Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75451) PLaci58 válasza Feriboy2 (#75448) üzenetére


PLaci58
őstag

Szerinted a 2 réteg papírtörlőn és egy réteg papírzsepin keresztül átmegy a levegő megfelelő mennyiségben?

Megrendeltem a bonyolultabbhoz az alapanyagot kínából, 3 hét múlva megjön és tudok gyártani párat :DD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75452) Ereshkigal válasza PLaci58 (#75451) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Az már késő. Én már tartós tejet se vettem. :DDD

(#75453) PLaci58 válasza Ereshkigal (#75452) üzenetére


PLaci58
őstag

:C
Na tessék tejet elfelejtettem. Holnap megyek teleköhögöm a boltot 2 liter tejért, meg egy kocsi wc papírért, mert állítólag fosással jár a járvány :DD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75454) Wiz Khalifa válasza Feriboy2 (#75448) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Persze hogy lehet mert nem annyira nagy szám. De nekem nem kell mert van itthon ha kéne de hozzá se nyúlok. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#75455) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

Eladásra kínált cuccaim:

- GIGABYTE GeForce GTX 1660 Ti AORUS 6GB GDDR6 [link]
- AOC 24E1Q IPS Monitor [link]
- Intel Core i7-6800K Hexa-Core 3.4GHz LGA 2011-3 Processzor [link]
- VARTA B20 Black Dynamic 45Ah 400A Bal+ [link]

(#75456) elistvan


elistvan
senior tag

Egy a maga korában még menő Nextway F8 2 magos tablettel érdemes még kezdeni valamit? Nem kapcsol be, ahogy láttam valaki lekötötte az akkuhoz vezető 2 vezetéket. Ha valaki meg tudja nézni, hogy javítható-e és mondjuk ilyen robotépítéshez hogy arról menjen a 3d építési instrukció elég az nekem már jó. vagy ez a frizbizni a kutyával kategória?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#75457) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Sziasztok!
Eladó cuccaim:
Niceboy Raze Vertigo 2 BT hangszóró [link]
Polar M430 óra [link]
Kazincbarcikán megtekinthető.

(#75458) Rendo84 válasza Rendo84 (#75455) üzenetére


Rendo84
senior tag

A lista bővült még:
- Intel Core i5-8600K Hexa-Core 3.6GHz LGA1151 [link]

Illetve tovább fog bővülni a napokban, mert az egyik gépemet lecseréltem.

[ Szerkesztve ]

(#75459) anorche1


anorche1
őstag

Valamikor, talan par honapja, a liftunkben reklamoztak ilyan csinald-magad autoszervizet. Ahol x orara ki lehet berelni egy muhelyt, itt miskolcon.
Google baratom nem segitett. Tenyleg van ilyan valahol miskolcon?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75460) Caldera válasza anorche1 (#75459) üzenetére


Caldera
aktív tag

Ez engem is érdekelne, tud-e vki ilyenről. A frachise-ban működő Szereld Magad legközelebb Egerben van.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#75461) Wiz Khalifa válasza anorche1 (#75459) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igen. Projekt Garázs a neve. De nem tudom van-e még. Miskolc Gátőr u. 50 a cím. 800ft/h a díj. De viszont akna nincs.

Smoke some weed nigga!

(#75462) bnorci71 válasza Wiz Khalifa (#75461) üzenetére


bnorci71
addikt

ha van csápos az is jó, ha nincs akkor meg minek olyan mintha itthon csinálnám. Na jó akinek nincs szerszáma annak lehet megoldás.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75463) Wiz Khalifa válasza bnorci71 (#75462) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Csápos sincs és szerszám sincs kb. Van 4db tartó bak (amit Te is vehetsz az Auchanba), van két krokodil és egy fekvő pad.

Én azért mentem oda mert Novemberbe amikor féket cseréltem kompletten akkor kényelmesebb volt egy fűtött garázsban mint a kinti szabadban.

Smoke some weed nigga!

(#75464) bigrock


bigrock
addikt

4 GB DDR3 notebook RAM érdekelne, meg 100/100-as, 120 GB-os SSD.

(#75465) szmolcsi válasza bigrock (#75464) üzenetére

Önkormányzati tuning ??? :DDD

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#75466) F.B.I. válasza szmolcsi (#75465) üzenetére


F.B.I.
veterán

30 kg cukromat és 15 kg lisztemet cserélném notebookra! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#75467) anorche1 válasza Wiz Khalifa (#75463) üzenetére


anorche1
őstag

Akkor ennek igy nem sok ertelme van, szerintem. Max tenyleg a futott-fedett hely.
Koszi az infokat :R

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#75468) Wiz Khalifa válasza anorche1 (#75467) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nincs mit. Amúgy mit kellene csinálni a kocsidon?

Smoke some weed nigga!

(#75469) bigrock válasza szmolcsi (#75465) üzenetére


bigrock
addikt

Akár :)
Amúgy egy X220-as Lenovo-t akarok tuningolni. Ugyanitt Lenovo táp, vagy X220-ba való akksi is érdekel :)

(#75470) HookR


HookR
addikt

Na most már kezd begyűrűzni a sáskajárás a bevásárlóközpontokba. Auchanokba ma olyan kígyózó sorok voltak a pénztáraknál mint máskor hétvégén, ünnepnapokon. Intersparban húsos pult szinte teljesen kifosztva. Most már Aldi-ban és Lidl-ben is látszik, hogy nem bírják az iramot.

Meg érezni a levegőben is, hogy feszültebbek az emberek. Auchan parkolóban a parkoló autók sorai közül fékezés nélkül hajtott ki a fiatal pár telibe kapva a 3-4 autónyi távolságra előttem haladót. Ha 10 másodperccel később jön, akkor engem. :U

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#75471) #81556480 válasza HookR (#75470) üzenetére


#81556480
törölt tag

nájsz

na csak tapossák egymást ;]

(#75472) Jarod1 válasza HookR (#75470) üzenetére


Jarod1
addikt

Rengeteg a hülye, ha a propaganda média leadja hogy el fogy a szappan a világon.. Beveszik..

(#75473) bigrock válasza Jarod1 (#75472) üzenetére


bigrock
addikt

Ha budipapír helyett kotont vennének, sokkal kevesebb agyhalott lenne. :) :DDD

(#75474) bnorci71 válasza HookR (#75470) üzenetére


bnorci71
addikt

Magyarországon, az egy főre jutó hülyék száma kettő...
by Hofi

de van előnye is a vásárlási láznak a mostani extra bevétel állami oldala jól jön majd a gazdaság élénkítésére a lecsengés után. A turizmus vendéglátás nagyon meg fogja érezni az 1-2-3havi kiesést

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75475) wwenigma válasza Jarod1 (#75472) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kár hogy nem a propaganda fertőz mert akkor csak kikapcsolod a TV-t...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#75476) PLaci58


PLaci58
őstag

Azért kiváncsi lennék, hogy miért Miskolcon jelöltek ki járványkórházat és idehordják a környékről a betegeket, amikor baz megye még elvileg fertőzés mentes. Miért nem kisebb lélekszámú településekre teszik az ilyeneket?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75477) pajibá válasza PLaci58 (#75476) üzenetére


pajibá
tag

Szerintem sokan kíváncsiak vagyunk erre. :W
Bezzeg pestország csak a "környékére" engedi, Szekszárd, Ajka, Kiskunhalas.

(#75478) bnorci71 válasza PLaci58 (#75476) üzenetére


bnorci71
addikt

Mármint a Megyei kórház lett kijelőlve?
Csak gondolom, erőforrás eszköz stb. a megyébe lassan tudtommal nincs is máshol osztályos szakellátás csak szakrendelés.
De ez csak a saját véleményem, nagyon messze dolgozok az EÜ.-től

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75479) Biqci válasza bnorci71 (#75478) üzenetére


Biqci
aktív tag

Anyám a Szent Ferencben fekszik rehabilitáción, pont most mondta, hogy holnap hazaküldik, pedig lett volna még egy hete. Kiürítik az egész kórházat. Nem tudja, hogy miért, csak a pletyka megy, hogy a vírus miatt...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#75480) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Sziasztok!

Gyors kérdésem lenne. A Display port- Hdmi átalakító átviszi a hangot a tvre?

(#75481) storm4 válasza Biqci (#75479) üzenetére


storm4
aktív tag

Hali!

Ma kellett volna mennem Mezőkövesdre a mozgás-rehabilitációs kórházba, már ott sem fogadtak és küldték haza a bentlévőket.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#75482) mezis válasza Biqci (#75479) üzenetére


mezis
nagyúr

Vírus fertőzés kockázata úgy csökkenthető, ha minél kevesebb időt töltünk mások társaságában és minél távolabb. A mostani vírusok között van olyan fajta, ami az idősekre igen nagy veszélyt jelent. Sokkal nagyobbat mint a későbbre halasztott kezelés.
A gyerekeket is a vírus hazaszállításának minimalizálása céljából igyekeznek távol tartani az iskolától, óvodától.

mezis

(#75483) PLaci58 válasza bnorci71 (#75478) üzenetére


PLaci58
őstag

Semmelweis fertőző osztálya.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75484) caprine


caprine
aktív tag

Császtok!

Hol érdemes Miskolcon mobilt szervizeltetni? Egy kollégám a saját Samsung-jából kitépte a töltő kábelt és gondolom megsérült a csatlakozója mivel azóta nem tölt.

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#75485) jFox válasza Ronyman (#75480) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem simán. :K Digitális jelfolyamról beszélünk, nincs külön hang érintkező egyik csatlakozó típusban sem.

Apropó Korona: álljatok be a csapatba! PH! az új koronavírus ellen

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#75486) Ronyman válasza jFox (#75485) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Köszönöm! Egy lánynak kellene egy laptop és amit vennének azon csak display port van és a tanuláshoz tvre szeretnék tenni. De így akkor bátran ajánlom neki:)

Még egyszer köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#75487) Biqci válasza mezis (#75482) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ezt tudom, igazad van, csak jelen esetben anyám nem tud járni, eltört a combcsontja, már másodszor operálták. Nála nem opció az elhalasztott kezelés...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#75488) jagada válasza mezis (#75482) üzenetére


jagada
őstag

Csak szólok, hogy a bevásárlóközpontok és a patikák előtti kígyózó sorok mind a banyatankos nyuggerekkel van tele! Valahogy mindnek most van mehetnéke shoppingolni...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75489) #81556480


#81556480
törölt tag

nyugger rojál

(#75490) caprine válasza #81556480 (#75489) üzenetére


caprine
aktív tag

Azt nem értem a nyugdíjasokban egész nap otthon van, miért nem délelött intézik el a dolgukat amikor a többség dolgozik és alíg vannak a boltokban, patikákban háziorvosnál?

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#75491) PLaci58 válasza caprine (#75490) üzenetére


PLaci58
őstag

Talán mert egész nap az unokára vigyázott és most tud menni boltba, ahol kezdhet sorba állni. Délelött 3/4 órát álltam egy gyógyszertár előtt, pedig csak 5-en voltak elöttem. 😁

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#75492) Gus válasza jFox (#75485) üzenetére


Gus
aktív tag

Beszálltam.

(#75493) #81556480 válasza Gus (#75492) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez mi?

(#75494) bnorci71 válasza jFox (#75485) üzenetére


bnorci71
addikt

na ezt fellököm a HTPC-re ha már úgy is megy 7/24-be

Biqci PLaci58
Szt Ferit mondták ma nekem is kollégák ,hogy arról hallottak

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75495) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, ért itt valaki elektronikai szerelgetéshez (forrasztás, esetleg más oldhatatlan kábelkötés), és esetleg valamelyik délután rá is érne? (természetesen nem ingyen kérném)

Autóban kellene egy 4eres csatlakozót kicserélni.
Ma ugyan kicseréltem, de nem vagyok elégedett a munkámmal...
Erről lenne szó:

EEsetleg wago vagy, sorkapocs vagy milyen stabil megoldás létezik, amit én is biztosan JÓL megtudnék csinálni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#75496) bnorci71 válasza PLaci58 (#75491) üzenetére


bnorci71
addikt

hát igen csak pont ezt kérték, ne ők legyenek a gyerekkel és ne menjenek sehová
Aztán lesz majd nagy sírás-rívás ha a vírus megtalálja őket és a szervezetük már nem fogja bírni

Sokan azt gondolják óóóó még nincs fertőzött. De lehet van, sőt lehet holnap akár lesz is Miskolci akinél bebizonyosodik és ő az elmúlt 2 hétbe fertőzött hány emberrel találkozott ?????

Jól mondta egy körzeti doki 2 héttel előre kel gondolkodni és azt tenni most amit akkor tennénk.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#75497) detroitrw válasza mycso (#75495) üzenetére


detroitrw
addikt

Ha az oldhatatlan kötés megfelel akkor ezeket ajánlom :U
gyakorlatilag elronthatatlan :K (persze többen is gyártanak ilyeneket ...)

vagy csatisan akarod megoldani?

(#75498) mycso válasza detroitrw (#75497) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Igazából, most ilyennel raktam össze, de valahogy nem érzem stabilnak.
Amiket képeket találtam róla, hogy ez az ónszerűség szépen szétfolyik mindenhová, na nekem nem így néz ki. Bár megfolyt, de valahogy nem érzem életbiztosításnak.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#75499) detroitrw válasza mycso (#75498) üzenetére


detroitrw
addikt

nincs egy felesleges kábeled amit meg tudsz rángatni ezzel a kötéssel? hogy mennyire stabil

esetleg annyit segíthetsz annak az ón gyűrűnek, hogy szépen meg flux-ozod a blankolt kábeleket, hogy könnyebben "tapadjon"

(#75500) mycso válasza detroitrw (#75499) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Itthon csináltam egyet, az jó lett.
Na majd holnap még lehet megpróbálok rámelegíteni... hátha.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.