Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Klaus Duran: Panelkérdés.
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- bambano: Bambanő háza tája
- joghurt: Megtarthatod a jogsid?
- bitpork: Ha Isten létezik...
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sagesz93
addikt
Hali!
Célom az lenne hogy a nagy gépemet kiváltsam egy ilyen kis masinára, mivel keveset játszok(inkább csak böngészek, zenét hallgatok és filmet nézek) már és talán veszek egy konzolt.
Gépvásárlós topikból irányítottak át. Bemásolva onnan a mondandóm:
Gondolkozok ezen az egész brazos dolgon, viszont látom, hogy hasonlóan kicsi mini-itx lapok pl. lga 1155 foglalattal. [link]
Menne bele egy kis i3, gondolom simán mehet bele az 1600-os kingston ramom, egy kis vga-val még el is lehetne fifázgatni rajta normálisan. (bár a konzol akkor is tervben van.)
Ennek a háznak a tápja meg gondolom el is bírja mindezt.(ha valaki tud más házakat mutatni, azt megköszönném.) Azt kéne tudni, hogy egy ssd meg egy hdd belefér-e ebbe a házba.
Ki mit gondol erről? Esetleg jobb megoldás? Igaz ez így drágább lesz mint a brazos de gyorsabb is.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Motoros topic
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Gaming notebook topik
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- Építő/felújító topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Steam topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Trollok komolyan
- További aktív témák...
- Dell Optiplex MT/SFF 7020, 3050, 3060, 3070, 5070, 7060/ 4.-7.-8.-9.gen/ SZÁMLA- GARANCIA
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dobozos! Xbox Series S 512 GB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 512GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen
- LG 27US550-W - 27" IPS / 3840x2160 4K / 60Hz 5ms / HDR10 / Forgatható / sRGB 99%
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

