Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40001) Solad válasza elistvan (#39997) üzenetére


Solad
őstag

Szvsz pont fordítva. Ha esteleg eltolnak valami és 12- rendelés beérkezik, akkor sokkal jobban benyelik mint a tömeges menyiséget :)

BTW nem tudom, hogy webshopokra is vonatkozik-e az a szabályozás hogy annyiért kell adni a terméket amennyi a feltüntetett ár.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#40002) Gabir


Gabir
aktív tag

Jeleztek már vissza valakinek?
Én csak egyet rendeltem, ne tűnjek kapzsinak :DD

[ Szerkesztve ]

(#40003) Penndragon válasza WildBoarTeam (#39994) üzenetére


Penndragon
tag

:Y De egy láma vagyok.... köszönöm az észrevételt :R Az igazság az hogy csak 160GB-s a vinyó... :B
Az OM = OEM :D (már nagyon este volt mikor írtam...)

Caldera: Sajnos, nincs ilyen infóm mert nem az enyém volt a gép... :(

[ Szerkesztve ]

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#40004) kornel76 válasza szmolcsi (#39998) üzenetére


kornel76
aktív tag

Lehet ,h csak reménykedünk, de külön fel van tüntetve az oldalon a jelentősebb árcsökkenés alatt a cumó. , így nehéz lesz megmagyaraázni az elütést :D .Nem vagyokkülönösebben kapzsi így nem rendeltem "csak" 3-at ;] .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#40005) Trollolo válasza kornel76 (#40004) üzenetére


Trollolo
csendes tag

De amúgy már csak azért is lesz bukó az egész szerintem, mert nincs belőle készletük, szóval nem is lesz azt ennyivel el lesz intézve...

(#40006) elistvan válasza szmolcsi (#39998) üzenetére


elistvan
senior tag

Az még egyelőre adómentes. (szerencsére) bár ahogy a mostani kormányt ismerem, ezek szerintem a levegőt és megadóztatnának, hogy legyen Orsósnak pénze a fantasztikus magyar foci felvirágoztatására. (Inkább a kéziseknek/úszóknak/kajakosoknak/vízilabdásoknak adná a marhája akik viszik is a hírünket a nagyvilágban és akikre méltán lehetünk büszkék.)

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#40007) Trollolo válasza Trollolo (#40005) üzenetére


Trollolo
csendes tag

[link]

kijavították :D

900%-ot emelkedett az ár :D

(#40008) szmolcsi

-Na és most aki megrendelte /ártól függetlenül/ annak kötelező lesz átvenni-e..... ;]

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#40009) PLaci58 válasza kornel76 (#40004) üzenetére


PLaci58
őstag

Helyretették Uraim az árat, lehet perkálni a 33K-t :DDD
Aki ragaszkodik az elírt 3,3K-s árhoz annak a helyükben kiküldenék 128 MB-os SD kártyát, hogy bocsi, de elírtunk valamit :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#40010) lakisoft


lakisoft
veterán

Eladó független Vodafone 845 + fekete szilikon tok + 2Gb MicroSD kártya. ára: 6k

(#40011) kornel76 válasza PLaci58 (#40009) üzenetére


kornel76
aktív tag

Én csináltam képernyőmentést :P .... am ki tudja mi lenne a vége :D .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#40012) Gabir válasza PLaci58 (#40009) üzenetére


Gabir
aktív tag

Abba is bele lehet(ne) kötni, hogy 3315 volt most pedig 33147..(és nem 33150)
Egy nyugat-európai cég valószínűleg ilyenkor leküldené a "téves" áron megrendelt darabokat már csak a pozitív reklám miatt is.
Bízzunk benne, hogy hasonló lesz itt is, ha mégse, legalább egy kedvezmény kupont vagy vásárlási utalványt felajánlanak. :)
Akár egy nyereményjáték is lehetne

[ Szerkesztve ]

(#40013) PLaci58 válasza Gabir (#40012) üzenetére


PLaci58
őstag

Kötni lehet még pulóvert is, de remélem senki nem gondolta komolyan, hogy ilyen áron egyből küldenek is neki SSD-t.
Na itt be is fejezem a témát. Semmi értelme tovább nyújtani a rétest.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#40014) Solad válasza PLaci58 (#40013) üzenetére


Solad
őstag

Igazából csak gusztustalan ez a rendeltem kettőt-hármat-tizet hozzáállás :(((

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#40015) Gabir válasza PLaci58 (#40013) üzenetére


Gabir
aktív tag

Pontos munkavégzéssel és odafigyeléssel el lehet kerülni az ilyet, ennyire egyszerű.
Kettő még "belefér", de a tíz erősen kereskedelmi érzetű :)

[ Szerkesztve ]

(#40016) PLaci58 válasza Solad (#40014) üzenetére


PLaci58
őstag

Szerintem nem gusztustalan, csak játszanak a gyerekek, mert lusták elolvasni egy ilyen áruház ÁSZF-jét.
Valaki feldobta és lecsaptak rá mint gyöngytyúk a takonyra :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#40017) Trollolo válasza Solad (#40014) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Nem tudom mi a gusztustalan ebben. Jó ár, akkor venni kell belőle. Ha pl egy Auchan vagy Tesco valamit egy reklám újságban feltüntet egy bizonyos áron akkor utána kötelessége azon az áron odaadni. Lásd a hétvégi mobil klíma akciót az Auchanban. Azt a mobil klímát amit mindenhol 160k ért adnak, azt a haver 85ért vette most meg ott.

[ Szerkesztve ]

(#40018) elistvan


elistvan
senior tag

Ez van szó szerint a visszaigazoló mailben:
Ez egy visszaigazoló e-mail, melyet rendszerünk automatikusan küld a rendelés beérkezéséről és feldolgozásáról.
Ezen levél a telefonos egyeztetésig kizárólag tájékoztató jellegű, nem minősül árajánlatnak, illetve szerződésnek sem.

Amennyiben a Szolgáltató (Hardverker Online Kft) minden gondossága ellenére hibás ár kerül a web áruház felületére, különös tekintettel a nyilvánvalóan téves, pl. a termék közismert, általánosan elfogadott vagy becsült árától jelentősen eltérő, esetleg rendszerhiba miatt megjelenő "0" vagy "1" Ft-os árra, akkor a Szolgáltató nem köteles a terméket hibás áron szállítani, hanem felajánlhatja a helyes áron történő szállítást, amelynek ismeretében az Partner elállhat vásárlási szándékától.

Amennyiben a megrendelt termék a rendelés pillanatában nincs raktáron, akkor az ár a rendelési árhoz képest változhat, pozitív, illetve negatív irányban is. A változás oka lehet árfolyam ingadozás, valamint gyártói / beszállítói ármódosítás is.

Köszönjük megrendelését!

Tehát ők mindenféle marhaságokat kiírhatnak a webshopba de betartani nem kötelesek.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#40019) ikiviki


ikiviki
aktív tag

Eladó cuccok:

Digitális beltérik/ szolgáltatás megoldható a full magyarokra is

7db DM500S vadi uj készülékek,bontatlanul . Ára: 17000/db

1db vadi uj DM500+ készülék.bontatlanul 28000ft

1db vadi uj Inetbox 300S készülék.bontatlanul 25000ft

Acer Aspire 3105NWLMi Sempron 64 3600+ 15.4 WXGA (1280x800) Crystal Brite noti

Telefont beszámitok,,

Érd: Pü

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#40020) Solad válasza Trollolo (#40017) üzenetére


Solad
őstag

Az a gusztustalan, hogy első pillanattól kezdve nyilvánvaló volt, hogy az árazás hiba eredménye, és ennek ellenére ment a tömeges rendelés.

Amennyiben így sem tartod gusztustalannak, akkor kívánom hogy egyszer te is kövess el egy hasonló hibát aztán legyél köteles lenyelni a minuszt...

wwenigma: ugyanabba az elbírálásba esik nálam. Egyszerűen nem vagyok képes megérteni, hogy miért kell az emberiségnek ekkora surmónak lennie, hogy amikor valaki hibázik, nemhogy felhívná rá a figyelmét neadj'isten segítene, inkább rúg egyet rajta és azt nézi hogy hogyan tud az illető kárára anyagi előnyhöz jutni.

Kicsit olyan ez mint a csalók. Az ő tevékenységükkel sincs probléma, mert ők csak jó áron adják el a terméküket azoknak akik elkövetik azt a hibát hogy tesztelés vagy próba nélkül vásárolnak...

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#40021) wwenigma válasza Solad (#40020) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha a teszkóba van elárazás, lecsapnak rá mint gyöngytyúk a takonyra, csak az nem szokott gusztustalan lenni , mer multi? :)

Én személyszerint 1et rendeltem, de elobb hivtak valami ismeretlen szamrol (nem vettem fel) szvsz jön a magyarázkodás. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#40022) Penndragon


Penndragon
tag

Elindult a szájkarate. (:

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#40023) WildBoarTeam válasza elistvan (#40018) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Így van.... Ő mentesíti magát a felelősség alól. Ha javít (mint ahogy már meg is tette), akkor felajánlja azon az áron, neked meg ha nem kell, akkor nem kéred.

De mondom én, hogy csak SPAM címlistát gyűjtenek és eladják jóóóópénzért. :DDD

blabla

(#40024) ronson válasza Solad (#40020) üzenetére


ronson
őstag

Én csak szerencsejáték jelleggel rendeltem.

(#40025) Trollolo válasza Solad (#40020) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Ha egy kereskedő kiír/meghirdet egy terméket egy bizonyos áron, akkor azt annyiért kell adnia. Ez így van, így működik a rendszer. Az, hogy náluk az az ember akinek ez a dolga, hogy ezeket kiírja az oldalukra és elcseszi, nagyon tudom sajnálni, de ezt oldják meg maguk között.
Anno mikor az első cégemnél elkezdtem dolgozni, elkövettem én is hasonló hibát és nekem kellett megfizetni (alá írom,. nem volt ekkora tétel mint ami most erre rendelés beérkezhetett) nem tetszett nekem se, de egy életre szóló lecke volt és azóta nem követem el.

Azért a fogyasztót is védje már valami ne csak mindig a munkáltatókat/kereskedőket.

Az meg hogy miért nem hívja fel rá valaki a figyelmét? Istenem, nekem nem az a dolgom, hogy őt oktassam és koordináljam. Ő nyújt egy szolgáltatást/terméket, én mint vásárló azt megveszem. Nekem nem feladatom az, hogy őt segítsem bármiben is. Szerinted ő fordított esetben segítene benne? Biztos, hogy nem. Ő ott ül a gép mögött, neki ez feladata, hogy tudja a munkáját 100%-ban. Ha nem, akkor pedig vállalja érte a felelősséget.

(#40026) Gabir válasza WildBoarTeam (#40023) üzenetére


Gabir
aktív tag

Ha jól gondolom, én sem vagyok köteles tartani magam a szabályokhoz, tehát ezek után ha ő fölkínálja a drágább áron a terméket és igent mondok rá, utánvéttel megkérem és nem veszem át, nyugodtan tehetem?
"Bocsi, de NEM-et akartam mondani Igen helyett a telefonban, biztos félreértettük egymást" címszóval kvittek vagyunk?

Tegyük föl, most megkapom a megrendelt árumat, kedvesek, korrektek, elképzelhető, hogy a következő gépcserénél őket választom...szerintem nagyságrendekkel többet költenek reklámra(nem konkréten ők, hanem úgy általánosságban értem az ilyen eseteknél, mint ami most hiány lenne, vagy ahogy korábban is említettem, nyereményjáték is lehetne.)

[ Szerkesztve ]

(#40027) Solad válasza Trollolo (#40025) üzenetére


Solad
őstag

Valóban nem az a dolgod. Majd ha az idős néni összeesik melletted az utcán, ne segítsd fel mert nem az a dolgod...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#40028) Gabir válasza Solad (#40027) üzenetére


Gabir
aktív tag

A kettő nem éppen ugyanaz.

(#40029) Trollolo válasza Solad (#40027) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Igen, a kettő távolról sem ugyan az.

De úgy látom te valami ilyen kereskedő lehetsz vagy hasonló :)

(#40030) kornel76 válasza Trollolo (#40029) üzenetére


kornel76
aktív tag

Szerintem ő b@kta el az árat :P ...... Am meg ha akarna az ember tudna rajtuk ezügyben fogást találni, mert az internetes vásárlásoknál sokkal jobban védik a vásárlót a jogszabályok. Én mindenesetre várom a hívásukat.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#40031) Trollolo válasza kornel76 (#40030) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Lehet tényleg ő volt az :D

A hívást én is várom, de szerintem egy maillal el leszünk rendezve :D

(#40032) Pitu válasza Trollolo (#40031) üzenetére


Pitu
aktív tag

Lesz ott több mail is! [spam] :DD

(#40033) Solad válasza Trollolo (#40029) üzenetére


Solad
őstag

Korcsolyaoktató vagyok szóval távolról sem kapcsolódik a szakmám a kereskedelemhez.

És valóban nagyban különbözik a kettő. Feltéve hogy a szemlélőből teljes mértékben hiányzik az empátia és az embertársaink iránti érzékenységnek még a szikrája is.
Bizonyára ha többet adnak neked vissza a pénzárnál még örülsz is neki ahelyett hogy jeleznéd, hisz nem az a dolgod hogy jelezd és a munkáját felügyeld... (csak hogy egy közelebbi hasonlatot mondjak)

Én kiszálltam, nagyon nem egy a nézőpontunk, lényeg a lényeg nem kapsz más kárán olcsó eszközt, de felháborodhatsz ezen ha akarsz...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#40034) ronson


ronson
őstag

Engem felhívott egy nagyon kedves úr, hogy ennyiért nem tudják szállítani és bocsánatot kért.

(#40035) Trollolo válasza Solad (#40033) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Valóban nem egyezik a szemléletünk róla. Igazándiból azt kellene megértened, hogy ez üzlet, és az üzletben nincs kedvesség és empátia.

(#40036) Vangelis válasza ronson (#40034) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Engem is hívtak. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#40037) kornel76 válasza Trollolo (#40035) üzenetére


kornel76
aktív tag

Bemegy 2 rendőr a boltba.... 1x csak az egyik lekever a másiknak egy hatalmas pofont... Aki kapta megkérdezi:
- Ezt meg mér kaptam???
- Hát mert üzletben nincs barátság !!! ;]

(#40036) Vangelis És te megkapod a rendelt cuccot? ;]

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#40038) Gabir válasza Vangelis (#40036) üzenetére


Gabir
aktív tag

Legalább egy kedves női hang volt.
Megvan a délelőtti programja, feltételezem, sosem kaptak még ennyi megrendelést egyik napról a másikra.

[ Szerkesztve ]

(#40039) szmolcsi

-Valaki próbálja már meg hogy ordítva közli a telefonba hogy akkor perel "vásárló félrevezetése miatt",lehet rögtön küldjük az lesz a válasz.... :DDD

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#40040) Gabir válasza szmolcsi (#40039) üzenetére


Gabir
aktív tag

:)

Azért az ár mellett a 900%-os emléma sem semmi :D

(#40041) elistvan válasza szmolcsi (#40039) üzenetére


elistvan
senior tag

Engem is hívott valamilyen Renáta épp az előbb. Gondoltam amúgy én is, hogy esély kb annnyi lesz mint ahány roma metálbanda létezik, dehát próba csersznye.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#40042) Gabir válasza elistvan (#40041) üzenetére


Gabir
aktív tag

Nézd a jó oldalát, legalább a telszáma megvan :DDD
És a délelőtti programja is.

[ Szerkesztve ]

(#40043) Penndragon válasza elistvan (#40041) üzenetére


Penndragon
tag

Egy kis hardcore-thrashmetalt megteszi?
http://www.youtube.com/watch?v=ylEH4_YuV9k

[ Szerkesztve ]

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#40044) elistvan válasza Penndragon (#40043) üzenetére


elistvan
senior tag

Miért ezek romák?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#40045) Penndragon válasza elistvan (#40044) üzenetére


Penndragon
tag

Igen :K

[ Szerkesztve ]

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#40046) kornel76


kornel76
aktív tag

Újabb gyöngyszem ugyanonnan..... Ez már lassan védhetetlen :D

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#40047) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

SD / MicroSD kártyát keresek (minél nagyobbat).
SDHC nem jó, nem viszi a vas...

(#40048) Trollolo válasza kornel76 (#40046) üzenetére


Trollolo
csendes tag

már csak poénból adtam le rá rendelést :D

(#40049) Trollolo válasza kicsitrash (#40047) üzenetére


Trollolo
csendes tag

32Gb class4 micro sd-t tudok neked újat 13k
adapterrel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#40050) kornel76 válasza Trollolo (#40048) üzenetére


kornel76
aktív tag

0-ft-ért én is elgondolkodtam.... de mi a túrót csináljak még 1k monitorral? :D

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.