Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81001) PLaci58 válasza bnorci71 (#80978) üzenetére


PLaci58
őstag

Feléledt a kicsike. Úgy látszik a 4 végfok IC megúszta :DD
Visszaraktam 2-öt a SUB-nak és 1-et a centernek. Milyen hangerőn szoktátok ezt hallgatni, mert nem bontja le a falakat :)

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#81002) bnorci71 válasza PLaci58 (#81001) üzenetére


bnorci71
addikt

Van még ebbe élet.... SW :)
hát attól a Sokol rádió méretű hangszóróktól ne is várd, hogy falat bont :D
Egyébként nem tudom mondtam én 1 percet nem használtam tesómé volt aztán a kisebbik gyerek használta talán.
Nekem volt egy Genius HT5.1 most meg AVR+Wharfedale Crystal rendszer van ez azért megremegteti a kanapét alattam

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81003) MuFFo válasza HookR (#80998) üzenetére


MuFFo
tag

Köszönöm! Megnézem, hátha!

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

(#81004) MuFFo válasza Wiz Khalifa (#80999) üzenetére


MuFFo
tag

Köszönöm! Felhívom őket!

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

(#81005) szmolcsi

[link] Hátha .... ;)

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#81006) Vangelis válasza szmolcsi (#81005) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jó cuccok!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#81007) szmolcsi válasza Vangelis (#81006) üzenetére

- Tessék venni egyet , akinek van vga a birtokában de fejlesztene [link] !!!
;)

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#81008) PLaci58


PLaci58
őstag

Ilyen villanymotor ventilátort lehet kapni valahol Miskolcon?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#81009) PLaci58 válasza PLaci58 (#81008) üzenetére


PLaci58
őstag

TIP 900/25 plus motorján van. Tengely 11 mm, átmérő 85 mm, magasság 20 mm.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#81010) bnorci71 válasza PLaci58 (#81009) üzenetére


bnorci71
addikt

kertész áruház, vagy a Lyukósi úton van egy szivattyú szerviz hátha egyezik a JPV valamelyikkel.
Hazamegyek megmérem neked ha el nem felejtem azon milyen van
vagy
https://www.szivattyualkatresz.hu/alkatreszek_245/tip_szivattyuk_157

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81011) bnorci71 válasza Ereshkigal (#80997) üzenetére


bnorci71
addikt

Vörösmarty végén vagy az az eleje mindegy szóval az Y híd lábánál van egy csom. tech. bolt
Vas angyal, Rádiusz szóval szerszámboltba keresném

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81012) bnorci71 válasza PLaci58 (#81009) üzenetére


bnorci71
addikt

eh jóval nagyobb 14tengely 110-120teljes átmérő 24-26mm magasság

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81013) PLaci58 válasza bnorci71 (#81012) üzenetére


PLaci58
őstag

Kösz. Gondolom nagyobb teljesítményű a motor.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#81014) szmolcsi

Tudom nem hardver , csak egy kérdés :

Olvasom a híreket de csak nekem nem megy át hogy mi lesz pl azokkal akik villannyal fűtenek ?
- egy nincs gáz a kecóban
- eleve komfort nélküli besorolású a házad
- azért vettél nem kis lovéért Norvég elektromos panelokat hogy ne szopj + kényelmes !!

Éhen döglesz az áram számlától .v. bevezetetted a gázt /az se 1-milla/ .v. kandalló és égetsz mindent meg lopod a fát ???

Ötlet ??? :F

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#81015) bnorci71 válasza szmolcsi (#81014) üzenetére


bnorci71
addikt

H tarifa?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81016) diablo1984 válasza szmolcsi (#81014) üzenetére


diablo1984
veterán

Napelem? Az sem 2 forint, de most egyre megéri. Gondolom, hogy sosem volt olcsó árammal fűteni, még a klímával hagyjám, de a fűtőpaneleknek azért vadabb a fogyasztása.

(#81017) szmolcsi válasza diablo1984 (#81016) üzenetére

Vadabb ... :F 2 tél 3-kiló az vad , szerintem nem , és nem koszos nem büdös , 22 fok - ra állítva , nem az enyém az ingatlan !!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#81018) diablo1984 válasza szmolcsi (#81017) üzenetére


diablo1984
veterán

Hát most gondolom egy tél is durvább lesz. Nekünk egy panel van itthon, hatékonyan működik, csendes, de ha kell a kraft, akkor tud az az egy is fogyasztani.(mikor a klíma küszködik a lefagyással, akkor használjuk, vagy a vegyesbe gyújtunk be)
Klíma takarékosabb, a légáramlat miatt jobban el tud terülni a meleg, csak azzal a lendülettel a por is megy mindenre.
Nálunk napelem van asszem 4 éve, így nem fáj a fejem a rezsitől, 4 éve 10évre kifizettem az áramot előre, bár most kissé átértékelődik a megtérülés ideje.
De összességében megéri(bár gondolom mióta támogatják ez is drágult mint minden) , ebben az aszályos, sosem borongós időben csúcsokat termel.

Mod: bár ha nem a tiéd a ház, akkor csak egy dolgot tudsz, fizetni, sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#81019) bnorci71 válasza szmolcsi (#81017) üzenetére


bnorci71
addikt

kérdés mekkora ingatlan?
lehet az sok is meg kevés is

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81020) szmolcsi válasza bnorci71 (#81019) üzenetére

- 53as , most az asszony bérházát nézve ami ugyanez , és nyáron 12 télen van hogy 25-is ugye ebben benne van a meleg víz is szerintem a 3-kiló nem rossz jah és a kisszobában meg lehet fagyni és penészedik és nagyon max a 20-fok , Berekalja és tégla !!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#81021) benvolio


benvolio
őstag

Hol "jobb" a thai masszázs, a Szinvába vagy az Arany J-on? Vagy mindegy melyikbe megy az ember?
Üdv!

(#81022) bnorci71 válasza szmolcsi (#81020) üzenetére


bnorci71
addikt

na látod van aki gázból ezt megoldja 100-ból, vagy 9*13m +tetőtér 300e volt a fa még tavaly itt a nappali+étkező+konyha 53nm :U és 21,5°C van

Anyukám panelja 63nm a fűtés alapdíj több mint a hődíj :Y a radiátorok egész télen el vannak zárva egyedi mérés.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81023) bnorci71 válasza benvolio (#81021) üzenetére


bnorci71
addikt

Ha a thai masszás "jó" akkor az nem Thai masszázs :N

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81024) szmolcsi válasza bnorci71 (#81022) üzenetére

Ez általános ha valamit 5-forintért veszek más 4-ért te meg ingyen ha megkérlek intéz nekem is , akkor nem lehet , magyar szokás /mismásolás/ !!!
Jó sokk ismerősöm van profibb jobb fűtésekkel senki nem verte a mellét hogy egy családi házat kihozott százból !! szerintem te a nyári álltalányt nem számolod se azt hogy én 2 telet írtam amióta üzemelnek a panelek !! De lényegtelen enged el én is azt teszem copás lesz oszt jóvan .... ;)

Lehet van boldog befejezés az csak jó ??? :DDD

[ Szerkesztve ]

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#81025) Vangelis válasza szmolcsi (#81024) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Itt ami lesz barátaim .. nekem ráadásúl még nyakamba szakadt más is ... a fene vinné el :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#81026) bnorci71 válasza szmolcsi (#81024) üzenetére


bnorci71
addikt

a 2 telet benéztem :W , igazad van ebben
nem írtam sehol, hogy családi ház kijön 100-ból ne ferdíts 300-t írtam
Nem, nem a szomszédról beszélek hanem magamról átlagnak mondható rendszerrel szigeteltséggel
Ha a 300 2tél és az egyéb is benne van akkor elviselhető volt
De igazad van engedjük el
A copásba egyetértünk :O

Hogy konstruktív is legyek
A lényeg ha nem H tarifára van rakva nem fognak fűteni panellel mert nem bírják kifizetni megoldás váltani kel arra.
Másik megoldás, gondolom van gáz. Nosza rajta vissza kel kötni egy Mika6 kazán 3 radiátor oszt jóvilág. Igaz ehhez kel most hirtelen lehet 1misi :F és szerelő se biztos, hogy lesz őszig.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81027) szmolcsi válasza bnorci71 (#81026) üzenetére

Nincs gáz soha nem is vót , komfort nélküli a kecó , fürdő sem volt , már van , meg elektromos fűtés @ szopóroller , ezt a h tarifás dolgot megkérdezem , thx ... ;)

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#81028) Jarod1 válasza benvolio (#81021) üzenetére


Jarod1
addikt

Szinva jobb.. Fehér elefánt.

(#81029) zetecR válasza benvolio (#81021) üzenetére


zetecR
addikt

Mi a Phuketbe járunk, az nagyon jó. :K

(#81030) anorche1 válasza benvolio (#81021) üzenetére


anorche1
őstag

Nem tudom mennyire birod a kikepzest, en tobb helyen voltam tobb embernel, vegul a phuket spaban talaltam meg azt, akinek valoban van ereje. Titimanak hivjak, egy ducibb, de nagyon-nagyon eros csaj.
Feher elefantban volt hogy olyat kaptam, aki kb. csak csipkedte a hatamat. Apam par kilos macskaja is igy tud maszirozni, raadasul ingyen.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#81031) PLaci58


PLaci58
őstag

Van itt klíma szakértő?
Dimarson split, on-off klíma, vagy 15 éves. Minden szép és jó csak nem hűt.
Úgy látom nem indul a kompresszor. Áramot kap, mert leterheli a hálózatot, de nem csak egy pillanatra, hanem 5 másodpercig, aztán feladja. Van ezekben valami motorindító kondi?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#81032) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Hátha aktuális valakinek :)

Continental EcoContact 6 215/55/17 4 db, DOT 2022 3. hét

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#81033) PLaci58 válasza PLaci58 (#81031) üzenetére


PLaci58
őstag

Hol lehet kapni Miskolcon motorindító kondit?
25uF/450V AC

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#81034) Gaga_30 válasza PLaci58 (#81033) üzenetére


Gaga_30
tag

József Attila úton vettem két éve vmi villamossági üzletben hasonlót.

(#81035) mezis


mezis
nagyúr

Hol lehet kapni Miskolcon relét ?
(kapcsoló feszültség : 3 - 12V, kapcsolt feszültség 230V, áram: 5 - 10A)

mezis

(#81036) bnorci71 válasza mezis (#81035) üzenetére


bnorci71
addikt

daniella
Mixvill
Mentavil
hirtelen

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81037) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ha valakit érdekel, 2023.02-ig AQUA garanciás Gigabyte RTX1660 6Gb (fiam 3060-rá váltott) emberi áron, írjon rám privátban.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#81038) Ereshkigal válasza anorche1 (#81030) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Fehér elefántban volt olyan, azt hittem, eltöri a lábamat a csaj. Eleve nem volt vékony, aztán két lábbal állt a lábamon és a falba kapaszkodott. :D

(#81039) Jarod1 válasza Ereshkigal (#81038) üzenetére


Jarod1
addikt

bizony ez máshol is van, a #spetcnaznak ez semmmi:)

(#81040) benvolio


benvolio
őstag

Köszi az infókat a masszázzsal kapcsolatban! Akkor végülis mindegy melyikbe. :) :R

(#81041) WildBoarTeam válasza bnorci71 (#81036) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Esetleg gazdafi...
De ne lepődj meg ha azt mondják a "netes ár más, mint a bolti".

blabla

(#81042) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Nincs valakinek APC ES-700 -as szünetmentesbe eladó akksija? Vagy hol lehetne most venni itt Miskolcon?

(#81043) bnorci71 válasza bozsozso (#81042) üzenetére


bnorci71
addikt

Soltészon aksis bolt van 3 is én ami a sulival szembe van ott vettem szünetmentesbe

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#81044) bozsozso válasza bnorci71 (#81043) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszi megnézem. Bár a honlapjukon nem találtam.

(#81045) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

Ismertek, vagy esetleg tudnátok javasolni olyan beállítottságú profi fogorvost, aki nem azon van hogy húzzon fogat azonnal, hanem megpróbálja megmenteni minden áron, persze a lehetőségekhez képest?
Köszönöm szépen előre is a tanácsotokat. :R

(#81046) derrik


derrik
őstag

Sziasztok!
HP h470 régi printert megtudná valaki szakérteni.... / Nem nyomtat /

(#81047) mzso


mzso
veterán

Helló!

Miskolcon mely csavarboltokban érdemes vásárolni? Ahol nincs nagy lehúzás meg választék is akad. A Petőfi téri kapcsán vannak némi kétségeim.
Még az Újgyőri buszállomás mellett lévő esik útba, de itt még nem voltam.. Többet annyira nem ismerek.

(#81048) roti86 válasza mzso (#81047) üzenetére


roti86
őstag

(#81049) HookR válasza Rendo84 (#81045) üzenetére


HookR
addikt

Nyugodt szívvel tudom ajánlani: Dr. Barták László


#81047 mzso: Extracsavar kft. a Soltész Nagy Kálmánon.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#81050) bnorci71 válasza Rendo84 (#81045) üzenetére


bnorci71
addikt

hogy mennyire vállal új beteget nem tudom, de amit az ország egyik legjobb fogorvosa már húzni akart és implantálni Pesten az ő megmentette a nejemnek

mzso
Baross sarok csavarbolt Don Kft. de amit a többiek ajánlanak az se rossz vagy még a Vasangyal Vörösmartyn

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.