Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) Jackdaw válasza nervus.v (#6499) üzenetére


Jackdaw
csendes tag

Nem leszedni akarom róla a védelmet, hanem rátenni...

(#6502) localhost válasza Jackdaw (#6495) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azt a programot sajnos Adobe Acrobat-nak hívják :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6503) leyo76 válasza qdak (#6498) üzenetére


leyo76
senior tag

Ha csak áthelyezni akarod másik vinyóra az egészet akkor norton ghost-ot ajánlom, de erről már volt szó valahol...

(#6504) z0d1AK


z0d1AK
veterán

lenne 1 kérdés újból;)
Csináltam 2 fanka klippet, amit youtubera fel is tettem.
csak a múlthéten törölték a youtube accom, a videókkal együtt.
amit megtaláltam a vinyón, azt már visszatöltöttem, de van amit nem találtam, mint pl ezt a 2 klippet.
viszont myvipre feltöltöttem, és onnan h tudom letölteni?
próbáltam egy letöltővel, de oda linket kell beírni, és az myvipnél nem jó, mert ott nem ad külön linket mindennek:F
tudtok segíteni?:

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6505) localhost válasza z0d1AK (#6504) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Többedszer olvasom, de valaki már válaszolt is rá, kérlek olvass vissza :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6506) Jackdaw válasza localhost (#6502) üzenetére


Jackdaw
csendes tag

Akkor bizony felejtős... :O

(#6507) qdak válasza leyo76 (#6503) üzenetére


qdak
addikt

hello és akkor be is fog bootolni rolla ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6508) Korte123 válasza Jackdaw (#6506) üzenetére


Korte123
csendes tag

..de én PDF Creator-ral csináltam doc-ból olyan pdf-et, amiből nem másolható ki szöveg, és nem nyomtatható, és emlékszem, hogy jelszóvédelmet is tud.. Próbáld ki. Innen töltöttem le:

http://www.gdf.hu/Tanulmanyi_informaciok/Zarovizsga/Lapok/Diplomamunka_leadas.aspx

Erre keress rá a lapon: PDFcreator
Nem tudom be kell-e mutatni, úgy viselkedik, mintha egy nyomtató lenne, azaz bármilyen programból, ami nyomtatni tud, pdf-et is tudsz generálni. Rengeteg beállítási lehetőség van benne... 90%-át asse tudom mit jelent:)

(#6509) akaido válasza qdak (#6507) üzenetére


akaido
addikt

Nekem összejött, igen fog bootolni.
A Paragon Partition Manager is tud hasonló partíció kopizást. a Chip magazin régebbi(2008. jan.) számából telepítettem föl, ingyenes reget kaptam hozzá.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6510) szlacijoe válasza Jackdaw (#6497) üzenetére


szlacijoe
csendes tag

OOffice 3.0 biztos tudja mindezt, már ami a dokumentumokat illeti.
Laci

(#6511) z0d1AK válasza localhost (#6505) üzenetére


z0d1AK
veterán

igen, válaszolt, csak épp azt nem írta oda, h meik progival is lehet letölteni, mivel h a videogettel nem, mert az nem ismeri fel, szal oan progit várok, amivel letom tölteni

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6512) qdak válasza akaido (#6509) üzenetére


qdak
addikt

oksi megprobálom remélem tudsz segitani ha megakadok :$

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6513) akaido válasza qdak (#6512) üzenetére


akaido
addikt

[ha nem tekinted kioktatásnak, akkor kicsit infotanároskodok -ez is szakmám- oktatófilm a ghostolásról]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6514) qdak válasza akaido (#6513) üzenetére


qdak
addikt

akkor ink ghostal probáljam oksi köszi szedem is :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6515) localhost válasza z0d1AK (#6511) üzenetére


localhost
Közösségépítő

szal, h, meik oan és letom?
LÁSD!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6516) akaido válasza qdak (#6514) üzenetére


akaido
addikt

[Norton Ghost 2003 CD-bootimage letöltése a moonman féle winportálról]

Ha esetleg mégsem jönne be, akkor: [clonezilla]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6517) leyo76 válasza qdak (#6514) üzenetére


leyo76
senior tag

látod nem kell privátban értekezni itt is válaszolnak...

(#6518) Korte123 válasza Korte123 (#6500) üzenetére


Korte123
csendes tag

(ha senki, akkor én válaszolok magamnak)
Hello én!
Megtaláltam a nekem való progit, amit kerestem!
eXpress CheckSum Calculator a neve! 3 féle összeget is generál: CRC32, MD5, és SHA-1, és működik 6 GB-s file-lal is!

na, lényeg, hogy megtaláltam, aki megpróbált volna segíteni, annak kösz :)
üdv

(#6519) Oly


Oly
senior tag

... ami olyat csinál, hogy egy újonnan létrejött file-t automatikusan tovább küld e-mailben.
Vagy legalább esténként egy megadott mappa tartalmát tovább küldi...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#6520) kételkedem válasza Oly (#6519) üzenetére


kételkedem
addikt

spyware :F :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#6521) Jackdaw válasza Korte123 (#6508) üzenetére


Jackdaw
csendes tag

Ez a prg a befutó :))
Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#6522) z0d1AK válasza localhost (#6515) üzenetére


z0d1AK
veterán

tulajdonképpen engem nem érdekel, h kit zavar, meg kit nem, h kihagyok betűket, ne is írt, mert úgysem fogom megváltoztatni a te kedvedért.
szerintem ezzel kevésbé van gond, mint azzal, mikor topic címbe is képesek beírni pl azt, h zsir ujj
szóval lehet nem nálam kellene kezdeni a nyelvtan oktatását.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6523) localhost válasza z0d1AK (#6522) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem is az én kedvemért kellene, nem nyelvtan, hanem IQ, engem sem érdekel a Te véleményed erről és nem nálad kezdtem. :)
Hozzászólásod többi részével érdemben egyetértek. :C

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6524) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni. Olyan programot keresek, ami egy kis csoportnak (3-5 fő) a feladatkezelését megoldaná. Csak ezért nem akarok Exchange szerverrel bajlódni.

Elvárások:

-Központi adattárolás
-Egyéni és csoportos teendőlista
-Lehetőség szerint jogosultságok, hogy ki melyik csoportnak adhat ki feladatot.

Főleg free megoldások érdekelnének, de említés szinten lehet szó zsetonosról is.

Előre is köszi!

(#6525) z0d1AK válasza localhost (#6523) üzenetére


z0d1AK
veterán

az iq-nak nemsok köze van a helyesíráshoz...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6526) PazsitZ válasza localhost (#6523) üzenetére


PazsitZ
addikt

Manapság úgy tűnik, az a trendi és büszkék rá az emberkék, hogy nem tudnak/akarnak helyesen írni.

Nem mintha én tökéletes lennék ilyen téren, de inkább szégyellem magam ilyen miatt, minthogy azt mondjam "a kedvedért nem változtatok ezen". :U

no offense

z0d1AK: Egyébként nem miattunk kellene változtatnod/törekedned erre..., még ha ez neked nem is jön le...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6527) localhost válasza z0d1AK (#6525) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[NO_FLAME!]

Szerintem ott a gond, hogy ezt te így gondolod :)

[link]

[NO_FLAME!] - ezért ebben a topicban erre tovább nem reagálok!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6528) z0d1AK válasza localhost (#6527) üzenetére


z0d1AK
veterán

rendben

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6529) ArchElf válasza Korte123 (#6518) üzenetére


ArchElf
addikt

TotalCommander... File>Create CRC

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6530) Oly válasza kételkedem (#6520) üzenetére


Oly
senior tag

Konkrétan arról lenne szó, hogy a cég bejövő fax-száma egy PC-re van kötve.
Szépen jönnek a faxok arra a gépre, de én szeretném, ha ezek az érkezés után, vagy esetleg megadott időközönként mailben továbbítódjanak egy megadott mailcímre.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#6531) kételkedem válasza Oly (#6530) üzenetére


kételkedem
addikt

Programot nem, de szolgáltatást találtam valami ilyesmit:
iFax

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#6532) Thunderzolee

Halee!

Mi az a .lay kiterjesztés? :F

Kerestem már eddig Googleval, de nem nagyon jön össze.
Annyira jutottam, h "sprint layout" használja, ha jól értettem, ez egy nyák tervező program. :F
Őszintén szólva egy dvd-t töltöttem le, és most itt van a szokásos fileok (bup, ifo, vob) között egy ilyen kiterjesztésű file is. Ha jegyzettömbbel megnyitom, némi szöveges állomány kerül elő, ami valószínűleg a dvd-re utal:

 ) ChunkID=LYOT: ?    B 0 0 0 1 0 0 I 0 1 0 1 U N D E F I N E D   H : \ K O K K 3 C : \ U s e r s \ a D m \ D e s k t o p \ D V D _ \ D V D M a e s t r o \ U n t i t l e d 1 . i m g ChunkID=CBLS8  Y  C h a p t e r 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 \ \ . \ T A P E 0 ˙˙˙˙

Nem warezoláshoz akarok segítséget kérni, (félre ne értsetek), csak kíváncsi vagyok, hogy kerül egy dvd filejai közé egy ilyen file, és úgy egyáltalán mi is ez a .lay?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6533) localhost válasza kételkedem (#6531) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én is szolgáltatást tudnék ajánlani : ONLINEFAX.HU

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6534) ArchElf válasza Thunderzolee (#6532) üzenetére


ArchElf
addikt

Ha nem is közvetlenül warezolás, de... Ugye nem bolti DVD-n volt ez a fájl :)
Mindenesetre ahogy nézem a szövegből a lemez a DVDMaestro nevő DVD Authoring programmal rakták össze és valahogy a lemezre került egy fájl a projektből. Nem ismerem magát a programot, de az alábbiak alapján vagy az egyik menü képe lehet, vagy magának a DVD "lemeznek" a képe: menük, mozik, áttűnések, navigáció, ésatöbbi...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6535) Thunderzolee válasza ArchElf (#6534) üzenetére

..pppppffffff... Lebuktam. :B
Értem, köszönöm.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6536) cigam válasza Oly (#6530) üzenetére


cigam
félisten

Az ingyenes hylafax tud ilyesmit:
http://www.hylafax.org/content/Attach_fax_document_to_email_notification

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6537) Lenry


Lenry
félisten

kellene nekem egy olyan ingyenes szoftver amivel fájdalommentesen le lehet kanyarítani egy meglévő partícióból egy darabkát

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6538) leyo76 válasza Lenry (#6537) üzenetére


leyo76
senior tag

(#6539) localhost válasza leyo76 (#6538) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De ezt csak XP-hez (!), Vistához ott a saját lemezkezelője, vagy mihez kell ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6540) Lenry válasza localhost (#6539) üzenetére


Lenry
félisten

XP-hez
de ugye ez úgy tudja lekanyarítani a darabot, hogy a partíción lévő adatok nem sérülnek

Vista saját lemezkezelőjével is lehet ilyet? hmmm... ezt nem is tudtam :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6541) localhost válasza Lenry (#6540) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Partition Magic jó az XP-hez, úgy csinálja, ahogyan szeretnéd, de előtte érdemes töredezettségmentesíteni és mindenképpen javasolt az érzékeny adatokat menteni! Biztos-ami-biztos!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6542) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen programmal lehetne egy kétfelé osztott .AVI filmet egybe tenni? Az lenne a cél, hogy minőségromlás nélkül, egyben lehessen végignézni..

[ Szerkesztve ]

(#6543) Mijági


Mijági
csendes tag

hi!
Tud valaki mondani olyan progit amivel tudom szabályozni a dvd-olvasás sebességet ,mert nagyon hangos a meghajtó filmnézés közben. A nero drive speedet már próbáltam de valami baj van vele. Látja a meghajtót ,de semmilyen beállítást nem enged. ötlet?

(#6544) leyo76 válasza Mijági (#6543) üzenetére


leyo76
senior tag

Miért nem másolod inkább winchesterre? így csak tönkre vágod a dvd meghajtót...

(#6545) Lenry válasza F1DO (#6542) üzenetére


Lenry
félisten

a VirtualDubbal össze lehet fűzni

megnyitod a fáljt, utána file/append segment menüpont... aztán F7-el mented
arra figyelj, hogy a sampling rate ugyanaz legyen (ugyanannyi fps legyen)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6546) leyo76 válasza Mijági (#6543) üzenetére


leyo76
senior tag

any video converter - akár egy az egyben konvertál, tömörítés nélkül is és ráadásul teljesen ingyenes [link]

(#6547) ollie válasza Lenry (#6545) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Be kell állítani a direct stream copy-t, mind videora, mind audiora, és akkor nem fogja újrakódolni.

***

(#6548) F1DO


F1DO
senior tag

Köszönöm, megpróbálom! Megvan a VirtualDub, de hogy nyitom meg a file-okat?
Gondolom valahogy bekéne adni a programnak, hogy melyik két file-ból csináljon egyet..
Ezt hogyan? (Megnyitásnál csak egy file-t nyit meg nem?)

(#6549) ollie válasza F1DO (#6548) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megynitod az elsőt, majd a File menüben Append AVI segment. És előtte mind a video, mind az audio menüpontban állítsd be a Direct Stream Copy-t.

***

(#6550) F1DO válasza ollie (#6549) üzenetére


F1DO
senior tag

Köszönöm, úgytűnik minden ok, sikerült a 'beavatkozás'

Ahogy nézem, azért nem mai gyerek már ez a Virtual Dub, 1.5.10.2 a legfrissebb verziója még mindig?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.