Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74151) cocka válasza Diokhan (#74145) üzenetére


cocka
veterán

Ha esetleg van 3.5-esed, azzal is szokott menni. Szóval ezért felesleges külön venni 2.5-est. Nem szokta zavarni a 12 volt. :)

Bár gondolom maga a sata-usb vezérlő lekezeli, hogy melyik pinen vagy mik azok ne adjon le áramot, mert gondolom ellenkező esetben sercegés, pattanás kis füstös égett szag és a laptopvinyónak annyi. (mármint ha tényleg leadná a 12 voltot)

[ Szerkesztve ]

(#74152) Diokhan válasza cocka (#74151) üzenetére


Diokhan
addikt

Hat olyan sincs :) de köszi a tippet.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74153) jagada


jagada
őstag

Köszi mindenkinek a gombelemes tippeket!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#74154) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Nem tudjátok vagy valaki mostanság nem vett át személyit kormányhivatalba? Ennél helyi sorszámkérésnél sokat kell várni vagy ez gyorsan halad?

(#74155) jFox válasza bozsozso (#74154) üzenetére


jFox
őstag

Nekem márciusban cserélték.
Bementem ide a Daykára a kormányablakba, kb 10 perc alatt bejutottam. Kitöltöttem mindent, lefotóztak és kész. Kb egy hét múlva kész volt a személyi, akkor sem kellett sokat várakozni.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#74156) gorje válasza bozsozso (#74154) üzenetére


gorje
senior tag

Szerintem gyorsan megy. En par napja vettem at Kishunyadon. 1 ember volt elottem akkor. Probaltam ugyfelkapuval idopontot kerni de erre nem lehetett. A vologdan csinaltattam, ott nem volt elottem senki.

(#74157) bozsozso válasza jFox (#74155) üzenetére


bozsozso
őstag

Ok köszi.

Pont ezen bosszankodtam, hogy nem lehet ügyfélkapun átvételre időpontot kérni. :W

(#74158) elistvan


elistvan
senior tag

Valakinek van 320-500Gb eladó sata vinyója? Esetleg csere valamire innen?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74159) PLaci58 válasza bozsozso (#74157) üzenetére


PLaci58
őstag

Elkészült okmány átvételére talán van külön sorszám. Előre szokták venni.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#74160) bnorci71 válasza bozsozso (#74157) üzenetére


bnorci71
addikt

jogsit a portás adja ki :D
személyit nem tudom

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74161) Diokhan válasza bnorci71 (#74160) üzenetére


Diokhan
addikt

Azt én is tőle kaptam meg. Legalább ennyi dolga legyen :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#74162) cocka válasza elistvan (#74158) üzenetére


cocka
veterán

55cm-es plüss víziló

:C :DDD

Amúgy szerintem ma már alap az 1 tera. Az 500 gigás relatíve drága az 1 terás árához képest. De azt se írtad milyen vinyó. 3.5 vagy 2.5?

És ha tényleg arról van szó, hogy régi gagyi gép, ami még csak natív IDE-ben megy meg csak XP van meg hasonlók, meg nuku UEFI csak BIOS. Még az is tud bootolni 2 terásról is.

[ Szerkesztve ]

(#74163) cocka válasza elistvan (#74158) üzenetére


cocka
veterán

Majd a központozásra figyelj oda, mert eléggé félreérhető.

Átvehető Sajószentpéteren, Edelényben, Kazincbarcikán, minden nap (1-2 havonta) Miskolc.

Ez olyan így, mintha azt írnád, hogy átvehető a három településen, hogy mikor azt nem tudni, de azt biztosan, hogy mindennap Miskolcon. Az (1-2 havonta meg csak összezavarásra jó)

Helyesen mondjuk úgy lehetne, hogy:

Mindennap átvehető Sajtószentpéteren, Edelényben, Kazincbarcikán, 1-2 havonta pedig Miskolcon is.

[ Szerkesztve ]

(#74164) elistvan


elistvan
senior tag

Vegyetek garis új autós kamerát 32-es új micro sd kártyával!

Kisebb fél/konfig érdekelhet érte. Vagy egy Radeon 7770 szintű vga.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74165) bozsozso válasza PLaci58 (#74159) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszi, már túl vagyok tényleg pár perc volt. Csak kicsit izgultam, mert amikor csináltattam és ügyfélkapus időpontom volt akkor sokan voltak és csúszott így is kb. fél órát. Gondoltam ha helyben kapok sorszámot akkor még többet kell várni. Hát nem, igaz nem is voltak annyian.

(#74166) cocka válasza elistvan (#74158) üzenetére


cocka
veterán

Ja hogy 500 gigabites hddt keresel?

Van egy 320 gigabitesem. Az 40 gigabájtos papíron, amúgy csak 38. De pechedre csak idés.

(#74167) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok,

Valaki nem szabadítana meg ettől az [link] etetőszéktől? Nagyon útban van, úgy gondolom, hogy egy majdnem 30e Ft-os szék még így is megér ennyit (bár lehet, tévedek :DDD ).

Érdekelnek valakit kisautók (Matchbox, Hot Wheels, stb.)? Változó állapotban :DDD

Többi hirdetésem (most főként gyerekholmik)
[link]

Illetve most már rendesen meghirdetve a Samsung Galaxy Watch Active okosóra
[link]

[ Szerkesztve ]

(#74168) icemad válasza scapegt (#74167) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem az óra árát gondoljátok át. Nekem 30-ért kínálták, de nem kellett. Új ára is 40-45 körül van. És erre az órára nincs semmilyen garancia.

(#74169) scapegt válasza icemad (#74168) üzenetére


scapegt
senior tag

Legolcsóbban 55e Ft neten + posta. Tehát akkor?

Mi az, hogy nincs rá garancia? Samsung hivatalos márkaboltban lett véve. 2 év jár rá szvsz.

Egyébként köszi az üzletrontást.... :U

Az, hogy neked nem kell, mi köze bármihez is? Miskolcon 2 darabot hirdetnek a jófogáson és sokkal drágábban.

[ Szerkesztve ]

(#74170) elistvan válasza cocka (#74166) üzenetére


elistvan
senior tag

Tudod, értem én a viccet csak nem szeretem :) A Gigabyte tudomásom szerint rövidítve Gb, nem?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74171) --ka válasza elistvan (#74170) üzenetére


--ka
senior tag

Nem.
b - bit
B - byte

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74172) icemad válasza scapegt (#74169) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a telefonhoz kapott ajándék, vagy nem? Ha ahhoz kaptad nincs garancia. Én s10+-hoz kaptam buds fülest, az egyik megdöglött, javítás 30000. Mondom garanciás mert a telefonhoz adták. Arra nem él a garancia... A telefonhoz kapott órát meg 30k-ért hirdetik, s10 topik tele volt vele. Pont azért ennyi, mert nincs rá garancia.... De webshopokban is 130 euró körül van, garanciával.

(#74173) Depression válasza scapegt (#74167) üzenetére


Depression
veterán

A gyerekjátékokkal kapcsolatban a párommal szívesen meglátogatnánk téged. (Iker keresztfiaink vannak). Az órával sajna tényleg el vagy szállva. A gyári garancia erre 1 év [link] , ami nálad lassan le is jár. Én sem akarok üzleteontó lenni, de ehhez az árhoz tényleg balekot kell fognod. (Van rá lehetőség, csak nem itt, mert itt néha megmondják)
Nekem szerencsém van, bármit odaadok ismerősnek, mert nem izgat pár ezer Forint. De az ittlévők megtudják mondani, hogy néha kiakadok, hogy olyan dolgokat is árulnak pénzért, ami nálam sok éve már a kukában landolt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#74174) cocka válasza Depression (#74173) üzenetére


cocka
veterán

Ja az lol. Kedvenceim: hardverapron: asztalfióksöprés, készletkisöprés és van pofája egy sima CAT5 UTP kábelért pénzt kérni. Még ha egy 300 méteres henger lenne, akkor talán érne is valamit. :D

[ Szerkesztve ]

(#74175) szmolcsi


szmolcsi
tag

Ahogy jó apám mondta :
-Míg szar van légy is lesz .....

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#74176) scapegt válasza icemad (#74172) üzenetére


scapegt
senior tag

Igen, ez az és fogalmam sem volt arról, hogy nincs rá garancia :W
Chateltem ma a Samsunggal, meg is írta egy hölgy, hogy ez valóban így van, elnézést, én voltam a tudatlan ... ez egy frankó üzleti fogás volt a Samu részéről, kiszórta a régi készletet, mondván, hogy ajándék és még garanciát sem kell vállalni rájuk emiatt ....

Azért ezt nem illett volna közölni a honlapon? Mert így meg sem vette volna a rokonom a telefont. Ez törvényileg így van szabályozva, hogy ajándék termék címén nem jár garancia/jótállás? Nem értek hozzá.

Ha Karácsonyig elmegy értelmes áron, akkor örülünk, ha meg nem, akkor megtartjuk.

[ Szerkesztve ]

(#74177) icemad válasza scapegt (#74176) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én sem akartam rosszat, csak felhívtam rá a figyelmet. Kellemetlen lenne, ha az új tulajnak emiatt gondja lenne. Szerintem 30-35 körül elmegy. Vagy valakinek esetleg a családban karácsonyra.

(#74178) scapegt válasza icemad (#74177) üzenetére


scapegt
senior tag

Igen, értem én, csak ezen információ nélkül máshogy jött le a dolog :DDD Bocsi utólag is.

Én is annyira tippelnék, remélem kell valakinek és akkor máris emberibb áron lenne az S10.

Nekem van egy S9 Plusom, de sajnos 2 sarknál elrepedt az üveg (abszolút használható, nem is zavaró), én is elgondolkoztam anno ezen az órás dolgon, hogy azt eladom és van akár 150e Ft-ért egy S10e-m, de még jó, hogy nem ugrottam bele ... Marad a törött kijelzős teló, mivel az sem kell a kutyának sem :O :D

(#74179) --ka válasza scapegt (#74176) üzenetére


--ka
senior tag

Ez tisztesség kérdése a gyártó részéről.
Mérlegeltek és úgy gondolták az ingyen okosóra többet hoz, mint amennyit a garancia hiánya visz.
Kapitalizmus, szeretem. :(

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#74180) scapegt válasza --ka (#74179) üzenetére


scapegt
senior tag

Nekik a garancia hiánya is csak bevételt jelent, hiszen ha elromlanak majd ezek az órák, pénzért fogják megcsináltatni náluk az emberek ... a szervizes kollégák is foglalkoztatva lesznek jópénzért ... nagyon ügyes emberek dolgoznak a Samsungnál :DDD :C

(#74181) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Eladó egy jó kis teló olcsón. :)

Samsung Galaxy S6 32GB Gold Platinum gyárilag független

Smoke some weed nigga!

(#74182) bnorci71 válasza scapegt (#74178) üzenetére


bnorci71
addikt

ha veszel valamit a vételárban benne van a garancia ára is tehát megvetted a garanciát
ajándék lónak meg ne nézd a fogát ahogy a mondás tartja

valahol apró betűbe biztos benne van mert ha reklamálsz eléd kel hogy dugják a feltételeket írásban

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74183) icemad válasza bnorci71 (#74182) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt mondjuk a Samsung is megtehetné, hogy nem ajándéknak adja, hanem 1 forintért, ha veszel telefont. És akkor már lenne garancia. Ezért dobtam kukába a buds fülest 2 hónap után... :(((

(#74184) elistvan


elistvan
senior tag

Keresek olyan emberkét aki ANSI C nyelven megírna nekem egy beadandó programot vagy olyat aki ismer olyat aki megcsinálná, december elejére. Sajnos én ehhez kevés vagyok. Természetesen nem ingyen. A további részletekért privátban keressetek!

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74185) #81556480 válasza scapegt (#74180) üzenetére


#81556480
törölt tag

Téged Krisztinánk hívnak ? :Y

(#74186) kory24 válasza icemad (#74183) üzenetére


kory24
őstag

Anno Lumia 640hez szintén ajándékba adott RHA fülhallgatót simán javította (cserélte) telekom gariban...

(#74187) icemad válasza kory24 (#74186) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom a számlán rajta volt. Vagy 0 forintos vagy 1 forintos tételként.
Amúgy meg az Ms nem olyan csóró cég, mint a Samsung... :DDD

(#74188) scapegt válasza #81556480 (#74185) üzenetére


scapegt
senior tag

Igen, de ez miért olyan érdekes? :DDD

(#74189) #81556480 válasza scapegt (#74188) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mert én olyan Józsis - Gézás tipusnak gondoltalak. Pedig pár éve azért már "ismerem" a regedet itt.

Magyarul eddig azt hittem ÚR vagy , és nem HÖLGY :O

(#74190) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#74189) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mondjuk ha megnézed a profilképét baszki akkor leesik hogy nő nem? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#74191) Gus válasza Wiz Khalifa (#74190) üzenetére


Gus
aktív tag

Másnak is van csajos profilképe, abból nem lehet kiindulni, de a hozzászólásaiból már régen sejtettem, hogy hölgyről van szó. ;] Örüljünk a lányok jelenlétének! :D

(#74192) elistvan válasza Gus (#74191) üzenetére


elistvan
senior tag

Illetve az árult cuccokból is pl. Valljuk be közülünk nem sokan árulnak mondjuk etetőszéket.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#74193) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Minecraft és Sea of Thieves digitális kódom van eladó. Xbox/win 10. All digital géphez kaptam, de nekem nem kell.

(#74194) kornel76 válasza icemad (#74193) üzenetére


kornel76
aktív tag

Szia,

Sea of thieves kód érdekelne.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#74195) Wiz Khalifa válasza Gus (#74191) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát jah. Mondjuk én pár éve már találkoztam is vele egy cucc kapcsán így nekem semmi sem újdonság. :)

Smoke some weed nigga!

(#74196) scapegt


scapegt
senior tag

Milyen jó téma lettem itt :DDD Becsatoljam a FB profilomat? ;] :D :D :D :D

(#74197) icemad válasza icemad (#74193) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sea of Thieves elkelt. Valakinek Minecraft?

(#74198) bigrock válasza scapegt (#74196) üzenetére


bigrock
addikt

Nyilván, meg valami bankszámla kivonatot. Mégiscsak anyagias világban élünk... :DDD

(#74199) scapegt válasza icemad (#74197) üzenetére


scapegt
senior tag

Írtam privit a Minecraft miatt

(#74200) scapegt válasza bigrock (#74198) üzenetére


scapegt
senior tag

Utalni szeretnél? ;]

Játszik valaki a Garden Warfare 2-vel? Lenne pár kérdésem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.