Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) Kezdő vagyok válasza bb.bocs (#6500) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm szépen,de a fórumé az érdem. :R

(#6502) Kezdő vagyok válasza cigam (#6480) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Míg el nem felejtem:videóval nem volt semmi gond sem,annak a képe hibátlan volt.
És a Strong menüjében sajnos nem lehet átkapcsolni RGB és kompozit között.

(#6503) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Vettem ma egy ilyet. Viszont nem tudok csatornát váltani rendesen. Pl. hiába nyomom a PG+-t, vagy PG--t, nem vált. Megnyomom a felfelé kurzort, aztán a középső OK-t, akkor lép egyet. Ez normális, vagy én vagyok béna?

(#6504) danee91 válasza ro_bert17 (#6503) üzenetére


danee91
senior tag

Nekem Strong 8105 van, és akár a PG+/- vagy felfelé/lefelé gombot nyomom, azonnal vált csatornát, sose kell OK-t nyomni. Vedd ki az elemeket majd tedd vissza, hátha :D

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#6505) ro_bert17 válasza danee91 (#6504) üzenetére


ro_bert17
őstag

Vegyem ki az elemet, meg vissza? Aha, persze... :N
Úgy tűnik ez fícsőr. Olvastam máshol, aki szintén erre tett panaszt. Az online leírásban már szerepel is: Csatorna léptetés kurzor+OK gomb. A PG+, vagy PG- gombbal a következő 10. csatornára kapcsol. Mivel nekem jelenleg pont 10 csatorna van (aminek a számozása amúgy is foghíjas az operátor miatti beállítás miatt), ezért gondolom nincs hova kapcsolnia.
De ha valaki megerősítene ebben, hogy ez direkt ilyen kis huncut, nyakatekert, "ötletes" kis megoldás?

(#6506) darvinya válasza ro_bert17 (#6505) üzenetére


darvinya
titán

PG+/- független a sorszámtól.
Az előző és következő műsoradóra lépést jelent.
Azaz X adón volt át kapcsoltál Y adóra, akkor PG+/- visszalép az X adóra, ismét megnyomva Y adóra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6507) ro_bert17 válasza darvinya (#6506) üzenetére


ro_bert17
őstag

Ez a gyári leírása a PG+/- gombnak:
3. PG+/PG- Csatorna nézet módban csatornaváltás fel/le csatornaváltás 10-es ugrásokkal

Csatornaváltásra:
6.1.3 Az fel/le kurzor vagy PG+ / PG- gombok használata
fel kurzor+OK a következő csatornára kapcsol.
le kurzor+OK az előző csatornára kapcsol.
PG+ a következő 10. csatornára kapcsol.
PG- az előző 10. csatornára kapcsol.

(#6508) Kezdő vagyok: nekem meg úgy tűnik, hogy ez em bug, hanem.... az eszem megáll. :N

[ Szerkesztve ]

(#6508) Kezdő vagyok válasza ro_bert17 (#6503) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Szia!
Szerintem programhiba lehet,mert nálam is ez a helyzet.

Ha az OK gombot megnyomod,abban előjön a lista,ott tudsz léptetni.

[ Szerkesztve ]

(#6509) cigam válasza ro_bert17 (#6503) üzenetére


cigam
félisten

A legfissebb fimware-ben változottt ez a funkció:
- Channel zapping is changed, now UP/DOWN allow to scroll through the channels without switching to the channel, if OK is pressed as well, then receiver will switch to the desried channel.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6510) spiritex


spiritex
veterán

Tegnap megérkezett az ATD 868-as. Nehéz rosszat mondani róla. A menükezelése iszonyú gyors és szép és kezelhető az eddigiekhez képest. A 16:9-es plazmámon tökéletesen kezeli a képarányokat 16:9-es beállítással. Mondjuk én ezt is vártam... nem értem mi ez a mizéria az Auto hiánya miatt. Egyedülálló dolog, hogy lehet kontrasztot, fényerőt, telítettséget állítani benne, nagyon tetszik. Estére még jönnek a további tesztelések. Ja, egy dolog nem tetszik csak, hogy a hülye mindigtv-s matrica követelmények miatt nem lehet rendezni a csatornákat, csak Favorit listán belül, ott viszont megmaradnak a csatornaszámok, pl. hiába rakom a TV2-t a 2. helyre, megmarad az eredeti 7-es száma, így ha megnyomom a 2-as számot, akkor nem a TV2-re ugrik, hanem az M2-re. Eddig ennyi, majd írom a további tesztelések eredményeit.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6511) ro_bert17 válasza cigam (#6509) üzenetére


ro_bert17
őstag

Ezen 2013 jan. 14-i V1.5.1 szoftver van. Tehát akkor ez tényleg egy "fejlesztés eredménye"?

(#6512) cigam válasza ro_bert17 (#6511) üzenetére


cigam
félisten

Igen. Megnyitod az általad linkelt oldatl. Ráböksz a jobb felső sarokban a firmware frissítésre a 8903-hoz. Az új oldal szoftver oszlopában rábox az 1.4.6-os verzióra, és ott írja, hogy mik az újdonságok.

Ugyanakkor furi, hogy a tied már 1.5.1, az oldalon meg csak az 1.4.6 érhető el.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6513) #93794560


#93794560
törölt tag

Nekem Strong 8102+ van. Itt a fel-le léptetés tökéletesen működik. Az OK gombos megoldás is megvan, de azt nem használom. OK gomb megnyomásakor kijön egy lista, ott fel-le lehet léptetni, majd OK gombbal átváltani a csatornára. De a normál fel-le léptetés jól működik.

(#6514) darvinya válasza spiritex (#6510) üzenetére


darvinya
titán

Nálam 2-es a Tv2 WayteQ-en LCN bekapcsolva.

(#6511) ro_bert17

Bocs rosszul írtam reggel volt.
Amiről írtam az a Program Return.
PG±(PaGe=oldal) ezt a film lejátszáskor használom, mert beállított értéknél (pl: 30 sec) lépteti a felvételt.
Így könnyebben ugorja át a felvett reklámot.
Lejátszási listában is gyorsabban görgeti a listát, stb.
De csatorna váltásra nem jó, arra a fel-le vezérlő van.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6515) ro_bert17 válasza cigam (#6512) üzenetére


ro_bert17
őstag

Érteném én, ha lenne benne ráció. De hogy ne lehessen csatornát váltani egy gomb megnyomásával, az számomra nehezen felfogható. Na mindegy, biztos bennem van a hiba.

(#6514) darvinya: de akkor a fel/le vezérlővel lépsz, aztán leokézod?

(#6516) Watt25 válasza ro_bert17 (#6515) üzenetére


Watt25
veterán

Én teljesen leszoktam a kapcsolgatásról, az EPG-ben lapozva váltok csak arra a csatornára, ami talán érdekel. Persze ennek az is az oka, hogy lassan vált a tévé csatornát, de rá is jöttem, hogy jobb is ez így.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6517) darvinya válasza ro_bert17 (#6515) üzenetére


darvinya
titán

Nem.
Egyszerűen nézet csatornát megnyomom a fel/le gombot és lép a következő csatornára.
Ha a csatorna listában lehet gyorsabb navigálásra PG-vel, de ott érthető is OK gomb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6518) spiritex válasza darvinya (#6514) üzenetére


spiritex
veterán

"Nálam 2-es a Tv2 WayteQ-en LCN bekapcsolva."

Akkor ahhoz, hogy a FAV1-es listámban a 2. helyen álló TV2 a 2-es gombra jöjjön elő be kell kapcsolnom az LCN-t? Vagy arra gondolsz, hogy ne is használjak FAV listát és úgy kerül majd a TV2 a 2. helyre LCN-t használva?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6519) spiritex válasza spiritex (#6518) üzenetére


spiritex
veterán

Mit jelent az LCN egyébként és mire is való? A fordítását azt tudom, tehát nem magyarul érdekel, hanem konkrétan.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6520) darvinya válasza spiritex (#6518) üzenetére


darvinya
titán

Pontosan mit jelent nem foglalkoztam vele.
Igen csak bekapcsoltam és így rakta a listát. Nem használok FAV-ot, mert nincs több száz csatorna így felesleges.

Mivel már megszoktam mi hol van így beütve oda ugrok, vagy ha léptetek a nem használt csatornát ugortatom, így nem lép rá.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6521) Kernel válasza spiritex (#6519) üzenetére


Kernel
nagyúr

Strong manuál:

A "Figyelmeztetés" azokra a boxokra vonatkozik, ahol a firmware-ben már "elintézték", hogy úgy legyen. Egyébként van olyan is, hogy az LCN-t pont ki kell kapcsolni, csak akkor áll be a szolgáltatói sorrend. (RTL, TV2, m1 stb.) Attól függően, hogy melyik gyártó, hogyan rontotta el a programot, vagy csinálta jól.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#6522) darvinya válasza Kernel (#6521) üzenetére


darvinya
titán

Ezek szerint kézzel is beállítható úgy a listát ahogyan a mux-okra kézzel keresek rá.

pl: először a RTL Tv2 mux-ra keresek, stb.

Így lesz beállítva LCN nélkül 2-es csatornán a Tv2.

Inkább AH gondolgodhatna, miért is vette ki a csatorna szerkeszthetőséget.
Azaz miért kötelező.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6523) spiritex válasza Kernel (#6521) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi szépen!
Egyébként az, hogy minden adó megtartja az eredeti számát (ha jól emlékszem fejből akkor: 1-M1, 2- M2, 3-MTV Info, 4-Duna World, 5-Duna, 6-RTL, 7-TV2) attól függetlenül, hogy átpakolgattam őket a FAV listában, ez az ATD 868 hibája lehet vagy én nem csinálok valamit jól? Mert mint mondtam ha nyillal lépkedek, akkor a FAV lista szerint jönnek, csak pl. az 1-es M1 után a 7-es TV2-re ugrik, majd a 6-os RTL-re, 4-es Dunára, stb. ezeket ki is írja a kijelzőjén és az OSD-n is azért tudom.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6524) Kernel válasza darvinya (#6522) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ez is olyan dolog, hogy a napokban egy ügyfélnél bekapcsolok egy DPS HD60 dobozt, lefuttatom a keresést, bejönnek a programok mindenféle 8xx számok alatt, keveredve fizetős és ingyenes.

Ha jól emlékszem, ezután bekapcsoltam az LCN-t, rögtön helyreugrott minden. Azt hittem, ismét le kell futtatni a keresést.

Viszont a saját DPS 80-amnál LCN off szükséges, utána ismét futtatás (ugyanaz a processzor). Így nehéz okosnak lenni.

- Rögzített csatornalista: elvileg az automatikus frissülést, a későbbi programváltozások egyértelműbb központi vezérelhetőségét segíti elő, sok esetben a laikus, idős emberek miatt is. Ne fordulhasson elő, hogy bejön egy új műsor, de a néző nem is tud róla. Vagy az, hogy egy változás után összekeverednek műsorok, valami eltűnik, hibás név alatt jelenik meg stb. Hasonló, erőszakolt eljárás régóta ismerős a UPC és Digi szolgáltatásainál is.

(#6523) spiritex

Firmware sajátosság, minden jel szerint az olyan.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#6525) bb.bocs


bb.bocs
őstag

nem tudjátok váletlenul hogy lehetséges e a felvétel usbre valahogy telefunken ttr300c vel?
probáltam fv t találni hozzá de nem leltem meg. tudtok benne segíteni? köszönöm előre is :)

(#6526) spiritex válasza Kernel (#6524) üzenetére


spiritex
veterán

"...sok esetben a laikus, idős emberek miatt is..."

Ezt sejtettem én is a dolog mögött. Viszont akkor nem Mindig TV-s matrica kéne az ilyen készülékekre, hanem "Csak idősek számára" matrica, mert akkor azokat kéne nagyon messziről elkerülni a fiatalabb vásárlóknak.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6527) spiritex válasza Kernel (#6524) üzenetére


spiritex
veterán

"Viszont a saját DPS 80-amnál LCN off szükséges, utána ismét futtatás..."

Ha jól értem ezt a mondatot, akkor az LCN-t nem elég ki- vagy bekapcsolni, hanem utána még újra kell kerestetni a csatornákat és csak akkor ér valamit?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6528) ro_bert17 válasza Watt25 (#6516) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nekem is muszáj lesz kompromisszumot kötnöm úgy látom. Nem vagyok nagy tévés, viszont régi módi. Aki oda-vissza szörföl, az általa összeállított csatornák összeállított sorrendjében. :)

(#6517) darvinya: aha. Szóval akkor Nálad ezek szerint egy gomb megnyomásával csatornát vált. Na tessék csak gyorsan szoftvert frissíteni, hogy ne legyen ilyen értelemszerű, és egyszerű a csatorna váltás! :)

(#6529) darvinya válasza ro_bert17 (#6528) üzenetére


darvinya
titán

Áááá…ráadásként WayteQ-em van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6530) Kernel válasza spiritex (#6527) üzenetére


Kernel
nagyúr

Legutóbb így volt. Gyári resetről indultam, mert előtte rápróbáltam egy másik firmware-t, utána visszaraktam az eredetit. De ennél két opció van:

Sort by: LCN (ezt így hagytam)
LCN: off (ezt viszont ki kellett kikapcsolni, ennél a típusnál)

Utána egy auto-keresés.

DPS HD80 tulajoknak az érdekesség kedvéért:

http://www.notonlytv.net/hu/p_lv6tmpvr4.html

Mint látható, csak az előlapja más, hátlap azonos. A letölthető firmware is kompatibilis, a B021G-5 szoftver lecserélhető, a HW: 5007.2806.1 számú hardveren. A forgalomban lévő másik HW-számú készülékhez nem jó. A fájlt át kell nevezni, visszarakásnál szintén az eredetit is át kell nevezni, a másik típushoz való névre.

Ezután megváltozik a boot-logó, a médialejátszónál megjavul a magyar ékezetes feliratok kezelése, viszont elromlik az AFD. Onnan kezdve a 16:9-es TV-n szétnyújtja az SD anamorf adók 4:3 műsorait is. (Legfeljebb a TV-n lehet manuálisan állítani.)

Képcsöves TV-n most nem teszteltem, visszaraktam az eredetit.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#6531) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Romániában élek! Nagyszüleimnek szeretnék vásárolni egy dekódert, az átallás miatt...
A fehérgyarmati adótól, légvonalban kb. 59km-re lakik, jelenleg egy ilyen antennával fogja az analóg adásokat (Tv2, RTL Klub, M1 + néhány román adó), ebből arra következtetek, hogy a digitálist is fognia kellene...
Ha pedig nem így van, Ti milyen antennát javasolnátok, ami ennél erősebb...
Köszönöm!

(#6532) danee91 válasza matyi19 (#6531) üzenetére


danee91
senior tag

Először vegyetek 1 dekódert, és meglátjátok, elég-e az antenna. Ha az adó nagyteljesítményű, akkor talán, bár sztem ~60km-es távolságokra a lepkeantenna már erősen necces..Ha van tiszta rálátás, akkor inkább irányérzékeny antennák a javasoltak, mint pl a Triax DIGI 343, vagy Synaps AHD 343, de a piac nagyon szépen lemásolta a Triax megoldását, több tucat ugyanilyen kinézetű, de eltérő márkájú és árú antennával találkozhatsz, mivel ezek nagy távolságokra is jó megoldások.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#6533) csepy1984 válasza danee91 (#6383) üzenetére


csepy1984
csendes tag

Köszi a segítséget, sikerült megvenni és beüzemelni a Strong 8903-at.
Meg vagyok elégedve vele így első ránézésre, de lenne két kérdésem.

1.A képarányt nem lehet külön-külön beállítani a csatornáknál? Érdekes hogy a 7 csatornából 6-on jó az auto képarány, 1 meg össze van nyomva.Úgy képzeld el hogy a 4:3as tévére ráerőszakolta a 4:3-as arányt.

2.Jelerősséget mivel lehet javítani? 60-50%-os a az erősség és a minőség.Antenna cserén kívül van más megoldás?

(#6534) csepy1984 válasza csepy1984 (#6533) üzenetére


csepy1984
csendes tag

Az első kérdés tárgytalan... viszont a másodikhoz hozzá tenném hogy az m1,m2,duna,duna world az 70% az erősség 60% a minőség.Ellenben az RTL és TV2 50/49%...

(#6535) ruzsass válasza csepy1984 (#6534) üzenetére


ruzsass
tag

A közszolgálati adók valószínűleg nálad is alacsonyabb frekvencián jönnek mint nálam(Budapest) ami jobban terjed és a korábbi antennák oda voltak méretezve, míg a kereskedelmik magasabb frekin vannak és rosszabbul veszi az antenna, ezért kisebb a jelszinted és a minőséged.

(#6536) csepy1984 válasza ruzsass (#6535) üzenetére


csepy1984
csendes tag

Értem, de lehet valamit kezdeni vele vagy sem.Például most ilyen szép időben nincs gond vele de ha beborul akkor nem fog szét esni a kép?

(#6537) spiritex


spiritex
veterán

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mit tudok csinálni egy olyan pendrive-al, amit leformáztam egy mindigtv-s dvb-t tunerrel, de azóta egyetlen számítógép sem látja. Kap betűjelet, de nem tudok rákattintani, mert azt írja ki, hogy nincs ilyen meghajtó. Magában a settopbox-ban viszont tökéletesen működik, tudok rá rögzíteni és visszajátszani is. Erről a pendrive-ról van szó: Hama Smartly 8GB

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6538) csepy1984 válasza spiritex (#6537) üzenetére


csepy1984
csendes tag

Partition Magic-el próbáltálkoztál már?

(#6539) spiritex válasza csepy1984 (#6538) üzenetére


spiritex
veterán

Nem még, köszi, akkor megpróbálom!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6540) csepy1984 válasza spiritex (#6539) üzenetére


csepy1984
csendes tag

Ha azzal se sikerül akkor passz, de szerintem ha varázsolsz rá egy új partíciót akkor jó lesz. :)

(#6541) Kezdő vagyok válasza Kezdő vagyok (#6508) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Sőt,nem is programhiba:a használatijában írják,hogy ennek így kell működnie...

(#6542) Kernel válasza spiritex (#6537) üzenetére


Kernel
nagyúr

Startmenü, keresés / futtatás: diskmgmt.msc

Utána jobbklikk a meghajtóra, formázás. Ha nem engedné, akkor a makacs esetben Diskpart clean-parancsa megoldhatja a gondot, erről itt lehet olvasni például:

http://www.intowindows.com/bootable-usb/

Nyilván itt nem azon van a hangsúly, hogy "bootable", a cikkből csak a formázás, illetve a "clean", ami érdekes számunkra. Ez a parancs elvileg felülírja a pendrive elejét (nem az összes szektort, mert az túl lassú lenne, ez viszont gyorsan dolgozott, amikor én próbáltam).

Lényeg, hogy üresre törli legalább a pendrive elejét, ahol a bootszektor, illetve fájlrendszer van. (Ami persze egy diskeditorral is elvégezhető, csak aki nem használt még olyat, annak egyszerűbb így.) Utána már lehet formázni bármivel.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#6543) Watt25 válasza spiritex (#6537) üzenetére


Watt25
veterán

Az alapprobléma az, hogy a particionálás és a formázás ugyebár nem ugyanaz. A box valamilyen valszeg linuxos particiót csinált, amit windows alatt formázni sem lehet, csak az egész meghajtót (pendrive-ot) újra partícionálni.
Számítógép ikonon jobb egérgomb, "Kezelés" menüpont, Tárolás/Lemezkezelés, innen meg talán egyértelmű.
Nem kell ehhez semmilyen extra program.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6544) matyi19 válasza danee91 (#6532) üzenetére


matyi19
őstag

Koszonom a valaszt!

(#6545) darvinya


darvinya
titán

Csak egy ízelítő milyen lehet a Alien 2 STB.[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6546) matyi19


matyi19
őstag

Egy olyan kerdesem lenne, ha az antenna es TV koze be van szerelve egy dekoder, akkor csak a digitalis adasokat foghatom, vagy az analogot is...?
Koszonom!

(#6547) club1 válasza matyi19 (#6546) üzenetére


club1
veterán

A dekóderrel a digitális adásokat tudod fogni. Viszont a dekóderek többsége tud analóg jelet is továbbítani a tv felé (többségük ezt scart kimeneten, de néhány rf kimeneten is tudja).

(#6548) Kernel válasza matyi19 (#6546) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az analóg adásokat továbbra is a TV saját tunerjével nézheted, ehhez a dekóder koaxiális loop-kimenetét rá kell kötni a TV antennabemenetére, már amennyiben a még üzemelő földi analóg adásra gondoltál.

Analóg kábeltévé esetén értelemszerűen a kábel megy a TV analóg tunerjére.

A digitális műsor pedig a HDMI vagy SCART-aljzatra mehet a boxról, utóbbi persze analóg formában.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#6549) matyi19 válasza danee91 (#6532) üzenetére


matyi19
őstag

Esetleg tudnal meg ajaani egy ket tipust, ezeken kivul... Nem nagyon lehet ilyeneket kapni romaniaban.
Koszonom!

(#6550) cigam válasza matyi19 (#6549) üzenetére


cigam
félisten

pl [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.