- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Szólánc.
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Klaus Duran: Youtube AI szinkron
- GoodSpeed: AMD Ryzen 9 9900X (100-100000662WOF)+ Samsung 990 PRO 2TB MZ-V9P2T0BW
Hirdetés
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
válasz
Mercutio_ #19894 üzenetére
A táp kevés neki. A külső kocka 96W-os elvileg és 85-90W-ot mértem a konnektornál. Szóval a pár másodperces teszt után gyorsan le is lőttem az egészet.
Sokat eszik ez a Haswell és/vagy a nagyobb Pentium. Egy tesztet találtam, ahol a G2120/2130 is 10W-tal többet kajált, mint a G2020. A G3420 pedig minimum 15W-tal többet kér. Alulfeszelve is +10W legalább.
Furcsa, mert ezekből a fogyasztási értékekből egy i3-3220 is bőven kijön. Több teszt alapján is ugyanúgy +10W egy i3 a G2020-hoz viszonyítva. Tehát a Haswell Pentiumhoz képest még takarékosabb is simán.Persze nem ezek a 10W-on múlik a dolog, de 75-80W már egy 120-as táppal is vállalható lenne.
Vagy a kényelmes üzemhez 150W-os táppal. Duracellm mesterrel tárgyaltam a tápról, de most kicsit elbizonytalanodtam a fenti mATX gondolatmenet miatt. Költséghatékonyabb és jóval egyszerűbb lenne...
Amúgy is családnál van a konfig, nem nálam. Ránézni, barkácsolni sem tudok rajta csak ritkán, ha kell esetleg a táp miatt.Úgyhogy lehet, hogy rövid életű lesz a konfig.
szerk:
Más: Bay Trail Atomokról van valami újabb hír? 4 magos érdekelne engem is, nem a J1800.
Ill. az, hogy a HTPC képességek hogy alakulnak.
Egy ilyen kommentet találtam, ami csak félig bíztató:
"It has hardware decode, for one. Just fire up mpc-hc to verify. It is true that Youtube doesn't seem to utilize it, which is probably an issue with the graphics drivers. The revamped Intel control panel also doesn't support rgb / ycbcr or full / limited range switching, another oversight. The 24p bug has been fixed, though."
Új hozzászólás Aktív témák
- Melyik napszakban merül majd le az iPhone 17 Air?
- Steam topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb
- Apple MacBook
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- LEGO klub
- AliExpress tapasztalatok
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H87I-PLUS H87 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- INGYEN FOX - GIGABYTE B650 AORUS ELITE AX V2 ÚJSZERŰ - GARIS
- MSI Meg X399 Creation alaplap AMD Ryzen Threadripper 2920X processzorral, 32GB memóriával eladó!
- ASUS H110M-A/M.2 LGA 1151 alaplap
- Asus B85M-Plus + I3-4130 Processzor
- Bomba ár! Dell Latitude 5495 - Ryzen 5 I 16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Radeon I Cam I W10 I Gari
- LG 38WN95C - 38" Ívelt NANO IPS - 3840x1600 - 144hz 1ms - Nvidia G-Sync - AMD FreeSync - ThunderBolt
- LG 39GS95UE - 39" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i5-8GEN I 16GB I 512SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Philips NA351/00 Dupla kosaras Airfryer eladó
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest