Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- petipetya: Nagy chili topic. :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: Ebes, a megtervezett falu!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mercutio_
félisten
Szakik gondban vagyok

Költözik a 1151-es konfigom Streacom ST-F7CS Eco(?) házba (hasonló, de a korábbi verzió amiben a merevítés még enyhe U-alakú és van egy ilyen ventire merőleges része) és az alábbi problémákba ütköztem:
1. A gyári Intel venti nem fér be az ODD/HDD keret alá, ha jól mértem max ~35mm hely van, kapható itthon olyan venti ami ennek megfelel és halkabb a gyárinál?
2. A ház korábbi verzió még usb2-es előlapi csati (és kártyaolvasó) van benne, az alaplapon (Asus Rog B250I ) viszont csak usb3-as csatlakozó van, milyen adapter kellene ehhez és van-e emberi áron itthon is?
3. Ha kihagyom az 1. pontbeli keretet hogy helyezzek el stabilan a házban 1 hdd-t (2,5"), illetve hogyan lehetne rögzíteni az ODD-t? (levágni a keret lefelé álló nyulványát valamivel?

Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450s - i5-5GEN I 8GB I 240GB SSD I 14" HD+/FHD I Cam I W10 I Garancia!
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C/A Universal Dock G2 (5TW13AA) (DisplayLink)
- GoPro HERO12 Black (CHDHX-121-RW) akciókamera
- Indokolatlanul drága webkamera indokolatlanul olcsón eladó! Onlyfans, Livejasmin kezdőszett
- Samsung Galaxy S21 Ultra 5G / 12/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




