Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Na...
HELP!
Sikerült ma elbszni a routeremet totálisan... mondjuk talán annyira nem is sajnáltam... hardwares a dolog XD szal menthetetlen...

Szal kéne vennem egy újat de nem tom milyet.
Most egy sima DSL es ST Lab volt... 4 portos, tűzfallal, kb ennyi tudás elég is lenne a következőbe, usb-s nyomtató-t jó lenne ha lehetne bele passzolni de nem fontos.
Na most ami ebbe a routerbe idegesített az az volt hogy fagyott... egy... csak úgy... mondjuk az utóbbi időkbe megfigyeltem pár dolgot, ami miatt konkrétan fagyott.. pl ha több torrent file-t kezdett el tölteni az ember vagy hasonló nagyobb terhelésektől.. vagy pl hogy a rájuk kötött gépek közti adatátvitel, akkor ha ugye többen egymásnak nyomtak oda vissza egy időben, valami iszonyat fax lassú volt az egész hálózat...
Meg nemtom van e olyan router ami megoldja azt hardwaresen amit a cfosspeed megold softwaresen...
Jah még a fagyás... sokszor akkor is megfagyott az egész ha pl az egyik gépet fel vagy lekapcsoltam a hálózaról-ra...

Szal valami ilyesmi jó routert valaki mondjon, ha nagy lenne a választék akkor jöhet több is hogy lehetsen választani, jah és ára ne legyen túl brutál.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.