ról akarták átírni 4-re, vagy forditva az értéket, mindegy mert látható hogy 5 a jó érték.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#54019) Wiz Khalifa válasza jFox (#54014) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van passzív hűtés. Zalman. Mindjárt rákeresek melyik az. annyi hogy azt meg kell tuningolni hogy rámenjen de nem nehéz. McSico kolléga a netes gépére kettőt is tett mert neki a GPU és a CPU is ventivel volt hűtve.

Szerk.:

Meg is van!

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#54020) jFox válasza Wiz Khalifa (#54019) üzenetére


jFox
őstag

És ez milyen hőfokon tartotta neki a procit? Mert ez északi híd hűtő ami azért nem nagyon megy 40-45°C fölé. A proci meg felmehet 60°C környékére is.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#54021) Wiz Khalifa válasza jFox (#54020) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Majd megkérdem este és leírom neked.

Amúgy neki 2magos de HT-s atom procira van téve.

Smoke some weed nigga!

(#54022) Caldera válasza PLaci58 (#54011) üzenetére


Caldera
aktív tag

Van egy a Makropolisznál lévő oszlopon de elég furcsa szögbe áll, az biztosan nem tud mérni. Az okos kamerákat a kivezető utakra telepítették: József A. u. a Merci szalonnál, Szentpéteri kapu a kórház előtti zebránál, Csabai kapu a cementgyárnál és a Kiss E. úton van feltéve a lámpa feletti konzolra a kamera.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#54023) PLaci58 válasza Caldera (#54022) üzenetére


PLaci58
őstag

A "kapus" kamerák állítólag az önkormányzat rendszámleolvasói.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#54024) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

Ha már így rátaláltatok a hűtéstémára, van valakinek 12 cm-es ventije, amin molexcsati van? A mostani 2 év alatt "csapágyasra" vágta magát, és bármilyen hihetetlen, lassan jön a meleg, kell házhűtésnek :)

Eddig egy 850 forintos tette rendesen a dolgát, szóval ilyen árkategóriában érdeklődnék :) (ha nem helikopter vagy sugárhajtómű hangja van, nem izgat, hogy nem a halkabbak közül való)

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#54025) Wiz Khalifa válasza jFox (#54020) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Itt van a hőfok egy full passzív házban.

cpu 68
cpu 1. mag 30
cpu 2. mag 37

Smoke some weed nigga!

(#54026) Caldera válasza PLaci58 (#54023) üzenetére


Caldera
aktív tag

Mit értesz a "kapus" kamerák alatt? Amik a lámák felett vannak a plusz csőkonzolon azok a rendőrség frissen telepített pénzbeszedő kamerái. Amiket pedig általában országutak felé épített nagy acél "kapukra" tettek azok az útdíj ellenőrző kamerák (lehet, hogy mérnek is).

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#54027) diablo1984 válasza Caldera (#54026) üzenetére


diablo1984
veterán

az útdíjasok nem mérnek, külön cég, külön rendszer, nem egy helyre megy az infó, meg azok csak kamerák, nem traffik!

(#54028) roti86 válasza Caldera (#54026) üzenetére


roti86
őstag

"kapus" kamerák alatt ezt érti. Aztán vagy igaz, hogy tudnak mérni, vagy nem, mindenesetre tapasztalat alapján mióta fent van betartják az 50-et. Itt eléggé ki lett tárgyalva. Aztán jelezzétek, ha változott valami. :)

[ Szerkesztve ]

(#54029) mycso válasza Caldera (#54026) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nem-nem. [link]

Majd itt lesznek az "új" csodakamerák: [link]

Ami pedig a Kiss Ernőn van forgatható, szerintem továbbra is csak sima térfigyelő.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#54030) PLaci58 válasza Caldera (#54026) üzenetére


PLaci58
őstag

A 4 miskolci kapura gondolok. (Szentpéteri; Zsolcai; Csabai; Győri)

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#54031) jFox


jFox
őstag

Nincs valakinek 2,5"-os SATA HDD eladó? Olcsó kis kapacitású kellene. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#54032) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Nen tudtok olyan embert vagy céget akik elektronikai hulladék felvásárlásával foglalkozik?

(#54033) jFox válasza Ronyman (#54032) üzenetére


jFox
őstag

A MÉH-be le lehet adni. Azt nem tudom, hogy pénzt adnak-e érte, de átvenni átveszik.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#54034) WildBoarTeam válasza Ronyman (#54032) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

De van az MM-ben, Obiban, praktikerben is olyan tároló, amibe berakhatod. Persze ott ingyé'

blabla

(#54035) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Annyi helyen hallani, hogy alaplapokat meg hibás alkatrészeket vesznek, de Miskolcon egyet sem találtam... Ha más nincs leadom ingyen, de ha lehet nem lenne rossz egy kis pénzt bezsebelni érte.

(#54036) Wiz Khalifa válasza Ronyman (#54035) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is elfogadom ingyen. :)

Kell falat díszíteni. :DD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#54037) Jarod1


Jarod1
addikt

mitől van az hogy adott 2 Tv az egyik 1 kis 37 es crt, a másik 1 samsung Led tv, amikor rá van dugva a kábel a LED tv re és bekapcsolom akkor a crt tv beszemcsésedik,, valami ötlet a problémára?

(#54038) Bull Boss válasza Jarod1 (#54037) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Az elosztó lehet zárlatos vagy valamelyik kábel. A fali csatlakozókat is érdemes átnézni (ha van) sajnos ezek csak hibaforrásoknak vannak..

(#54039) Solad válasza Jarod1 (#54037) üzenetére


Solad
őstag

Én azt mondanám hogy gyenge a jel, valszeg az elosztó/kábel nem mai csirke már.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#54040) kicsitrash válasza Ronyman (#54035) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Ne dobd ki...
írok privit :)

(#54041) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Két dolgot keresnék...

Az egyik az a tescos overdrive jellegű mozgásdetektoros "tv játék". De ha van valami más kinect szerű cucc, megkukkantanám

A másik pedig angol nyelvoktató audio cd. A kocsiban van napi 2-4 órám, és a rádióban a műsor néha khm... :)

Angolból leginkább a nyelvtan lenne a lényeg.

(#54042) PLaci58 válasza kicsitrash (#54041) üzenetére


PLaci58
őstag

Van valami ilyen játék.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#54043) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Logitech Wireless Gamepad F710 eladó.
Fél éves, patent állapotú, tehát hibátlan, összesen talán ha egy órát volt használva. Ára: 8 ezer forint. Doboza, adóvevő, érzékelő kábel, stb. tartozékai megvannak, plusz egy ezresét új Energizer akksikat adok hozzá.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#54044) kornel76


kornel76
aktív tag

Eladó proci+lap: I5 3570k + Asus Sabertooth P67 . Gyári intel hűtő van a procihoz és hátlap a laphoz. A 2 együtt 60k.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#54045) Gyíkac


Gyíkac
aktív tag

Segítsete!

Mi az hogy Füst lámpa?? :DDD

Gondolom valami új szabvány, és kell nekem... Remélem rendelhetek még valakinek :_D

(#54046) scapegt


scapegt
senior tag

Többször is ajánlottatok már bevált embereket/céget, most is szeretnék ajánlást kérni :)

Burkolót + vízvezeték szerelőt keresek, lehetőleg egy személyben. Egyelőre árajánlatot szeretnénk csak kérni egy fürdőszobára. Mivel felváltva lehet csak megoldani a munkát, így olyan valaki lenne jó, aki mindkettőt műveli.

Minőségi, becsületes, normális munkát/embert keresnénk.

Előre is köszönöm! :R

(#54047) Gus válasza scapegt (#54046) üzenetére


Gus
aktív tag

"Minőségi, becsületes, normális munkát/embert keresnénk."
Már nincsenek itthon. Németeknél keresd őket. Ott megfizetik a minőségi, becsületes, normális munkát.

(#54048) Rendo84 válasza Gus (#54047) üzenetére


Rendo84
senior tag

Nem mondom, kicsit el vagy azért varázsolva. :DD

(#54049) bnorci71


bnorci71
addikt

hogy tudom kiszűrni hogy a router wifije vagy a notebook wifije szarakszik
eddig ment a net szépen 15-20Mbittel

vagy 2 hete viszont átlag 5 néha csak 3Mbit a sebesség
a kapcsolat is csak 18-30Mbit az 54 helyett

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#54050) AtHoS válasza bnorci71 (#54049) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Másik eszköz a notebook helyett megmutatja, ha gond van a "forrás" oldalon.
Csatornák telítettségét ezáltal a zavaró hálózatokat is fel kellene deríteni.

Illetőleg nemrégiben "valahol" olvastam a wifi hálózatokról egy cikket, ahol írták, hogy működési megoldásukból kifolyólag a régi, lassabb eljárások nem csak zavarják, de lassítják is a kommunikációt. Nálad az 54 Mbit-ből következtetve 802.11g az egyik készülék. Sajna fogalmam nincs hol szaladtam bele a cikkbe :F

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.